Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Dneska je to zase totální katastrofa, nestíhám a to mě pořádně štve emoticon . Tak ráda bych tu s váma klábosila a místo toho makám a vysedávám na poradách....chjo emoticon

Elis, tak se třeba sejdeme i večer...ale znáš to, kdoví co bude. Já si taky představovala, jak si večer udělám pohodu a zasednu k beremku, ale realita je jiná. Jsem většinou K.O. a padám na gauč, nebo dělám doma pořádek.
22. kvě 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj, teda vy mě zlobíte....

Když jsem tu sám, nidko tu není a když nestíhám, se klábosí o 106 emoticon

Jsme do soboty s Val u našich, ale už se těšim domu za taťkou emoticon emoticon Vali má zase "své noci", takže špatně usíná, na dnešek v noci dost plakala, ale nevzbudila se, jen sedí v postýlce s pláče.Zuby nezuby, na ty to svádět nemůžu, páč to by bylo tak od října, kdy má takovýhle stavy.

Ale snad se to zlepší... jdu přidat fotky z dneška

Dobrou a všechny těhulky.... užívejte si, spinkejte, válejte se,,,,ono se vám to bude hodit emoticon
22. kvě 2008 ve 22:27  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 ahoj holky!
Tak sem tu asi zase dneska sama co? emoticon No neva. Dneska bude asi trochu fofr, ráno FÚ a teď musím dělat debordelizaci....příští týden tu máme návštěvu vedení, tak abych měla co nejvíc poklizeno a kdyby se rozhodli nás rozpustit, tak abych měla o práci méně....
23. kvě 2008 v 09:30  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Ahoj kocky emoticon
Elis, prijemnou debordelizaci emoticon taky bych si tu mela poklidit, kolegove uz maji takove nejake narazky jako ze nemuzou najit muj stul a tak podobne emoticon emoticon
23. kvě 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj při pátku emoticon
Maali, to víš, tady je to nárazové, jednou frmol pak zase mrtvo. Se musíš trefit do toho správného času emoticon
To jste s Valčou u vašich docela často, viď? Se nedivím, že se těšíš na Míru. Je mi líto, že má Vája protivné období, ale ono se to časem jistě srovná a zase bude zlatá emoticon Zoubky pořád nic?
Na fotky se juknu, to já můžu emoticon emoticon

Elis, sama nejsi, jen se maká a dohání se nedodělky za celý týden. Já mám pokaždé před víkendem největší spěch. Šéf mě nahání jako nadmutou kozu....šílím emoticon
Při debordelizaci přeju hodně úspěchů, znám to a vždycky jsem to nesnášela. Tady si to zatím nemůžu moc dovolit, probírám stůl permanentně. Sem tam se něco nahromadí, ale nemám šanci to nechat ležet, by bylo zle. emoticon

Žirafko, abys brzo nezarovnala i sebe, pozor! emoticon emoticon
23. kvě 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 já bych taky potřebovala debordelizaci a to jak v práci na stole, už mám volno jen před klávesnicí asi 30 centimetrů pro lokty, abych nemusela psát v letu emoticon, tak i doma, a to fest teda
na víkend jedem na chaloupku ať nesmrdíme doma, když se má udělat lepší počasí, takže uklízení o víkendu tentokrát uteču emoticon
tak se mějte krásně a přeju vám príma víkend
23. kvě 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Berušenky, krásný a pohodový víkendík všem emoticon
Vypadá to na celkem pěkné počasí, takže budu asi pořád někde venku....v sobotu razim na výlet a v neděli za ségrou a Karolínkou (ségra slaví v sobotu svátek, musím dodatečně popřát - v sobotu jedou slavit ke tchánovcům).
V pondělí vás tu všechny čekám v plnné síle emoticon

Kremrolko, hezky si užijte volný víkend na chaloupce a neboj, úklid se nezblázní. Šůrovat můžeš i jindy. Na co vysedávat doma a makat, když je venku pěkně emoticon
23. kvě 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
 ....... uaaaaaaaa ted jsem Vas docetla emoticon
mmj: celou sobotu jsem uklizela uklizela uklizela....... dneska dopo - nedele - jsem se vrhla na zahradku...... toliko k debordelizaci emoticon
ted nestiham, bohuzel, v praci resim zasadni veci, ktere musim doresit pred odchodem, uz jsem mluvila s nahradou, docela fajn pani tak doufam, ze to dobre dopadne emoticon - jinak zitra jdu na prvni predporodni kurs - aaaaaaaaaaaaaaaaaa nejak se to blizi emoticon docela se tesim, poznam jiny maminy, okouknu bricha atd emoticon
25. kvě 2008 v 19:15  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Jééé Anděli, a kam to s Bořikem budeš chodit na kurz? Já na něj vzpomínám moc ráda, jak jsme se tam s panděrem rozvalili a někdy i usínaly emoticon emoticon
to samý i doma... och, jak to bylo krásné a hlavně krátké emoticon emoticon emoticon
Vali je zítra 10 měsíců a už ani nevim, kdy že jsem rodila... nebylo to nedavno? Moc si to užij, pak už se čas nezastaví.

dobrou noc emoticon
25. kvě 2008 ve 22:40  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Cože, od neděle ani noha?????
27. kvě 2008 ve 12:59  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Taborandy, ahoj........ nejak spime,coz?
Maalinka: na kursy chodim k Oline Havlickovy na Sojcak - vcera poprve, bylo to fajn, uz jen videt nekoho kdo ma minimalne stejne velky bricho jako ja je .... jak to rict ....... uklidnujici emoticon
devcata co jinak? Elis - co treba pohovory?
27. kvě 2008 ve 13:01  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Jéé Andeli s Bořákem, konečně živé duše emoticon

To se mi taky líbilo, jak jsme se zakulacovaly a zaulacovaly emoticon Počkej jak budete pěkné na konci kurzu.
A co Oli, jak tak se má?

U nás celkem nic nového, Vali už pochopila, že nejsem jen paní na hlídání, ale MÁMA, takže to i říká a hlavně, když si zavře ručičky do šuplíku emoticon emoticon to pak leze za mnou a mama mama, jako bych jí je tam zavřela já.

Učíme se dělat bůů, jako kravička, béé jako ovečka a mňau na kočku.A docela to pochopila.Za ručky už docela pěkně jde, tak jsem zvědavá, kdy se pustí a upadne emoticon emoticon

Ale je to hned veselejší, když se může porjít sama.

Jdu za zase pokračovat na zahradu, nějak se objevil plevel a vedle těch růží to nevyzerá moc pekně emoticon

Zatim papus, a koukejte se vyprdnout na práci a něco nakecat, a´t mám večer co číst.
27. kvě 2008 ve 13:08  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 jj si tady povidame akorat my - zaslouzila matka a skoromatka
mmj - sem plela celou nedeli dopoledne, mi to ted dyl trva, ted bych potrebovala sazet kytky, ale nechce se mi dotoho........ a o plevelu ani nemluvim - nechce nekdo prijit na brigosku???? emoticon
27. kvě 2008 v 19:05  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Andeli, a taky máš jako pocit, že se k tomu plevelu špatně ohýbáš??? Já si na to úplně vzpomínám, jak jsem si před rokem zasadila gladioly a pěkně mi to prorostlo lebedou.A já sem se ti k tomu přes to panděro sotva ohnula.. Děs běs a dnes když už se tam ohnu líp, jsem líná máknout.A to mi zbývají už jen tak 3 metry na rytí.
Ale musim, božka, musim to do léta mít v cajku.

Jo jo, povídáme tu jen my, i když Žiraf je taky ON, jenže jinde. emoticon
27. kvě 2008 ve 21:50  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahoj holky!
Tak abyste neřekli, tak já sem tu včera taky byla, ale dopo a to tu nikdo nebyl emoticon Včera tu bylo velké vedení a jednali "o nás bez nás" a samo do těď nic nevíme emoticon A jeslti se něco dozvíme to je taky ve hvězdách emoticon

Andeli: Pohovory husté! Ten co sem z toho neměla dobrý pocit, tak se měli ozvat, ale neobtěžujou se, ten druhý....no dneska odpo jdu na druhé kolo, tak prosím držte pěstičky emoticon Jenže nástup chtějí conejdřív, ale já nevím co s tím tady...mám čekat, že nám daj nějaké odstupné nebo ne? A pokud ne, tak jdu pryč hned!!!! Kor když bych měla hned kam nastoupit jinam.....

Tak doufám, že se tu některá z Vás přes den objeví, kolegyně odjela na dovolenou a tak sem v kanclu sama a docela se nudím....(teda aspoň zatím emoticon )
28. kvě 2008 v 08:32  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Maalinka: ja uz nejsem lina jit na 4 a plejt na 4. Nas pes je desne rad, stoji vedle me a predcuchava mi zahon emoticon konecne kamos na jeho urovni emoticon
Elis: hele ja mam zkusenost, ze obcas je frontalni utok prekvapive ucinou zbrani - dojdi za vedouci a zeptej se co bude dal emoticon jinak ja zvazuju, jestli jit do prace, taky potrebuju do mesta - mam nejaky obihacky....uvidim, prubezne se tu ukazu
28. kvě 2008 v 09:16  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 cau kocky emoticon
ad zahradka - taky jsem o vikendu plela... a myla novy okna... a este ted jsem z toho utahana emoticon
28. kvě 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 jeee tak je nás tu pár!

Andeli teď sem mluvila s našima...bych snad do města ani nešla! Naši jsou úplně šílení, a to tam museli! A s vedoucí bych si nepomohla. Bohužel ani ona neví co bude emoticon A ten nad náma nám stejně nic neřekne, navíc přijde až odpoledne a řekne nám, že si máme počkat na zítřek a to už bychom se měli dozvědět co a jak....

ahoj mladá paní! Tak co je nového?
28. kvě 2008 v 10:31  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 noveho je to, ze mame zamluvenou svatebku - jedem do lazni v jachymove emoticon
28. kvě 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 jeee vy se máte! Já bych taky někam jela....místo toho řeším práci a živnost a byt.....a už sem z toho všeho unavená! emoticon Bych potřebovala dovolenou jako sůl!
28. kvě 2008 v 10:51  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Baf, zdraví vás Fantomas emoticon emoticon.....dneska je celkem pohoda, jsem doma (mám nějaké zařizování po městě
se omlouvám za delší nepřítomnost, ale v práci blázinec a doma se mi nechce sedat ke compu emoticon . To horko je docela ubíjející a dojíždění tomu nepřidá. Pokaždé dorazím domu totálně vyřízená. emoticon

Elis, to je celé k ničemu, vůbec není co závidět. Nejistota a strach je normální, hlavně pokud vám tady neřeknou ani popel. S druhým kolem pohovoru budu držet pěsti, snad to klapne a pak se můžeš rozhodovat emoticon .
Andeli, to má pes radost, že si konečně někdo s ním taky výškově rozumí, že? emoticon
Stejně si blázen, plahočit se s pupíkem na zahrádce a zvlášť teď, když jsou taková tepla. Hm mě se to kecá, co?....když zahrádku nemám a jediné, co obhospodařuji jsou květníky s bylinkama emoticon
28. kvě 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 ahoj fantomasko, ja budu v tabore pecena varena v pondeli emoticon jdu k zubarce, nechat vykastrovat kocku a zarizovat novy doklady - pas a ridicak... o OP jsem zadala vcera, bude prej za 5 az 7 tejdnu emoticon
28. kvě 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Maalinko, vy jste s Andelikou nenapravitelné zahradnice, co? Když vás tak čtu, jsem vyřízená jenom z toho. emoticon
I když bych taky na jednu stranu takovou menší okrasnou zahrádku brala, což je v paneláku nemožné.

Žirafko, tak se přece jen svatebka bude konat, super! Lázně zní velice dobře, si pořádně odpočinete, to vám přeju emoticon emoticon

Holky, pomalu se musím jít převlíct a letím do města. Se mi tam nechce ani trošku, ale mám cosi k obíhání a pak sraz se ségrou.....zatím paaa emoticon
28. kvě 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafko, fíha máš toho naplánovanho hodně. To budeš ulítaná až až. Ale když je to nutné, nedá se nic dělat. emoticon
Čekací doby na doklady jsou docela mazec, někdy až na zabití.
28. kvě 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 krasny den, berusko emoticon
28. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 tak sem zpět po obídku....

beruško bohužel máš pravdu že je to na houby! Na jednu stranu vím, že s tím nic neudělám a jsem v pohodě, ale na druhou stranu je mi z toho nějak špatně od žaludku....

Tak ač kafe nepiju, tak teď si ho jdu aspoň malé a slaboučké udělat! emoticon
28. kvě 2008 ve 12:19  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 laaaaaaaaaaaaaaaazne
ceeeeeeeeestovaaaaaaaaaaaaaaaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaachhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Beru/Elis: do mesta jsem jela autem, zadem....... nervy na MHD nemam, je to vsude ucpany, ale musela jsem
Beru: zahradka - se vypotacim bud brzo rano nebo vecer, nic mezi, nejsem sebevrah
Elis: klid, klid, klid, ono se to nejak vyresi............
28. kvě 2008 ve 13:03  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 copak, spakujes se nam s borikem do kufru? emoticon
28. kvě 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 jo a jinak v pondeli... na veterinu zvladam - po obchvate... k zubarce zvladam - taky po obchvate... ale jak pak ze sojcaku k nadrazi? je tam nak znacena objizdka, kdyz nejedou cerny mosty?
28. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Ziraf: spakuju a rada, my jsme skladni, nenarocni emoticon
sojcak-nadrazi: cerny mosty zavreny, protahne te to objizdkou, to se neda nic delat emoticon
28. kvě 2008 ve 13:16  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš