Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, všechno nejlepší k narozeninám a ať se Ti splní všechna Tvoje přání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnešek je strašně hektický, vůbec jsem se v práci nedostala na beremko. Pořád se mi hromadila práce, byla jsem ráda, že jsem se utrhla a mohla jít domu.....bych tam měla co dělat až do zítřka (minimálně) ]-( . Všem vám přeju hezký a pohodový víkend. :-) :-) Andeli, přidávám se ke gratulaci a přeju Ti k narozeninám vše nejlepší. Hlavně spoustu zdraví, štěstí, lásky, osobní spokojennosti a pracovních úspěchů. Pěkně svůj den oslav! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj!Tak jsem se sem ještě dneska dostala, ale jen náhodou. Potřebuju zjistit nějaké ceny.... :-| Evko já se taky přidávám ke gratulacím! Všechno nejlepší a hlavně hodně zdravíčka!!!! To je to nejdůležitější!!!! ZAse mizim!Tak v pondělí papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj ahoj, tak jsem ve zdraví přežila narozeninovou pařbu.Vydržely jsme s kolegňkou od 17.3O do 23 hodin, protože to bez nás doma zvládali a ani Alenka nemusela brzo domu. Tak jsme pěkně popařily, vypily asi 5 petek vody (blééééé) a bylo dobře. Holky, chtěla jsem přeměřit prsýnek,ale protože ho nemůžu najít, náš rozměr snubáčku neřeknu :-( :-) BERU, tobě přeju hodně štěstí při hledání nové práce.Hlavně ať to je něco co si přeješ. Tak čas krmení a uspání dravé kočičky se přiblížil, tak já mizím. Přeji všem klidný start do pracovního týdne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborandy, tak jsme byli na vystave Albrecht z Valdstejna a musim rict ze me ZKLAMALA :-( 1/ vybrali jsme si blbej den - bylo tam desne lidi, ale i to bych kousla 2/ je to vystava s minimem informaci - asi je nutno si pujcit pruvodce v ceskem jazyce - jsou tam pouze cca 3informacni panely, jinak same exponaty pouze s nazvem a autorem - ja jsem clovek, co potrebuje pribeh, samotne veci mi nic nereknou - takovy odbornik nejsem - no proste zklamani na plne care. ale jinak byl vylet krasny, pocasi se vyvedlo jak z partesu, mam spouustu krasnych fotek :-)
Odpovědět
ahoj kočky přeji krásné pondělí ;-) andeli přeji všechno nej nej nej k narozeninám když už to na tebe tady práskli :-) hodně zdravíčka, lásky, štěstí, ať vám to s manželem klape ;-) ty jo to mi připomíná že se vám blíží výročí svatby, co? jinak tabulka se srazíkem je zde: http://www.beremese.cz/album/view.php... nejlíp by vycházelo hnedka 16.2. ještě nemám info od žirafky, ale snad se termín bude hodit a můžem se sejít v hojném počtu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji za gratulace.... ano, vyroci svatby se nam blizi :-) Kremrol, se verejne priznavam, ze jsem se taky nahlasila az dneska =-) ...... .... jo, mam dojem, ze si zalozim blog a budu hodnotit taborske restaurace... uz me unavuje mistni ignorantstvi k zakaznikum, kteri se prijdou najist a napit do restauraci.... v patek jmenovite POHODA - na jidlo uz NIKDY VICE studene testoviny bez chuti a nedopeceny pstruh me OPRAVDU neoslovili....... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Andelika: jdi do toho!! Me zase nebavi, kdyz jsme v Tabore, omlouvat se drahe polovicce za spatny vyber hospody, slovy, ale byvalo to tady super :-S Popravde uz ani nevim, kam chodit, vetsinou Svejk, a na schudky, nakolik La Tortu, meho favorita(dole u parku, pod Sandrou) drahy odsoudil kvuli koureni.....Uz fakt nevim, a pritom hospod plny mesto....
Odpovědět
andeli to jsem taky PRO!!!!! asi v Pohodě změnili kuchaře nebo nevím co my tam vzali kamaráda minulý týden a jak tam jídlo vždycky bylo "v pohodě" tak teda všichni tři jsme to měli takový nijaký... rozvařený těstoviny, tuhý maso :-S
Odpovědět
Ahoj holčiny, jsem pěkně nachcíplá. Jsme byli v sobotu v Tučapech na hasičskym plese okouknout hl. na muzikanty, co nám budou hrát na svatbě, abychom pak nebyli zklamaní, s tim, že tam budem tak 2 hod. No nák se nám tak zalíbilo a přišli domu po 3.h.ranní. Hráli skvěle. No a na sokolíky jsme samozřejmě lezli na židle(na stolech byli ubrusy a spousty štamprdlat ;-) ) a vyřvávali.:-D (to totiž se zpěvem nemělo nic společného) Takže jsem vyřvaná+ nachcíplá. Navím mam do neděle služby bez pauzy, tak nevim co mi na to v nem.řeknou. :-N Jinak pokud bude srazík v únoru, tak se 100% neobjevim. A na březen nemam napsaný služby. Jo a máme potvrzený termín svatby 7.6., tak ne že rýžové komando to vyplýtvá všechno na žirafku! Musim jít ještě uklízet- někdo mi sem hodil C4. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju prima začátek nového týdne :-) vůbec nestíhám, v práci je děsný maraton, takže jenom na skok :-( . Maalinko, to je dobře, že jste tak super zapařily....nějaké to povyražení je dobré. ;-) Děkuju za podporu, zatím to s novou prací vypadá slibně. Teď už jen přežít necelé 2 měsíce. Valince posílám jednu štípanou :-) Andeli, tak to jsme na tom stejně, já musím mít vždycky nějaký "podkres" a děj, jinak nuda. Aspoň že počasí vyšlo, Praha je pěkná, když je zalytá sluncem a náznakem jara ;-) . Jinak s restauracema je to děs, i ty co jsem měla obchozené a spoléhala na ně, šly s kvalitou dolů....asi nějaký trend. :-( Dneska natrefit na dobré jídlo, ochotnou obsluhu....toť věc nevídaná. Pohodu jsem měla za jednu z těch lepších, ale taky se mi stalo, že bylo jídlo skoro studené a chuť nic moc....myslím, že je to závislé na kuchaři a personálu. Občas byla i spokojennost. Já osobně hodně sázím na restauraci V Růžku, sice je zajížďka až do Soběslavia, ale vždy se mi to vyplatilo....maximální spokojennost!!! x-) Dobře vaří i pizzerii Caesar v Táboře. La Torta nevím, chodíme tam jen jako do kavárny (super je i Campanilla). Víc doporučit nemůžu.
Odpovědět
Profilova fotka
hm, Soběslavi!!!! :-N :-D :-D Kremrolko, Ty jsi ale aktivní šikulka....na tabulku juknu a upřesním volné termíny (jsou menší změny). Pajee, hlavně se uzdrav! ;-) Doufám, že to v práci přežiješ....směnnost v nemocnici nezávidím.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, kapelu snad mam zivou, ale nemate nekdo tip na DJ? Drahy ma naroky, ze mne omyva. nezarizuje nic, (neumim cesky....) ale keca do vseho. Takze fotograf z druhe strany republiky je jediny co se mu zamlouva, super. Ziva kapela, no, ok dejme tomu, ted zase DJ. A pak se snazte setrit, ze 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee - to znaaaam :-) jo a to s tim uklizenim taky..... :-( Co se tyce kapely, my meli dva chlapiky - zname (a doporucila jsem je Kremrolce) a bylo to desne fajn - ale s DJ jako bych asi moc teda nepomohla bohuzel, a ani nevim ze by tady v okoli byl nekdo na slusnejsi urovni (doufam, ze si upozornila nastavajiciho ze nasi DJs a ostrovni jsou trosicku neco jineho, nemluvim ani o hudbe :-D aby pak nenastalo zklamani :-D :-D :-D ) co se tyce restauraci, jsem stary "vymetac" a huba mlsna a uz me fakt, ale fakt stvou vsichni mistni "skororestaurateri" - jedine co muzu pochvalit je LaTorta (ano proti Sandre :-) ) i koureni bych kousla diky dobre klimatizaci..... do Pohody uz jen na kafe, Ceasar uz me neuvidi, mala pizzerie na starym meste proti ratanovymu nabytku leda pres mou mrtvolu, ve Svejkovi neni slyset vlastniho slova, Kocky me moc neberou ani kuchyni ani prostredim atd. atd. atd. jo co chci vyzkouset je U lva na namesti, tak pak poreferuju....... at se na me tesi :-D
Odpovědět
Me v kockach moc chutna :-) Halusky, to je moje :-D Jinak krasny den vsem, ale jenom zdravim a pak mizim... A andelounce vsechno nejlepsi k narozkam... dodatecne :-D Vodnari jsou neeeeeeeeej :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andelika vsechno nej i kdyz opozdene!! U lva delaji super kafe, kdyz nic jineho, a vari celkem ok, vetsinou tam koncime po kolecku na namesti..uz konecne maji zase i neco "ceskeho" takze nejen pizza. Potom hned vedle Havanna, taky nebyvala spatna. Kocky, vevnitr zarizeni bez vkusu, a preplacany jidelnicek, i kdyz se priznam, halusky, mnam. Kamarad sefkuchar rika, ze jak je na listku vic jak 10-12jidel, pulka je z mrazaku.... Andel: ti dva chlapici na neco hrali? Drahy nechce "dizinu" na klavesy....vazne se z nej osypu.....
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafka - no to si pis, ze Vodnari jsou nej (nepatri k Vodnarum taky Maalinka???? a ty taky???? a kdo daaal???? :-D Janno: tihle dva chlapici kytara+harmonika - hrajou uplne vsechno - tedy cesky - od dechovky po moderni pisnicky, delaji ruzny souteze a tak.... my meli takovou klasickou jihoceskou svatbu, tak to bylo naprosto vyhovujici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kytara a harmonika bybyli super, ale potrebuju "mezinarodni" rozumej anglicke pisnicky k tem ceskym. Takove ty notoricky zname, beatles, a tak.... Drahy taky chce "ceskou" svatbu, jenze klasicky obed neee, klasicka cesta do kostela neeeee, kytky pro rodice neeee, druzicky neeeee :-D :-D :-D jj, ja ho miluju
Odpovědět
Profilova fotka
Já se ještě vrátím k těm kritizovaným restauracím, když jsme to tak pěkně nakously.... No, já osobně takovej vymetač nejsem, chodíme hodně málo....cca 1-2 do roka (občas ani to ne :-( ). Nebýt vás, uschnu doma jako stará větev. :-D Takže mé hodnocení lze brát s nadhledem....pokud bych měla vážně jmenovat, tak La Torta, ta super restauračka (myslím že mexická) na starém městě a pak Růžek v Sobíku. Caesar býval O.K., faktem ale zůstává, že tam často nezavítám a dlouho jsem jejich kuchyni neochutnala, takže asi tak ;-) . Velký gurmán teda nejsem a nároky taky nic extra, tudíž moc doporučovat nemůžu. Neříkám, že se spokojím s málem, ale občas člověk i něco skousne..... :-) Hm, to asi nezapadnu, jsem ve znamení VAH |-| . Co se týká kapely, já bych brala něco mezi "umcaca" - alias decárnou a DJ. Úplnou klasiku ne, prostě všehochuť je nejvíc vyhovující ;-) . Takže to co doporučovala Andelika. Samotným DJem bych si až tak jistá nebyla....těch dobrých profíků moc nebude. Nejlepší je doporučení....riskovat se mnohdy nevyplácí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...dechárnou!!! :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinko, jukala jsem na koníka a musím teda uznat, že je Vája pěkný buclíček....a ty její kukadla, krááása!!! x-) x-)
Odpovědět
ahoj holky tak my nejčastějc chodíme právě ke dvoum kočkám vždycky na oštiepok v pivním těstíčku a brambory v peci pečené :-D to je fakt porce a mňam a nikde jinde to nemají :-D ještě jsem tam měla ty halušky a taky dobrý, ale zbytek jídeláku nemůžu posoudit no taky jsme tam ale jednou měli fauxpas když jsme tam vzali na oběd našeho zákazníka no ani to sem nebudu popisovat - je to na dlouho - a bylo to drsný :-N :-N :-N ]-( ]-( ]-( ale je fakt, že restaurace, která by mě vyloženě nadchla jídlem, tak to už se mi dlouho nestalo, bohužel... :-| no já jsem o znamení pozdějc - ryba já co znám holky vodnářky, tak jsou super ;-) ;-) ;-) byla to i moje nej kámoška na základce, ale chlapi, no... teda strejda je vodnář a není to s ním vůbec jednoduchý, moc zlobí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) :-) Kremrolko, natrefit na slušnou restauraci je hodně těžké.....nejhorší je, že se pořád zdražuje a kvalita ani kvantita tomu neodpovídá, bohužel :-( :-| Já zůstávám věrná Růžku, zatím nezklamal.....ovšem při naší frekvenci návštěv to nemusí nic znamenat. U dvou koček jsem ještě nebyla, ale chválu slyším často. Asi tam zajdeme a prubneme jídelní lístek. ;-) Klidně svůj otřesný zážitek popiš, ať víme čemu se vyhnout.....nemusíš to rozvádět, stačí stručně....klidně jen naznač. Já teda lidi podle znamení nesoudím a ani mě nikdy nenapadlo pídit se po tom. Prostě je důležité, jací jsou.....ale uznávám, že na charakteristice něco je a na spoustu lidí to sedí.... :-)
Odpovědět
kremroli - co se stalo se zakaznikem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám na vás takovou prosbu....sice to sem nepatří, ale určitě mi poradíte. Chceme kupovat myčku, ale moc si nejsem jistá značkama....uvažuju o Whirpool, jenže váhám. Nemáte některá zkušennosti s touhle značkou. Popřípadě doporučte i jiné....díky moc! :-)
Odpovědět
Ahoj holky,beruska: whirpool (mame lednici), LG (mame pračku), elektrolux (mikrovlnku)... jsem spokojená s těmito značkami. :-)
Odpovědět
jinak k diskuzi k restauracím: milujem pizzerii Los amigos na starym městě(pod husitskym muzeem-projde se takovym vchodem)-pizza se nevejde na talíř,velký výběr a dobrý ceny. S Cezarem se to nedá srovnat.Pak mě nadchly ty látně čelkovice-krásně naaranžované, výborná chut, i obsluha o.k., ale malinko vyšší cena-vhodné spíš na oslavy jako je výročí svatby ;-) U Drsů nám taky moc chutnalo, i na Sezimáku 1, dole u Ben.vily je u toho mostu náký penzion s restaurací,ale delší dobu sem tam nebyla. Ale bylo tam narváno. No a u nás pod barákem na Kovosvitu je restaurace Lípa-hezky ve vnitř udělané,útulné a supr lidové ceny. Chodíme tam jíst pravidelně, když se mi nechce vařit. :-)
Odpovědět
tak já vám to teda napíšu :-D no přijel k nám do firmy docela důležitý zákazník, starší slušnej pán co si celkem dost potrpí na etiketu a tak my kam ho jako vezmem na oběd, tak že ty kočky máme vyzkoušený tak tam ;-) no a objednali jsme si všichni tři celkem běžný jídla z jídelního lístku nijak složitý na přípravu a oni donesli jídlo jenom jemu =-) =-) =-) (byly to plněný bramborový knedlíky se zelím) no my samozřejmě ať jí ať na nás nečeká, ale to bylo samozřejmě úplně proti jeho mysli, že to je přece základní věc, že jídlo se nosí stůl všem najednou ]-( už začínal bejt naštvanej, no asi po 5 minutách si to tam přitančila servírka, koukla na ty jeho studený knedlíky a ještě jako klidným hláskem prohlásila, že "už jenom chviličku a bude to" :-S :-S :-S no jídlo nám s Petrem donesli asi po 10 minutách (holky odhaduju protože mně osobně to přišlo asi jako 10 hodin :-D :-D :-D), jeho knedlíky samozřejmě úplně studený a on na tu servírku "prosím vás slečno mohla byste mi to ohřát" a ona "jistě" jako by se nic nestalo :-o :-o :-o a co myslíte? my tam seděli nad těma našema talířema, samozřejmě jsme nechtěli jíst bez něj když on na nás taky čekal......... no donesli to asi za dalších 10 minut, náš zákazník si pochutnal na okoralých barmborových knedlících (asi je ohřívali v troubě bez poklopu :-S :-S :-S ) a my na studeným obědě ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( podotýkám, že to bylo v době obědů a restaurace byla poloprázdná ]-( ]-( ]-( no fakt zážitek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
beruško s myčkou neporadím u nás meje nádobí manžel :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?