Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak jsem před chvilkou teprve dorazila domů z práce :-p Sem utahaná, je mi špatně (ani nevím z čeho, teplotu nemám, ale všechno mě bolí....asi půjdu na chvilku marodit.... :-D :-D No proč ne když to budu mít stejně placené.... ;-) a přecházění nemoci už mě nebaví!!! :-N ) Jdu zalézt do pelíšku. Mějte se tu a pokusím se ukázat co nejdřív! A pořád čekám na termín srazíku! Tenhle víkend v táboře nejsem určitě, ale příští ano....tak už se konečně musíme domluvit! Teším se na těhulky i snažilky.....a uvidíme ke komu se do té doby přidám já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, fotečky samozřejmě vítám...posílám mailovou adresu do IP. Budu se těšit!!! :-) Srazík? Pořád se nic nerozhodlo, takže čekám též....otázkou zůstává, kdo se toho ujme a rozhodne :-N . Nechci dělat vlny, ale měly bychom to už konečně dořešit. Elis, Ty jsi snad jen v práci....takových přesčasů. Já bych se zhroutila, mě stačí to moje a jsem kolikrát na budku :-p . Že je Ti špatně a cítíš se utahaná, není divu. Takové tempo by snesl jen málokdo. Marodit klidně běž, se to nepo...., zdraví je přednější. Přecházení nemoci není pokaždé řešení (že to říkám zrovná já, co?....ode mě to sedí :-D ). No, já bych zalehla hned, trpím jako pes....ploužím se mrtvolně po firmě a čekám, že to se mnou brzo švihne. Uvidím, třeba to nakonec vzdám a lazarování se nevyhnu. Termín srazíku, viz příspěvek Andelice.....je to otevřené, asi jsem jediná aktivka, co neustále prudí :-D . Čekám, kdo to rozsekne a určitý konkrétní termín a místo. Mě je to v zásadě fuk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, hádejte co mi dnes Valinka vyvedla????? Ano ano, usnula v postýlce, obložená plyšáky stejně jako v pátek a netrvalo to ani minutu. Lehla, pokopala nožkama a byla KO.A to vše ve 12, 35 a kolik je teď? A ještě spinká.Ale asi ji jdu vzbudit.Ať si šetří něco na večer :-) :-) EVI, taky chceme fotekčy.Děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, Valča je šikulka...a jak je vidno ani jí to nečinilo problémy. Jen tak dál, hlavně už žádné trápení se spaním. Všechno chce svůj čas, budu držet pěsti, aby jí to šmudlince vydrželo ;-) . Já jsem před chvilkou dorazila domů, je mi děsně...cítím se jako v posledním tažení před smrtí :-|. Vůbec nevim, jak to vydržím, možná si vezmu nakonec náhradní volno a pokusím se nachlazení vyležet. Protože takhle by to stejně dlouho nefungovalo....bolí mě celej člověk, mluvení mi činí potíže, chrchlám....zkrátka děs. Taky bych ráda šla na ten srazík, nemocná bych si netroufala...nechci nikoho nakazit. A jelikož jsem nedočkavá, budu za "diktátorku".....určuji termín, místo a čas srazíku. Takže pište, jak se to komu hodí. Snad už se hneme z místa a domluvíme se ;-) Sobota 15.11., 14.00, před nádražím ČD :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JAruško, super. Neslibuji nic na 100% /s Vali se to ani nedá/ ale budu moc ráda, když se s vámi uvidíme. Jinak vás taky chci poprosit, jeslti nám pošlete hlasík.Dostaly jsme se mezi 10 nejlepších :-D Fotka se jmenuje 3 mámy pohromadě http://www.babyweb.cz/Souteze/so4-Mam... DĚKUJEME
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, jasně...uvidíme ;-). Chápu, že se s malou příliš plánovat nedá. Prostě to nějak dopadne, záleží to i na ostatních. Ale těším se moc, už jsem dlouho natěšená na další akcičku. Jen nám to poněkud haprovalo časově, proto jsem se do toho vložila a udělala rázný krok. Takže budu za tu aktivní mršku, co pořád prudí a nakonec všechno spunktuje :-D :-D Hlasík ráda pošlu, přála bych vám výhru! Doufejme, že se umístíte dobře a odměna vás nemine :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, hlásím, že jsem nakonec marod....se mi to stejně nevyhnulo. :-| Dneska se mi udělalo hned ráno v práci tak zle, že mě šéf sám poslal domů....prý si nemám dělat starosti a pěkně to vyležet. Byl natolik ochotný, že mě osobně dovezl až domů....jsem byla mile překvapená. Teď jsem se akorát nasoukala do pyžama a jdu to zalomit k telce pěkně pod deku. Snad se bacily umoudří a podaří se mi je do konce týdne vyhnat, dlouho bych rozhodně lazarovat nechtěla....tak mi držte palce. Jo a koukejte psát, jak to vidíte se srazíkem.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pisu si, sobota 15/11/14,00CD :-D prinejhorsim tam budu zevlovat sama :-D jo kocky nemate nekdo mail na zirafku, ja si ho nekde zahrabala, chci ji taky poslat fotky, i kdyz se neozvala - jen at si taky uzije :-D Beru - koukej to vylezet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kami - v klidu, jenicek se naucil odkopavat - dokaze odkopat dve deky behem 3vterin ale dokonale...... mame o zabavu postarano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
15/11/14hod zni ok i pro nas, ale nevim kde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
huráááááá!!!! Jaruško děkuju za rázný krok! :-D U mě by ten termín měla taky sedět!! Moooccc ráda Vás všechny uvidím! A konečně poznáme a popovídáme s Jančou! Jani nezapomeň přinést nějaké fotečky! :-D :-D Lidi taky mi naní nejlíp. Sice práci ještě zvládám, ale uvidíme jak to bude :-p Každopádně po práci rovnou domů a do postele. Teď jsem vylezla, protože Roman měl puštěný PC, a tak jsem si řekla, že se Vám musím ozvat. Nakoukla jsem sice dneska z práce, ale protože jsem neměla čas dočítat, tak jsem to nechala na teď. Jdu se kurýrovat...tak zatím a už se moc těším na srazík! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo: mam navrh - co kdyby jsme prinesly vsechny alba? mam pocit, ze treba zirafcino jsem nevidela asi (teda pokud dorazi) a Kremrolcino pomalicku zapominam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo Janno - chce videt Jenicka? kdyztak mi prosim posli tvuj mailik do IP. jinac srazik pred vlakovym nadrazim - pred vchodem - dorazim i s Jenickem, takze navrhuju pohodu, kamzto se dopravim s kocarkem..... nebo dorazim s jenickem a segrou a pak je poslu korzovat a muzeme kamkoliv :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Andeli, ja si pockam na zivou verzi :0)) mam zavirovanou schranku. Ja muzu o vikendu bez deti, doufam, takze jen fotky :0)) Pokud s detma, tak by mi vyhovoval clovickov ve dvoraku, ale jak rikam, doufam,z e tohoto zazitku vas usetrim
Odpovědět
Profilova fotka
.......... moje dite je jeste sismaci nevrtici :-) takze nas omezuje jenom skoronekuracky prostor
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, sraz před vlakáčem mě napadl z prostého důvodu, scházely jsme se tam skoro pořád....takže tak. Nechtěla jsem určovat přímo La Tortu nebo jinou restauračku....to bych nechala na vzájemné dohodě. Uvidíme, kolik nás přijde a zda přibudou i nějaké dětičky (Janno) :-) . Evi, neboj, zevlovat určitě nebudeš, to bychom si nedovolily. ;-) Snad přijdu v rozumný čas a nebudu jako vždy opožděná :-D . No vyležet to hodlám, stejně jsem úplně mrtvolná...ploužím se max. na záchod a pro pití, víc nezvládám ani omylem. Jen to válení v posteli už mě nebaví a začínám chytat nerva, bych raději seděla pěkně v kanclu u PC. Proč jen ty zatracené bacily sedly zrovna na mě...to mě prudí ]-( Jé, Jeníček je pěkný čertík, co? Aspoň že se i pobavíte, o tom to je....dětičky umí být i náramně roztomilé. Maila na Žirafku snad někde vyhrabu a pošlu Ti ho, ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, sejdeme se před vlakáčem....to určo víš kde je ;-) Elis, už jsem to nemohla vydržet....já prostě furt musím něco organizovat a pak si přijdu trapně, že komanduju i vás :-N . Ale fakt mi to nedalo, uvízly jsme na mrtvém bodě a tak jsem to poněkud rozťala :-). S tím marozením jsem to takhle neplánovala, ale rozhodlo se to za mě....ráno mi bylo tak ouvej, že se ani jinak nedalo. Nebýt toho, že mě šéfík galantně odvezl.....umřela bych tam. Vlakem ani busem bych to nedala :-| . Teď jsem sice K.O.....umíráááám :-o :-D ....ale snad to přežiju a bude líp. Takže pokud je ti fakt zle, klidně bych šla marodit....ono se to kolikrát stejně vymstí a buď se nachlazení vrátí v horší formě, nebo Tě to chtě nechtě "položí".
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, já jsem klidně pro, ať holky alba přinesou....ráda se juknu. Do Pohody nevim nevim, dlouho jsme tam nebyla, ale přestaly jsme tam chodit...jídlo bylo věčně studené, čekalo se dlouho a na mě každou chvilku s něčím zapoměli (pití, o to jsem se musela připomínat). Takže nevím. La Torta je sice na jídlo fajn, ale na posezení s dětičkama ne....a jestli bereš Jeníčka, tak by to chtělo nekuřácké prostředí a místo, ať se tam vejdete s kočárkem. To domluvíme až na místě, určo vykoumáme něco super....Ty se hodně vyznáš :-) Janno, děti můžeš vzít, když bys neměla hlídání....ono by se to dalo. A Človíčkov je super nápad, my tam chodíme se ségrou, když nemá pro malou opatrování :-) Evi, konečně jdu hledat ten mail na Žirafku....drž palce, ať ho někde vyšťourám :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, zdraví lemra líná, nemocná :-D :-D :-D zatím teda s bacilem bojuju a vítězí spíš on, já jsem totálně K.O. :-|....jestli to brzo nepoleví, polezu snad po zdi. Doufám, že se vám bacily obloukem vyhnou a nebudete muset kurýrovat jako já. Tohle je vždycky hnus, jak já marození nesnáším....ležení v pelechu mě po chvíli nebaví, nic moc se dělat nedá a štve mě, že mi doma zůstává čurbík....protože nemám nikoho, kdo mi pomohl :-S . A já jsem na pořádek jako čert :-N . To by bylo ode mě pro dnešek vše....končím hlášení :-D :-D Mějte se prima a budu se těšit na příští sobotu....snad se sejdeme v hojném počtu a pořádně si to užijem! ;-) Jo a taky počásko by mohlo vydržet, to by potěšilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha, už tu mám zase převahu příspěvků....aby se to nezvrtlo a nepsala jsem jako jediná :-N :-D Koukejte se snažit, ráda si přečtu i něco nového....se teď doma děsně nudím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak to já nevím...ho budu muse táhnout z Prahy...ale že jste to vy, tak pokud budete chtít...tak ho i přivezu! :-D :-D Musíte ale říct brzo, albych ho stihla zbalit! ;-) Jinak jsem dneska taky mrtvolná....no a npro jistotu jsem si na zítra vzala volno abych se to pokusila přes víkend nějak vyležet a pokud to nepůjde, tak hold půjdu v pondělí marodit - ale jen do pátku!! Abych mohla v sobotu za váma! :-D :-D No nic, jdu si lehnout, tak pokud budeš mít zítra Beruško potřebu si povídat, tak asi budu na příjmu nebo na mobilu a za chvilku i na netu :-D Skype už jsem nainstalovala, ale telefonek jsem k němu zatím nepořídila...tak třeba zítra vyběhnu.... Stejně se mi nebude chtít jen ležet( se prostě znám :-( )
Odpovědět
Profilova fotka
........ Beru mi te tu nenechame samotnou :-D jsem dneska totalne nejaka vystavena, dopisu prispevek, zavru pocitac a jdu se mejt a spat - Jenicek uz taky spinka - teda funi a prevaluje se v postylce - mame ted zase nejaky trable - prozmenu se vsim :-D. ale desne se tesim na tu sobotu!!!!!!!!!!!!!!!! doufam ze to klapne!. jo berusko a ja desne rada marodim - ctu tunu casaku, piju caj, zevluju (teda to bylo pred jenickem :-D ) musis si to UZIT :-D
Odpovědět
Preju vsem krasny vikend :-) a uz se moc tesim na sraz :-) :-) :-)
Odpovědět
Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli byste mi neporadili, kde sehnat v Táboře nějaký pěkný svatební dortík a kde mají na půjčený hezký šatičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, albumy určo vem...snad to nějak pobereš :-) Volno schvaluji, lepší je to vyležet včas, než se nachlazení zhorší a člověka to totálně položí. ;-) Já teď pro změnu kašlu, ale jako brutus, plíce už ani nemůžou být na svém místě - tubera hadr :-p . Jinak popovídám si ráda, stejně mě čumákování na telku nebaví...číst se nedá, s frekvencí kašlání a smrkání :-S....no a nic jiného zatím pořád nezvládám. Takže budu online celý den, klíďo písni! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, tak já Tě beru za slovo...nerada bych tu zevlovala zase jako samorost :-D Tak to já marození nemusím, pro mě je to nutnost, když už vážně nelze jinak. Při ležení se nudím a na ostatní činnosti taky nálada není, pro mě je to skoro až utrpení....užívat si to nemumím :-N No, se Ti ani nedivím...já bych na Tvém místě byla vyšťavená taky. Ono běhání kolem malého caparta není žádný med. Snad se brzo všechno urovná a Jeníček bude bezproblémové mimčo, takže bude čas na pořádný odpočinek ;-) Žirafko, Tobě taky krásný víkend!!! Jo a na srazík se těším mooooc, jako všechny Táborandy :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mno zirafko, cuuuuuuuuuuuuuuuuus! ze by ses tu taky ukazala!!!!!!!!!!!!! Beru, ty si to marozeni neumis vubec uzit..... ty nevis, ze nejvetsi lecivou silou jsou stupidni serialy, kupa papirovych kapesniku a caj? Pavlinko - ja ti moc neporadim - dort a cukrovi mi pekla pani co uz nepece a saty jsem mela ze salonu co uz neexistuje :_(
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, já jsem v tomhle hrozná, i Pavel vždycky hudruje :-N . Pro mě kurýrování bacilů není, jakmile se mi udělat jen trošku líp, začnu mít roupy a hnala bych hned do práce. S ležením jsem rovněž na štíru, fakt to zvládám je při tom nejhorším náporu nemoci...i tak se mi to protiví. Když jsem grogy, koukání na telku mě nebere :-S . Holt jsem divnej patron, no :-D :-D :-D Při životě mě drží net, jinak bych šílela.... Pavlínko, já teda příliš v obraze nejsem....ale to málo, co mám zmapované, Ti sem napíšu: takže dortíky dělají výborné v cukrárně Ambrozie - sídlí v 1. patře nové části OD Dvořák. Zatím jsem slyšela jen samou chválu. Šatičky - pár salonů v Tá je...např. na Budějovické - Česlava, Narcis. Pak je ještě pár salonů, ale o jejich přesných názvech a umístěních nemám podrobné info....zkus projet net. Určitě něco najdeš!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši, já píšu jako tatrman....jakmile se mi udělá lépe!!! =-) :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkyyyy!!! Tak se hlásím!Teda já u PC sedím skoro od rána, ale potřebovala jsem něco udělat...takže teď mám klídek....ještě musím pověsit tu pračku, co před chvilkou doprala... Asi si to marození taky nemumím užívat... Srovnala jsem papíry, které to už potřebovali - a to docela dost, ještě pár mi jich zbývá, ale to už bude máček. A pomalu si zařčínám připravovat půdu pro daňová přiznání... FUJ! Na srazík se moooocccc těším!!! Pavlínko šatičky neporadím - měla jsem svoje šité, ale dortík...bych poradila malou cukrárnu na náměstí Mikuláše z Husy. Maj tam moc dobré věcičky, udělaj co chceš nebo potřebuješ, ale doporučuji objednávat hodně dopředu abys nedopadle jako my při narozkách mamky...prostě jsme přišli pozdě a pak dost sháněli po všech horoucích peklech a stejně nebyl to pravé ořechové! :-| Jdu si dělat jídlo.... Tak zatím papa jo a odpo se pokusím hnout s těma fotkama bytečku....
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, to jsi teda akční při marození. Mě je tak zle, že se fakt šourám stěží na záchod a pro pití 8-(. Vůbec si neumím představit, že bych ještě měla něco dělat...jsem celkově K.O.. Záchvaty práce na mě sedají, až když se mi udělá lépe, ale zatím neodhadnu kdy to bude. Prostě jsem ukázkovej lazar a mrtvola v jednom :-D. Jen mě děsí představa toho bordýlku, co se mi tu mezitím slušně hromadí....to si pak máknu. Pavel se k žádné velké pomoci nemá, čímž to čeká až mě. Na srazík se taky nedočkavostí třesu, snad budu do té doby 100% fit....doufám, že jo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?