Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
 kliiid, hele kdyby to bylo neco vaznyho, tak si te pozve uz driv, podle me si zblbla terminy emoticon - treba stery kvuli karcinomu del.cipku maj tak do mesice nejdyl...... bud v kllidu (i kdyz ja bych byla nervni taky)
26. únor 2008 v 09:53  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Ahojky všem emoticon

holky, tady je humoru hned po ránu emoticon ....až na Elis a její prohlídku u doktorky emoticon. Eli, určitě to nebude nic strašného, teda doufám, budu držet pěstičky. emoticon

Andeli, jak já Ti závidím...ale v dobrém. Uvidíš, jak se nakonec s Mudrem dohodnete...bude záležet na výsledcích.
26. únor 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 Evi tak vidíš! Prostě se ve mě všechno sevřelo a myslím že to povolí jen až jí zavolám! Navíc je to doktorka, která si všechny lab. vyšetření hodnotí sama! Je moc fajn....ale takhle mi nikdy nepsala a já termíny vždy dodržovala!! Tak vůbec nevím co se děje....

Beru děkuju!

a Evce taky závidím! Já bych už asi zůstala doma! Kamarádka mi říkala, že měla ze začátku těhotenství taky nějaké problémy, zůstala doma asi měsíc a pak už se jí do práce nechtělo, tak byla doma až do porodu! a užívala si to celkem slušně! emoticon
26. únor 2008 v 10:03  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, není zač...myslím, že bude všechno O.K. a tvůj strach je zbytečný!
Já bych teda taky raději byla v těhu doma...dneska je rizik dost, bohužel. Ale to si musí dohodnout každá těhule s doktorem (doktorkou). Někdo by třeba i pracoval dál, ale zdravotní stav mu to nedovolí.
26. únor 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 no to je jasné! Já ani nevím jestli bych chtěla být doma a nebo chodit do práce.... Prostě jak to bude tak to bude...ale kdybych byla doma, tak bych si to aspoň měla čas užívat! A při chození do práce se bojím že to budou jen hoňky...a člověk nebude mít ani čas chodit po krámech a nakupovat věcičky....a to si myslím by mě pak mrzelo..... emoticon
26. únor 2008 v 10:59  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, přesně jak říkáš....myslím si, že být doma neznamená, nudit se. Ono těch 9 měsíců uteče, práce se vždycky najde...v klidu si všechno nakoupit, nachystat...atd. Ale chápu, že pokud někdo nemá žádné potíže a v práci je pohoda bez velkého stresu, dá se to zvládnout i tak. emoticon
26. únor 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 .... cus.... popravde receno, kdybych sedela v kanclu a zvedala telefony, tak se s praci moc rozmyslet nebudu a vratim se.... ale s tim co delam emoticon nevim nevim - pockam co rekne doktor, slibil mi ze si promluvime co a jak, tak se uvidi. ale ze bych se doma nudila, ani nahodou!
Beru.... jak je doma? co ten pohovor????
Alo a fakt se nenervuj, uvidis co ti rekne!
26. únor 2008 v 11:36  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Ahoj koceny emoticon
26. únor 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Andeli, moje řeč...tohle je hrozně individuální. Prostě je na prvním místě zdraví miminka a maminky. Nač riskovat, dneska už je běžné, že je těhule doma od začátku a nikdo se nepohoršuje a nediví.
Hlavně u tebe, kde máš přece jen na starosti lidi a velkou zodpovědnost, je to skoro nemožné. Stres je nebezpečí a to se nevyplatí riskovat. emoticon
Doma zatím ještě nejsem. Od zítřka do konce týdne mám dovču a z práce odcházím až posledního března.
Pohovor mám posunutej na čtvrtek, pán na mě jaksi pozapoměl, takže smolík pacholík. Snad dopadnu dobře. Ale i tak budu teď o volnu obýhat ještě nějaké firmy.

Ahoj Žirafíčku emoticon
26. únor 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahoj žirafko!

Tak jsem mluvila se sestrou u doktorky. Něco se jim nelíbí, takže jdu hned zítra na vyšetření. Sem z toho pěkně nervózní....netuším co se jí tam objevilo ani co se jí nelíbí....po 4 měsících kontrola je divná!!! Mám z toho docela strach! emoticon emoticon emoticon emoticon

žirafko tak co skříně?

Jo a do toho všeho ještě začínaj zas nějaké věci kolem bytu...asi se fakt zbláznim!!! emoticon
26. únor 2008 v 15:02  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky emoticon
Elis teda to by mě taky vyděsilo co to může být po tak dlouhé době emoticon ale snad to nebude nic vážného!!!
To ti ani nenaznačila o co jde? Dej nám vědět jak jsi dopadla.
Koukala jsem na tvoje albíčko na střechu, no už se stavba pěkně rozjela. To je fakt výhoda taková zima jako je letos pro stavebnictví.
U nás v Táboře teď taky staví nový barák tam u tratě a začli někdy v listopadu a už mají postavíno i okna už tam jsou... To je rychlost emoticon

Andeli a ty se šetři!!! žádný lítání emoticon ne je fakt že dneska jsou hodně těhule doma a nikdo to moc neřeší
ty hodně i cestuješ viď? a to pro mimíse asi není to pravý, tak si to doma užívej a zařizuj výbavičku emoticon
já budu mít jednou výhodu, že jsme sami svým pánem a pracovat budu moct klidně i z domova kdyby něco
27. únor 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ahoj kremrolicku emoticon
27. únor 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj ziraficku emoticon
tak co saty? vybrano?
27. únor 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 No, skoro mozna i jo emoticon
27. únor 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahoj holky!

Žirafko co znamená možná i jo? Už sem dlouho nekoukala na šatičky...je tam něco nového? A prozraď výherkyně! emoticon
27. únor 2008 v 09:54  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Zdravím všechny berušenky emoticon

Elis, docela mě děsíš emoticon ....taky doufám, že to nakonec nebude nic vážného a půjde o planý poplach. emoticon

Žirafko, to se dělá, takhle nás napína? emoticon t....já snad zvědavostí prasknu emoticon

Kremrolko, se stavbami je to dneska fakt fofr...u nás v Říčanech to jede, kousek od nás staví nové domy a mají skoro hotovo. Ale ty ceny...děs běs emoticon
27. únor 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 No já koukala na webovky a celkem mě to i překvapilo, že to není tak drahé a je to celý cihlový...
Ty ceny v Praze jsou děsný, tam jako dát skoro 8 mega za 3+1 to už mi přijde fakt luxus emoticon emoticon emoticon
Jen jsem ze zvědavosti koukala jak staví central group u našich v Hostivaři a pěkně se mi protočili panenky emoticon
27. únor 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 elis už jsi byla u dr. nebo jdeš až odpoledne?
27. únor 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, posílám IP emoticon

No o cenách bytů v Praze je to na hooodně dlouhé povídání. Teď už teprve, panenky se mi protáčeli už před 2 lety...nyní je to skoro na infarkt emoticon .
Hostivař je prima lokalita. Dokud jsme bydleli v Praze a uvažovali o koupi bytu, líbilo se nám právě okolí Hostivaře, třeba zrovna Zahradní město atd.

V Táboře nové byty taky nic moc ceny...co jsem tak jukala, přijde mi to docela síla. Ale někde tomu ten standart i odpovídá. Stejně je to deprimující....takovej balík za byt. Třeba zrovna na Budějovické a pod OD Dvořák, to jsou pálky...za to bych někde postavila domek. emoticon
27. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 teď jsem se vrátila....takže si mám zavolat za 3 týdny. Něco se jí nezdálo...tak proto si mě pozvala takhle brzo. Jenže když mě viděla, tak se zeptala, jestli jsem OK. Načež já jí řekla co se stalo....tak mi řekla, že si myslí, že to bude zase špatné. že by to mohlo být od té mé nervozity a tak.....
Takže vlastně nic nevím..... emoticon
27. únor 2008 ve 12:36  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 eli zas takovou dobu čekat? emoticon
ale je pravda, že s těmi "ženskými problémy" stres a nervozita hodně souvisí, rozhodně to pro tělíčko není nic dobrého emoticon
tak hlavně aby se vše brzy vyřešilo a byl klid, viď?

beru no mě to fakt příjemně překvapilo, kdyžtak ti schálně pošlu odkaz, vím, že byt nescháníte, ale tak pro zajímavost emoticon Petr chce taky radši baráček, no já z toho mám docela strach, ale tak ještě to má čas, zatím jsme spokojený tam kde jsme, jen doufám, že nám nějak rapidně nezvednou nájem když byla tak vysoká inflace emoticon
27. únor 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 já se chci taky kouknout na ceny bytů v Táboře!!! Pošlete mi taky odkaz....z cen v Praze mě omejvaj! A z ceny toho našeho tak taky! Ale už se to aspoň trochu rýsuje a to je hlavní....poslední dobou jediná dobrá zpráva....
Už aby byl duben....pojedu na týden sama na chalupu a snad se trochu srovnám
27. únor 2008 ve 13:10  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, Kremrolka má pravdu...stres je na tohle mrcha. Já kvůli němu jeden čas měla problémy s menzesem emoticon . Doktorka je taky pěkná potvůrka, když Ti aspoň neřekla co a jak. Takováhle nejistota na klidu nepřidá, zvlášť když musíš čekat dlouho na výsledky. Přeju pevné nervíky a držím pěstičky, aby to nakonec dobře dopadlo emoticon .

Kremrolko, klidně odkaz pošli, juknu ráda. emoticon
27. únor 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 já vím!Děkuju holky za držení pěstiček....

Kremrolko a kde vlastně bydlíš? A prozraďte mi, kde přesně tyhle domečky staví? Já když porovnámnaší cenu a tyhle tak mě až tak moc teda neomejvaj.... emoticon
27. únor 2008 ve 13:52  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, mě omývali i když jsme kupovali náš byt a to bylo ve srovnání s Prahou za hubičku emoticon . Jenže ceny neustále rostou a člověk se holt musí smířit s faktem, že je bydlení těžko dostupné emoticon . Některé sumy ani neodpovídají reálé hodnotě, jenže dneska se platí spíš za lokalitu než kvalitu. Málokde je cena úměrná vybavení bytu... emoticon .
Ale odkaz od Kremrolky mi přijde dobrej, sice je to poměrně vysoká cena...ale zase je tam spousta plusů. Bohužel levnější bydlení je dneska mýtus...nesehnatelné. I byty v paneláku mají značně nadsazené ceny...
27. únor 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 no to máš bohužel pravdu. člověk je pak rád že vůbec bydlí!
27. únor 2008 ve 14:34  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 jojo, taky jsme nakonec vděční i za to bydlení v paneláku, ač to nebyl náš velký sen. Jenže na domek nebo nový byt nebylo. Všechno mmá své plusy a mínusy. Pro nás je důležitá střecha nad hlavou. Nyní už to vypadá i na klid, sousedi se zřejmě uklidnili (asi pomohla výstraha od družstva), tak se hned lépe žije emoticon
27. únor 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 No já nevím, mně to nepřišlo moc na to že 3+1 ve starým paneláku stojí v dneska Táboře už pomalu milion a půl a tady novej 3+kk za 2 i s DPH a máš to 10 minut do centra pěšky. Já to porovnávala s cenama v tý Hotivaři, kde je to fakt 3-4 násobek. Je fakt že ceny bytů rostou pořád děsně moc.

Já bydlím přesně tam kde staví tyhle domečky emoticon je to Maredův vrch, zastávka Na Kopečku směrem na Sojčák jestli ti to něco říká. Nám se tady moc líbí, klídek, u řeky, do Tesca 5 minut pěšo.
27. únor 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
 to jsou ceny, my zase hledame neco s velkou zahradou, klidne trosku dal od tabora, chalupu, ci cokoliv, co by se v ni dalo prestavet. Drahy prave odvezl robe na ockovani spalnicek, tak mam hruzu z reakce....
27. únor 2008 ve 14:49  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, máš pravdu...na Tábor je to slušné. Vzhledem k velikosti a lokalitě je to fajn. Ale to víš, já jsem ještě 100 let za opicema, takže mě se zdá drahé všechno emoticon . Ale u těch paneláků je to fakt. My před rokem a něco kupovali náš byt a zdálo se mi to moc, jenže během té doby ceny narostly do neuvěřitelných výšin. Nejhorší je, že ty byty takovou hodnotu ani nemají...ale ti co prodávají, tak na tom slušně vyrejžujou emoticon
Mareďák je prima, tiše závidím.
Jestli jsem to dobře pochopila, tak Tobě se do domku moc nechce, viď?
27. únor 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš