Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Ahojda Libusko,

trosku obsahlejsi elaborat z lonskeho unora o sv. salonech v TA najdes tady
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=9412&vGroupOffset=0&=&vOffset=5610

Ten salon u Tampica na Budejovicke otvirali az nekdy v breznu/dubnu a to uz jsem mela saty vybrane, takze tam jsem nebyla emoticon

Pokud bych si mela znova vybirat saty, tak bych v TA sla znova do Oleny, XXXL a do Narcisu (tam na me sice meli jenom jeden korzet a bohaty vyber z dvou sukni, ale oboji bylo pouzitelne emoticon). Ceslava ani ta Carodejka nee.

Jinak ja mela nakonec saty z Brna, ale ja jsem exot, takze me si moc nevsimej emoticon

Jo a kdy ze to vlastne mas?
14. led 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 halo halo! Hlásí se Praha... je tu někdo z Tábora a okolí ? emoticon
15. led 2009 v 11:02  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Tady OREL, tady OREL...příjem emoticon
15. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Tady poštolka jak mě slyšíš? Teď jsem tu měla návštěvu...
15. led 2009 ve 13:09  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 poštolko, orel měl pro změnu nějakou nutnou a neodkladnou práci emoticon ...ale už jsem zase zpět emoticon
15. led 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Poštolce to bylo jasné! Tak hlavně že už je ta nutná práce hotová a teď budeš mít víc klidu emoticon
15. led 2009 v 15:06  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Orel makal jako šroub, musí si přece výplatu zasloužit. Víc klidu bude, za hoďku mizím domů...hurááá emoticon
15. led 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, kde se mi touláš??? Já konečně dorazila domu, jsem nějaká vymrzlá a tak se zahřívám s kafčem u PC - no a tady ani nožka emoticon
Jo a kdepak se nám ztratily ostatní treperendy?
15. led 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Ahoj Jaruško, omlouvám se, ale jsem strašně unavená. Odpoledne jsem usnula a ted jsem zrala do pelíšku zase emoticon Jak to já zvládnu v té mojí práci od příštího týdne emoticon
15. led 2009 ve 20:52  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, v pohodě, odpočinek si zasloužíš. Doufám, že si včera poctivě ležela a relaxovala. emoticon

Kočky, přeju vám všem krásný a pohodový víkendík....zase máme před sebou 2 dny volna. emoticon Já se nemohla vůbec dočkat, nějak se ten týden ploužil emoticon . No, teď už mám siestičku doma a kuju plány, co podniknu o sobotě a neděli. emoticon
Elis, ozvi se mi, ju...jsem netrpělivá jako čekanka emoticon
Kremrolko, na Tebe moc moc myslím, přece jen už se Kubulín pomalu chystá ven. Držím pěstičky, kdyby to náhodou přišlo, z čista jasna, ať to proběhne rychle a v pořádku. emoticon
16. led 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 beru děkuju emoticon
no pan doktor tvrdil jak v pondělí na kontrolu už určitě nepřijdu, takže se mu chystám pěkně vynadat emoticon
zatím se nic nechystá, ale mamča se dušovala jak to u ní vždycky přišlo z ničeho nic
zítřek by byl fajn, mamča má padesátiny tak to byl byl krásnej dáreček emoticon
jdem malýho provětrat ven
17. led 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Kremrolka je v porodnici, takze to vypada, ze (nejen) jeji maminka dostane krasnej darecek... drzime palce emoticon emoticon emoticon
18. led 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kremrolka je v porodnici!!!!!!!!!! jezis drzim ji palce - peste - no proste vsechno, doufam ze Kubik nebude zlobit! jak by moch, zejo emoticon
18. led 2009 ve 20:24  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 je jestli to psala Zirafka v poledne, to uz by Kubik moch bejt mezi nama! jeskovyvoci jsem to ale tetka nedockava!
18. led 2009 ve 20:25  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Cauky, vim jen to, co se pise na Konovi v tematu Na konika... a tam se bohuzel psalo, ze se Kremrolka nejak nechce otvirat (teda ona by urcite chtela, ale telu se nechce, chapete me, zejo emoticon)... takze jsou dve varianty - bud uz je Kubik tu (a jenom my o tom este nevime) a nebo jeste neni...
18. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolce moc moc držím pěsti, hlavně aby to netrvalo už dlouho. Je mi jí chuděrky líto, si to užívá až až. emoticon
Těším se na zprávu, že je prcek na světě a oba jsou v pořádku! emoticon

Andeli, a co Ty, jak se pořád máš?

Žirafko, Tobě děkujeme za info, jsi zlatíčko! emoticon
18. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 "Naše sluníčko Jakoubek se narodil dnes 18.1. ve 21 20. Je zdravý jako buk, váží 3670g a měří 50cm.Mamča je vysílená, ale v pořádku."
Mluvi za vse emoticon emoticon emoticon
18. led 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Zirafko, diky za info a promin za mirne zmatene smsky - mela jsem chvili schyzu, ze si pisu s Kremrolkou emoticon

KUBICEK - jeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! sem se byla minuly tyden podivat v porodnici na mimnko - absolutne nechapu, ze Jenicek moch bejt taky tak malej! doufam ze jsou oba v pohode! jinak nova porodnice je docela na urovni, ale par much jsem tedy nasla.... emoticon

Beru - mame se fajn, jen je to furt casove narocnejsi nebo co - Jenoch je kontaktni, takze furt musim neco vymyslet, atd., kdyz vecer prijdu na net, udelam neco do prace a padnu za vlast do peri..... emoticon ale dneska se tesim, pujdem ven s kocarkem, je tam desne krasne.... koncim, maly ourada mi sedi na kline a prave zjistil, ze uz ho to nebavi a VUBEC ale VUBEC no povazte!!!!! se mu NEVENUJU emoticon emoticon emoticon

Ja se zase ozvu, pa E

PS: co nejaky srazecek?
19. led 2009 v 10:32  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj holky, přeju vám hezký začátek nového týdne, hlavně žádné velké stresy.

Kremrolince moc moc gratuluju, dočkali se konečně svého vytouženého pokladu! emoticon Jsem ráda, že je Kubík zdravé miminko, to je nejdůležitější. Doufám, že už je mamina fit, porod byl dost náročnej, jsem na chuděrku hodně myslela. Ona nám pak sama poreferuje. Těším se na fotečky, jsem hrozně zvědavá jak prcek vypadá.
No a co popřát ?, hlavně hodně zdraví, štěstí, ať je Kubík spokojenné a hodné mimi, co bude dělat rodičům jen samou radost. emoticon

Elis, Tobě se ještě jednou omlouvám, fakt mě ta nevydařená sobota mrzí. emoticon Bohužel mi zdravotní problémy udělaly poněkud čáru přes rozpočet...jenže kdo mohl tušit emoticon Jsem byla naštvaná, těšila jsem se na srazík. No, jinak se mám celkem OK. Naštěstí se ukázalo, že je to jen podrážděné střevo a není nutné žádné radikální řešení. Nafásla jsem léky a klid, takže jsem doma. Dneska jsem byla na kontrole a vypadá to dobře. Mám se šetřit, držím mírnou dietku a do práce jdu až v pondělí - prý pro jistotu.

Andeli, hlavně že je Jeníček zdravé miminko. To že je víc živější, to je u kluka docela normální. Zvlášť když máš ještě spoustu aktivit okolo, to jsi dost výkonná...Tě teda obdivuju. S tím projevem jakoby nespokojennosti ohledně věnování se, už holt o sobě dává vědět naplno a vyžaduje veškerou pozornost. Si myslím, že je to dost běžné. Teď se naštěstí trochu umoudřuje počasí, tak můžete víc pobíhat venku. Čerstvý vzduch mu prospěje a třeba se i víc unaví a zabaví koukáním okolo.
Srazík bych se nebránila, uvidíme jak se domluvíme s ostatníma. emoticon
19. led 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Holky díky za info o Kremrolce!

A jí a Kubíkovi přejeme s manžou jen to nejlepší! Samozřejmě i mamince a už se těšíme až vás uvidíme! emoticon

Jaruško klídek. Já jsem byla taky pěkně utahaná. Prostě to, že jsem 14 dnů nevystrčila nos se na mě pěkně podepsalo. Takže příště si to pořádně vynahradíme!! A už teď se moc těším!!

Srazíku se bůbec nebráním! Budu jedině ráda! emoticon

Evko jak ty to zvládáš? Bych už asi chcípla....teda já postupně chcípám už teď v práci. Navíc se kolegové vybarvují, takže je to fakt super. Možná jsem ještě teď nějaká rozhozená z té nemoci, ale moc si to nemyslím. Spíš to vygradovalo tím, že jsem si dovolila být tak dlouho doma...tak mi to teď vrací emoticon Se nesmím dát a musím se těšit jak bdu těhotná a doma už od začátku emoticon emoticon emoticon emoticon To jsem zvědavá jak budou reagovat pak emoticon

Jdu si lidičky lehnout, páč jsem úplně hotová. Dneska jsem naklusala do práce a tam jsem měla položený papír, že se dneska koná nějaké školení. Jenže jsem na něj zapomněla a tak jsem se hnala zase přes celou Prahu zpátky na školení a pak zase do práce, kde jsem se pro velikou změnu zdržela...takže padám na úsměv emoticon
Dobrou noc....
19. led 2009 ve 20:20  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Álo, jsem ráda, že jsi to nakonec vzala tak sportovně a nezlobíš se na mě. Já byla dost špatná, hodně mě to mrzelo, tolik jsem se těšila. Bohužel mám často tu smůlu, když se na něco těším, tak se to obyčejně nějak zvrtne emoticon Prostě se to na mě pak celé sesypalo, jsem půlku soboty nestála za nic.
Určitě si to příště vynahradíme, příležitostí ještě bude. emoticon Taky se těším, ale po předchozích zkušennostech to nebudu hrotit a uvidíme, nerada bych to zakřikla.

V práci se teda vybarvili jedna radost, fakt Tě lituju. emoticon To jako nedokážou připustit, že jsi byla nemocná? Dělají z toho frašku jako by ses válela někde u moře a je nechala ve štychu. Tohle hlava prostě nebere emoticon . Zdraví máš jen jedno a kvůli práci si ho přece nezhuntuješ, což je absolutně logický a pro každého normálního člověka pochopitelný. Fakt je to u vás hrozná sebranka, včetně korunované šéfky emoticon. Až jsem se pořádně dopálila, tohle mě vždycky rozpálí doběla, jasná arogance a malost některých lidí. Moc bych Ti to těhu přála, měla bys konečně pokoj. V práci se můžou klidně stavět na hlavu. Musíš být nyní silná a snažit se to přežít, jinak Tě zničí. Snaž se nad to povznést! Držím pěstičky. emoticon

Jdu si pustit něco na DVD, v telce jako klasicky nic nedávaj. Mějte se všechny hezky, přeju dobrou noc (ať vás blešky nekoušou emoticon ).
19. led 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Hola, hola, je tu dneska někdooo?
Mám nějaké roupy, na telku mě nebaví koukat a jinak se moc zabavit nemůžu. Dodržuju klidový režim, co mám od mudry nakázaný, navíc mě od rána trochu zase pobolívá břicho. Snad to brzo přejde, není to sice nic hrozného, ale spíš nepříjemné. emoticon
20. led 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Bobinky, jukněte na koníka, je tam pár fotek malého Kubíka. Je naprosto kouzelnej, prostě krásné miminko!!! emoticon Jsem totálně unešená, mohla bych na něj koukat celej den....se rodičům fakt povedl emoticon . Je to album s názvem: Kremrolky Jakoubek.
20. led 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Hm, tak zase nic, tu čumákuju úplně zbytečně. emoticon No nic, zkusím nakouknout zítra, snad se stav zlepší. Mějte se hezky. emoticon
20. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahoj Beruško...ani se neptej, já jsem před chvilkou dorazila teprve domu emoticon Romíka mám mimo na celý týden, tak se tu trápím sama emoticon Jdu si lehnout, jsem úplně hotová emoticon Dobrou a snad zítra...
20. led 2009 ve 20:57  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, tak zítra, beru Tě za slovo, ju? S tou prací je to hodně přehnané, vždyť to není normální, být tam pořád takhle dlouho. emoticon Tě snad chtějí uštvat, ne? Já bych padala při takovém zápřahu a vypětí s prominutím na hubu emoticon . Jsi dobrá, že to ještě zvládáš a vydržíš.
Jako slaměná vdova nic moc, viď? Snad to uteče a manži se dočkáš. Se to holt musí přežít.
Přeju krásné sny a hlavně pořádně spi, ať jsi zítra plná energie na další náročný den. emoticon
20. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj, tak taky jdeme pogratulovat Kremrolkům k narození Kubíčka.Nějak jsem nebyla v obraze, takže mne zprávička po půlnoci mile překvapila.
Teda, umí si to ten klučina naplánovat.. takový krásný dáreček nenej pro babičku.

ANDELI.. to už je fakt dávno, co byl Jeníček mimi. MI to naše mimi byli včera nechat ostřáhat, tak mi islzička ukápla, že už je tak velká a chodí ke kadeřnici....

fotos tady: http://fotoalba.centrum.cz/~$11614440~e6b7413d56fad7d8385bcb5232e98a4e/photos.php?aid=1770613&row=w%3Dal%26uid%3D11614440%26sort%3D0%26onpage%3D0%26page%3D1
21. led 2009 ve 13:25  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj kočky emoticon

Kami, věřím, že babička byla nadšená...opravdu si to Kubík naplánoval a načasoval krásně, je to ten nej dáreček nejen pro rodiče emoticon .
Já byla taky celá naměkko a to nejsem mamina, mě tohle strašně dojímá. emoticon
Jojo, dětičky rostou jako z vody. Holt čas je neúprosný a zastavit se nedá. emoticon
Valinka je úžasná, ty její očička a ty šklebíky....prostě super kočička!!! emoticon

No, já jsem zase KO, měla jsem tu od 10 h na hlídání Karolínku, ségra šla na gyndu. To je vám takové čertisko, jsem lítala jako namydlený blesk, málem jsem padla za vlast emoticon . Nakonec se jí nechtělo ani domu a udělala hysterák na celej panelák, to umí perfektně, vztekadlo jedno.
Ale ségruše si aspoň v klidu oběhla co potřebovala, ukazovala mi i fotečku z utz, akorát jsem se nějak teda neorientovala (ruku a nohu jsem nerozeznala emoticon ). Ale jinak super, takovej malej sněhulda.
21. led 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Maali - je to to Vali ale slusi!!!!!!!!!!!!!!!! je to lepsi je prdolky vzit nekam na strihani nez zmrsit vlastni rukou emoticon pak muze clovek aspon nekomu vynadat emoticon emoticon emoticon
Vocihla jsem malyho Kremrolku - je ten je hezkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!!! a celej Kremrolka, coz?
21. led 2009 ve 14:26  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Andeli, já zase takovou podobu Kubíka s Kremrolkou nevidím, možná je to ale jen můj subjektivní názor. Sice na jedné fotečce nějaké náznaky jsou, ale uvidíme časem. Každopádně je úžasnej bobík emoticon .
21. led 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš