Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
 krasne vanoce a stastny novy rok vsem!!
24. pro 2008 v 11:46  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Ahojda Taborky, tak co Vanoce, byly jste hodne? emoticon Ja desne emoticon

Nedame nejakej rychlosrazik? Muzu kdykoli krome Silvestra a Noveho roku emoticon
27. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Ahoj holky, tak už jsme z velkoměsta zpět. Bylo to moc fajn, Ježíšek byl letos hodně štědrý a udělal mi obrovskou radost (dostala jsem oblíbený dárek - duševní potravu, čili knížky...to fakt miluju! emoticon . Byly tam i jiné dárečky, ale čtení je moje velká vášeň, proto jsem tak nadšená. emoticon
Doufám, že i VY ostatní jste si Vánoce a nadílku užily báječně a dostaly jste vše, po čem vaše srdíčko zaplesalo.
Klidně se taky pochlubte, my můžeme pak aspoň závidět emoticon .

Žirafko, ráda čtu, že u vás svátky proběhly dobře a jsi spokojenná.
Pro srazík jsem všema deseti. Ráda se přizpůsobím, můžu pořád. emoticon
27. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
 achoj Taborky, se srazikem nevim, mame to nejaky nabouchany a rymicku k tomu - ja i jenicek.

kremrolko - prave jsem ti osmirovala mimi album - husty by ale budete mit KARUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!! to se budete teda vyvazet, cooooooooooooooo?
28. pro 2008 v 19:13  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Andeli, nic se neděje, když nepřijdeš, my tu házely jen takový návrch. To už je pak na každé z nás, jak se jí bude chtít a jak to zvládne časově. Jsme to pojaly jako takový rychlosraz na kafčo mezi svátky. emoticon Uvidíme, snad se aspoň v menším počtu sejdeme, zatím teda ohlas nic moc.
Rýmu vyléčete, doufám, že se nebudete trápit s Jéňou dlouho. emoticon Já mám rýmu už chronickou, takže mi teče z nosu prakticky po celý rok emoticon.

Jinak ponoukám ostatní Táborky, ozvěte se, pokud máte zájem o posezení u kafča emoticon
28. pro 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Tak jak to s váma vypadá, je tu vůbec někdo, kdo by měl o srazík zájem??? Zatím teda ticho po pěšině emoticon emoticon
Budu čekat na ohlasy emoticon
29. pro 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj holky, zdravím po Vánocích
u nás byli v pohodě, na chaloupce bylo krásně, i když nebyl sníh
každý den jsem dala aspoň dvouhodinovou procházku po lese, tak se Kubík pěkně vyvětral emoticon
ale na prochajdy s kočárkem se už taky těšim Evi emoticon

dneska jsem byla na gyndě, tak jsme úplně v pořádku a prý určitě vydržíme do nové porodnice emoticon
29. pro 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 srazík beru, jsem doma, tak je mi jedno kdy emoticon

Petr teď taky dost pochrchlává a posmrkává tak doufám, že to na mě neprskne
29. pro 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Áááá jedna dobrá dušička se lapila emoticon emoticon emoticon
Kremrolko, to jste si užili svátky parádně, super emoticon .
Jsi dobrá, když jsi takhle vycházkovala...přece jen byla docela zima, ale aspoň jste se otužovali a posilovali imunitu. Kubík musel být nadšenej, že ho maminka pěkně nosí a dopřává mu zdravý pohyb i vzduch.
K úspěšné kontrole gratuluju, snad v domečku Kubulín vydrží do nového...abyste nemuseli náhodou jinam do porodnice. Budu držet pěsti, ale když to pan doktor předpovídá, tak to bude O.K. emoticon
Takže srazík bych navrhla třeba hned na zítra, co Ty na to? Hodinu si urči raději sama, nevím jak to máš časově. Se ráda přizpůsobím, stejně vegetím celej den doma - Pája je v práci.
Nachlazení řádí asi všude, já teda zatím v pohodě, ale čekám, že se mi to stejně časem nevyhne. Doufám, že to od Petra nechytíš.
29. pro 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 úplně jsem zapoměla....a co VY ostatní - Žirafko a spol??? Andelika psala že bohužel nemůže emoticon , ale ještě by tu pár dušiček bylo, takže šup a hlašte se!!! emoticon
29. pro 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 Ahoj holky!

Tak já hlásím, že jsem v Praglu emoticon takže se mnou srazík asi nebude.
Jaruško omlouvám se, že jsem se neozvala, ale nějak jsem zezačátku nestíhala a pak jsem plánovala návštěvu mojí kamarádky, která měla sice termín 1.1, ale nějak porodila už 21, takže jsem 26 naklusala na návštěvu a kochala se malinkou holčičkou. Neměla ani 3 kila a je moc krásná!!! emoticon emoticon

Jinak nevím jak to bude, na Silvestra jsme v Praglu, já jdu 2 do práce a o víkendu....tchýně se pustila do Romana a on, ikdyž jsme měli naplánovaný víkend v Praze, jí kývnul a jede k nim na zabíječku.... Takže mám na výběr, buď zůstanu v Praze sama a nebo pojedu na víkend k našim. Taky jsme se kvůli tomu s Romanem pěkně chytli. Holky jak mu mám vystvětlit, že by s ním jeho matka neměla tak zametat. Zavolaj jen když něco potřebujou, jinak na něj doslova kašlou a tohle udělali určitě naschvál! Ten jeden oběd, který jsem tam o svátkách zažila mi zase stačil, ale tontokrát už to bylo vážně naposled. Jela jsem tam hlavně kvůli Romčově babičce, která se po mě pořád ptala a chtěla mě vidět. Já jí taky, ale bohužel to nešlo vyřešit jinak než vidět i zbytek té jejich famílie.... emoticon emoticon emoticon

Tak písejte jak jste se měli o svátcích..... a nedělejte mi chutě se srazíkem, když já nemůžu
29. pro 2008 v 19:26  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, ahoj emoticon
to je škoda, že už jsi zase v Praze, jsem se těšila na srazík...holt až příště emoticon . Já myslela, že tu právě budete i mezi svátkama, možná jsem to jen špatně pochopila. V práci to přežij a hlavně ať to rychle uteče. Pavel taky musí zařezávat, radost z toho neměla, ale měli to povinně nařízené, jde i na Silvestra. Si proti němu připadám jako lenoch, si válím šunky doma až do 5. ledna. emoticon
Neomlouvej, že nebyl čas se ozvat, chápu to. S tchánovcema je to opět na kordy, podle toho co píšeš...vůbec Ti to nezávidím, bych je asi dávno zabila. Fakt povedená famílie, takhle se vám montujou do života emoticon emoticon . Dárky od tchýně musely stát za to, co? Já si po několika nepovedených pokusech raději předběžně říkám, co bych chtěla...jemně naznačím. Nemilá překvápka nemusím, to je pak vytloukání klínu klínem, nerada bych dary nedary vyhazovala, tak se to snažím udat dál (ale jen těm, kdo by to ocenil - naštěstí se vždycky někdo najde). Zase nejsem taková potvůrka, že bych to cpala někomu, co by měl stejnou radost jako já.
29. pro 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 já zase píšu jako blbeček...to je to moje snažení o rychlejší psaní (všema deseti nezvládám emoticon emoticon ).
To raději opravím, aspoň pro klid své duše emoticon: radost z toho neměl!...
Neomlouvej se,.... emoticon

Jinak co se týká rodinných rozepří, to je vždycky nelehké. Prostě nechápu, že mají pořád tu náturu se vám do všeho motat a Romanovi něco přikazovat. Je to už dospělej chlap, ženatej, měl by si umět dupnout. Vůbec se nedivím, že jste se rafli, já bych pěnila taky. Nám pomohlo odstěhování se od rodičů, tím se vše urovnalo. Ale to je jiná kapitola, u vás je problém jinde...prostě jsou to věčně nespokojenní a šťouraví rodiče, co musí všechno komentovat a řídit. Nechápou vaše právo na vlastní život a soukromí. Tady je každá rada drahá, snad jen, aby si manža dokázal dupnout a zastat se Tě.
Kamarádce gratuluju k holčičce, to je krásný dáreček. Úplně si vybavuju ten krásný mrňavý uzlíček...miminka jsou nádherná, se tu normálně rozplývám. A tiše závidím, u nás zatím nic...jenže co bych taky chtěla, že? (to by musela být i jiná snaha...ale tím vás tu nebudu zbytečně zatěžovat).
Se srazíkem nebudu raději moc provokovat, kdoví jak se nakonec dohodneme. Po Novém roce snad bude více příležitostí a spáchámě nějakou větší akci! emoticon
29. pro 2008 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky
klidně se můžem sejít už dneska
třeba už na třetí/čtvrtou? aby se to hodilo Petě, a asi La Torta? nějakou mlsku sladkou bych si dala emoticon
30. pro 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, časově je mi to jedno, klidně beru hned tu 3. hodinu. Teď to závisí jen a jen na Žirafce. La Torta je fajn nápad, ňamka přijde vhod vždycky. emoticon
30. pro 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ahoja kocky, ja se omlouvam, ale zrovna dneska se mi to nehodi, protoze prave odpoledne odjizdime na toho Silvestra... :-/ a musime toho jeste kus zaridit, takze dneska nemuzu emoticon
Muzu pak patek az nedele emoticon
30. pro 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 ok, tak to klidne nechame treba na vikend emoticon ja mam cas porad emoticon
30. pro 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafko, nic se neděje. Souhlasím s Kremrolkou, necháme to na víkend...třeba se ještě někdo přidá. emoticon
Taky jsem na tom časově dobře, takže pohoda. Rovnou teda zkusím navrhnout čas, ju? Co takhle klasika, ve 2. hodiny v La Tortě? Pište své připomínky nebo další návrhy. Uvidíme kolik se nás nakonec sejde. emoticon
30. pro 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 hm, celá já, abych něco nezapoměla, že? emoticon emoticon
čas a místo platí, den by byl třeba ještě doplnit - sobota, vyhovuje?
30. pro 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 jojo, vyhovuje emoticon
30. pro 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 tak fajn, budu se mooooc těšit...jdu koukat na film s Burianem, páček emoticon
30. pro 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj holky,
tak jsem vám psala takový dlouhý příspevěk a neodeslalo se to.Tak to zkusím znova. Dlouho jsem tu nebyla, ale určitě se nebudete zlobit.
Nechtěla jsem sem psát nic kvlůli těhulce Petě, ale do nového roku nechci vstoupit vůči vám s dluhem.

V úterý, 23.12. mi zemřel strejda z Vysočiny a navečer, když jsme přijeli z města, zjistil Míra, že zemřela i jeho matka.
Vánoční nálady sice nic moc, ale díky Valince se to vše uskutečnilo, ježíšek donesl stromeček i dárky a její radostné volání a jásání nám dalo na vše alespoň na chvíli zapomenout.

Včera jsem měli pohřeb.Proběhlo to v klidu a rychlosti, tak jsem ráda, že máme vše za sebou.Příroda to vyřešila sama a tak to má být. Míra to nese dobře, tak jsem ráda.

Ze srazíku se tím pádem omlouvám a slibuji, že na ten další už moc ráda přijdu.

Užijte si v klidu a pohodě poslední den tohoto roku a pak vesele, ve zdraví, s láskou a dobrou náladou přivítejte ten nový.Ať je pro vás i vaše blízké jen radostný a šťastný !!!!!
30. pro 2008 ve 20:22  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Ahoj holky,

Kamčo upřímnou soustrast...víc se asi nedá. Hlavně to společně všichni tři zvládněte!

Jinak já jdu ještě zítra do práce, ale jen do dvou hodin a pak budeme slavit silvestra spolu s Romanem v Praze. O víkendu nevím jak to se mnou bude. Takže nic neslibuju a kdyby náhodou tak napíšu Jarušce, ta by se nejspíš zůčastnila každopádně emoticon

Kdybych se tu neukázala, tak Vám všem přeju do roku 2009 hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky! Všechno ostatní už nějak bude. Nastávajícím maminkám krásná a hodná miminka a rychlý porod, dětičkám hodné rodiče emoticon a rodičům děti jako andílky emoticon

Kdyby tu zítra čirou náhodou někdo byl, tak si určitě budeme moct popovídat!

Tak nezapomeňte do roku 2009 musíme vykročit všechny pravou nohou....
30. pro 2008 ve 22:01  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj kočky emoticon

Kami, už jsem Ti upřímnou soustrast přála, tak nyní jen tak symbolicky. Bohužel i smrt patří k životu, ale takhle těsně před Vánoci je to obzvlášt smutné a depresivní. emoticon Míry je mi líto, přišel o posledního rodiče...je statečnej, že to zvládá. Má však Tebe a Valinku, to ho určitě motivuje, aby byl silný a díval se dopředu.
Strejdy je mi taky velice líto, úmrtí dvou osob v jeden den je špatné. Aspoň že vám Valča umožnila ten smutek zahnat, byť jen částečně, život jde prostě dál.
Na příští srazík s Tebou počítáme, uděláme mega jízdu!
Do Nového roku Vám přeju jen to dobré, hlavně zdraví, které je opravdu na prvním místě. Spoustu lásky, štěstí a rodinné spokojennosti. Ať se vyplní všechny vaše sny a máte další rok plný radosti a veselí. Silvestra si pořádně užijte a bujaře oslavujte. Jo a pravou, ať ten krok do nového roku stojí za to emoticon
30. pro 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, pracovat na Silvestra fakt nezávidím, snad to uteče rychle. Rodinnou oslavu s Romčou si užijte a vychutnávejte ten klid a soukromí bez tchánovců emoticon .
Se srazíkem to snad nějak dopadne, kdybys vážně nemohla, písni. Já dorazím 100%, těším se jako malá.
Zítra budu na netu určitě, v telce nic moc neběží, tak můžeme pokecat. Ale kdyby jen přece z pokecu sešlo, taky Ti a manžovi přeju do Nového roku všechno nej. Zdraví, štěstí, lásku...ať se brzo dočkáte vytouženého stěhování i počatého potomka! Pěkně odpočívej a užívej zbytek svátků.
30. pro 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Holky , moc děkuji. Je to nemilé v každou dobu a na ty vánoce je to ještě smutnější.Ale znáte celou situaci, takže to je úleva pro nás všechny.Nic víc se dělat nedalo a nedá.

A my už jsme se tak trošku ponořili do klidné oslavy příchodu nového roku.

Měli jsme tu vaječňák, tak ho uskráváme s džusíkem a je to mňam.V telce dávaj Anděla, Vali zalehla, tak je na 2 hodinky klid.
Ještě si chci uplést nějaké košíčky, tak si to jdu začít,aby se mi tady nepovalovalo vše k tomu potřebné.

Hezky si užijte večer a oslavujte s "(M)mírou"

Jo a co takhle dát si VALENTÝNSKÝ SRAZÍK V ÚNORU????? JE to sobota 14.2.??
31. pro 2008 ve 13:01  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Maali, nemáš zač, jsme jen vyjádřily svou soustrast a snažily se malinko duševně podpořit. To je přece samozřejmé. emoticon
Úmrtí v rodině je vždycky smutná událost, takže splín padne na každého. Hlavně že jste to dobře zvládli a nyní si užíváte Silvestra. Chmurná nálada by neprospěla ani jednomu z vás. Holt se stalo a život jde dál. Tchýnin čas se bohužel naplnil, aspoň že odešla v pokoji. Každopádně máš pravdu, že dělat se nedá nic. emoticon
Si teda takhle sosáte už po obědě, ju?...i vy jedni emoticon .
Jak tak čtu, pletení košíčků z papíru se Ti stalo pomalu posedlostí, viď? Jako rozptýlení je to fajn, každá tvořivá aktivita je záslužná. Se nenudíš a děláš si radost pěknými výtvory.
My budeme slavit samozřejmě s mírou, Pája nepije, takže si dám sama...mám tu Cinzano a flašku červeného. Se asi maličko líznu, nejsem tolik zvyklá a stačí mi málo emoticon.
Valentýnský srazík je prima nápad, jsem pro!!! emoticon
Taky Vám přeju příjemnou a zábavnou oslavu nadcházejícího roku. Hlavně si to užijte!
31. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Jinak dnešek je docela hektický, jsem si to chtěla užít u telky nebo knížky, jenže místo toho lítám jako hadr na holi. emoticon Ráno jsem vstávala až před 9, včera jsem trochu ponocovala emoticon . Pak jsme frčeli na nákup, úklid a za chvíli se půjdu vrtat do kuchyně a začneme pomalu připravovat dobroty. Večer hodlám ale relaxovat a užít si klid. Má dorazit brácha, tak nebudeme úplně sami. Posledních pár let nechodíme nikam, holt stárneme a kámoše stejně nemáme...aspoň ne takové, s nimiž bychom mohli juchat. emoticon.
Ale co, stejně není o co stát. Všude budou lítat rachejtle, hluk, spousta opilců...všechno mít vážně nemusím. Kdoví v kolik půjdeme spát, loni jsem nevydržela ani do půlnoci..nějak se mi chtělo spát a nálada na bodu mrazu - společnice jako vyšitá emoticon

Všem ostatním přeju bujaré oslavy, spoustu pohody a přežijte to ve zdraví. Jo a jak už tu přála Kamča, do Nového roku vykročte pravou...ať našlápnete šťastně!!! emoticon
31. pro 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Jaruško, neboj, my jsem taky posledních 6 let doma.I když jsem jednou vyrazili do Tábora na náměstí a první co jsem viděla z nového roku, byl trask šampíčka do oka.Takže jsem byla akorát na***, že jsem politá, ale naštěstí obě oči v pořádu.
Hromadé silvesty s kamarádama nemám moc ráda.Většinou to někdo pokazil tim, že byl na mol ještě před půlnocí a pak to nestálo za to.Takže neboj, taky sedíme jak starci doma, jen bez chlebíčků.Odmítám se s tím dělat,protože já to jíst nemůžu, už jsem se vykrmila dost a Míra to nevyžaduje emoticon
tak jdu na to pitíčko, mějte se krásně.
31. pro 2008 v 19:33  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Tak jsem tady! emoticon

Po čtvrté jsem dorazila domu a měla navařeno, udělané chlebíčky(sem si stihla dát i šlofíčka abych chvilku vydržela emoticon )... pitího tu máme taky trochu, ale poslední dobou to moc nemusíme. Hromadně oslavy šílenost! Takže jsme doma a na půlnoc se půjdeme podívat na ohňostroj do 20 patra, takže bude teplo a žádné nebezpečí úrazu a uvidíme celou Prahu.... tak se docela těšim. Už jsme se jednou takhle dívali a bylo to fajn.

Je tu ještě touhle dobou někdo? V telce nic nedávají.... jako obvykle emoticon
31. pro 2008 ve 20:28  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš