Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten net zase stávkuje, děsný ]-( ]-( Holky, mám dotaz: nevadilo by, kdybych přivedla ségruši? Raději se ptám, abych věděla co a jak. Nechtěla bych jí tam jen tak přivést bez ohlášení, aby se necítila trapně. Tak písněte, zda to nevadí, ju? :-) Zatím pa, už se těším :-) :-)
Odpovědět
prived jiii :-)
Odpovědět
akorat ted tam budu sama jenom ja :-D asi si dovezu kocku nakou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, sama nebudeš...stejně se budeme bavit všechny. My se ségrou už děsně dlouho domlouváme, že sejdeme a pokecáme v klidu, bez Karolínky....jenže nějak se to pořád nedaří. A dneska mi akorát volala, že by měla volno zítra, tak jsem jí říkala o našem srazíku. Sice se bála, že je to blbý, cpát se mezi nás...tak se radši ptám. Stejně tam asi nepobude dlouho, chce jít s malou ještě na plavečák. Jéé, kocoura klíďo vem, já přivedu i toho našeho lumpa...když nemáme ty dětičky :-D Jdu konečně spát, neb se mi zavírají očka, tak abych byla na zítřek čilá. Doufám, že budu stíhat, mám toho zase v plánu...úklid, něco málo praní, nákup....mají přijed Pavlovi rodiče. Nerada bych je uvedla do toho čurbíku, co mi doma panuje....přes týden jsem to flákala a snažila se ještě dokurýrovat. No, stejně ještě trochu chrchlám, sedí mi to na průduškách...ale snad nikoho nenakazím :-)
Odpovědět
Ahoja kocky, sraz byl super, diky moc... a tesim se na dalsi :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
..... krasnej sraz - kratkej ale - treba Berusko, s Tebou jsem si vubec nepokecala!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky moc všem za úžasný srazík!! Povedl se perfektně, účast hojná, to bude chtít brzo zopakovat :-) . Jasně, že jsme si nepopovídaly všechny, ale to se napraví určo příště! My si to se Žirafkou už natrénovaly a napovídaly toho spoustu...díky, Žirafíku x-) . Zbytek doženu na další akci... Andeli, fakt jsme toho moc nestihly a že jsem se chtěla přeptat na hodně věcí....jen jsem se neuměla moc prosadit a skákat do řeči jsem nechtěla. To bude chtít separé návštěvu u Tebe doma....že bych se rovnou pozvala? :-D Jinak musím souhlasit s tím, co již bylo řečeno: Evčo, vypádáš fakt báječně, mateřství Ti jen a jen prospívá!!! Jeníček je ňuňanej krasavec, to se budou jednou holky prát :-) Ale samozřejmě chválím i ostatní, aby si nemyslely, že blahořečím jen Andeliku. Kremrolka je kočka, pupík krásnej. Žirafince nový job vyloženě svědčí a Elis i přes svůj nabitý a náročný pracovní zápřah jen kvete!!! Kamča je taky naše spokojenná mamča, nový účes jí sekne a Valča je kočka Nr.1 x-) . A to myslím smrtelně vážně, ne abyste mě podezíraly z lezdoprdelkování :-D :-D Přeju všem hezký zbytek víkendu, prodlouženého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen mě teda mrzí nepřítomnost Janno, jsem se těšila na novou tvář. Snad se aspoň ozve a dá vědět co a jak! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Úplně mi vypadlo z hlavy....nějaká dobrá duše za mě včera zaplatila colu, tak se přihlašte....ať vím, komu jsem dlužná, jo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky já taky.. hlásim, že to bylo moc fajn vás všechny vidět.. ta už se moooc těšim, jak vyjde tipování, kdože si to bydlí u Kremrolky v bříšku. :-D Jen doufám, že to pošťuchování od Vali nic nezpůsobilo a Kremrolí, tobě se omlouvám.Měl na ni dohlížet Míra. Jaruško, kolu jsme měli i my s Mírou, tak jsem je brala všechny, ale neboj, nezapomneu se přihlásit, už si to píšu :-D :-D :-D :-D My jak jsme odcházeli brzo kvůli návštěvě bráchy, tak jsem se modlila, aby nepřijeli a vyšlo to.Ne že bych tu neměla uklizeno, ale jeho novou přítelkyni vidět moc nemusim, navíc ,když pořád pusinkuje Vali.A to já tam strašně nemám ráda. Jenže nejsem průbojnák na to, abych jí to řekla.Stejně by se urazila a to já zase nechci jí hned nějak tento. Chápete.Ale jsou věci, co by dělat nemusela, no. Jo a co je s Janno, taky netušim, jen se mi zdá že kloučky hlídala babi s dědou.Zahlédli jsme je s kočárkama.. JANNO, kdepak jste se novomanželsky zašívali, no ;-) :-) Kočenky, přeju krásný zbytek večíru a zítra v práci, ať vám to utíká, jdu se svalit k TV (snad už Vali spí a bude to v klidu)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem dorazili do Praglu. Je to příšernost, tohle dojíždění budem už prostě nesnáším!!! Hlavně, že už nejezdíme tak často... Jinak taky všem děkuju za srazík" Ještě jendou se omlouvám za pozdní příchod a tak brzký odchod, ale prostě mamača měla nějakou náladu. Navíc se pustila do toho dortu...a tak jsem jí v tom nechtěla nechat samotnou. Tak byla ráda a užili jsme si to spolu. Což se už dlouho nestalo. Tak mám dobrý pocit a je mi fajn. Škoda, že jsme se neviděli s Jano. Copak s ní je? Kdepak se nám toulala? Účast byla super! Moc se mi to líbilo....přiště by to chtělo víc času ať toho můžem probrat víc! :-D Jdu do hajan, zítra brzo vstávám...týden bude kratší a o to náročnější! Ozvu se jak budu mít chvilku! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) :-) Maali, taky se nemůžu dočkat rozuzlení tajemství, kdože se to ukrývá v bříšku Kremrolky....ale zatím si pořád trvám na holčičce, i když to vypadá dle doktora na kluka (ze 60%). Uvidíme, už to uteče...leden je to coby dup ;-) . Já si to stejně myslela, že tu colu jste platili vy s Mírou. Tak si dělám poznámku a máš to u mě! Takže se nakonec návštěva nekonala, to Ti spadl šutrák ze srdce, viď? Je to lepší, než se přetvařovat a dělat před neoblíbenou skorošvagruší divadlo. No, chápu, že to její miliskování Valinky se Ti nelíbí....já bych jí to řekla na rovinu, slušně. Přece to musí pochopit, ne každý stojí o to, aby mu olizovali dítě :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Elis, cestování sem a tam není žádný med. V tomhle směru mám klid, taky mi to lezlo na budku. Pendlování je vždycky náročné....hlavně když se jezdí busem nebo vlakem. Autem se to ještě dá, člověk má větší pohodlí, klid a nemusí se ničemu přizpůsobovat....ale i tak. ;-( Jojo, srazík byl prima....taky jsem pro zopakování, snad si příště popovídáme víc. S dřívějšího odchodu si nic nedělej, stejně se rozprchly i ostatní, takže v pohodě. Hlavně že jste si s mamčou užili pečení dortíku a byla pohodička. Určitě byl výsledek ňamózní...až mě z toho začla honit mlsná :-N . S Janno je to záhada...tak doufám, že se ozve.
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé...jsem to ale jelito....opravuju hrubici jako prase: Z dřívejšího!!!! ]-( :-N =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
........ hele nevite co jsem to typovala? Holcicku? zejo????? si myslim ze jo :-D Kamco, co fotocky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jaruško, pečení bylo fajn, a dokonce i výsledek byl super! Jsme ho hned zblajzli...teda přes víkend :-D :-D A byl suprovej! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, tak to netuším....jsem v tom šumu nestačila zaregistrovat Tvůj odhad na pohlaví =-) . Já si na holčičce trvám, tak uvidím...zatím mi to vycházelo a ani jednou jsem se nesekla...ale i Sybila chybuje, že? :-D No jo, fotečky...šup sem s nima, Kami. To bude pořádnej nářez...se tam určitě všude tvářím jako naprostej trotl (a ta fotka s telefonem musí stát za to :-o ). Elis, tak to je prima. Mě si tím dortíkem tak navnadila, že se mi seběhly chutě na sladký...bych mohla luxovat ňaminu hned. :-D. Povedené dílka jsou nejlepší, aspoň jste si dali pořádně do nosu ;-) Jsem dneska K.O.. Musela jsem zůstat déle v práci, dorazila jsem až před půl 8, totálně vyšťavená. Ale když se musí, nedá se svítit...se mě snažil rozveselovat kolega. Vyprávěl o synkovi, který přinesl ze školky povedené básničky a říkanky, jsem skoro učurávala smíchy. Kam ty děti na takové rozumy chodí... Jen pro ukázku (omlouvám se za sprosťárny): Na kostele zvoní zvon, seru, sereš, sere on na mou věru, jak tak seru tak mi přišlo na mysl, jak sral kníže Přemysl :-D :-D a oblíbené úsloví: v údolí čmeláků, vyndám ho z tepláků :-D :-D Jdu ještě juknout na telku a pak zamířím do hajan. Pa zítra :-)
Odpovědět
tak knize premysl ma deset bodu :-D :-D :-D
Odpovědět
holky vy jste zlatíčka že na nás tak myslíte, takže vedou holky jo? :-) dneska máme velkej ultrazvuk, tak držte palečky ať je všechno ok Kami a prosím tě za Valinku se vůbec neomluvej, byla moc roztomilá a žádný píchání to nebylo, jenom ukazovala prstíčkem na bříško ;-) je to šikulka, jsem to doma vyprávěla jak už umí zvířátka a ukazovat na básničku a tak :-) a vůbec srazík byl moc fajn, na chaloupce jsem si to taky užili, i když už je teda strašná kosa, příště pojedem asi až na Vánoce a pak se zazimuje a bude :-D od babičky už jsem nafasovala svetřík na mimi do porodnice, ta mě celou dobu strašila jak mám nízko břicho a že určitě porodím dřív a třeba na ty Vánoce už vůbec nepřijedu, no já si radši do toho ledna počkám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, kníže Přemysl je hustej....jsem to málem nerozdejchala :-D . Mě kdyby přišla domu ratolest s takovouhle úchylárnou, tak bych lehla pod stůl....kolega byl v pohodě a nijak to neřešil. Prý je už zvyklej :-N Kremrolko, tak to budu držet pěstičky jako vzteklá, hlavně ať je všechno v pořádku. ;-) Kdyby se ukázalo pohlaví, to by bylo super...ale zdraví miminka je přednější. Holky vedou, ju? To jsem netušila, si nepamatuju, kdo co tipoval. Snad se předčasný porod konat nebude a prcek do ledna vydrží. Ale co se týká bříška, tak mi taky přišlo dost dole...ale uvidíš, co Ti řekne dneska doktor. Třeba babička straší zbytečně :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
BEru, tak to je mazec.Přemysl má dalších 10 :-D Kremrolko, tak to aby jsi příště vzala manžu s sebou, aby tu naší hérečku viděl a věděl co ho čeká :-) Je hodná a šikovná jen do té doby než se má jít večer hajat.To by zbořil barák i stodolu, jak vyvádí.A přitom už ji nenutíme samotnou do postýlky, ale zůstáváme s ní oba na velké.Jestli to je zubama, tak beru, ale jinak fakt nevim. Koukám koukám, plno hodin, tak já ještě pošlu fotky a jdu na koupačku. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, jak dopad utz? dobry, zejo? a vydrzeli jste? nenechali jste si nic rict? nebo jo? 8-) hele a me neprislo, ze mas nizko bricho...... Kamco, co rikas ty jako zkusena matka??? Co ostatni? ja si myslim, ze v pohode zvladnete jeste silvestra a pak to typuju na druhy tyden v lednu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, jj mazec to je...Pavel doma nevěřícně koukal a pak se smál jako pominutej (si to hned znamenal, že pobaví kolegy v práci) :-D Jéé, tak to mě všechny nové umy Valinky na srazíku nějak unikly...jsem stačila pobrat jen, jak hezky dělala tu říkanku o bramboře :-N =-) S tím hajáním se to doufám brzo zlepší, možná to zlobí fakt zoubky. Andeli, já teda žádnej odborník nejsem a Kremrolku jsem zase tolik nezkoumala....ale přišlo mi, že mám pupík dolejc. Ne že by to mělo značit blížící se porod, to přivolávat nechci, ale nic to znamenat nemusí. Ne každá těhulka má bříško stejné, možná se mi to jako laikovi jen zdálo. Důležité je slovo doktora...snad jim to dneska dobře na utz dopadlo! Jsem tu napnutá jako struna, zítra jsem juknu, abych se dozvěděla co a jak (jestli se Peťa ozve) :-)
Odpovědět
ahojky, tak kontrola včera dopadla na jedničku, trošku mi miminko naléhá na hrdlo, takže od toho mám maličko bolesti v podbřišku když chodim a taky asi níž bříško, ale čípek zavřenej, nezkrácenej, takže zatím ok, jinak už je hlavičkou dolů, zadeček vystrčenej vpravo nahoře pod žebrama, všecko funguje tak jak má, ledvinky, močák, srdíčko,... a váží krásnejch 1700 g no a vypadá to, že na 90% to bude JAKOUBEK x-) x-) x-) už je hodně velký a ještě natočený prdelkou nahoru, takže jsme toho opravdu moc neviděly, ale kávový zrno tam nebylo a něco jako pytlík se mu mezi nozičkama objevovalo jak se hýbal nicméně si máme radši připravit jméno i pro holčičku, ruku do ohně by za to prý rozhodně nedal, že to klidně může být i pupečník, takže aspoň nějaký % překvapení k porodu nám zůstane ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, díky moc za podrobné info a tu nejkrásnější zprávičku....miminko je zdravoučké!!! x-) x-) Moc moc gratuluju k úspěšné kontrole, držela jsem pěstičky. :-) Tak to vypadá, že jsem se poprvé za celou dobu svého věštění netrefila :-N ....přece jen je v bříšku schovaný klučík, má čarovná koule selhala :-D ...i když tam nějakých cca 10% zbývá na holčičku. No uvidíme v lednu, tam se to všechno ukáže. Každopádně jsem ráda, že je všechno jak má být. Malej má moc pěknou váhu. Si myslím, že do porodu ty 3,5 kila mít bude...víc asi ne, což je dobře kvůli Tobě. Neříkal vám náhodou doktor, kolik by tak mohl vážit v 9. měsíci? Já jsem normálně celá na měkko, ani jsem se dočkat nemohla....už večer jsem doma plašila a chtěla psát SMSku, pak jsem se raději uklidnila a rozhodla se počkat (ale ty nervy :-N ). :-) Takže co říci na závěr?....ať je Jakoubek hodné mimi a počká v domečku poslušně až do TP. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, díky za poslání foteček ze srazíku!!! Jsou super, hlavně ty upravené...šikulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska tu nikdo není? Hrozně se mi to v práci vleče a to tu musím vydržet až do 6 :-o, už teď nemůžu. Ale aspoň si to vykompenzuju korunkama za přesčasy, to bude mít Ježíšek na dárky :-) . Akorát mě teda prudí počasí, hrozně funí vítr...lítá nám tu kolem oken listí jako kdyby přišlo menší tornádo. Vůbec se mi letošní podzim nelíbí, chi jaro a basta 8-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, jelikož tu není zase ani nožka, tak jen popřeju pohodový a odpočinkový víkendík. :-) :-) Počasí sice děs běs, tady chumelí a sem tam se přidá i déšť...je to takové pošmourné :-|. Mám z toho poněkud depku, ale těším se domů, dneska mizím brzo, tak to uteče raz dva. ;-) Mějte se fimfárově, o víkendu zkusím nakouknout (tak tu koukejte některá být, ju?). :-)
Odpovědět
Profilova fotka
|-| stydim stydim, jo babi s dedou hlidali, a ja nejak nezvladala. Krom toho bez netu jsem jak bez ruky.. Takze se jako obvykle omlouvam, a snad priste |-| :-N jestli se mnou nestratite trpelivost Maalinka: diky za fotky, jsou super, manzel se tim klidne muze zacit zivit(pokud to uz nedela :0))
Odpovědět
Ahoja kocky, Kremroli - gratuluju ke klucinovi Vsem ostatnim preju krasny vikend... a my se co? my se stehujemeeeeeeeeeee x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?