Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj,,, taky jsem se vraceli... ale jen z víkendovéh srazu miminek z netu.
Bylo to u Jihlavy a bylo to suuuupéééér. Jela bych v sobotu znova, ale se mi vdává kámoška a žení kámoš, tak nemůžu.Musím jít bulet do Sezimáku emoticon emoticon

Andeli, Bořik a hnízdit se.To sem u Vali nezažila, se vrtěla ještě den před porodem a dodnes jí to zůstalo emoticon
Kdyby jste viděly co háže za důležitý ksichty, se potrháte smíchy.Ale někdy mě tim i vytočí, jako by to bylo na protest toho, co po ní chci.
23. čer 2008 ve 22:08  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 Ahoky holky!
Čekám na verdikt s jakou odsud odejdu...... Už aby to bylo!!!!
A co vy jinak? Já teď totálně nestíhám, dneska bychom měli jít na jakýsi rozlučkový večírek...no se mi tam fakt chce s osazenstvem...navíc když pořád nic nevím emoticon
24. čer 2008 v 09:39  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj Elis, u nás pořád stejně.Vali je zlobivka, je utahaná jako kotě, ale než usne, je to o nerva.Doufám, že to bylo jen dnes.

Joo ještě, navrhuju zase sraz.Jak jste na tom v červenci/srpnu.Než se narodí Bořik Anděliků, chtělo by to nějaký dýchánek..ALe určo nemůžeme 25.-27. červenec.

Piště do IP,pokusim se udělat tabulku emoticon
24. čer 2008 v 16:01  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Ahoj kockyyyy emoticon
25. čer 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky
kami to bude velká oslava, viď? emoticon emoticon
já zatím ani plány nemám, spíš jen ten víkend předtím 18.-20. bude někdy slavit narozky brácha, jinak mám volno emoticon
elis tak jak zněl verdikt? a co večírek?
25. čer 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Ahojky!
Takže změna zam. se koná, teď budu trochu šílet. Budu dodělávat mzdy za červen a přitom už budu zaměstnaná jinde. Srazík vítám - první cesta do Tábora bude asi 12.7. Kdybyste něco naplánovaly písněte mi prosím SMS na 775.... Nevím jak se na net teď dostanu z nové práce a když budu dodělávat tady, tak toho asi taky budu mít až dost... emoticon
Mám fofr, omlouvám se za zmatenost..... Musím ještě sppoustu věcí dneska dodělat a odpo už jdu zařezávat do nového....
25. čer 2008 v 10:52  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Elis, drzim palce v tom fofru emoticon
25. čer 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Ahoj holky, tady to zase po delší době žije a já u toho nejsem... emoticon

Kremrolko, vítej zpět doma! Hlavně že jste si dovču užili a bylo fajn. Jen ten návrat do pracovního procesu, viď?....to je vždycky hrůza.

Elis, no aspoň že už konečně víš co a jak....budu ti moooc držet pěsti. Přeju pevné nervíky a hodnmě štěstí v novém jobu emoticon

Maali, srazík jedině vítám....v létě zatím můžu pořád, takže se přizpůsobím ostatním.
Jéé, Valči velký den se pomaloučku blíží, to bude nějaká mega oslava, že jo?
25. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Andeli, Bořík je rozený čutálista...se asi bude vrtět až do porodu. Důležité je, že jste oba v pořádku...to že je malé neposeda, to neva...aspoň o něm pořád víš.

Ahoj Žirafko emoticon
25. čer 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Holky, vy se mi dneska zřejmě vyhýbáte....tady je mrtvo po pěšině emoticon . A já se tak těšila na pokec, škoda.
Když už tu ale jsem, se aspoň zeptám....nerazíte některá na "slavnosti" - akce Vulkán? Je to od zítřka až do neděle...zítra ve 22.30 je zahajovací ohňostroj a pak je další v sobotu. emoticon
25. čer 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 no Bobiny! kde jste...vás ani déšť nevyplavil? emoticon U nás jen trošku sprchlo, zahřmělo, zablýsklo se a toť vše. Tím pádem je pořád docela hnusně, sice ne takové vedro, ale dusno jo...fuj emoticon
Tu zase trpím slušnou samomluvou, Chocholouška na mě emoticon emoticon
25. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
Registrovala se 26. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků. Region Tábor.
  • Svatba byla 24. července 2004
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
Registrovala se 26. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků. Region Tábor.
    Region Jindřichův Hradec
 ahoj Beruško emoticon
25. čer 2008 ve 20:51  •  Svatba byla v červenci 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
    Region Jindřichův Hradec
 to koukáš, kdo se přišel podívat, viď? Konečně jsem se dostala k tomu, abych napsala Žirafce gratulaci a prohlédla si důkladně album. Musela to být pohodová svatba, aspoň tak to na mě působí emoticon
25. čer 2008 ve 20:53  •  Svatba byla v červenci 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Fialenko, uhodla si, to teda koukám....Tebe bych tu nečekala.
Ano, Žirafčí svatba byla krásná...místo, počasí....vyšlo to parádně emoticon
A jakpak se vůbe máte? Aňulce už bude brzo 1 rok, to to letí. A co práce, pořád učíš a překládáš?
25. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
    Region Jindřichův Hradec
 Beruško, u nás je všechno v pořádku. Aninka je hodná holčička a roste přímo před očima. Pozítří jí bude deset měsíců. Už udělá pár krůčků(5-6), tak to vypadá, že do roka bude běhat. Pořád překládám i učím, v sobotu jdu na první hodinu angličtiny, chci si oprášit středoškolské znalosti a udělat si certifikát emoticon
25. čer 2008 ve 21:34  •  Svatba byla v červenci 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Fíha, takže máš pořád napilno emoticon . Ale aspoň není nuda a stereotyp. Aninka je zlaté dítko, když je neustále hodná a pěkně roste...jen tak dál. Angličtina je fajn, jen to učení...ale pro tebe no problem. Tak hlavně hodně zdaru a ať to učení jde samo. Chceš si dělat tu základní státnici, nebo už tu rozšířenou?
25. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
    Region Jindřichův Hradec
 jinak už má Aninka 8 zoubků, říká táta, máma, dědě, bába, kytí; ví, jak dělá pejsek, kočička a kačenka; umí dělat tanyny, paci paci, pápá a když jí zpívám Tluče bubeníček..., začne bušit do toho, co je nejblíž po ruce emoticon Učím ji "Jak jsi veliká", ale to ji nebaví. Miluje knížky, každé ráno spolu čteme v posteli. Po kom to asi má? emoticon emoticon Už chodí asi měsíc na nočník a jde jí to čím dál líp. Byla jsem s ní a jednou kamarádkou, která má pětiměsíční holčičku, na Šumavě (tři dny) a byla naprosto bezproblémová. V červenci se chystám na Šumavu s Tomem, tentokrát na pět dní. Zkrátka, je to pohodové dítě a věčně usměvavé dítě. Nemám si na co stěžovat emoticon
25. čer 2008 ve 21:40  •  Svatba byla v červenci 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Anička je vážně šikulka, zvládá toho na svůj věk hodně...to je dobře. Nočník mě dost překvapil, chválím....neteřinka s ním zápasila dlouho. Naučila se na něj chodit až dost pozdě. Ona je vůbec hyperaktivní, nic jí nebaví, nezajímá...chvilku nepostojí. Za takhle zlaté dítko by byla vděčná každá maminka.
To že jí baví čtení, je fajn....holt se geny nezapřou, Bude knihomol po mamince emoticon.
Dovča určitě byla super, když je Aňulka hodná...to se pak dá jen a jen užívat. Šumava je prima...se možná taky letos vypravíme se ségrou. Pavel zatím nechce, možná ho nakonec umluvím. Prý jedeme na dovču v září...tak nač ještě tady emoticon
25. čer 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
    Region Jindřichův Hradec
 Beruško, asi si udělám certifikát. Nejdřív ten první stupeň a pak se uvidí. Do hlavy teď soukám i právnickou němčinu, protože si chci udělat kulaté razítko na oficiální překlady. Zatím zjišťuji podmínky, tak uvidím.
Anička je taky všetečka, jen si nemysli. Hrozně ráda zkoumá, nic jí neunikne. Připadá mi taky živá, ale když přijdu ke kamarádce, která má kloučka o 11 dní mladšího a zrovna u nich je někdo na návštěvě (nestranný názor), tak návštěva vždycky říká, jak je Anička klidňoučká oproti Filípkovi. Tak nevím. Někdy je jak na drátkách a chvilku neposedí a pak si zase dokáže hezky hrát a zabaví se, těžko soudit...
Přemluv Pavla a jeďte na Šumavu emoticon My chceme jet na dovču ještě v září (do zahraničí), kam se chystáte vy?
25. čer 2008 ve 21:53  •  Svatba byla v červenci 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
    Region Jindřichův Hradec
 Beruško, jdu do hajan, ale zítra zase nakouknu emoticon Dobrou noc emoticon
25. čer 2008 ve 22:09  •  Svatba byla v červenci 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 se picnu, mě to vyhodilo emoticon emoticon ...tak znovu....
Tě normálně obdivuju, já jsem ráda, že zvládám chodit 2 x týdně na němčinu. Sice mě to baví, ale nedovedu si představit, že bych se toho učila tolik najednou. Hlavně že tě to baví, máš chuť, elán a motivaci. S tou anglinou je to fakt. Nejdřív si udělej první stupeň, dopilovat to a složit ten druhý můžeš vždycky.
Je mi jasné, že taky občas Anička pozlobí, to k tomu patří...ale jsou určité hranice. Přesně jak jsi psala porovnání s kamarádčiným klučíkem. Lepší je mít zaltou střední cestu, spíš andílka, než raubíře a zlobivce s ďáblíkem v těle emoticon
No snad Páju přemluvím. Zatím si naděje nedělám, trápí ho poslední dobou strašně alergie, takže s ním není kloudná řeč. Prý mu bohatě bude stačit jedna dovča. Letíme směr Portugalsko - ostrov Madeira emoticon
25. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Fialenko, taky se pomalu chystám....hezkou dobrou noc! Zítra se budu těšit emoticon
25. čer 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
 Ahoj Taborky!!!!!!!!!!!!!!
tak dneska je prvni den po dlouhe dobe, kdy DOPOLEDNE nemusim do prace .... chtela jsem se hezky povalet v posteli...... echm echm echm.....sousedi zacali stavet bazen tzn. od boziho rana tu vrci avie+bagr emoticon
Fialenko: taky chci takove diiiiiiiiiiiiiiiite emoticon hlavne to cteni v posteli - prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim emoticon
Elis: drzim peste drzim peste urcite se ozvi!!!!!
Taborky, co jinak?????????????????????????????????????
26. čer 2008 v 09:48  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Jezismarja... prosimte fialenko, tam, kdes kupovala anicku, zbylo tam naky takhle hodny dite este na me????
A jinak diky za gratulaci, svatba se fakt vydarila emoticon

Vcera jsme byli na grilovacce - nastesti se grilovalo az po tom splouchu, tak jsem jeste ted nacpana k prasknuti emoticon
26. čer 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj holky emoticon
Andeli, to si moc neodpočineš, když sousedi dělají kravál s bazénem....zrovna když můžeš relaxovat, tak ti to jiní zhatí emoticon. Takové zlaté dítko jako je Anička, by chtěla každá maminka. Neboj, Bořík určitě bude hodnňoučký a spací....většina kamarádek a známých má moc hodné děti....vyjímka je pouze ségra s Karolínkou emoticon

Žirafko, určitě na tebe hodné miminko zbylo, si počkej a uvidíš emoticon
Jé grilovačka, mňam. Bych si taky dala...musím si ale počkat až na přespříští víkend, to pojedeme na chalupu. V paneláku grilovat nesmíme, ale o to víc se těším.
U vás včera pršelo hodně? Tady se to jen trošku přehnalo, žádné velké bouřky se ale nekonaly.
26. čer 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 já se z vás zblázním emoticon , kde jako zase jste? emoticon
26. čer 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 sem sla kontrolovat do ty samosky, jestli tam este naky hodny decka jsou emoticon... no, nevidela jsem je tam... a ani barvu na vlasy jsem nesehnala... ach ja nestastna emoticon emoticon emoticon

hodne prselo, prej - koukala jsem na radar a polovice hlasil, ze mame notne zalito... nastesti ciciny to zvladly a ani pry nevypadla elektrika emoticon

jinak tady v Praze byla solidni prutrz... jsem akorat byla u kosmeticky, najednou se setmelo a zacalo desne prset... takze mi musela pujcit destnik emoticon a dneska ji ho jdu vracet emoticon ale krasne se procistil vzduch emoticon
26. čer 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafko, ahoj emoticon
tak to už hodné dětičky vyprodaly emoticon ....ale určitě jim ještě zboží časem doplní emoticon
U nás na Sojčáku nic moc, sice to vypadalo na pěknou průtrž, ale spíš nás to jen lízlo...šlo to bokem. V Budějkách ale prý bouřilo slušně, když jsem jela z práce bylo zataženo, skoro černá obloha.
26. čer 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 ahoj beruuus emoticon emoticon
26. čer 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
    Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
fialenka
    Region Jindřichův Hradec
 Ahojky, tak jsem tu. Je tu někdo??
26. čer 2008 ve 21:20  •  Svatba byla v červenci 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš