Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Zvedavko zvedava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím....ale tak nenapínej a povídej! :-N
Odpovědět
chicht :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no dobrá....tak já se asi posunu domu...už toho tu mám plné zuby! :-( Navíc už mi je zase nějak divně.... :-S
Odpovědět
Tak preju stastnou cestu... a at je zitra lip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Je tu některá z vás?? Potřebuju společnost, po tom včerejším záběru tady (ale nestihla jsem co jsem potřebovala ]-( ) sem dneska úplně hotová :-( Dneska mám ještě odpo soukromé jednání, doufám, se moc neprotáhne, už teď se totiž těším do postele na čajíček s medem, paralen a pocení!!! A možná v neděli se budu léčit....sobota je bohužel taky mimo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooj, jsem tu v plne parade - ted jsem mela nejaky honky - vcera moooooc akci, utery to samy a jeste k tomu me prepadl bolehlav - migroska jako svine od uterka odpoledne + dneska mi zacala ryma :-( Elismi - diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky Zirafko, poslala jsem ti IP
Odpovědět
Caues vsem :-) Ja tu jsem, ale budu jen tak nakukovat, pac odpolko jdu k doktorce, tak to ted musim stihnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
... ja litala po doktorech vcera celej den :-S hrozny..... Zirafko, hele normalne Ti musim rict, ze jsem byla blba a vubec jsem se nemela zabyvat pujcovnama v Tabore a vyrazit CB, Praha, mohla jsem si usetrit dost nervu.....
Odpovědět
Profilova fotka
Evko nemáš zač..... a dneska se tu budeš vyskytovat a povídat si se mnou? :-N
Odpovědět
Ze bych si udelala vejlet do Budejek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) :-) jsem tu, ale spíš to vidím jako chvilku jo a chvilku ne.....práce nepočká. Se asi zjevím, je to děs, když musí člověk fofrovat....holt musím odcházet s čistým stolem :-| . Tolik práce už nebylo ani nepamatuju....bohužel šéf nemá slitování (se mi zřejmě mstí ]-( ). Elis, být Tebou, šla bych zalehnout a marodit....ať si trhnou. ;-) Andeli, Ty teda jedeš....pořád někde v pejru....já Tě normálně obdivuju, bych umřela. Takové vražedné tempo, pracovní zápřah, soukromé akce.....lehám :-D . Žirafko, u doktorky dobře pořiď.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
souhlasím s Evkou! Když teď vidím ty šatičky....jo a v Praze je nějakej ten velkem obchod někde na 4 poblíž dálnice(teda je z ní vidět). bohužel ho otevřeli až po mé svatbě....takže ten by nehrozil, ale v Praglu jsem byla na Praze 5 a tam teda na mě neměli vůbec nic :-( Ale i tak to nakonec dopadlo dobře! :-D Žirafko a zkusila si vůbec nějakou tu půjčovnu v Táboře...vždyť jich tam je teď novejch.....Tam nic nemaj?
Odpovědět
V Tabore jsem jeste nebyla, mozna pujdu za tyden, mam dovcu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee ty se máš!!! :-D Určitě to vyzkoušej! Třeba něco objevíš! :-D :-D
Odpovědět
A v Tabore jsou salony kdeze? Abych nebloudila :-) Ceslava - Budejovicka Nevesta - Prazska Mullerova - Prazska kde dal?
Odpovědět
Profilova fotka
na Budějovické jsou dva vedle sebe.... Pak je jeden v čekanicích hned u zastávky busu proti hospodě co jsme měli hostinu a pak sem viděla něco u Intersparu blíž ke kruháči...nevím co a kde a pak na Budějovické ve výloze jsou vystavené další šaty,ale ty nevím kam zařadit...určitě není obchod hned u toho - teda aspoň myslim! :-N A víc nevím....kdopak se pohybuje po Táboře víc....co třeba Evka neví?
Odpovědět
Jo a jo... Narcis - Budejovicka - ale na ten jsem nejak pozitivni reference neslysela... :-| Cekanice... jo, uz vim, kde to je... plete se mi to s Celkovicema, oboji je od C :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo! No hele já bych do Narcisu zašla....paní se uvolila přijít i mimo otevírací dobu a pokud to můžu posoudit já sama, tak tam bych si asi vybrala jako z jediného salonu v Táboře já.... A za zkoušku nic nedáš! :-D a ty Čekanice já jsem zkoušela ještě v době, kdy se připravovali na otevření....Jenže já mám větší proporce než ty...některé jsem skoro dopla....ale myslím, že ty by ses do nich vejít mohla v poho.... No uvidíš! :-D Taky maj třeba něco nového....Jo a když tam půjdeš, tak se tam možná objeví mladá paní s mimčem...tak jí ode mne pozdravuj! Ještě jsem je neviděla...malej se narodil nějak minulý týden nebo tak nějak..... :-N
Odpovědět
Nektere jsem skoro dopla :-D To mi neco pripomina :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a copak?? Jenže já mám trochu větší rozměry v poprsí, takže tobě by byly akorát! :-D A neříkej, žes měla ten problém tak velikej! Ikdyž....jedna moje kamarádka...nemá prsa skoro žádná...nějaké 80A a to ještě vycpané...my jednou řekla, že jí nebylo tričko nebo cosi zapínacího přes prsa...No to sem se tenkrát mohla potrhat smíchy!!! :-D :-D :-D :-D Když to řeknu já, ale ona??? :-D :-D
Odpovědět
Hezky :-D No ja uz jsem taky potkala nekolikery hezky satky, kterejm ale par centaku chybelo :-D A jinak se loucim, musim neco dodelat :-) a pak mizim... tak caaaaues
Odpovědět
Profilova fotka
papapa
Odpovědět
Profilova fotka
uuuaaa o velikosti satu bych mohla rozpravet :-) kdyz uz mi neco je, tak se to libi tak moji babicce :-) jj jsou tu narcis dole budejovicka hned vedle ceslava nahore proti palcatu nejaky novy salon, v prazsky Mullerova (moje slavne saty) a Nevesta pak neco ruskyho dole pod kolumbariem pak neco u Intersparu pak neco novyho v Cekanicich to na kopci :-) - celkovice jsou v udoli a taky si to pletu obcas no proste salony rostou jako houby po desti a jeste mi prijde, ze jako jsou urazeny, kdyz se jdes podivat jinam a urazeny kdyz se jim nelibi co tobe .... kuprikladu v ceslave se mi pani snazila vysvetlit ze saty co zkousim se nosi bez podprsenky-ze korzet vsechno udrzi..... NIKDY bych nevyrazila bez podprsenky, ani s kosem :-)))) jinac Beru, bud v klidu, zas tak akcni nejsem, to se jen zda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ta v Prazske pod divadlem? ze pry ma pani salon v mesicich, a ze specializuje na vysoke a siroke, :-D :-D bystrozrake nevim 8-) 8-) jedna pani povidala, no nevim, pry chodi k mame do lekarny..... nemate nekdo predstavu, co tam vlastne ma? ja porad premyslim spis nad koupi z ebay, ale kdyby nahodou....
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, holky, já teda úplně svatbu a šaty vypustila....nějak mě přešla chuť a stejně řeším jiné věci :-) . Velikosti, hm, moje noční můra....vy tak máte o čem povídat.....co bych měla řikat já (dokud nezhubnu, budu chodit jako "vandrák"....holt beru co je. :-| ) Andeli, bez podprdy ani ránu, jedině snad doma. Ven bych teda nevylezla.....bohužel mám hrudník obdařenější a prsa nepevná, takže prsenka je nutnost :-S . Stejně akční seš, aspoň proti mě....proti Tobě jsem totální suchar :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Janno, neporadím....nemám vůbec představu. Až budu i na mě řada, jsem zvědavá co vyberu....ovšem Ebay je dobrá volba. hodně holek na beremku má odtud šaty a super (hlavně ceny). :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...až bude!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Janno - pokud myslis Mullerovou v prazske bliz ke gymlu - tak odtud jsem mela saty jaaaaa..... ]-( siroke hluboke tam ma troje.... nejaky maji v Neveste - to je v prazske vejs nad divadlem ale nic moc a pujcovna u intersparu je oznacena xxl..... nevim, tam jsem nebyla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a Anděli asi tam ani nedorazíš co? Jo pani v Česlavě je hustá! Mě taky nacpala do korzetu a bez podprdy....to bylo šílené! Pas to vytvarovalo, ale co to další?? Lezlo to všude a bála bych se udělat krok aby to neuteklo....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?