Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, vítej :-) ...Ty naše zbloudilá duše :-D. Je fajn, že jsi se aspoň na skok zastavila a napsala. My respektujeme Tvojí zaneprázdněnost, takže se neboj nějakých výčitek. ;-) Jak se vůbec s Jeníčkem máte, všechno v pohodě??? Klidně zase pošli pár fotek, ráda se podívám, jak roste prcek. Jsem na Tebe vzpomínala zrovna minulý týden, kdy jsem měla na návštěvě známou, co se jí narodil klučík o den později než Jenda. Je to úplný andílek a pořádnej kus chlapa...a to měl při narození docela standartní váhu (3,5 kg). Teď už je jako otesánek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táboračky. Prosím prosím, matně si vzpomínám, že jste tu někde recenzovaly svatební salony v Táboře z hlediska jednání prodavaček a pod. Je to ale možná i rok zpět a nemohu to najít :-( Našla jsem podobné diskuse, ale ne tu kde to bylo přehledně sepsané :-( Nevíte kde hledat? Nebo nemáte recenzi z poslední doby kdy salony v Táboře přibyly?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jaruško, díky za názor. Myslím si to samé. Nejhorší je, že já dokážu poradit komukoli okolo, ale když se cokoli řeší se mnou, tak jsem totálně bezradná. Včera jsem jí na to taky nic neřekla. Prostě jsem neměla sílu...dostala mě tím co mi řekla. Ona na všechno dlabe, háže to na mojí kolegyni a věřím, že té do smíchu není. Prostě zdraví mám jen jedno a do práce půjdu v pondělí a basta!!! SEm se rozhodla, ale i tak jsem na ní pěkně naštvaná!
Odpovědět
Profilova fotka
vítáme Tě Libuško, jenže situace v salonech se mohla změnit. Poslední se vdávala žirafka, tak by Ti mohla poreferovat ona...ale nevím jestli prošla i nové salony v Táboře (nějak si neuvědomuju, kdy je všechny otvíraly :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj elismi. Díky za přivítání :-) No je jich tu už tolik, že se mi ani nechce obcházet všechny. Raději bych tak 3 až 4 tipy ze zkušenosti a pak šla "na jisto" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ti bohužel neporadím. Byla jsem jen v pár a nelíbilo se mi jednání na Budějovické.... Každo=ádně si sebou vem někoho, kdo Ti bude schopen říct jak v konkrétních šatech vypadáš. Prodavačky většinou chválí i to, co ve finále vypadá příšerně.Jo a doporučuju fotit...a ve všech možných pózách. Já když se pak viděla, tak jsem padala na zadek...co mi ta ženská vychválila ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Libu, já Ti bohužel taky neporadím (my s tím plánování svatby poněkud zakrněli :-N ), ale souhlasila bych s Elis. V Táboře je salonů habaděj, takže výběr by byl. Aspoň co se výběru týče, mají docela pěkné na Budějovické (hned dva salony blízko sebe - Česlava a Narcis). Jak je to tam s ochotou personálu netuším, ale vždycky se dá natrefit na nepříjemné lidi. Za okouknutí by to stálo a názor si uděláš sama. Zkus se ještě pozeptat holek viz. Žirafka a Maalinka, obě dost procházeli táborské salony. Přeju šťastnou ruku při výběru a pevné nervy. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, já taky docela radím ostatním a u sebe bývám nepoužitelná :-( . Podle toho co jsi popisovala, je šéfka vážně povedený kousek...až se to vymyká zdravému rozumu. Si holt myslí, že z pozice své funkce si může dovolit všechno, baba jedna ]-( . Vůbe c Ti nezávidím, taky bych neměla sílu s ní bojovat, natož pracovat. Je až neuvěřitelné, jací dokážou být někteří nadřízení prevíti. Každopádně jsem ráda, že jsi se nakonec rozhodla a nepodlehla jsi nátlaku. Doufám, že Ti nebude dělat potom v práci peklo. To že je neschopná a hlavně lenivá, je její problém a bohužel na něj doplácíte vy s kolegyní. Ta má nyní chuděra asi peklo. :-S No, budu Ti moc držet pěstičky, abys návrat do pracovního procesu zvládla a zlou šéfku dokázala "překousnout". ;-) Teď se kurýruj a nabírej síly, budeš je potřebovat. Hlavně se snaž obrnit psychicky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško díky!! Kolegyni lituju i já, ale přece si kvůli tomu nebudu ničit svoje zdraví! Šéfka...párkrát jsem jí už málem nepřekousla...no a když se chová takto, tak na ní kašlu. A budu doufat, že brzo budu moct zůstat doma!! :-D :-D A návrat se bude konat až v pondělí, takže mám ještě dost času! :-D Jo a o víkendu na 99% jedeme do Tábora, takže co uděláme s tou sobotou dopo? Teda jestli se ti ještě chce... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, není vůbec zač. Jasně že si nebudeš huntovat vlastní zdraví, i když je Ti kolegyně líto. Na Tebe by taky nikdo ohledy nebral. Nechtěla jsem, aby to vyznělo nějak zle...jen jsem politovala chudinku kolegyni. :-N Se šéfovou to bohužel lepší nebude, tam nepomůže nic, jedině pevná vůle a obrnit se. Moc bych Ti přála, aby se vám zadařilo mimčo a mohla jsi zůstat doma. Od protivné teroristky by byl klid ;-) . Do pondělka času dost, tak si to užij a relaxuj. V sobotu se klidně sejít můžeme, žádný program naplánovaný nemám...takže napiš v kolik a kde, jsem pro! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško vůbec jsem to nevzala špatně, bohužel máš pravdu! Jen si nadávám, že jsem šla z bláta do louže! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže kdo to mohl předvídat...nebo jsi už od začátku tušila, že je šéfka megera na entou??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak trochu mě na ní upozorňovala ta kamarádka co mě tam doporučila...jenže tenkrát jsem byla na nervy z té předchozí práce a mám pocit, že jsem měla klapky na očích :-(
Odpovědět
Profilova fotka
klapky na očích bych ani neřekla, spíš sis nepřipouštěla, že by to mohlo být až natolik staršné. Ono něco odhadovat předem je těžké, byť Tě někdo upozorňuje nebo varuje. Jenže kdo mohl tušit, že šéfka je s prominutím bestie, která pomalu terorizuje své podřízené. :-( Stejně je to děs, pak nemáš být totálně zničená a vystreslá, když pracuješ v takovém prostředí.
Odpovědět
Profilova fotka
no už abych mohla zůstat doma!! :-D Třeba to brzo vyjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Eli i Jaru, díky. No já mám z Budějovické zkušenost když jsem sháněla plesové šaty. Taky mi vychvalovala šaty ve kterých jsem se necítila dobře. Nedokázala pochopit, že barva mi nesedí a pořád mi to chválila :-) Byla jsem je bohužel vybírat s mamkou a s tou si v tomto úplně neshodnu :-) a tak si s pani prodavačkou k mé smůle notovaly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je špatné...takmusíš vzít někoho jiného! Kohokoli. Já n Budějovické byla taky s mamkou a hned jsem říkala, že nechci korzet...no tak mě do jednoho nacpala....holky to by utekli úplně všichni!!! To byla hrůza!!! To co nemělo být vidět vylezlo a co mělo být vidět tak nebylo....Ještě že je moje mamka soudná a razantně řekla ne!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, co ten vysmátej smajlík, že by se zadařilo a Ty nás tu schválně napínáš? Jestli jo, tak neprovokuj a koukej jít s pravdou ven :-D . Libu, většinou jsou v salonech ženský, co by vychválily i ten nejhorší model. Chtějí za každou cenu nabídnout, nebo prostě jen nemají ani špetku vkusu. Jenže i ten vkus je hodně subjektivní, každému se líbí něco jiného. Proto je výhoda, když máš dobrou poradkyni sebou (kamarádku apod.), s níž se shodnete a dovedete zhodnotit klady a zápory daného modelu šatů. Já taky nemám ráda, když se mi za každou cenu něco vnucuje, zvlášť když vím, že to pro mě není. Člověk musí mít i trochu soudnosti, aby dokázal připustit, že ne vše je pro něj vhodné (no u mě je to poněkud jiný případ, jsem boubelka, takže jsem hodně omezená ve výběru :-| ). Zkus se zeptat kamarádek, o nichž víš, že by dobře pomohly a vyražte se podívat po salonech. ;-) Elis, přesně jak píšeš...někde dokážou být ohromně neodbytní. Já si pamatuju, když jsem šla vybírat sv. šaty se ségrou a to byla prohroma. Ségruše je naštěstí štíhlejší (předtím víc, teď má pár kilo navíc, co jí zůstaly po porodu), ale i tak jí nutili hrůzy. Já se snažila být upřímná a narovinu jsem jí pokaždé řekla, co si o tom myslím. Nakonec jsme se vzájemně shodly a vybraly dobře. Takže spokojennost. Ale měla jsem toho až po krk, baba v jednom salonu byla na ránu...vyžívala se v hodně zdobených šatech a neustále je vnucovala a vychvalovala. Přitom jí ségra hned na začátku říkala, že chce jednoduché šaty s korzetem v bílé barvě.
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško nic nevím, jen s tou nemocíprostě nechci nic riskovat že by se to vrátilo třeba za půl roku a to už bych třeba těhotná byla...chudák potom to mimčo!! Si to ani nedovedu představit. A vysmátý smajlík znamená, že snaha je....a teď i trochu větší....tak jen čekám a čekám...a po těch výstupech se šéfovou mě napadlo, jak na to asi bude reagovat až jí oznámím, že jsem těhotná a třeba že zůstanu doma....když už 14 dnů(sice ve frmolu :-| ) je takový problém!
Odpovědět
Profilova fotka
Álo, chápu Tvůj postoj, jednala bych stejně, zvlášť pokud chcete mimčo. Tam se riskování opravdu nevyplatí. Jééé, sanženíčko nabralo obrátky, ju? U nás jsme v poslední době nějak uvázli na mrtvém bodě a to ve všem :-| . Jsem pořád nějak podrážděná, nevrlá...na tulení není nálada. Jenže s takovým přístupem neotěhotním, že? Leda by do mě vstoupil duch svatý :-D . Na šéfku teď nemysli, ta bude dělat dusno tak jako tak...megera. :-S Na její obličej pak bude radost pohledět, jakmile jí oznámíš těhotenství...třeba to s ní flákne a bude klid :-D. No a jestli to vyjde, to už Ti pak může být baba někde, zůstaneš doma a pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ani nevíš jak se na to těším! Aspoň neco můžu ovlivnit(myslím to být pak doma!)! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem teď trohcu uklízela jsem úplně hotová :-( Normálně se mi úplně klepou kolena po tom co jsem jen utřela prach a vyluxovala a vytřela.... :-( ]-( :-S :-o 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Se nedivím, bych se těšila taky. Hlavně aby se zadařilo brzo! Ty jsi blázen, nemocná a uklízíš!!! =-) :-D To já jsem pokaždé natolik KO, že mám doma děsnej bugr a uklízím to až když jsem fit. Občas sice mívám záchvaty pořádku a pokouším se o odklizení bordýlku, ale žádné velké úspěch nejsou. Ani se nedivím tvému tělu, že poněkud stávkuje...místo odpočinku ho nutíš k práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo nutím...dneska možná přijde Romčův brácha...tak aby to tu trochu vypadalo...ale nepřeháním to vážně...ještě bych měla udělat nějaké pohoštění a uvařit,ale na to jsem moc hotová. Takže uvařit si budou muset sami a místo pohoštění bude kafe, čaj a brambůrky. Nic jiného tu němám :-( Holt nakupovat chodí Romča.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak návštěva Tě omlouvá, alespoň částečně :-D . Na pohoštění se vyprdni, oni si kluci poraděj. Kafe, čaj a brambůrky by taky stačily, vždyť jde na návštěvu a ne se najíst. Roman si k jídlu něco vymyslí. K tomu nakupování, jsem Pavla dneska taky vyslala...už tu nemáme co po psovi hodit, jak se lidově říká. Jsem zvědavá co nakonec donese. Ráno nafasoval seznam s nezbytnými surovinami, ale už vidím zase ty "dobroty" navíc. :-N Především sušenky, na ty je jako litej...má štěstí, že to na něm není vidět. Já toho tolik spořádat, neprošla bych dávno dveřma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ve finále nikdo nepřijde. Teď mi poslali SMS, prý možná příští týden...No aspoň si můžu jít lehnout. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a s tím nákupem...nepopisuješ náhodou mého manžela? Je to úplě stejné! Nakoupí toho horu, sežere to pomalu na posezení a ve finále to na něm není vůbec vidět! ]-( Já se na to jen podívám a mám nahoře 10 kilo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jdu spát. Mám toho dost, asi jsem to fakt trochu přehnala s tím, že jsem začala uklízet. Tak zatím papa a zítra jsem tu zase...jo a těším se na sobotu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, koukej se setrit Beru - mam ted nejak moc akci najednou, k netu se dostanu vecer, a to spis pracovne, ale snazim se kdyz mam volnejc se za Vami podivat :-D Kami - tyjo Valinka je kockaaaaa!!!!!!!!! Kremrolko - dneska jsem byla ocihnout porodnici - luxuuuuus, zatim se zajizdi, tak je to takovy rozpacity, ale kamaradka rikala, ze i pristup sesstricek je mnohemmnohemmnohem lepsi nez ve stare casti - no snazi se, snazi! Pokojicky jsou utulny, min uz se mi libi vestibul kde maj bejt s novorodickama navstevy.... ale rikam, je to zatim nezabydleny, tak uvidime, kazdopadne se tes :-D Libiskah - sice uz mam po vdavkach, ale pomerne nedavno jsem byla s kamaradkou na svatebni saty, a to v svatebnim salonu nedaleko Tampica na Budejovicke - dobre, ale vezmi si s sebou kamaradku, pokud mozno akcniho typu - a nejen tam - u Tampica maj krasny saty, ale mlada pani, co to tam vede se mi prijde malicko boji obout napriklad do oblikani, ale jeji - asi maminka bych rekla - ta je v pohode. No Ceslava, to je kapitola sama pro sebe, tam s sebou musis mit nekoho kdo tu pani usmerni, ale saty maj hezke, v Narcisu jsem byla jen jako doprovod, prislo mi ze tam maji jen prtavy saty (ok, nejsem uplne konfekcni typ). Myslim ze Janno z nasi diskuse si chvalila salon u Intersparu, kdyz okolo drandim kocarky maj tam docela zajimave modely. V Carodejce v Cekanicich je zase docela levno, ale nebyla jsem tam..... jinak nevim - neznam - nebyla jsem :-D Kazdopadne - jak rika Beruska - vezmi s sebou nekoho, komu veris a prijmes od nej kritiku a at je akcni - kolikrat vec, kterou by sis nevzala muze byt ta prava a na pani ze salonu proste spoleh NENI. Hodne stesti, dej vedet, jak si dopadla!
Odpovědět
Profilova fotka
Já teprve před chvíli dorazila z práce, takže jsem opět KO. :-| Elis, buď ráda že se nakonec žádná návštěva konat nebude, aspoň si odpočineš. No, Pavel by bez nějakého jasného soupisu věcí taky pořádně nenakoupil...buď to zapomene, nebo přinese úplně něco jiného. Na mlsky si potrpí, bez nic ani ránu. Naštěstí mu docela dlouho vydrží, na posezení je nesní. On je od přírody hubenej (už nám do party chybí jen krátkozrakej :-D :-D ) a má štěstí, že moc nepřibírá a to spořádá všechno možný. Kéž bych na tom byla stejně. 8-( Hezky si odpočiň a nech tělo zregenerovat po uklízecím zápřahu. Zítra se budu těšit na pokec a v sobotu na srazík! Jdu dělat véču, mám hlad jako vlk :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?