Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, ahoj :-) neboj, mrňous snad bude O.K. a očkování neudělá přehnanou reakci ;-) S cenami nemovitostí je to hrozné, ale na druhou stranu super kšeft....ovšem pro ty co prodávají a obchodují. O domkách i starších, nebo chalupách mi ani nemluv....taky jsme nad tím jeden čas uvažovali. Sice se dá občas něco výhodněji sehnat, ale to už musí být velká klika. Jinak je to jako s bytama...šílenost. Nehledě an to, že i takové ruiny prodávají za velké peníze. Člověk se až diví...jenže do starého domu se musí ještě vrazit nemalý kapitál, Zvlášť při dnešních cenách materiálu, raději ani nepočítat....částky pak skáčou do hodně velkých čísel :-(
Odpovědět
ale jo, ale děsim se tý práce když nestíhám ani uklízet doma v bytě v 2+1 :-N :-D navíc jsme teď fakt hodně pracovně vytížený a nevim jestli to někdy bude lepší a jestli bysme si domečku dokázali dostatečně užít já jsem šťastná, že máme chalupu u Kutný Hory (teda ne my ale babička s dědou), kde se scházíme s rodinou a to je fakt zapadákov v přírodě kam si jezdíme odpočinout a úplně vypnem, takže stejně bysme jezdili i tam ale přiznám se, že představa jak jsem na mateřský v domečku se zahradou,... kočárek venku, bazének, pískoviště, s pejskem na procházky, no tak to se mi samozřejmě moc líbí ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je krásná představa!!! Taky by se mi to líbilo! No já si ten kočárek představím na lodžii a malej bazének se tam kdyžtak bude muset vejít a nebo to jistí moji rodiče s baráčkem...ale abychom jim pak nelezli na nervy!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, to znám moc dobře...já s tím uklízením na tom jsem podobně. Akorát máme 4+1, to pak pěkně nadávám, že jsme si měli koupit raději garsonku :-D . Představa uklízení v domečku je odstrašující, ale když to zvládnou jiní, proč ne já.. :-). Jenže těch výhod má dům víc, přesně jak píšeš...zahrada, pes, klídeček u bazénku. děti na pískovišti....krása (jsem se úplně zasnila :-D ). Elis, dá se to vždycky nějak vyřešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janno.... chcete presidlit???????? nebude se manzelovi stejskat po rodne hroude ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, muzu se zeptat, jakyho mate fotografa na svatbu? ja uz psala Sevcikovi 2x a on porad nic, poradte. Diky
Odpovědět
Ado - ja mam pana Bursika, je z Votic, kontakt poslu kdyztak do IP, kdybys chtela
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zirafko, prosim te , posli, diky. a jak foti? Ma nake webovky?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! jakpak se máte při čtvrtku?
Odpovědět
Profilova fotka
je tu někdo?? Nebo se mám trápit samomluvou??? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Andelika: mozna castecne presidlit. Ja uz bych asi taky uplne neprivykla, jsou veci, ktere by mi chybely, jako jit do kramu, a nakoupit v moji velikosti(44) :-D :-D :-D cokoliv chci
Odpovědět
Profilova fotka
jeee tak apoň někdo! :-D Ahojky! Jakpak se vede?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Elismi: na prd :-D :-D :-D opet jsem si odinstalovala mikrofon od skype, dite mi zablokovalo pocitac,ted jen nakukuju od draheho z prace.
Odpovědět
Profilova fotka
jee tak to je ted dobá pohroma....já si dneska taky střídavě pořád mažu různé věci....a když na mě někdo promluví a já to nečekám tak to je gól! Před chvilkou jsem si takhle vymazala práci minimálně za hodinu :-S A teď abych začala znova.... ]-( Ale zítra mám dovolenou, tak se aspoň chvilku nebud nervovat u PC! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak je ze mě teta....Manželovu nevlastnímu bráchovi se narodila holčička Pavlínka....... Tak že by mi konečně dal tchán pokoj??? KÉŽ BY!!!!!
Odpovědět
Jeeeeee, gratuluju, teticko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo jenže když neznám ani tatínka dítěte tak jaká asi budu tetička? Ale Roman z toho má šílenou radost! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím nástup :-D Elis, gratuluju k tetičkovství :-) Kremrolko, děkuju za prima podvečerní pokec u kafča a "gáblíčku". Ráda si to někdy zase zopakuji! x-) Andeli, moc ráda jsem tě po dlouhé době viděla....vypadáš úžasně a těhotenství Ti vyloženě prospívá....tak to asi bude kluk :-) :-). Příště snad bude více příležitosti a času na poklábosení....třeba nějaký další srazík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elismi: gratuuuulaceeeeeeeee, neboj teticka budes dobra a ten tchan se taky zklidni :-D Beru: jeee ja Vas taky rada videla a bylo to fakt fajn, musime se fkaticky sejit a poklabosit - a diky za kompliment :-) co to bude nevime a ani vedet nechceme 8-) manzel chce holcicku a ja chci miminko :-D
Odpovědět
Krasny patek vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pekne rano vsem, prekonala jsem technicke nastrahy, rozchodila mys a jsem tu!! Jupi
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký pátek všem :-) :-) počásko nám teda moc nepřeje, u nás pořád prší a bohužel ani předpověď na víkend není zrovna příznivá. Já se tak těšila, že bude pomalu jaro a sluníčko...chjo, zima jedna zatracená ]-( :-( . Andeli, moc ráda se někdy sejdu...můžeme povídat třeba hodiny...já když se rozjedu, jsem k nezastavení. Včera to bylo fakt prima, to jsem potřebovala. Já kamarádek moc nemám, nějak na mě kašlou...za vás, berušenky moje jsem moc ráda a těší mě vaše milá společnost. A pak že je internet na hledání kamarádů nebezpečný.. Hlavní je zdraví miminka a Tvoje!!! Jestli to bude kluk nebo holka je fuk :-) . Janno, no vidíš jaký si technický talent :-)
Odpovědět
Krasny vikend, holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-( ;-( ;-( ;-( ;-( bééé bééé bééé , nikomu se tady po mně ani nezastesklo? Není divu, když vás tak zanedbávám.Ale měli jsme zase pár dnů krušný večery a noci, protože madam Šefránková nejmladší bude spinkat jen ve dne a v noci bude řádit 8-) ;-) :-) takže děs.Já po pár minutách uspávání už ztrácim trpělivost a předávám manžovi.A co myslíte? Ta můra malá se k němu namáčkne a do 10 minut spí oba.Ale ležet u maminky, to je něco jinýho.Ta se musí tahat za vlasy, píchat do očí, uší, prostě mučit :-N Uvidíme jak to bude po neděli, protože dneska s podivem spinká docela v klidu už od 21.Sice jsem ji vyndala z postýlky k nám, prorože tam sebou dost mele, tak aby si nerozbila hlavinku.Ale spí a to je hlavní. Stejně žádný nácvik svatební noci neplánujeme, tak tady nevadí |-| ANDELI, ani nevíš, jak ti závidím ty chutě.Jéé to byly časy, když jsem jedla jako otesánek a nepřibírala a Míra se zlobil, že to není dobře.Teď nestíhám snídat, obědvat nic a mám hnusných 79 kilo.A to jsem šla rodit a měla 80 ;-( ;-( ;-( takže jsem jak před porodem ;-( a pěkně mi to štve.Ale do léta musí něco určitě dolu.Tak si nabrousím nůž a budu "ořezávat" :-D :-D Tak a teď už fakt jdu do hajan, prorože budíček máme ráno v 6.Hádejte kdo nás budí??? :-D Kdo hádá Vali,prohrává.Ale kdo uhodl tchýni ,tak boduje.Ta snad má nařízenýho budíka, ježibaba.Ani ten vítr co byl ji nevzal ]-( ]-( papa
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký začátek nového týdne :-) :-) doufám, že se máte všehcny dobře a jste po víkendové vichřici v pořádku. U nás naštěstí dobrý, hodně to ztlumili baráky...jsme naštěstí ve vnitrobloku sídliště, takže nás vítr jen lízl. Ale fučelo pěkně, ségra říkala, že jim to napáchalo docela škody. :-| Maalinko, chyběla si nám a hodně!!!! Někde jsme se tu o Tobě určitě zmiňovaly....ale chápu, že jsi měla jiné starosti, přece jen dítko je někdy taky neposedné :-) Valinka je čupr kočka, fotky jsou krásné, děkuju za poslání! ;-) Podle toho co píšeš je to někdy pořádná zlobilka, ale to je asi každé mimčo. Hlavně že je zdravá a pěkně roste. Ten čas ale letí, ani se nenadějem a bude z ní velká slečna....rok jí bude coby dup :-) . Váhu zase tak tragicky neřeš. Myslím že časem půjde dolu...počkej, až začne Valča lézt a chodit, ještě se naběháš. Tchýně se nezměnila, viď? 8-( ....je to můra jedovatá. Nechápu, jak to s ní můžete vydržet. Vůbec to nezávidím, bych jí asi brzo picla.... ]-( . Budu držet pěsti, aby jste to přežili a ve zdraví (hlavně duševním) všechno vydrželi. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Málem bych zapoměla....gratuluju k prvnímu výročí!!! To to uteklo, viď? Hlavně ať jste pořád tak šťastní, zamilovaní, spokojení....zkrátka ať všechno klape, jak má. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak sem zase ještě víc utahaná než minulý týden. A všechno se s.... Se z toho asi vážně zbláznim! Tenhle týden musím zvládnout výplaty do čtvrtka a to tu ještě nemám ani podklady ]-( A v pátek musím do Tábora s tatkou a bráchou k notáři....Takže jedna věc lepší než druhá! :-S ]-( :-( :-| ;-( Navíc počasí je hnusné a k náladě nepřidá! Hnusní kolegové v práci.....a už to zase jede :-(
Odpovědět
ahoj holky víkend byl pěkně hnusnej ]-( už aby bylo jaro, tohle je hrozně depresivní :-| kamčulko taky blahopřeju k prvnímu výročí!!!! to víš že nám tu chybíš, dobře, že jsi se ozvala ;-) eli dodatečná gratulace k tetkovství!!! já mám taky pocit, že jsem si o víkendu vůbec neodpočinula, ale musíme to vydržet, zamuchlám se tu do papírů a vylezu asi až v pátek :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, to je fakt na zbláznění, viď? Přeju pevné nervíky!!! ;-) Snad bude brzo lépe, přála bych Ti to. :-) Kremrolko, ahoj :-) víkend byl teda megahnusnej ]-( :-S . Jsem skoro nevytáhla paty z bytu, až včera odpoledne, když jsme jeli nakupovat do Tesca. I to bohatě stačilo, zmokli jsme jako slípky ;-( . Holky moje beruškovatý, dneska budu nakukovat jenom sporadicky. Přišla mi posila, nový mlaďas, co to tu po mě převezme....tak musím zaučovat :-| . Je to takovej playboy, nafoukanej metrouš....fíha, to bude záhul. Tak mi držte palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
držíme palečky....a já se loučím...nakouknu zase odpo!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?