Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Ahoj Táborky,

Pavlí, dodatečně Ti gratuluju k narozeninám....hlavně vše nej, hodně štěstí, zdraví, lásky a osobní spokojennosti emoticon. Ano, jsem váha, to je prima, že Ty taky. Klidně nám můžeš prozradit i svůj věk, jsi mlaďoučká, takže se nemusíš bát....tipuju, že jsi minimálně o 3-4 roky mladší než já.
V Praze se životní rytmus zcela změní, je fakt že je to pak všechno ulítané a hektické. Na to se dá zvyknout a potom už Ti to nepřijde. Hlavně že je práce v pohodě a ještě máš čas na břišní tance.
Manžel koupil prima dáreček, nový mobil potěší. Důležité je, že se Ti líbí....praktické dary potěší. emoticon

Alčo, my se taky na Tebe těšíme! Snad se konečně domluvíme na konkrétním datu a čase. Zatím pa. emoticon
21. říj 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 Tak koukám jsme tu jen my dvě a jinak nikde nikdo emoticon Dneska je nějaký špatný den, tak si jdu raději najít něco co potřebuju na net a šup do pelíšku a spát! Snad to zaspím a bude všechnozase OK
21. říj 2008 v 19:21  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Álo, asi jsme tu osiřely...budeme si muset vystačit. emoticon
No, dneska opravdu není den nic moc, na mě se hrnou jen negativní zprávy. Prostě se to občas sejde a všechno stojí za prd emoticon . Snad bude zase lépe, jediné plus za celý dnešek, bylo sluníčko a teplo.
Jasně, zalez do pelíšku a odpočívej. Chce to vypnout, relaxovat a ošklivé věci raději zaplašit.
Měj se moooc pěkně. Brzo se ozvu a můžeme klábosit. emoticon
21. říj 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojik emoticon
tak já nevím jak to se mnou bude o víkendu 15.,16.11. Petr má zrovna narozky, tak asi budem někde slavit, ale třeba se to nějak zkoulí obé
myslím ale, že tu i janno psala že může spíš přes týden než o víkendu
uvidíme uvidíme, zatím se nám nejvíc osvědčily tzv. hurá akce jako minule emoticon to se nás sešlo docela hodně emoticon
každopádně vás ráda uvidím kdykoli, klidně i dřív emoticon

jinak už se pomalu začínám loučit s prací, zaměstnali jsme dva nové lidi a musím zaťukat, že to zatím vvypadá že to bude fungovat
sice jsem nikdy nechodila z práce tak utahaná, je to práce to zaučování a ještě k tomu musím stíhat tu svojí práci, ale už se vidím jak doma v prosinci pečeme s pupíkem cukroví a posloucháme koledy emoticon
22. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Kremrolko,
je možné, že tu Janno psala o srazíku spíš přes týden, já hlava děravá to už ani neregistruju. emoticon Mě je v podstatě fuk, kdy se sejdeme, ráda se přizpůsobím. Jinak souhlasím, že poslední srazík se vyvedl nármamně a sešlo se nás dost. Uvidíme, snad to nějak vykoumáme ke spokojennosti nás všech emoticon . Hurá akce na rychlo by nebyla špatná, možná to zabere víc, než sáhodlouhé plánování....prostě se navrhne jedno datum a uvidí se.
Chápu, že je to teď v práci hodně náročné...sama jsem zaučování zažila, tak vím co je to za dřinu. Hlavně že jste spokojenní a noví pomocníci jsou fajn. Ani se nedivím, že se těšíš na odpočinek. Určo to rychle uteče a budete si s pupíkem užívat klídek, relax a předvánoční "starosti". emoticon
22. říj 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Holky, copak je s váma? Už se zase schováváte a necháváte mě tu samotnou? Že se budu zlobit a naplácám vám emoticon emoticon emoticon. Koukejte se aspoň občas ozvat, ať se nám diskuze trošku hýbe a nedostaneme se na mrtvý bod emoticon
23. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Áááá, zase nic? emoticon

Všem přeju krásný a odpočinkový víkendík, kdo má prodloužené volno jako já, ať si užije zaslouženého volna.
Jinak kdo by měl zájem a čas v pondělí, klidně bych si zašla sednou někam na kafíčko a pokec. Kdyžtak se ozvěte! emoticon
24. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Ahoj kocky, zdravi vas ulitana zirafka emoticon
Prodlouzeny vikend... hm... to se me nak netyka, protoze mam ted skoleni, ale budu si moct kus vybrat jindy jako nahradni volno, tak to bude fajn emoticon
Co se tyce sraziku, tak ja fakt budu moct akorat o tom vikendu, protoze jinak budu muset byt v praci... ale klidne se domluvte beze me a ja pak uvidim emoticon
Tak a jdu asi chrnet, nejak uz jsem si odvykla tomu celodennimu poslouchani nekoho, tak jsem po dnesku nejaka utahana emoticon
26. říj 2008 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Ahoj holky, tak já sem o víkendu byla v Táboře a dnska už zase v práci.... Je to šílené pořád takhle lítat, ale mamka měla první pracovní víkend, tak jsem se tam na ní musela podívat a trochu jí podpořit!
Jinak jdu do hajan...sem utahaná, zítra je sice volno, ale práce už te'd jak na kostele.... emoticon
Tak zatím a já se zase ozvu...jo a plánujte ten srazík a pokud možno na víkend, jinak nebudu ani já emoticon
27. říj 2008 ve 20:47  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj ženský,

dítě i manža spí, tak jsem se zašila k netu.My se srazíkem počítáme určo někdy v termínu, co bude v Táboře i Janno.Kdyže to tu vlastně je emoticon emoticon
Nějak ztrácím přehled.
Zítra i když je volno, manža jde do rachoty a pochybuju, že bude doma ve 12, jak hlásí.Takže se tady asi z Vali zcvoknu, je to raubíř a už mi nějak dochází síla být ve střehu a zakazovat vše nebezpečné pořád dokola.Nějaké tresty na ní vůbec nezabíraj.

ZN: Anděli, vyměním na den za malé hodné miminko....
27. říj 2008 ve 21:30  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
 Maalinko, dekuji moc za cD. mamka psala, ze na mne ceka. DIKY!!
28. říj 2008 v 16:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Ahoj holky!

Tak mi dneska to volno vzali jako totální jen pro nás a odpočinkové... jsme normálně skoro nevylezli z postele! emoticon emoticon emoticon Taky proč, kdyby aspoň bylo trochu hezky, ale tady celej den leje a leje.... Tak jsem aspoň vyprala co šlo, ale jsme tu teď ověšení jako blázni...přes byt se nedá ani přejít emoticon

a jak jste pojali volno vy?
28. říj 2008 v 19:46  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
 Alo - emoticon bylo tour de hroby emoticon

takze kdyze ten srazik?

Kamco: echm - miminko ted lehce spratkuje, ale i tak je to nas bobesek - posledni vymysl je, ze bude spinkat pouze v jednoucim kocarku - a to kdyz se ho do nej snazim umistit to vypada, ze ho chci poslat na lopate do pece emoticon - dneska to vypadalo, ze nebude akceptovat ani postylku, ale pak se nejak udyndal emoticon emoticon emoticon
28. říj 2008 ve 22:51  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj holky, tady je najednou ale živo emoticon....a já samozřejmě nikde, že? = zákon schválnosti emoticon

Žirafko, abys ses nám neulítala, když jsi teď pořád v jednom kole....snaž se aspoň trochu odpočívat. Pracovní zápřah a stres je prevít, člověka dokáže pořádně vyčerpat.
Se srazíkem to snad nějak vymyslíme...ráda bych Tě tam potkala, dlouho jsme se neviděly. Doufám, že domluvíme schůdný termín emoticon

Elis, prodloužený víkend + svátek sice dobrý, ale taky mám pocit, že jsem unavená víc než normálně...jako bych uběhla maraton emoticon . Měli jsme tu Pavlovi rodiče, dělalo se na chalupě, já chystala věnce na hroby, pak jsem lítala kolem domácnosti...hrůza. O praní mi ani nemluv, jsem byla jako pradlenka Madlenka a toho žehlení...ještě nyní mě jímá hrůza, když si jen vzpomenu emoticon . Ale zase je hotovo a mám klid. Počasí bylo docela O.K., až na úterý, kdy se celý den kabonilo...takové depresivní, fuj.
29. říj 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Maali, to máš doma pořádně veselo, viď? Valča bude pěkný čertík, když je takhle akční emoticon . To hlídání od nebezpečných věcí je namáhavé, to aby se jeden neotočil jinam ani na vteřinku...pořád hrozí nějaký malér. Dítka jsou nenechavá, žádné pudy sebezáchovy ani strach, šílené. Dospělí jen trnou. No, pokud neposlechne, je to ještě horší...ale neboj, taková je většina...čim víc napomínáš, tím je to pro prcky lákavější.
Srazík se nám zamotává, kdo ví jak to nakonec dopadne. Jestli se nepletu, Janno tu má být někdy kolem 17.11.

Andeli, tak jak je, Ty naše mamčo? Honzík taky dává o sobě pořádně vědět a vyžaduje pozornost. Mrzí mě, že bojujete s kočárkováním...ale snad to bude pouze dočasné. Určo se to časem všechno urovná a budete si užívat spokojenného a hodného andílka. emoticon
29. říj 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 No, Bobiny, kde furt trajdáte?..se tu neukáže ani noha emoticon.

Kremrolko, málem bych úplně zapoměla....gratuluju k úspěšné kontrole!!! Hlavně, že jste s mimískem v pořádku...jen s tím pohlavím je to čím dál více napínavé. Asi zvědavostí prasknu, já bych to nevydržela emoticon .

Maali, jakpak pokračujete s kuchyní? Dlouho jsi nevložila foto na střechu...jsem holt zvědavka zvědavá. Nejdřív nás tu navnadíš a pak nic...koukejte si pospíšit, ráda bych viděla konečný výsledek emoticon emoticon emoticon
30. říj 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 tak se dneska hlásím!

A jedinou novinku co mám, tak je, že v úterý ráno se jdeme podívat na byteček...měla by už být koupelna...tak musím na našem staříškovi rozchodit možnost stahování fotek a pak vám hend ukážu co nás čeká... emoticon

Jinak v práci od nevidím do nevidím emoticon takže nic nestíhám.

Evko co ta tvoje práce? Dopadlo to teda nějak? Jsem moc zvědavá!

Beruško to je hrůza, když tu je hafo lidí tak tu nejsi ty a naopak co? Tak se mnou tu můžeš počítat skoro vždycky večer... emoticon A manža na mě kouká z postele a říká si co si tu tak můžu s kým psát a proč už se k němu nejdu tulit emoticon emoticon
30. říj 2008 v 19:51  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, ahoj emoticon

k pokroku ohledně bytečku gratuluju, snad to půjde dobře....koupelku určo vyfoť, budu se těšit. emoticon
Jinak koukám, že nic nového...v práci pořád stejně, to je na budku. U mě zatím docela dobrý, ale přece jen je znát, že jsou to Budějky. Sice jezdím převážně s kolegou autem, busem málokdy, i tak je to náročný. Job v Táboře by byl mnohem lepší.
No, já spíš jen nakukuju...stejně je tu většinou mrtvolno. Když už se teda najde čas, jsem tu osiřelá.
Večer klidně piš, ráda se připojím...to většinou polehávám u telky, nebo čtu.
Jééé, tuleníčko....bych si hned dala říct, jenže Pavel jezdí z práce většinou pozdě. Ale vy se pěkně tulíkujte, já budu tiše závidět emoticon emoticon
30. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 no neboj, já taky chodím pozdě nebo přijde pozdě i Roman a než se uvaří ...tak jsme oba tak unavení, že ani nevíme jak rychle usneme.... emoticon
No nic, tak já jdu ještě něco hledat.... musím něco zařídit a pořád se nemůžu hnout z místa emoticon
Tak papa a dobrou
30. říj 2008 ve 20:35  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 všude je něco...Pavel sice většinou dojde kolem té 5-6, ale teď dělají na nových mašinách (zaučují se) a to je hrůza...dřív než v 9 doma není. Párkrát tam tvrdnul skoro přes půlnoc...ale to jsou spíš vyjímky. emoticon
To jsi dobrá, když ještě vaříš...u nás jsou večeře studené, maximálně fakt rychlovka, když je jó hlad.
Měj se fajn a dobrou noc emoticon
30. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj kočky, tak tu máme zase pátek....konečně. emoticon
Přeju hezký víkend a ať poslední pracovní den rychle uteče. emoticon
31. říj 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ahoj kocky, vcera jsem to nejak natahla, takze se mi ani vstavat nechtelo emoticon emoticon emoticon Snad dneska neusnu emoticon
31. říj 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafko, no snad neusneš..to by v práci koukali emoticon . O víkendu pěkně relaxuj, ať načerpáš nové síly na dlouhý a náročný pracovní týden. emoticon
31. říj 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj,

Andeli, tak to miminko taky nechci emoticon Moje se teď vzteká v postýlce, ale před hodinou mi venku usínala a zívala jako hrom.A já jsem přísná matka, už nebudu lítat s kočárem po venku, aby hajinkala, ale lup do postýlky a poraď si jak umíš. Fakt bych neudělala nic a neměla minutu klidnou.

BERU, kuchyně teď je tak nějak pořád stejná jak na střeše.Čekám na katalog drátěného porgramu, co má Míra dovézt a pak se to zase pohne.Říkala jsem, že budeme rádi, když bude do vánoc.Tak uvídíme emoticon

JANNO, nemáš za co.Vždyť už jsem ti fotečky slibovala dlouho.
31. říj 2008 ve 12:59  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Maali, na prcky se musí i přísně...jinak budou s rodičema mávat. Ona si Valča zvykne a bude v pohodě. emoticon
Tak hlavně dobře vyber, aby byla kuchyňka krásně funkční a byla jsi spokojenná. Já se ptala čistě ze zvědavosti, myslela jsem, že jste o něco zase pokročili. Do Vánoc to snad stihnete...jako dárek by byla dokončená kuchyně super. Už by ses nemusela starat a stresovat...na svátky je lepší mít klid a kuchtit v hotovém emoticon .
31. říj 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 No v praci jsem neusnula, protoze jsem ani v praci nebyla, ale na skoleni... Ale dneska vecer se to zase natahlo, takze doufam, ze neusnu ani ted rano emoticon A vzhledem k tomu, ze skoleni je i o vikendu a do CR se dostanu v NE nekdy po desaty vecer, tak to s tim relaxem nebude tak zhavy... ale vsem vam preju krasny vikend emoticon

PS: O kuchynich mi ani nemluvte... pred 14 dny meli prijet zamerovat a tento tyden montovat... a hadejte co... emoticon emoticon emoticon
1. lis 2008 ve 02:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafko, to s tím školením mi nějak uniklo....vím, že jsi o něm psala....ale myslela jsem, že už máš po. emoticon
No, snad to uteče rychle a nebude to úplně zmařený víkend. Holt budeš odpočívat příště nebo si dáš trošku relaxu i přes týden...když čas dovolí. emoticon
Hádat nemusím, je mi to jasné....bohužel v dnešní době nic neobvyklého. Spoleh na firmy ani řemesníky není...každej to má těžce na háku a ty zákazníku si trhni nohou. emoticon emoticon Ještě že jsme si doma dělali skoro všechno sami, mě bohatěl stačil montér kuchyně...rostla jsem z něj až do stropu, fakt machr emoticon . Doufám, že se to brzo hne a dočkáte se pokroku...bez kuchyně je to naprd emoticon
1. lis 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Ahoj holky,

tak o víkendu jsme byli v Táboře...a klasika dušičky, jen letos byly zase tak moc smutné...
ale teď už jsme zas v Praglu a zítra do rachoty....nevím jak se tu ukážu, mám toho zítra hodně emoticon

Každopádně jka se plánuje ten srazík??? Teším se na Vás všechny!

K těm řemeslníkům...já jsem teda zvědavá jak to bude...ale kuchyň a dlačí bude dělat manžílek....no a jestli mu to bude trvat tak bude mít doma galeje emoticon emoticon emoticon
2. lis 2008 ve 21:13  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, dušičky jsou pokaždé smutné....bohužel nám to připomíná, koho všeho jsme ztratili emoticon . Tohle období není nic moc, taky jsem ráda, když je to za mnou.
Srazík snad nějak uskutečníme, zatím zde nepadl žádný konkrétní termín, místo ani čas....takže netuším.
Buď ráda, že je manža šikovnej a bude si dělat hodně věcí doma sám...je to jistější. Spoléhat se na druhé je horor...a výhoda je, že mužíčka klidně popoženeš emoticon emoticon

Jinak přeju všem hezký začátek pracovního týdne emoticon
Já jsem nastydlá, uhnala jsem si pořádnýho bacila o víkendu. Jako frajerka jsem vyrazila pouze ve svetru, poněkud jsem se nechala uchlácholit příznivím počasím. Ještě jsem tomu dala korunu, když jsem v autě luftovala...výsledkem je, že mám krk v jednom ohni a mluvím jako mutant emoticon emoticon emoticon . To bude zase dlouhý týden, marození si nemohu dovolit, by mě v práci přetrhli. Holt budu trpět za svou blbost emoticon
3. lis 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 vzledem k nedostatku casu a energie emoticon vzdavam jakoukoliv snahu udelat jenickovi nejake netove album, kde by jste si ho mohly prohlidnout (na konika nechci), takze..... tramtada, kdo chce videt foto jenicka, maily do IP emoticon E
jo, co srazik? kdy kde s kym a jak?
3. lis 2008 ve 22:26  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš