Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sme se tu sesly, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andeli :-) jak se pořád s pupíkem máte?
Odpovědět
Profilova fotka
nomalne - momentalne se mi chce deeeeeeeeeesne spat, tak se asi poslechnu a dachnu si - jak je takovyhle pocasi, jsem jasna :-D jak je v CB? co vcerejsi porada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
po půl musím pádit..... Tak na mě myslete. No přinejhorším ze sebe udělám blázna....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Evko! No povídej přeháněj jak rostete???
Odpovědět
Profilova fotka
rosteme :-) neustale mam zravou :-( - ostatne jak predpovidala Janno, takze se furt hlidam pac pak je mi blbe :-D. jinak necekam dite, ale partyzana. zapira, co muze, ze u me hnizdi - vcera se ho snazil pan doktor poslechnout, jak mu tuka srdicko - lovil ho tri minuty :-D. jinak vsechno OK, a dokonce se rysuje ta pracovni nahrada jupiiiiiiiiiiii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pracovní náhrada? To myslíš ten zástup za tebe?? Je fajn, že je všechno v pořádku! S prací to ale nepřeháníš ne?
Odpovědět
Profilova fotka
... nee neprehanim, ono se to ani neda, kdyz se jeden den pretahnu, dalsi prospim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, spavost je normální a tohle počasí by uspalo i netěhuli . Hlavně že je ten váš partyzán v pořádku, asi z něj vyroste agent FBI a už začíná poctivě trénovat :-D. Hm, nevolnosti nezávidím, snad bude brzo lépe. To je dobře že se rýsuje náhrada, už si byla prací zavalena až až. Nyní je čas na odpočinek a užívání si těhu, žádné problémy a stresy kvůli jobu :-) V ČB je nic moc, pod mrakem...mám depku hned jak vykouknu z okna. Včerejší porada byla stejná jako všechny ostatní, plkání vcelku o ničem, jsem málem usnula :-p. Probíralo se kde co, mě se týkaly jen katalogy, takže jsem bedlivě vyslechla vše co j¨sem měla a pak jsem upadala zpět do komatu :-D Elis, neboj, budeme držet pěsti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
... jeee nevolnost to neni :-) proste se prezeru a FUNIM jako lokomotiva - a neni mi to prijemny, takze vzdycky kdyz me to chytne, tak si musim uvedomit, jak mi pak bude a je to lepsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpět.....
Odpovědět
Elis, tak jake jsou dojmy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No nic moc..... mám z toho takovej divnej pocit. Chovali se tak trochu jako vlezle nebo tak....nevím, prostě divnej pocit... A první pohovor za mnou....zítra jdu v poledne na další.... Tak uvidíme jaký budu mít pocit z toho....
Odpovědět
No vidis, ale aspon jsi tam sla ;-) Zitra zase drzime palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju.... Z toho zítřka mám možná lepší pocit než z toho dneška, navíc zítra je to mzdovka....Takže si budu jistá v kramflecích! :-D
Odpovědět
prima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
viď! Taky si říkám! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele Elismi, to je normalni - personalisti nektery jsou fakt desny :-( nesnasim lidi, ktery to s asertivitou prehanej a sklouzavaj k servilnosti - personalisti extra by si na to meli davat pozor - ale pravda je ze si pak o cely firme myslim svoje...zeeeeeeeeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
Čau bobinky :-) jsem se chvilku zdráhala, zda zapnout vůbec comp a jukat na beremko (to je pak droga), ale nedalo mi to. :-D Elis, první pocity bývají často smíšené, hodně záleží na prostředí a jejdnání lidí. A jak už tu psala Andel, holt se najdou i vlezlíci, což nepůsobí dobře. Uvidíš příště, třeba bude líp. Podle konečného dojmu a nabízených podmínek se můžeš rozmýšlet. Pěsti držím 100%! ;-) Andeli, aha já myslela, že trpíš klasickou nevolností. Takhle je to jiná, aspoň víš co ti sedí a co ne.
Odpovědět
Profilova fotka
me nesedne nic ve vetsim mnozstvi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to k těhu asi patří, hlavně že jste oba zdraví a nemáte extrémní problémy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já pořád čekám na svatební fotky, mladé paní dlouhokrčkové, kde nic, tu nic.....nedočkavostí hořím :-(. Žirafko, pospěš si :-D :-D
Odpovědět
cestne zirafi, ze se tam brzicko objevi :-D
Odpovědět
co byste delaly, kdybych byla treba mesic pryc na svatebce? che che :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, bych se asi zblaznila, mezitím bych 100% okousala kdeco. :-D Jsem tě hecovala, na fotky samozřejmě počkám ráda, v pohodě :-)
Odpovědět
Okousany kdeco vypada zajimave :-) tak abys nemusela nic ohlodavat, tak zatim posilam prvni dil svatebniho romanu :-)
Odpovědět
Roman pro zeny a denik silene nevesty v jednom :-D - cast prvni Pondeli (T = -11d) Konecne jsem se dokopala k objednani bizuterie. Prej se to stihne, jupiii! Pondeli vecer Schuzka s fotografem. Vypada docela sympaticky. Predavam mu mapu a domlouvame detaily. Snad to klapne... Vecer vysivam polstarek. Utery pres den (T = -10d) Dneska posledni rehabilitace. Zablokovanej krk uz je snad relativne v poradku, ale mam pravidelne cvicit. Prima je, ze zase muzu normalne otacet hlavou. Jupii, prave vcas! Objednala jsem si medovnik. S dopravou to vypada vselijak, jeste se uvidi, jestli si pro nej nepojedu sama. Utery vecer Odpocivam ve sparech kosmeticky. Nejradeji mam vetu "a ted to nechame xy minut pusobit", protoze to okamzite zalomim a chrnim. Vecer sedime na chvilku v hospode. Kamarad na me bafnul, mam dojem, ze se mi dela opar. Zabiju kamarada! Streda veeeeeelmi brzo rano (T = -9d) Konecne jsem dovysivala polstarek, teda to listi na nem... Jezis, proc ja jsem s tim nezacala driv... Ale bude krasnej... :-) Streda dopoledne Cestou do prace valim ke kozni, at mi predepise Herpesin, protoze dojem, ze se mi dela opar, me neopustil. Kamarada uz zabit nechci, precijen jit hned po svatbe do vezeni by bylo dost trapny. Skoro mu az zacinam bejt trosku vdecna, protoze jinak by me nenapadlo, ze si muzu nechat predepsat ty prasky a opar by jako na potvoru vylezl urcite v patek rano, kdyz by bylo k doktorovi daleko... Chce se mi spat... strasne spat... Streda podvecer Prezila jsem pracovni proces (ani jsem si nemusela strkat do oci sirky, aby zustaly otevreny) a jeste spojuju brectanovy listky slahounkama. V 6 odpoledne konecne hotovo. Jedu na Andela, mame tam koupit pudr, aby ladil k make-upu. Kamoska se zasekne v zacpe, pak bleskove proletime drogerku, vybereme ten spravnej produkt a zase se tryskem rozloucime. Hop do metra a jede se na Cernak. Pak jeste prochazka po sidlisti a uz jsem u Adu. Predavam ji kontraband (latku s vysivkou) a tesim se na hotovej polstarek. Kratky pokecik a pak sup zpet do metra. Na Hlavaku jeste stiham koupit bagetu a pak padam do vlaku. Nez prijde pruvodci, je bageta sezrana. Typek vedle ma taky KMB, vyborne, jede minimalne do Tabora. - Pane, prosim Vas, mohl byste me pred Taborem vzbudit? - Jo, jasne. Sladce usinam a chrnim az k Taboru. Cestou domu matne vnimam zbytky carodejnickych ohnu. Chrrr. Ctvrtek (T = -8d) Statni svatek... vyborne... Spim asi az do jedny. Jednota mela zavreno, dojela jsem nakoupit k Vietnamcum. Este ze aspon oni maji otevrino. V podvecer prijeli kamaradi, s Luckou zkousime lakovani nehtu, v sednici to strasne smrdi. Pak grilujeme super masicko a pekne si pochutnavame. Potom zkousime malovani, jeste nejaky dalsi barvicky... konecne jsme spokojeny, takze to vyfotime, vyfotime i pouzite nastroje a hotovo. Kamaradi odjizdeji a jde se zase haji. Patek dopoledne (T = -7d) Kterej idiot vymyslel, ze jsem nas objednala k zubari na osmou rano? Jo aha, ja jsem to byla... No, dobre. Standa jako vzdy bez kazu, ja tentokrat s prekvapenim - za 14 dni si mam zavolat, jestli se na rentgenu neobjevilo neco k vrtani. Pak jedeme na matriku zaplatit obrad, ale tam maji zavreno - meni si stoly :-/ A hura domu, protoze na desatou jdu ke kadernici. Puvodne jsem mela jit odpoledne, ale ona musi kamsi odjet, tak se to domluvilo takhle. Na hlave mam krasnej melir, vypada to bajecne. Patek odpoledne Volam holcine z firmy lyofa, ze bych si odpoledne prijela vyzvednout ty mrazem susene kytky na dekorace. Sakris, neni doma a bude az v pondeli. Hm... poslat tam chlapa? Leda s presnejma instrukcema, radeji bych si to vybavila osobne... Nakonec se domlouvame na nedelnim odpoledni. Prima. V kvetinarstvi kupuju dva ruzne male kvetinacky - se kterymi ty ruze budou asi vypadat lip? Sobota (T = -6d) Hezci jsou ty vetsi kvetinacky, jedu jich koupit jeste pet, abych mela na ty dekorace. Odpoledne jedeme na zajezd do sklipku v Kobyli, ktery porada nase obec. Bylo to tam super, skvele jsme se pobavili, zatancovali jsme si a po vsi se zacalo sirit, ze se pristi tejden bereme. Slibuji nam srank. No, uvidime :-) Nedele rano (T = -5d) Ze sklipku jsme prijeli v 6 rano. Zpatecni cesta autobusem byla vazne vyborna... Vsichni hned usnuli, takze se ani moc nezpivalo :-/ Trosku se mi mota hlavicka, jdeme spat. Nedele odpoledne Jedeme pro ty susene kytky. Jezis, to byl zase napad. Oba jsme utahani, takze "vylet" zkratime na minimum. Jeste ze to je jenom par desitek kilaku, v zatackach nam neni vubec dobre. Ale MAAAAAAAAM ty kytky!!! Vypadaji bajecne... a oproti planu jsem si tam vybrala samozrejme jeste spoustu kytek navic. Ale je to vazne nadhera... Mam z toho dobrej pocit :-) Nedele vecer Zkousim kytky aranzovat do kvetinacku. Podstatne lip vypadaji v tom mensim, kteryho mam ale jenom jeden kus... krucis... budu mu muset dokoupit kolegacky. Ten vetsi kvetinacek je az o moc vetsi a nevypada to dobre. Vetsi kvetinacky stehuju do garaze, na kytky budou dobry. Vytvarim si TO DO list na pristi tejden... je nejakej plnej... Zacinam zjistovat od hosti, co budou chtit na svatbe obedvat. Na papu uz se moc tesim. Taky jsem se konecne dala do siti vyvazku, po chvilce zkouseni jsem na to prisla a usila dva pekny. Nastrihala jsem si maslicky, budu mit v tejdnu co delat... Pondeli (T = -4d) Jsem v praci a snazim se delat to, co mam. O poledni pauze jdu koupit stuhy na auto, nastesti maji, co potrebuju, takze pohoda. Dovoz medovniku vypada dobre, nikam zitra nebudu muset! Pondeli vecer Hadr na holi je ve srovnani se mnou zabar. Hned z prace jedu na Cernak, vyzvednout polstarek. Je moc krasnej x-) Jeste dostavam krasny naruzovely nahrdelnik :-) Chvilku pokecam s Adu a zase padam do metra. Hura na Strahov - na masaz. Zacinal me zase pobolivat krk. Maser se cini a tak jsem za chvili jako rybicka prejeta parnim valcem. Ale je mi podstatne lip. A trada na Brevnov - vyzvednout si bizuterii. Nejak jsem si spatne nasla, kam mam jit, takze se poradne projdu. Ale bizu je vyzvednuta. Akorat mi vrta hlavou, jestli nejsou nausnice az moc velke... Premyslim o tom docela dlouho. Pak se pridam k manufakture, ktera bali darecky na zitrejsi koncert. Docela nam to jde od ruky, takze jsme brzo hotovi. Pak siju vyvazky. Uz jich mam asi 7. Jeste 13 a hotovo. Jeden trva tak pet minut, takze hodka prace. To se nekde urco vysetri a vyvazky budou jedna basen :-) Utery (T = -3d) Jeste v praci... Na krku krasny nahrdelnik od Adunky x-). O obedove pauze jdu za Pavkou. Ukazuju nausnice. Shodujeme se, ze jsou asi moc velke. Bud tedy pouziju mensi perlicky, co mam doma, nebo si jeste neco koupim. Napadnu kram s bizuterii a po chvilce hledani nalezam bajecne visaci nausnice, ktere pasuji k memu nahrdelniku. Super! V levnych botach jeste kupuju nahradni bile boty - to kdyby nahodou nevydrzely ty, co budu mit na sobe. Na hodinu AJ dorazim asi v pulce. Lektorka uz vi, ze se budu vdavat, takze resime svatebni plany. Ale jenom chvilku, pak zvoni mobil - privezli mi medovnik! Jdu ho vyzvednout pred barak. Tomu rikam servis. Medovnik vypada bajecne, mam na nej desnou chut a nesu si ho do kancelare. Kolegove na nej maji chut taky a porad delaji opicky, ze mi jako kus uji. Vtipalkove :-) Utery vecer Je tu dlouho planovany koncert, na jehoz organizaci jsem se podilela. Takze v praci se prevleknout, cestou nakoupit kytky pro ucinkujici a pak uz se jenom bavit. Ta vazna hudba ale byla az moc vazna... a spouste se nam chtelo spat. Druha pulka koncertu byla podstatne veselejsi. Vsechno dopadlo skvele, tak mam radost. Dostavame svatebni dar od kamaradky - prenosku na kocku. Je to krasne zabalene. Pak se stavujeme v praci a vyzvedavame moje veci. Nejdriv ale musime pockat, az se vratny vrati z obchuzky. Pri pohledu na to kvantum veci se pta, jestli v praci koncim? Povidam, ze ne, ze se akorat v patek vdavam a tyhle nasyslene veci potrebuju odvezt domu. Zanedlouho jsme doma a jde se chrnet. pokracovani priste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Teda....žirafko hezké! Taky sem si připadala jak hadr na holi, jen skoro všichni měli zavřeno-prostě svátky! ;-) Jo a co ty fotečky??? Já se už mooocccc těším! A svatebku bys měla povolenou až po fotečkách :-D :-D :-D Jak bychom k tomu přisli my, co jsme nemohli přijít?? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Čau Táborky :-) hlásím nástup, konečně. Zlaté Říčany, to jsem proseděla u netu "hodiny", tady nás hlídají zrakem ostřížím :-( . Kradu si vzácné chvilky, abych vůbec nakoukla co je nového. Večer sem tam hodím oko, ale to už je tady většinou mrtvo. :-| Bohužel jsem zjistila, že v tomto ohledu je má nová práce nevýhodná, přístup na beremko je takřka mizivý :-( Žirafko, si piš, že bych netrpělivostí ohlodala vážně kde co :-D :-D .....klidně i stůl, nebo klávesnici :-N . Fíha, to je odměna....počteníčko pro mě jako dělané, ale je to prima sepsané. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpět....a hádejte co sem zase dělala! :-D Tentokrát mám ale lepší pocit! Tak uvidíme.... Beruško tak to vždycky dočteš a třeba i večer se tu někdy někdo objeví! Až se přestěhujem, tak si určitě domu net pořídíme, takže pak se budu asi i já objevovat až večer. Tak tě potěším a budeme dvě! :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?