Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andeli, díky za kompliment, ale já se teda sama sobě na fotkách vůbec nelíbím...V Edenu měli šatičky nádherný, vybírání jsem si užívala :-) , tak doufám, že jsem nepřebrala...Ale myslím, že ne, moje svatební jsou krásný, tak doufám, že se budou líbit i ženichovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Kdepak všechny jste?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Eli, jsem tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to je dobře! Jakpak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
docela to ujde, akorát si připadám jako učitelka v první třídě. Ten novej mlaďas je celkem natvrdlej, takže si to fakt užívám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti nezávidím... Já makám na výplatách....a taky je to tentokrát záhul ]-(
Odpovědět
Ahoj vsem :-) Berusko, drzim palce, at mladase brzo preperes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
užíváme si to obě :-| . Já teda věděla, že budu muset svou náhradu zaučovat. Jenže mě nenapadlo, že někoho přijmou takhle rychle. Mám spoustu své práce a povinností. Do toho se mi tu plete tenhle ňouma....grrr ]-( . Když si vzpomenu na sebe, tak se mi chce skoro brečet. Nikdo mi nic pořádně nevysvětloval. Šéf mi hodil skripta a poraď si jak umíš. Zbytek jsem se učila za pochodu. Já jsem jak úča, co polopaticky všechno vysvětlí a ukáže. Včerejšek byl dost nabitý, šla mi hlava kolem. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko, už se nám po Tobě moooc stýskalo. Předpokládám, že se máš dost pracovně a zbytek zaberou svatební přípravy, viď? Mlaďase bych nejraději zaškrtila, ne přeprala. Nejhorší je, že se moc nesnaží, neptá se....pokud mu neřeknu, sedí a zírá jako sup ]-( :-D
Odpovědět
Berusko - tak nejak :-D Jo a mam od vcerejska zamluveny saty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nenapínej a pochlub se! Že by to byly moje velké favoritky???
Odpovědět
Profilova fotka
tak bych se na něj vykašlala! Když nemá snahu tak co!
Odpovědět
Článek se načítá
Nejak nevim, ktere byly ty tvoje velke favoritky =-) :-D ale vitezky jsou ty z Brna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, o tom já bohužel nerozhoduju. Mě už od začátku moc neseděl. Takovej sladkej klučík ala Beckham, ručičky pěkně dozadu, nosánek nahoru jako fiflena :-| . Si zřejmě představoval, že bude sedět u compu a kreslit....včera byl slušně vykulenej, když zjistil, kolik administrativní práce je okolo. Žirafko, no přece ty poslední, co jsi nám posílala obrázek. Krásně seděly a všechny jsme je chválily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a které to jsou?? Jsem taky zvědavá! :-N
Odpovědět
Jo, tak to jsou ony :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím že nerozhoduješ, ale když se nesnaží tak bych se na tvém místě nesnažila taky! Tak jsem to myslela a když ho tam chtěj, tak ať si ho užijou! :-D :-D A ty se jen budeš moct smát! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafíčku, super volba....z nich jsem byla přímo nadšená a upoutaly hned na první pohled. Takové to správné jiskření, co by podle mě mělo být! To bude ženich koukat, jaká krásná je nevěsta. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, jenže já jsem v tomhle srab...prostě chci mít svojí práci odvedenou. Někdy jsem až puntíčkářská. Myslím si sice svoje, ale udělám to, jak nejlíp umím. To už bych musela hodně vypěnit, abych se ozvala....ale o to šéf pozná sám až odejdu. Podle mého úsudku to mlaďas bude mít těžké a kdoví, jestli neuteče sám.
Odpovědět
Berus - treba utece ve zkusebce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, a víš že bych to taky tak tipovala. Nějak na mě působí takovým dojmem. Hlavně se mu už nyní nelíní představa dojíždění. Je z Holešovic a i s busem je to skoro 1,5 hodiny...někdy i o trochu víc. Já ho včera taky příliš nepotěšila, přece jen měl asi jinou představu o náplni své práce.
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm! Taky si myslím, že tam dlouho nevydrží! :-D Tak si to šéf užije komplet! :-D :-D Žirafko taky chválím výběr! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, to už mě pak nemusí trápit. Já budu mít konečně od všeho pokoj, hlavně od blbého dojíždění :-p . Včera jsem se bavila s jedním pánem od nás z práce a ten mi říkal, že jim asi před půl rokem (jako mistrům) přidávali, ale rovnou jim sdělili, že by bylo dobré, kdyby každý měsíc udělali cca 15 hodin přesčasů - pro blaho firmy (ale neplacených!!!). To je docela soda, co??? Mě to přijde jako vrchol drzosti. Bonusy ani výhody žádné nemáme, všechno zrušili a nakonec mají odvahu, aby vůbec vypustili takový blábol z pusy. To je pak motivace. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no a jak to vypadá s tebou a prací v Táboře? Už se to nějak rýsuje víc? No nám asi taky zruší stravenky a to je to jediná věc, kterou tu máme....pak taky nevím co a dřou tu z nás kůži.... ]-( Ale takových zaměstnavatelů je asi hodně
Odpovědět
Profilova fotka
S prací zatím nic moc. Byla jsem teď ve čt na jednom pohovoru, ale zatím se neozvali. Tuším, že budu muset asi nakonec hledat mimo obor. Dneska jsem ještě odeslala pár CV, tak uvidím. Zaměstavatelé se snaží šetřit čim dál víc, někde to hraničí až s vydřidušstvím. Ale i těch solidních se pár najde, bohužel jsou to spíš vyjímky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no právě! Tak držím pěstičky ať už něco vyjde a nejlépe v oboru! ;-) Já bych taky asi mimo obor jít nechtěla...teď uvažuju, že pošlu CV známé....dělá v personálce....a moná bych přes ní mohla najít nějakej pěknej flek....No uvidíme!
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, díky :-) Já zase tak nutně netrvám na práci v oboru. Ona se hledá docela špatně, zvlášť pro ženskou. :-| Půjdu ráda dělat i něco jiného, hlavně ať je dobrý plat a zajímavá práce. Jako bonus bych brala i super kolektiv, jenže to je otázka štěstí. CV klidně pošli, za zkoušku nic nedáš. Bylo by to fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
taky si to říkám, už ho mám skoro sepsanej....tak uvidíme jak to budu teď stíhat. Kdy vlastně končíš? Hele a jak se teď pohybujou platy v Tá? Sem z toho nějak vypadla a docela by mě to zajímalo.....
Odpovědět
Profilova fotka
Končím posledního března, takže už to snad uteče. Těším se, ale zároveň mám strach, jestli do té doby seženu job. Sice mám ještě trochu čas, ale letí to letí....abych nakonec nemusela na pracák. :-S No, platy v Táboře?? to je otázka. Záleží na oboru, zaměstnavateli i štěstí. Nemám úplný přehled, ale většinou docela bída. Nevim, na jaký standart jsi zvyklá a kolik bys měla představu, ale co jsme tak probírali s Kremrolkou, je to se SŠ vzděláním do 15 000,- hrubého - maximum. Často je to i méně, dají se ovšem najít i hodně dobré místa, kde nabízí i víc. Prostě záleží na koho natrefíš a co můžeš nabídnout. Co jsem tak sondovala, našla jsem i místa, kde chtěli 2 jazyky + spoustu dalších věcí a plat byl 11 000.- hrubého. Zkus se juknout. Ale tobě by možná jako účetní s praxí dali i víc.
Odpovědět
Profilova fotka
ty bláho....tak to je husté! No stejně se teď do tábora nechystám,ale i tak nemám moc radost když źtrácím kontakt a ten teď nějak bohužel ztrácím :-( A kde mám nejlépe kouknout? Na stránky pracáku? Teď čekám na poštu, kde mi doufám dojdou výplaty a pak se nezastavím..... To navíc potřebuju dneska a i ve čtvrtek odejít v půl páté a v pátek dovolenou. Takže do čtvrtka musím mít hotové všechno! ]-( Fuj to je to ale hnusné! že bych to řešila jako spousta lidí tady ve firmě? V praconví době vyřizovat soukromé věci a neřešit.... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?