Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
a do jakeho penzionu jedete? pochlub se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
posílám odkaz na webovky :-) zadov - penzion anna
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to jsem netušila...tak to smázni znovu....jsem myslela, že mi to beremko vyhodilo :-N (jsem nestačila zaregistrovat tvou IP)
Odpovědět
Profilova fotka
mažu konečně na oběd, hlady šilhám. Zatím páček...juknu později :-)
Odpovědět
pacek, ja mazu pro novou OP :-)
Odpovědět
ahojky andeli, tak už mateřská, to je hrozný jak to letí, za chvíli je Bořík tady :-) a bacha na dnešní noc, budou pěkný bouřky a víš co se říká :-D na netu píšou, že na Šumavě už to pěkně bouří a je tam slejváček, jsem zvědavá kdy to dorazí sem Beru tak to budete mít parádní dovču my bysme rádi ještě na týden u nás, buď Šumava nebo Jeseníky, tak se třeba necháme pensionem inspirovat, když se vám tam bude líbit ;-) jedete se ségrou a malou? no možná skončíme na chalupě, ale tam nás děda furt honí do práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, Andeliku nestraš, ještě porodí dřív, chuděrka :-D Snad dovča vyjde, hlavně prima počasí a máme vystaráno. Ano jedeme se ségrou, švárou a malou...se nakonec Pavel slitoval (jinak mojí ségru fakt nemusí). Ale loni v Liberci to vyšlo suprově, tak doufáme ve stejný průběh. S tou inspirací nevím, bohužel už jedeme na "last minute" - poslední volný termín, kdy měli dvojlůžkové pokoje. Jsme to chytli jen tak tak....ale doporučit ho můžu, jestli budeme spokojení. Na Šumavě je to dost bída s hledáním penzionu na poslední chvilku...možná ještě v těch dražších místo bude, jinak velkou šanci nedávám :-( Chalupa je prima, ale fakt to chce relax se vším všudy...jen si užívat, nemuset vařit, starat se o úklid apod. Nechápu nadšence, co jezdí na dovču a vaří si atd.
Odpovědět
je akt že o dvojlůžáky asi bude největší zájem no neva se dyžtak vrtnem na chalupu ;-)
Odpovědět
Tak hlasim, ze mam OP na stav vdana :-D
Odpovědět
Profilova fotka
....... ale ze je hnusny vedro, cooooooooooooo????? :-) rodit odmitam, jen at Borek pekne drzi, dneska celej den chudinka skyta :-) a ja mam nohy jako slon :-(
Odpovědět
tak to jsme dve :-D ja mam jako slon akorat jednu nohu teda :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Žirafko, tak to k novému OP gratuluju! Jak to že máš jen jednu nohu slonní? :-D Andeli, ahoj :-) Bořík snad vydrží do termínu a na svět nevykoukne dřív. Dneska je počasí hnusné, ale zatahuje se, snad každou chvilku dovalí slibovaná buřina. Nohy ti otékají hodně?
Odpovědět
pac me kousnulo naky hovado a prave chodidlo mam tak asi 2krat vetsi... vejdu se akorat do pantofli... a tak podobne
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, jsem si řikala co se ti asi mohlo stát. Bodavých potvor je všude habaděj, komáři, mušky, vosy, včely apod...fuj :-p . Snad ti nožka zase brzo splaskne :-)
Odpovědět
no uz je natekla treti den, tak uz me to moc nebavi...
Odpovědět
Profilova fotka
se ti nedivím, bych taky radostí neskákala...k tomu ty příšerný vedra. Nosíš sukni, nebo nožku schováváš?
Odpovědět
kratasy nosim... pac schovavat to do fusky by byl vopruz... a vzhledem k tomu, ze nejlip mi je s nohama na zidli, tak by to v sukni taky nebylo vonco... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kraťasy jsou fakt lepší, sukní bys akorát provokovala. A taky jde samozřejmě o pocit, v sukni si pořád musíš dávat bacha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se zase loučím, konečně frčím domů...páček. :-)
Odpovědět
papaaaaa :-) stastnou cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
.......... uz jsem dosla do stadia, kdy i s nohama ve vysi zvladam sukni :-) - mmj. v pondeli jsem vylezla pred zamestnani a diky nedecetnimu vetru predvedla uzasnou scenku ve stylu Marilyn nad vetrakem :-D
Odpovědět
a kolik lidi ti tleskalo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
....... ehm vono na tehotny to tak nevyzni..... s tim praktickym bavlnenym pradlem :-D ale par UKcek se pobavilo
Odpovědět
checht :-D
Odpovědět
na me bude dneska bajo pohled, az si to posmajdam v tech pantoflich :-D
Odpovědět
urco to bude na tom mokrym bajo klouzat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mokrym????? mokrym?????????????????????????????? tady ANI KAPKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! myslim ze nic neprijde :-( bude akorat hnusne a to je vsechno :-( a na me fakt ale fakt nemas - ja uz nosim pouze sportovni sandale, odmontovala jsem patu a mam je povoleny co jdou, mam sice jeste vuli, ale aby me neskrtily :-)
Odpovědět
no do sportovnich sandalu jsem se uz dneska nevesla (a vcera jsem na ne nadavala jak cert)... takze po firme chodim bosky... a jinak mam domaci pantofle :-D
Odpovědět
A jinak tu prsi neco malo pres pul hodky :-) a u nas doma prej taky lilo, tak to asi TA nejak preskocilo :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?