Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Janno, ahoj emoticon
neboj, mrňous snad bude O.K. a očkování neudělá přehnanou reakci emoticon
S cenami nemovitostí je to hrozné, ale na druhou stranu super kšeft....ovšem pro ty co prodávají a obchodují.
O domkách i starších, nebo chalupách mi ani nemluv....taky jsme nad tím jeden čas uvažovali. Sice se dá občas něco výhodněji sehnat, ale to už musí být velká klika. Jinak je to jako s bytama...šílenost. Nehledě an to, že i takové ruiny prodávají za velké peníze. Člověk se až diví...jenže do starého domu se musí ještě vrazit nemalý kapitál, Zvlášť při dnešních cenách materiálu, raději ani nepočítat....částky pak skáčou do hodně velkých čísel emoticon
27. únor 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 ale jo, ale děsim se tý práce když nestíhám ani uklízet doma v bytě v 2+1 emoticon emoticon
navíc jsme teď fakt hodně pracovně vytížený a nevim jestli to někdy bude lepší a jestli bysme si domečku dokázali dostatečně užít
já jsem šťastná, že máme chalupu u Kutný Hory (teda ne my ale babička s dědou), kde se scházíme s rodinou a to je fakt zapadákov v přírodě kam si jezdíme odpočinout a úplně vypnem, takže stejně bysme jezdili i tam
ale přiznám se, že představa jak jsem na mateřský v domečku se zahradou,... kočárek venku, bazének, pískoviště, s pejskem na procházky, no tak to se mi samozřejmě moc líbí emoticon emoticon
27. únor 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 tak to je krásná představa!!! Taky by se mi to líbilo! No já si ten kočárek představím na lodžii a malej bazének se tam kdyžtak bude muset vejít a nebo to jistí moji rodiče s baráčkem...ale abychom jim pak nelezli na nervy!! emoticon
27. únor 2008 v 15:16  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, to znám moc dobře...já s tím uklízením na tom jsem podobně. Akorát máme 4+1, to pak pěkně nadávám, že jsme si měli koupit raději garsonku emoticon . Představa uklízení v domečku je odstrašující, ale když to zvládnou jiní, proč ne já.. emoticon. Jenže těch výhod má dům víc, přesně jak píšeš...zahrada, pes, klídeček u bazénku. děti na pískovišti....krása (jsem se úplně zasnila emoticon ).

Elis, dá se to vždycky nějak vyřešit emoticon
27. únor 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
 janno.... chcete presidlit???????? nebude se manzelovi stejskat po rodne hroude ? emoticon
27. únor 2008 v 18:34  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adasediva
Registrovala se 19. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Region Tábor.
  • Svatba byla 1. srpna 2008
    Na zámku Orlík, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
adasediva
Registrovala se 19. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Region Tábor.
 Ahoj holky, muzu se zeptat, jakyho mate fotografa na svatbu? ja uz psala Sevcikovi 2x a on porad nic, poradte. Diky
27. únor 2008 v 19:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Ado - ja mam pana Bursika, je z Votic, kontakt poslu kdyztak do IP, kdybys chtela
27. únor 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adasediva
fotoportrét
fotoportrét
adasediva
 Ahoj Zirafko, prosim te , posli, diky. a jak foti? Ma nake webovky?
27. únor 2008 v 19:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahoj holky!
jakpak se máte při čtvrtku?
28. únor 2008 v 09:19  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 je tu někdo?? Nebo se mám trápit samomluvou??? emoticon
28. únor 2008 v 10:17  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
janno
 Andelika: mozna castecne presidlit. Ja uz bych asi taky uplne neprivykla, jsou veci, ktere by mi chybely, jako jit do kramu, a nakoupit v moji velikosti(44) emoticon emoticon emoticon cokoliv chci
28. únor 2008 v 10:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 jeee tak apoň někdo! emoticon Ahojky! Jakpak se vede?
28. únor 2008 v 11:03  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
fotoportrét
fotoportrét
janno
 Elismi: na prd emoticon emoticon emoticon opet jsem si odinstalovala mikrofon od skype, dite mi zablokovalo pocitac,ted jen nakukuju od draheho z prace.
28. únor 2008 ve 13:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 jee tak to je ted dobá pohroma....já si dneska taky střídavě pořád mažu různé věci....a když na mě někdo promluví a já to nečekám tak to je gól! Před chvilkou jsem si takhle vymazala práci minimálně za hodinu emoticon A teď abych začala znova.... emoticon

Ale zítra mám dovolenou, tak se aspoň chvilku nebud nervovat u PC! emoticon
28. únor 2008 ve 13:48  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 holky tak je ze mě teta....Manželovu nevlastnímu bráchovi se narodila holčička Pavlínka....... Tak že by mi konečně dal tchán pokoj??? KÉŽ BY!!!!!
28. únor 2008 ve 14:50  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Jeeeeee, gratuluju, teticko emoticon
28. únor 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 nojo jenže když neznám ani tatínka dítěte tak jaká asi budu tetička? Ale Roman z toho má šílenou radost! emoticon
28. únor 2008 v 15:37  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj holky, hlásím nástup emoticon

Elis, gratuluju k tetičkovství emoticon

Kremrolko, děkuju za prima podvečerní pokec u kafča a "gáblíčku". Ráda si to někdy zase zopakuji! emoticon

Andeli, moc ráda jsem tě po dlouhé době viděla....vypadáš úžasně a těhotenství Ti vyloženě prospívá....tak to asi bude kluk emoticon emoticon. Příště snad bude více příležitosti a času na poklábosení....třeba nějaký další srazík emoticon
28. únor 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Elismi: gratuuuulaceeeeeeeee, neboj teticka budes dobra a ten tchan se taky zklidni emoticon
Beru: jeee ja Vas taky rada videla a bylo to fakt fajn, musime se fkaticky sejit a poklabosit - a diky za kompliment emoticon co to bude nevime a ani vedet nechceme emoticon manzel chce holcicku a ja chci miminko emoticon
28. únor 2008 ve 22:13  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Krasny patek vsem emoticon
29. únor 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
fotoportrét
fotoportrét
janno
 Pekne rano vsem, prekonala jsem technicke nastrahy, rozchodila mys a jsem tu!! Jupi
29. únor 2008 v 10:17  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Hezký pátek všem emoticon emoticon
počásko nám teda moc nepřeje, u nás pořád prší a bohužel ani předpověď na víkend není zrovna příznivá. Já se tak těšila, že bude pomalu jaro a sluníčko...chjo, zima jedna zatracená emoticon emoticon .

Andeli, moc ráda se někdy sejdu...můžeme povídat třeba hodiny...já když se rozjedu, jsem k nezastavení. Včera to bylo fakt prima, to jsem potřebovala. Já kamarádek moc nemám, nějak na mě kašlou...za vás, berušenky moje jsem moc ráda a těší mě vaše milá společnost. A pak že je internet na hledání kamarádů nebezpečný..
Hlavní je zdraví miminka a Tvoje!!! Jestli to bude kluk nebo holka je fuk emoticon .

Janno, no vidíš jaký si technický talent emoticon
29. únor 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Krasny vikend, holky emoticon
29. únor 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon bééé bééé bééé , nikomu se tady po mně ani nezastesklo?

Není divu, když vás tak zanedbávám.Ale měli jsme zase pár dnů krušný večery a noci, protože madam Šefránková nejmladší bude spinkat jen ve dne a v noci bude řádit emoticon emoticon emoticon takže děs.Já po pár minutách uspávání už ztrácim trpělivost a předávám manžovi.A co myslíte? Ta můra malá se k němu namáčkne a do 10 minut spí oba.Ale ležet u maminky, to je něco jinýho.Ta se musí tahat za vlasy, píchat do očí, uší, prostě mučit emoticon

Uvidíme jak to bude po neděli, protože dneska s podivem spinká docela v klidu už od 21.Sice jsem ji vyndala z postýlky k nám, prorože tam sebou dost mele, tak aby si nerozbila hlavinku.Ale spí a to je hlavní.
Stejně žádný nácvik svatební noci neplánujeme, tak tady nevadí emoticon

ANDELI, ani nevíš, jak ti závidím ty chutě.Jéé to byly časy, když jsem jedla jako otesánek a nepřibírala a Míra se zlobil, že to není dobře.Teď nestíhám snídat, obědvat nic a mám hnusných 79 kilo.A to jsem šla rodit a měla 80 emoticon emoticon emoticon takže jsem jak před porodem emoticon a pěkně mi to štve.Ale do léta musí něco určitě dolu.Tak si nabrousím nůž a budu "ořezávat" emoticon emoticon

Tak a teď už fakt jdu do hajan, prorože budíček máme ráno v 6.Hádejte kdo nás budí??? emoticon

Kdo hádá Vali,prohrává.Ale kdo uhodl tchýni ,tak boduje.Ta snad má nařízenýho budíka, ježibaba.Ani ten vítr co byl ji nevzal emoticon emoticon
papa
2. bře 2008 ve 23:23  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Hezký začátek nového týdne emoticon emoticon

doufám, že se máte všehcny dobře a jste po víkendové vichřici v pořádku. U nás naštěstí dobrý, hodně to ztlumili baráky...jsme naštěstí ve vnitrobloku sídliště, takže nás vítr jen lízl. Ale fučelo pěkně, ségra říkala, že jim to napáchalo docela škody. emoticon

Maalinko, chyběla si nám a hodně!!!! Někde jsme se tu o Tobě určitě zmiňovaly....ale chápu, že jsi měla jiné starosti, přece jen dítko je někdy taky neposedné emoticon
Valinka je čupr kočka, fotky jsou krásné, děkuju za poslání! emoticon
Podle toho co píšeš je to někdy pořádná zlobilka, ale to je asi každé mimčo. Hlavně že je zdravá a pěkně roste. Ten čas ale letí, ani se nenadějem a bude z ní velká slečna....rok jí bude coby dup emoticon .
Váhu zase tak tragicky neřeš. Myslím že časem půjde dolu...počkej, až začne Valča lézt a chodit, ještě se naběháš.
Tchýně se nezměnila, viď? emoticon ....je to můra jedovatá. Nechápu, jak to s ní můžete vydržet. Vůbec to nezávidím, bych jí asi brzo picla.... emoticon . Budu držet pěsti, aby jste to přežili a ve zdraví (hlavně duševním) všechno vydrželi. emoticon
3. bře 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Málem bych zapoměla....gratuluju k prvnímu výročí!!! To to uteklo, viď? Hlavně ať jste pořád tak šťastní, zamilovaní, spokojení....zkrátka ať všechno klape, jak má. emoticon emoticon
3. bře 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahoj holky!
Tak sem zase ještě víc utahaná než minulý týden. A všechno se s.... Se z toho asi vážně zbláznim! Tenhle týden musím zvládnout výplaty do čtvrtka a to tu ještě nemám ani podklady emoticon A v pátek musím do Tábora s tatkou a bráchou k notáři....Takže jedna věc lepší než druhá! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Navíc počasí je hnusné a k náladě nepřidá! Hnusní kolegové v práci.....a už to zase jede emoticon
3. bře 2008 v 09:23  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj holky
víkend byl pěkně hnusnej emoticon už aby bylo jaro, tohle je hrozně depresivní emoticon
kamčulko taky blahopřeju k prvnímu výročí!!!! to víš že nám tu chybíš, dobře, že jsi se ozvala emoticon
eli dodatečná gratulace k tetkovství!!! já mám taky pocit, že jsem si o víkendu vůbec neodpočinula, ale musíme to vydržet, zamuchlám se tu do papírů a vylezu asi až v pátek emoticon
3. bře 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, to je fakt na zbláznění, viď? Přeju pevné nervíky!!! emoticon Snad bude brzo lépe, přála bych Ti to. emoticon

Kremrolko, ahoj emoticon
víkend byl teda megahnusnej emoticon emoticon . Jsem skoro nevytáhla paty z bytu, až včera odpoledne, když jsme jeli nakupovat do Tesca. I to bohatě stačilo, zmokli jsme jako slípky emoticon .

Holky moje beruškovatý, dneska budu nakukovat jenom sporadicky. Přišla mi posila, nový mlaďas, co to tu po mě převezme....tak musím zaučovat emoticon . Je to takovej playboy, nafoukanej metrouš....fíha, to bude záhul. Tak mi držte palce emoticon
3. bře 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 držíme palečky....a já se loučím...nakouknu zase odpo!
3. bře 2008 v 10:19  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš