Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Ahoj beruuusko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, "Bořík" bude určo vzorné mimčo a vykoukne včas...možná ani přenášet nebudeš. To se ještě ale uvidí, hodně může změnit počasí...prý většinou horka působí a miminka se rodí dříve. S tou svatbou uvidíš, buď to půjde nebo ne...času dost :-) Janno, už se to pomalu blíží, viď? Nejsi už trochu nervózní....přece jen šatičky ještě nedorazily? Jestli mi to vyjde, tak se na vás přijedu juknout, mám to kousek :-)
Odpovědět
Jo a jinak Kami, gratuluju k pohybu situace s tchyni ;-) :-) Na sraziku jsme se nakonec sesly s Pajee, daly jsme rychly kafco, ja ji ocihla prstynek (hezkej ma :-D) a pak jsme sly kazda po svym :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj Žirafko :-) jaký byl minisrazík, přišel vůbec někdo? Mě to hrozně mrzelo, jsem teď časově docela mimo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ááá to jsem já, nezklamu...zase se ptám pozdě :-D :-D .
Odpovědět
Ale jenom o chvilecku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf, to je u mě normálka...prostě jsem mistr načasování :-D :-D Se budu malinko vychloubat, jsem včera dostala nový tyčový mixér....super věcička, jsem hned zkoušela na jahodovým koktejlu |-| :-)
Odpovědět
Gratuluju :-) a jak se povedl? kdy budete malovat ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no koktejl byl vynikající, příjemně osvěžil a kupodivu ani malovat nemusíme....jsem byla opatrná, jsem přece holka šikovná :-D :-D
Odpovědět
Jo, tak to je prima :-) Zato u nas se maluje... huraaaaaaaaaaaaa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to gratuluju! A malujete barevně nebo klasika, pouze bíle?
Odpovědět
Zatim pouze bile... barak je jeste vlhky, takze na barve by se delaly mapy a nevypadalo by to hezky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha, tak to jo. A jinak pokračujete dobře, žádné problémy?
Odpovědět
Profilova fotka
bobiny, kde jste všechny? Mám chvilku vyšetřenou na PC a vy nikde. :-(. Mám fotku nové sedačky, ani na to bych vás nenalákala =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruš, to je nehjodnější člen rodiny.. v klidu si brouká na chodbě a nic po mě neche... :-D :-D Jéé, u Žirafklů se maluje.. taky bych něco přebarvila s radostí.. jen to uklízení po tom nemusim. Ale teď se přesunu na další stranu fasády.Míra to má štuklé, připravené tak jdu na to.Dokud neřve Vali tak moc, že bych ho musela střídat.A taky zalít kytí,.,, nahoře maj snad prázdniny, že ani na ty kytí nepustí kapičku....baba ječí, tak se loučim a jdu ven. Jaru a na sedačku se nechám klidně nalákat, sem s ní.
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, tak to je lednička vzorný člen vaší rodiny :-D Uklízení po malování nemusí asi nikdo, když si vzpomenu na naše, je mi z toho zle ještě dneska :-p . I přes veškeré zakrytí a vystěhování byl řádný binec. Jéé tak to se u vás pořád něco dělá, viď? Ale proč ne, když je hezké počasí a možnosti...na baráčku je práce pořád, bohužel. To víš, my v paneláku se tolik nenadřeme...dokud je co zvelebovat, dělá se. Pak už je to nuda a můžeme cestovat :-D :-D Počasí se snad trošku umoudří a nějaké ty přeháňky hlásí, dokonce se má dost ochladit...uvidíme ;-) Fotky sedajdy pošlu raději mailem, nechcí to cpát do albumu...musela bych je zase zmenšovat a stejně tam nemají co dělat. Jdu na to, pak se můžeš juknout ;-) Hezký zbytek večera a dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky, hlasim se z prvniho dne moji materske :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, tak si uzivej, protoze dovolena je to uz jen do porodu, a dalsi tak za 15let :-D :-D :-D :-D :-D Porad nekoho okrikuju, houpu, krmim, aaaale, stoji to za to, no ne? Oboje saty jsou pry uz hotove, a dneska/zitra by meli jit na transport...takze do tydne a do dne Lomikare Lomikare... 8-) =-) no bojim bojim.... Dneska maji byt silne bourky a hnusne, a venku modra obloha a slunicko, chapete to nekdo??
Odpovědět
Ahoj kocky :-) Andeli - gratuluju k materske :-D Jinak tohle malovani je vyjimecne, nebudu po nem muset skoro uklizet (akorat omejt ramy oken, skla byly zafoliovany ;-)), protoze dlazdic se flaka a tak jeste neni polozena dlazba :-D a ze bych drhla beton, to ani omylem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj "šťabajzny" :-D Andeli, tak už jsi konečně doma a budeš si vklídku užívat poslední týdny. Tak pěkně relaxuj a hýčkej sebe i "Boříka". :-) Janno, tak snad šaty dorazí včas a v pořádku...pak kdyžtak pošli fotky. ;-) No počasí si s náma hraje, třeba ty bouřky ještě dorazí...ale venku je vážně hnusně :-p Žirafko, tak to zase takové dřiny nebude...ale i tak je to uklízení vopruz. Drhnutí betonu je fakt zbytečné. Pan dlaždič to má zřejmě pořádně na háku, co?
Odpovědět
Cau berusaku :-D No pan dlazdic uz mel zacit pred mesicem... ale nako se mu porad nechce... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
většinou jsou ti řemeslníci těžce v pohodě a přimět je k práci a dodržení termínu je nadlidský výkon :-p . Snad se polepší a brzo s tím pohne. ;-)
Odpovědět
no nebo ho vymenime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky možnost :-) A co jinak? Rýsuje se nějaká práce? Plánujete dovču?
Odpovědět
prace se hleda :-) a dovcu mame za 2,5 tejdne :-) x-) ten Jachymov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
s prací bud držet pěsti :-), dovču si užijte, Jáchymov bude 100% prima.
Odpovědět
uz se tam moc tesim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdo by se netěšil. My razíme od 19.7. do 26.7. na Šumavu a taky se nemůžu dočkat. Se jen modlím, aby bylo hezké počasí :-)
Odpovědět
no my bychom chteli tak akorat :-D jsme na dovci zhruba ve stejnem terminu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šumava je přece jen výš, takže tam takové horko nebbude...ale neradi bychom déšť nebo velkou zimu. Máme u penzionu i bazén a prima posezení s grilem, takže by to byla škoda :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?