Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) koukám, že je tu nějak pusto prázdno :-( .....to bude chtít maličko oživit diskuzi..... Asi je to teď časově náročnější, přece jen se blíží Vánoce, snad to bude vážně tím. Jen se chci zeptat, jak to vypadá se sobotním srazíken na zvonečkový průvod, platí to ještě? Napište, co a jak....zatím jsme nedohodly žádné podrobnosti. Kromě toho, že by šla Kremrolka, Maalinka a já. Budu netrpělivě čekat na odpověď. Zatím pa a koukejte se tu objevit častěji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, na sobotu hlásíme účat i s babičkou a manžou... takže holky, chlapi berte s sebou!!!!!! Chceme se s mamčou kouknout na trchy, tak půjdeme odpoledne aby nám to rovnou vyšlo pak na průvod... a sejdeme se asi všechny na startu průvodu,že? Tak se do té doby mějte všechny pěkně, naleštěte zvonečky a v sobotu pááá. zítra máme v Písku Coca colovej kamion, tak už se těšim, co na to Vali bude říkat.
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, já půjdu 100%, ale bez Pavla...jde do práce (ale říkal mi, že by i tak stejně nešel...jemu to nic neříká a já bych ho nedonutila ani omylem 8-( :-| ). Takže budu mezi váma poněkud za křena, zkusím se pozeptat ségry. Ta by s malou možná šla, uvidím. Jinak Kremrolce jsem psala a půjde ráda i s manželem. Ovšem úplně na tuty nic neslíbila, přece jen je v pokročilejším stavu těhu a stát se může cokoliv. Prý kdyby jí nebylo dobře, nebo nedej bože počasí stávkovalo (hodně ošklivo apod.), to by nešla, ale dala by vědět předem. No, snad všechno bude v pohodě a sejdeme se! Jen to počasí zatím extra nepřeje, jako předvánoční atmosféra je to spíš deprimující. Jestli to takhle půjde dál, budou svátky fakt na blátě....nesnáším deštivo a mlhavo ]-( . Všem ostatním, co se neuvidíme, přeju hezký víkend. Hlavně pohodičku a žádný velký schon. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak hlásím, že jsem dneska zůstala doma a mám asi chřipku nebo co. Zítra musím nakoupit nějaké ty dárečky a pak v pátek hurá do Tábora, ale doufám, že to už budu zdravá!! Tak jdu zase zpátky do hajan, jen jsem se chtěla na něco podívat. Ten zítřejší průvod Vám můžu jen závidět.... Já budu buď na nákupech a nebo ležet doma. Podle toho jak to dneska zvládnu léčit :( Tak papa a doufám, že naplánujete ještě nějaký srazík o svátcích!!!! :-D Já tak trochu nezvládám :-N (a ten čurbes tady doma...možná se navlíknu a budu se potit při přáci místo v posteli :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, bacily teď lítají všude kolem...se teda zatím držím a největšímu náporu odolávám. Otázkou je, jak dlouho...při mém štěstí to chytnu zase na svátky :-| . Hlavně se kurýruj, pěkně horký čaj, klídek a vyhřátý pelíšek. Snad to do Vánoc bude v pohodě. ;-) Zítřejší průvod snad klapne, pokud počasí bude příznivé, no moc nadějně to pro dnešek nevypadá. Já se těším, chci omrknout trhy a poohlédnout se po pár drobnostech. Dárečky mám všechny, huráááá....ale letos to moc bohatý Ježíšek nebude. Kupovala jsem spíš praktické věci + maličkosti pro radost. Rok od roku je těžší vymýšlet co komu dát...hlavně teda u rodičů :-( . Vždycky si lámu hlavu, letos mi to malinko ulehčil fakt, že se taťkovi i mamce rozbily hodinky (pro mě výhoda, že? :-D ). Tím se to vyřešilo samo. :-) Jestli se zítra s holkama sejdem (má dorazit Kamča s Valčou a Mírou + Petra - Kremrolka s manželem), tak pak poreferuju co a jak. Já zřejmě budu křenit, Pavel je v práci a ségra je taky nějaká marodná. Ještě bude veselo :-D Srazík mezi svátkama beru, jsem doma...jen Pavel zase musí makat. Takže se ještě domluvíme. Zatím pa a vyháněj bacily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jaruško, no bacili vyháním jen dneska. Zítra musím zařídit dárky a pak uklidit...no je toho fakt hodně :-( Navíc mě nějak naštval Roman...dovolila jsem si chtít, že když sem přijede tchýně, tak že nám odvezou do Tábora dárky co máme.... (dva starší PC pro mého bráchu a jednoho Romanova bráchu)...stejně se na tom budou jen učit tak jim to stačí.No a zbytek musím dohnat zítra.... Nemám ani šajna co to bude a co mám koupit, pak to musim všechno zabalit... Hrůza! Kdyby mě aspoň nebolelo tolik v krku a bylo mi toohcu líp. Příští týden musím do práce, takže fakt žádná sláva ]-( Pokud se zítra sejdete, tak si tomoc užijte (i za mě)! A zdravím všechny!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a mezi svátkama se nějak domluvíme!Buď nás bude víc a nebo tžeba se sejdem jen spolu! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, při nakupování dárečků dobře pořiď...a s úklidem to zvládni rychle, ať se můžeš zase kurýrovat. Marození teda nehrozí, jo?...ale chápu, že to chceš nejdřív zkusit vyležet. Držím pěstičky! S chlapama je někdy vážně kříž, dokážou být pořádně protivní. Na Tvém místě bych soptila taky...doufám, že se to brzo urovná. ;-) Jak už jsem psala předtím, klidně se můžeme sejít jenom ve dvou, když by ostatní nemohly...já jsem pro! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prominte ze Vám tu narusuju debatu, ale jsem taky z Tábora a chtela jsem se zeptat jestli nahodou nektera z vas nemela svatbu u sv. Jakuba? My planujeme svatbu na leto a Jakub mi pripada super, hlavne i proto ze se tam delaji i civilni obrady....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak dárečky skoro nakoupené, až na dárek pro Romčovu babičku....prý nějakou zástěru(ale ne jako na vaření, ale takovou tu typickou pro babičky). Netušíte, kde by se v Táboře dala sehnat? Na lítání po Praze nebudu mít sílu ani čas :-( Tak bych to zařídila na poslední chvíli ;-) Jinak jsem si ležení moc neužila mimo toho pátku....taky je to na mě vidět nebo se tak možná jen cítím :-( No asi mě neschopenka nemine.... Uvidíme jak se to vyvrbí. haninaxx: stavbu tam měla Pajee (doufám, že ten nick má takto, pokud ne tak se omlouvám) a bylo to super! Ale podle mě je jedno jaké je místo, hlavně když se ti dva mají rádi a když je to na nich vidět! :-D :-D A navíc v Táboře je tolik krásných míst..... :-N :-N Ať dobře vyberete! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haninaxx: svatbu u sv. Jakuba měla Janno, zkus se pozeptat jí. Pokud se nepletu, byla nadmíru spokojenná a svatbička se povedla :-). Výběr místa chválím, je to hezké a oproti klasickému obřadu na radnici změna. Ne že bych přímo zavrhovala radnici, pár pěkných svateb jsem tam viděla...je to spíš otázka svobodného rozhodnutí, vkusu atd. Přeju hodně štěstí! ;-) Elis, to je super, zase máš o jednu starost míň. Se zástěrou bohužel neporadím, to bude asi ještě oříšek. Snad se Ti jí podaří sehnat. Je mi jasné, že jsi nakonec po celém tom maratonu o víkendu, ležení moc nedala. Jestli Ti ale bude pořád špatně, bylo by lepší jít marodit, než pak na svátky zažívat nejhorší boj s bacily. :-| Nějak to snad dopadne, rozhodnout se musíš sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, díky za zvonečkový průvod....sice to bylo všechno dost rychlé, ale aspoň jsme se na chvilku viděly. :-) V tom zmatku a davu lidí stejně moc nešlo se nějak pobavit a déle si popovídat. Kdybychom se už do svátků neviděly, přeju vám ještě jednou krásné Vánoce, bohatého Ježíška, spoustu pohody, klid a taky hodně zdraví. Do Nového roku si snad ještě popřejeme...nerada bych zase tolik předbíhala. :-) :-) Jinak musím teda řícr, že Valinka byla včera fakt kouzelná...vypadala jako sněhuláček a ten její výraz. Prostě je to kočička!!! x-). Kremrolko, škoda že jsi nakonec nemohla přijít....smska mi došla, bohužel jsem zapoměla pak odepsat. Ale chápu, že by to stejně nemělo cenu, když jsi byla akorát probuzená a na 4 hodinu by jste to nestihli. Mrzet Tě to ale nemusí, vynahradíme si to jindy. Průvod byl docela dobrej, jen byla celkem kosa. Šlo se z Tržního náměstí, od Vodárenské věže přes Pražskou ulici zpět na hlavní náměstí...takže rychlovka. S Kamčou jsme trochu pokecaly, dokonce tam byla i Fialenka s Aničkou a manželem. Ráda jsem jí viděla, Anička už je tááák velká. No, jen jsme se pozdravily, žádné velké debaty, oni pak šli ve předu. Já se držela Kamči. Příští rok můžeme vyrazit všechny, Ty už s Kubíčkem v kočárku. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky tak mě to mrzí, nakonec jsem zvonečkový průvod zaspala, já jsem teď nějaká pořád unavená co jsem doma a nic se mi nechce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, nemáš se zač omlouvat....mrzet Tě to zase tolik nemusí, byla to fakt rychlovka :-). Já nakonec umluvila Pavla, do práce nešel, ač to měl v plánu (v pátek tam zůstal hodně přesčas, aby to dodělal) a vyrazil se mnou. Takže měl svojí premiéru, takhle veřejně on moc nechodí, je lenivej a nespolečenskej. :-p :-D. Ale přežil to bez újmy, jen mrznul, protože se troubelín nevzala čepici ani šálu....ještě že to netrvalo dlouho :-N :-D . Jinak trhy docela pěkný, loni mi však přišly lepší...no, nekoupila jsem si samozřejmě nic, přišlo mi to nějak na jedno brdo :-| . Peti, neboj, všechno si bohatě ještě vynahradíme ;-) ...únava je pochopitelná, TP se blíží a to počasí taky příliš nepřidá. Já byla v neděli jako bacená, nic se mi nechtělo a spala bych jako nemluvně 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
zase píšu jako tatar....má to být: protože si troubelín nevzal....!!!! :-o :-D :-D
Odpovědět
Ahoj kocky, ty vanoce by mely bejt tak za mesic... vubec nestiham... klasika :-) Sumava nakonec docela usla, hlavne jsem se krasne vyspinkala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, ahoooojjjjj :-) už jsme Tě tu postrádaly....super že jsi se ukázala. No, svátky se blíží rychlostí blesku...letos je to takové vůbec celé hektické a bez toho správného kouzla (aspoň pro mě teda) :-( . Počasí je děs, atmosféru dělá blázinec všude kolem, snad se to brzo uklidní...až budeme pěkně doma, zalezlí u telky :-). Jsem ráda, že Šumava proběhla dobře a odpočinula sis, tak to má být. Hm, kéž by šly Vánoce posunout...jenže na to jsme bohužel krátcí ;-( . Určitě to zvládneš i tak, uvidíš.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Žirafko přidávám se, nic nestíhám a kašlu na to. Prostě to letos nebude to pravé....a to by stejně nebylo :-( Úklid v Praze jsem vzdala. Jen to nejnutnější a zbytek mě nebere. Jsem utahaná a teším se až bude pátek a já na celý týden vypadnu k našim a budu v pohodě. Jeden den pojedu do ČB za kamarádkou, s dalšíma bych se měla sejít a doufám, že se třeba potkám i s Váma! :-D Jdu do hajan, tak se tu mějte a zatím papa
Odpovědět
ahojky Peti to je fajn, že jste si to užili, já se taky celkem těšim až na Vánoce z toho maratónu vypadnu, to je furt jen praní, žehlení, vaření, pečení, uklízení a furt dokola, nemá to konce :-D včera nám přivezli sedačku, takže my už Ježíška máme doma, je krásná :-) zelená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) Elis, jak už jsem tu několikrát psala, úklid není to nejdůležitější ze všeho....já bych to zase tak nehrotila. ;-) A ačkoliv jsem proti vám na tom časově lépe, taky jsem žádný veleuklízení nedělala. U nás by to stejně nemělo cenu, kocour udělá brzo zase čurbík...všude jsou chlupy, roztahaný hračky...takže zbytečná námaha. :-| Jsem to vzala normálně, žádné násilí, spíš jen tak pro pocit. Výzdobu jsem dala jen tak symbolicky, ten náš tygr to stejně hned okusuje, čímž mi to kazí :-D. Takže fakt nevěš hlavu a snaž se soustředit na svátky jako takové, odpočinout si, být s rodinou, ostatní haž za hlavu. No, snad se mezi svátkama ještě stačíme sejít. Klidně jen tak na kafčo, to se domluvíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, maraton nezávidím...to je fuška, když má š do toho ještě přípravu věcí pro mimčo. Doufám, že to zvládneš a brzo budeš zase odpočívat. :-) A abych nezapoměla, samozřejmě se těšit i na Kubíčka...zatím sis tu pravou mateřskou příliš neužila. Jééé, to je krásný dáreček...to máte radost, viď? Nechceš poslat foto, jsi mě navnadila, zvlášť teda barvou...zelenou miluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dočítám jen v letu.Od soboty pořád něco kutím a na napsání není čas.Hlavně jak usne Vali po O, tak to tu jen sviští.Peču, zdobim, vytvářim.. ještě mám pokračovat :-) JARUŠKO, moc ráda jsem tě viděla.A musím říct veřejně, že jste s Pavlem moc sympatický pár!!!! Už se těšim na svatbičku.Bude vám to moc slušet. Vali byla jak snehuláček opravdu.Cestou domu se jí povedlo konečně usnout a ještě v pokoji chrupkala hodinu. KREMROLKO, pupíku náš, už to je blíž a blíž.Tak hezky odpočívej, nic nedělěj a užívej si to. Já se taky těším!!!!!!!!!! Vám ostatním posílám moc pozdravů a trpělivosti v nadcházejících hektických dnech!!! DO %Stědrého dne ještě kouknu, tak přání přidám. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, utíká to jako voda, zítra už je pátek. Kamčo, žádný stres, teď se všechny snažíme připravovat na svátky, takže času není nazbyt. Jsem ráda, když sem občas nakouknete, si počtu co nového atd. Po novém roce snad bude lépe a pokacáme víc. Jsi akční, pečeš, uklízíš a zdobíš...to já si připadám jako lenoch :-N. O víkendu ozdobím stromek, protože v úterý svištíme směr Praha a nechci to nechávat na pondělí. Jinak dekorace jsem dost odbyla...mám jen aranžmá ve váze, ozdobný květináč a tím to hasne. Ne že by mě to nebavilo, ale veškeré mé snažení úspěšně bojkotuje kocour, který to okusuje a ničí. I ten stromek bude nakonec zase problém, loni vydržel 2 dny...sápe se na něj a má ho místo šplhadla, to bych ho musela připevnit ke stropu, aby ho nepovalil :-D Jinak moc děkuju za pochvalu, se tu červenám...no, párek jsme povedený :-D (zvlášť když se Pája oholí, vapadám jako jeho matka :-p :-D :-D ). Se svatbou to tak horké nebude, nic se zatím nezměnilo. Ale nebojte, dáme vědět, kdyby se něco dělo. Možná to do roku 2010 stihneme. Valinka je prostě kouzelná, já jsem z ní pokaždé paf...je vidět, že jste si dali s Mírou hoooodně záležet x-) . Už abyste si začali pomalu připravovat zbraně na odhánění nápadníků. Zatím se mějte a určo se ještě ozvu ;-) Všem ostatním rovněž přeju pohodu a žádný velký schon před svátkama. Snažte se být pozitivně naladěni a těšte se na odpočinek, pohádky a vánoční atmosféru...jo a taky na JEŽÍŠKA!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zítra jedem směr Tábor a nevím, jak se sem dostanu (asi toho na mě u našich čeká hodně ;-) ) takže Vám všem přeju ksásné svátky a bohatého Ježíška! :-D Jdu do hajan, si potřebuju trochu odpočinout. Včera jsem z práce přišla po jedenácté a ndeska ráno jako na potvoru zaspala na dost důležité školení ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, taky Ti přeju krásné svátky, bohatou nadílku pod stromečkem a hlavně klid, pohodu a spoustu odpočinku. Prostě vypni, snaž se relaxovat....po úmorném maratonu si to zasloužíš ;-) V práci máš pořád blázinec, se ani nedivím, že jsi zaspala. Snad to nakonec nebylo příliš dramatické a na školení jsi ten chybějící čas dohnala. Jestli budeš mít čas a náladu, můžeme se mezi svátkama sejít na avízované kafčo....jsem stejně doma a plány zatím žádné. Tak se ozvi a domluvíme se, ju? Všem přeju krásný, klidný a pohodový poslední adventní víkendík. Nalaďte se na vánoční strunu a užívejte si příchod krásných svátků...sice nám to kazí počasí, ale to se musí přežít. :-) :-) Se musím pochlubit, že mám konečně zabalené dárky. Včera mě chytil amok a vzala jsem to jedním vrzem, čímž je po starosti. Teď už klidně může přijít Ježíšek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky, preju KRASNE VANOCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vsem preju bohateho Jeziska - nejen na darecky, ale i na krasne zazitky, at kazdemu splni, co si preje - a nemusi to byt pod stromeckem, muze se klidne snazit cely dalsi rok, aby nebyl pretizenej, zejo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo Kremrolko - ty trdlo, odpocivej, vyprdni se na uklizeni atd., koukej si hodit kopytka nahoru a funet do rytmu prezvykovani vanilkovych rohlicku!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic jineho bych ted na Tvem miste nedelala :-D - jo cukrovi bych prolozila nutnymi prestavkami na slofiiiiicka - zaslouzis si to!!!! nepotrebujes neco? dotazy? porady? prakticke knowhow od nedavno rodici? rada pomuzu, pokud budu umet!
Odpovědět
Krasne Vanoce vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, zdravím vás z Prahy :-) Přeju krásné VÁNOCE, bohatého Ježíška, spoustu pohody a dobrého jídla. Užívejte si nejkrásnější svátky v roce a opatrujte se! x-) x-) Maalince a Andelice: ať si dětičky pořádně užijou, dostanou hoodně dárečků a dělají jen samou radost. Bude to pro ně velký zážitek. Jeníček sice ještě nebude naplno vnímat to kouzlo, ale Valinka už jo...to bude určitě legrace, z nadílky se zaraduje ;-) Kremrolce: souhlas s Evčou, všechny starosti hoď za hlavu a relaxuj, jsou to poslední svátky ve dvou, pak už budete komplet rodinka. Snaž se vypnout a dopřej si volno s Kubíčkem v bříšku. Pěkně si lehněte k televizi a nechte se opečovávat. Ten nej dáreček už jste si nadělili x-).
Odpovědět
ahojky, přeju vám krásné Vánoce, ať najdete pod stromečkem co jste si přály, ale hlavně ať jste s těmi, které máte rády :-) PS: už jsem vypnula a relaxuju :-) dneska ráno mě vzbudily poslíčci, tak jsem se lekla jestli nebude Ježíšek, ale přešlo to rychle :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?