Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnešek byl taky hroznej. Ještě jsem na chvilku zašla za kamarádkou a teď už valím do postele. Jen jsem sem na vás chtěla kouknout co je nového! ;-) Tak dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Evi, děkujeme za pochvalu modelky.Nedovedu si představit jí stříhat doma.To fakt jako nee, ani abych ušetřila :-) Jedinkrát jsem stříhala Míru strojkem a vypadal jak trestanec, tak to necháváme na odborníkách. A malej Kubík, jo, tak to je celý tatínek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já můžu potvrdit, že malej Kubík je celý tatínek, dneska jsem byla totiž za Kremrolkou v porodnici. :-) Jsem se původně rozmýšlela, zda se mám vůbec vtírnout, ale s Kremrolčiným souhlasem jsem to nakonec prubla. Z původně plánované kratší návštěvy, nechtěla jsem obtěžovat, se nakonec stala hodinka. Ale stálo to za to, pokecaly jsme a já si usurpovala Kubíčka v pojízdném "vozítku". :-D Je to naprosto úžasnej trpaslíček, krááásnej...jsem při pohledu na něj jihla. x-) Celou dobu poslušně spinkal, jen sem tam se převalil nebo dělal ksichtíčky. Jestli to dobře půjde, zítra je pustí konečně domů, už je to pro Kremrolku dlouhé a únavné. Má chuděrka problémy s kojením, prcek nechce skoro sát a pořád by jen spal. Bohužel žádné velké pomoci od personálu se nedostává, zvlášť ta jedna "babice" je chytrá až na půdu. Snad se to brzo zlepší a Kubík se rozpapá. Kremrolka doufá, že doma bude mnohem lépe, už jen proto že nebude takový stres. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jaruško, tak to teda závidím. Já se taky rozmýšlela, jestli za Peťou a malým zajdu, když už jsem byla ve středu v Táboře, ale právě, že mi to přišlo blbý, jsem nakonec nešla. Teda, neříkej, že v "nové" porodnici se personál nesnaží!!! Vždyť to v novinách tak vychvalovali.Bych tam teda zavolalal a řekla jim, že to tak není a udělala jim pěknou reklamu. Ale Kremrolko nezoufej, až budete doma, půjde to dobře a v klidu. Držíme palečky a těšime se na vás na beremku!!! Jo a abych nezabudla, proč jsem tu, nacpala jsem fotky Valče do albíčka na koníkovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj je tu někdo kdo se bude vdávat letos a nebo někdo kdo mi poradí co vše se musí, jsemze všeho zoufalá, na svatbě jsem byla pouze jednou a tak nevím co a jak... :-(
Odpovědět
ahoj holky děkuju moc za gratulace už jsem konečně doma na porodnici moc ráda asi vzpomínat nebudu, bylo to tam docela psycho, tak jsem ráda že jsme doma malej je fakt strašně spavej, na každý kojení ho musím budit a u prsu se taky moc nesnaží :-( do toho fungujou těhotenský hormony, no paráda doufám, že doma bude líp a rozkojíme to a dáme se do pohody ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, ahoj i tu na Táborkách (šmírovala jsem tě na koníkovi :-D ) Teda, to mi neříkej že se v nové porodnici nesnaží.Vždyž se v novinách tak vychvalovaly 8-( Ale to jen na oko, co. Teď už to bude v klidu, jste doma, tak je to jiný a Kubíček se pěkěn rozjede.Neboj.Kluci jsou na to pohodáři, ale hlad je donutí. Posíláme pusinku a pořádně si toho drobečka s taťkou užívejte. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já se byla podívat za kamarádkou ještě v té staré porodnici a ta na to také nadávala, prý kdyby tam sní neležela paní co už měla druhé tak jí sestřičky ani neporadily...
Odpovědět
Ahoj Kremroli, vitej doma :-) marrsee - vetsina pravidelnych diskuterek uz je vdana a pokud vim, tak letos tu chysta svatbu libuskah, ale ta tu zatim byla jen tak parkrat... ale klidne se ptej, rady poradime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji. Koukala jsem že tu jste už právě všechny vdané. Co vše musí nevěsta mít?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, přeju krásnou neděli :-) Kamčo, já se právě taky dost rozmýšlela, nechtěla jsem Peťu v porodce přepadnout. Psala jsem jí proto SMSku, abych se ubezpečila, že nepřijdu nevhod. Návštěva dopadla dobře, i když jsem tam nakonec strašila hodinu. Doufám, že jsem Peťe nepřekážela ani jinak nevadila....to by mi snad dala najevo :-N No blbý to snad taky nebylo. Valinka je prostě kouzelná!! x-) Peťulko, vítej konečně doma, to jsi si oddechla, viď? Věřím, že se všechno časem urovná a i to kojení se zlepší. Nyní budete pěkně doma, v klídku a bez zbytečného stresu, tak se to urovná. Jakmile se Kubík zbaví žloutenky, určo se rozpapá. Moc vám držím pěstičky! Na nepříjemné zážitky z porodnice zapomeneš, neboj. Hlavně že je Kubík doma, zdravý a spokojenný. ;-) Opatrujte se a ať se vám daří.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, musím nás trošku pošoupnout, úplně nám to tu umřelo. Doufám, že mě tu nenecháte samotnou, trpící samomluvou :-D. Doufám, že se máte všechny dobře a užily jste si víkendík. Až bude chvilku času, napište, ať neosiřím. Jo a taky bych to viděla na nějaký srazík, pomalu můžeme začít plánovat ;-) . Ráda bych vás viděla, stýská se mi |-| .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj tak dnes si možná už půjdu vybrat šaty, když kamarádka sežene hlídání, jinak už mám toho mám docela ddost a zbývá málo...
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, tak to přeju příjemné pokoukání, třeba něco vybereš. Šatiček je velký výběr, bych se toho na tvém místě moc nebála. Navíc jsi štíhlounká, to nebude žádný problém. Držím pěsti! ;-) Ahoj Táborky, co to vidím, tady zase ani noha =-) . Tu zevluju, nějak mě nebaví pracovat, se malinko ulejvám :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jaruško, jo jo, je to tady nějaké prázdné.Maminy nestíhají, pracanti pracují... HOLKy, co naplánovat nějaký větší srazíček??????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kamčo, no je mi samozřejmě jasné, že nemůžou být všichni hromadně tady a klábosit s nějakou potrefenou Beruškou :-D . To já jen tak prudím, holt se nudím a dlouhá chvíle udělá své :-N . Větší srazík vítám, vždyť otravuju pořád, bych vás ani vydechnout nenechala. Jsem jako to klíště a pijavice v jednom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že se zatím nic nezměnilo, ani večer tady nikdo neníííí :-(. Tak snad zítra, pozítří, kdo ví. Budu čekat. Zatím se mějte hezky. Páááček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak už jsem vybírala šaty v česlavě. Maj tam opravdu nádherný... chtěla jsem nějaké hladké, ale nakonec budou asi nabírané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, hlavní je aby se šaty líbily Tobě, dobře seděly a vůbec jsi cítila, že jsou to ty pravé. Jestli nakonec budou jiné, než Tvá původní představa, nevadí. Dej na své pocity, určo to dopadne dobře a budeš krásná nevěsta. ;-) Holkýý, kde jste????....a tak štěkám jako hrom, ať je koček milión :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beruska tak už mám vybráno koukni na album poznáš které... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ahouj ahoj, jak se mame?
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, už jdu na to a juknu se :-) Andeli, mám se celkem OK...znáš to, mohlo by být i hůř :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrsee - sem se taky mrkla x-) aaaaaaaaaach jak ja bych se znova vdavala!!!!!!!! jasne za toho sameho :-D ale ty saty....vlasy....kytky aaaaaaaaaach Beru - to je dobre :-D nam tu ted tabor trochu spi, coz? ja fakt nestiham :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, mě osobně se líbí nejvíc ty poslední. Řekla bych, že Ti nejlépe sedí a pěkně vytvarují a zdůrazní postavu :-) . Ty první taky nejsou špatné, jen mi přijdou dost zdobené. Kytička je pěkná, taková něžná klasika. Chválím, myslím, že to bude jako celek krásné x-) . Andeli, ano ano, poslední dobou je tu mrtvolno...se snažím zase téměř sama :-( . Ale chápu, že se svět netočí jen kolem protivné Berušky a kecáním na beremku. Holt se pozná, kdo je fakt zaneprázdněn buď prací nebo rodičovskými povinnostmi :-D. Ale zase jsem celkem chápavá, tak prudím v normě. :-D. Neomlouvej se, já to beru, Jeníček je na prvním místě....to je logické. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám zamluvené právě ty poslední :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mezi těma třema jsme dnes rozhodovaly, no teda spíš mezi těma prvníma a posledníma a usoudily jsme že ty poslední vyhrávaj :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, tak výběr chválím, i mě se zdají nejlepší. Hlavní je samozřejmě tvůj názor, ostatní mohou jen souhlasit a nebo taky ne. Ty první nebyly špatné, měly hezký a jednoduchý střih. Mě osobně nesedělo to zdobení, ale to je věc vkusu. Já vůbec teda nemusím extra zdobené a načančané šaty, ale každému se líbí něco jiného a o tom to je. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, ty první bych si asi vybrala být to v teplejším měsíci abych nemusela mít nic přez ramena takhle by to bylo zakryté a nebylo by to ono...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak dnes už budu mít doma i botičky mocinky se na ně těším... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marr, jak tak koukám, jde Ti to pěkně od ruky...což je fajn :-). Kolik Ti toho zbývá ještě zařídit? Berušenky moje, kde jste????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?