Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj - svatebni saty jsou pro me ted trochu mimo :-) a pani v ceslave mi prijde trosicku bez vkusu - zrovna tuhle jsem smirovala za vylohou - no nevim, ty saty byly vsechny takovy-.... prezdobeny? preplacany? ale par jich tam bylo fakt hezkejch, ale tak na 36velikost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
paní v Česlavě je hrozná....přímo osobní zkušennost s ní teda nemám, ale dokud sídlili ještě v té ulici pod ovocenkou Sandrou (souběžná s Třídou 9. května), byla jsem tam se ségrou. Vůbec na mě dojem neuděla....vkus žádnej, ale vnutila by kdeco. :-| Ségra měla teda výhodu, že je hubeňour a oblékla 36!. V té velikosti měli docela výběr, takže O.K. Jinak souhlasím s Andelikou, za výlohou nic moc, některé vypadají jako šlehačkový dort....a těch pěkných je pouze pár a hodí se leda pro Barbínu :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Beru tak to máme smůlu všechny :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hele ale me to jako stve. to ze nemam 38 velikost nezanamena ze na sobe chci nosit stan ]-( no uznejte. naopak mi prijde, ze ve stanu jsem jeste vetsi. mam pocit ze vsichni vyrobci obleceni (a to nemluvim o asii) konci na 40ce. fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, smůlu bohužel jo....pro nás prostorově výraznější je to s oblečením dosti omezené :-( . Andeli, to mě jako taky štve...to že jsem tlusťoch přece neznamená, že budu chodit jako vandrák :-( . No, oblečení od ťamanů....jejich velikosti jsou mi záhadou....pár kousků doma mám a občas je to XL, někdy L, ale taky XXL, XXXL a ještě hůř....tam se v tom nikdo neorientuje. Ne že bych jima pohrdala, ale za ty ceny je kvalita děsná....nemluvím o tom nejlevnějším. Raději si připlatím, nestojím o 100% umělotinu.... A stejně i ten výběr pro větší velikosti je horší a horší, jak na starou mladou ;-( .
Odpovědět
Profilova fotka
bohužel máte pravdu...já ted ale hlásím úbytek váhy....nevážila jsem se, ale o váze to není...prostě obléknu věci, co jsem nedopla..... Na jednu stranu mě to těší, ale na druhou když vidím ty nervy....tak bych se na to vykašlala!!! Ale možná konečně začnu od konce února chodit cvičit...teda uvidí se jak na tom budu zdravotně, finančně a hlavně psychicky.... Teď jsem závislák snad jen na slazeném mléku, jinak skoro nejim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, já občas něco málo "odhodím", jenže jsou to skoro neznatelné výsledky :-(. Mám však v plánu, jakmile budu pracovat v Táboře, že začnu chodit cvičit. Doteď nebyl čas a ani chuť, musím se ale do toho pořádně obout....jestli bude nějaká ta svatba, ať nejsem jako koule ;-) Hubnout takovým způsobem není příliš ideální, skoro nejíst a pouze pít slazené mléko....no nevim. Chápu, že jsi momentálně ve stresu, alenic se nemá přehánět. Akorát si ničíš zdraví.... Máš pravdu, že pak takové výsledky ani nepotěší....hlavně klid a hlavu vzhůru. ;-) Uvidíš, časem bude lépe a kilča půjdou dolu sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, ja te chapu, ja mam zase opacnej problem - ve stresu zeru :-( - zavislost na sladkym mliku chapu :-) ale zkus to obcas necim prolozit.... cviceni je pro me mor - a/neumim se koordinovat - tzn. pokud sport vyzaduje sikovnost, je to pase b/nesnasim posilovny c/jsem lempl - dokazu se dokopat tak na kolo, do prirody apod. ale soustavne cviceni :-S a taky to tak vypada.... bohuzel. zase na druhou stranu si umim rict stop treba ve sladkostech nebo tak.... no ale to nic neresi, zejo.... nezrat a hejbat se, nic jinyho nepomuze.
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, lempl, lenoch....jsem já. Hlavně nemám pevnou vůli, což je základ. Ale musím to změnit, takže se konejším představou, že snad bude líp, jakmile si udělám čas a vzepřu se ;-) . Ano, ano....nežrat a cvičit je nejspolehlivější!!! Jenže kdo to má vydržet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já vim holky....ale pomoct si nemůžu. Uvařim, všechno udělám, ale jíst nějak moc nemůžu... :-( ale snažím se!
Odpovědět
jé tak to já pak budu chodit s tebou beruško mě to samotnou neba ;-) já občas cvičim doma, ale to neni ono, člověk to pak fláká :-D jinak vás holky úplně chápu s tím oblečením já mám teda štěstí že se vlezu ještě do tý 40/42 jak psala andelika že je to poslední velikost co vyrábějí normálně, ale je to fakt nespravedlnost ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, to bude vážně nervíkama :-( . Vím, radí se mi to lehce, ale pokus se do sebe občas něco malého k jídlu dostat, jinak si koleduješ jedině o žaludeční vředy :-( . Kremrolko, ahoj :-) beru Tě za slovo, ráda budu mít společnost, chodit sama je demotivující. Ve dvou se to vždycky lépe táhne ;-). Jsi mě teda překvapila, velikost 40/42 bych teda nehádala ani omylem =-) . Samozřejmě souhlasím, oblečení do určité velikosti je pohoda, pak už to postrádá nápad, šmrnc a formu....jakoby si ty ostatní nezasloužily vypadat dobře. :-| Sice takové to nadměrné oblečení je občas i dobré, ovšem tak pro starší....pro mladé ženy = hrůza ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
beru díky, ale já taky nejsem žádnej hubeňour ;-) tak už se na to cvíčo těšim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, nastesti v anglii neni 44 jeste konecna, do 48 se daji sehnat veci "normalni", potom ty extra large jsou nekdy az do 56 =-) =-) Ja uz v cechach hadry vubec nekupuju, predrazeny, a vetsinou dotzeny z polska, a jak rikate od 40 nahoru ani n. Tady jsou i veci na prcka levnejsi nez v CR a hezci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
janno - naprostej souhlas - ja chodim lovit hodne po anglickych sekacich - a nestydim se za to - ale jen diky tomu, ze tam sezenu solidni obleceni v solidnich velikostech..... marks spencer, next atd atd - ale fakt fajnovy kousky.... tady je to samy polsko, asie - a nejvic me stvou v tescu - indie, nekvalita, predrazeny...... :-(
Odpovědět
Jo, pani v Ceslave... hm... mam dojem, ze mi jednou pri vyzvedavani dala vetsi korzet nez co jsem mela zamluvenej, takze doma pak i po zasnerovani ze me padal... a nakonec jsme ho tam jeli menit za jinej... nacez asi pul hodky lamentovala, ze mam velky prsa (ne, to jsem si dosud neracila vsimnout), ale nakonec jsme neco vybrali... Ale polovice odtamtud ma oblek a moc mu slusi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my u pani v ceslave koupili mamce krasnej kostym, co ji desne sekne, to tam maji bezkonkurencni....
Odpovědět
Ahoj Andeliku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cuuuuuus - jak bylo u doktora?
Odpovědět
Jo, celkem dobry... behem nasledujiciho pulroku prej neumru :-D A pak jsem byla jeste na jednech satickach tady na rodny hroude :-) Do alba to ale nacpu az zitra... :-)
Odpovědět
Mizim a preju hezky zbytek vecera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj uz se tesim - hele ale vis to ze jsem fakt stoural - ja napisu co si myslim, tak to prosim neber osobne, obcas jsem kriticka az me to mrzi - no proste huba nevymachana :-D ale taky umim veci pochvalit :-D Zirafko jdu se trosku zkulturnit do vany a pak asi spat (pac ryma je ryma a je hnusne vysilujici), takze dobrou, Eva
Odpovědět
Ahoj holky, vy jste teda dneska měly kecavou, jsem nestačila číst. zirafka:az budeš vkládat,tak bys třeba mohla ještě dát i ty fotky z předvánočního srázku :-) andelika:nemáš se proč stydět za angl.sekáč,já mám odsud pár supr kousků,co by nikdo neřekl,že jsou ze sekáče kremrolka+beruska:hlásim se do spolku pro začínající olympijské sportovce,zrovna ted jdu ještě cvičit s Kynychovou 8-( v Nevěstě mame zamluvený oblek pro ženicha a pani byla moc příjemná.Jen velký výběr moc neměla.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, tady se debatí o šatech. to jsem správně.Já mám normálně pslední dobou sny, že znova vybírám svatební šaty....to bude nákaza od Žirafky, protože vybírá a my hodnotíme.A je fakt, že vybírá moc pěkné kousky....Já chci taky ještě vybírat ;-( ;-( Peťo závidím Jo jo , salonů v Táboře je dost, tak to zkus omrknout i tady. No jo. paní Česlava, to je případ.Nejlépe k ní jít s kámoškou, co vám pěkně poradí a ty její kecy pěkně odpálkuje :-) vlastní zkušenost.Ale taky už bych si vybrala jinak... ty moje vnady nějak prchaly z korzetu... ale můžu to svádět na Vali, že mi ještě vyrostly kvůli ní :-) :-) Jo a cvičení.. tak to se hlásím taky.Kolik bude lekcí, kdo předcvičuje a kolik stojí permanentka :-D :-D Je vám teda jasný, že přístí srazík nebude žádný "dřepnout do Pohody, ale pěkně "procházka kolem Jordánu" :-D :-D :-D Ať se kilečka začnou zmenšovat. Já si dneska řekla, že do příštích narozenin bych ráda "ZAHODILA" a to vážně 20 kg.Se vám příjdu pochlubit :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné páteční ráno :-) :-) (u nás teda pěkně mrazivé) :-| holky, vy jste toho ale naštěbetaly :-D , mám co dočítat. budu se snažit reagovat na všechny vaše příspěvky: Kremrolko, ano - hubenina vyhublá nejseš, ale postavu máš pěknou (prostě štíhlá šťabajzna) - tiše můžu závidět x-) . Janno, naprosto souhlasím! Anglie je s oblečením poněkud jinde - a to i cenově. Já miluju dětský Next (nákupy pro neteřinku), ale v ČR jsou to děsný pálky. Kámoška žila nějaký čas v GB a vozila mi občas hadříky takřka za hubičku ;-) . Andeli, za nakupování v sekáči se teda stydět nemusíš, není sekáč jako sekáč. Takové ty lepší mají kvalitní zboží za pár korun. ;-) Oblečení v Tescu, nic moc....Cherokee není ideální značka. Její kvalita mi přijde pofiderní, vím o lepších :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
co se týká cvičení, zatím nemám žádné konkrétní info (jako čas a ceny), ale plány by byly. Ráda bych chodila na spinning - super na hubnutí! A sem tam bych to proložila plavčem a tak, co vy na to?? Aerobik sice taky není úplně špatný, ale tak daleko se moje myšlenky zatím neubírají. Spinning je v hotelu " U Drse" na Sojčáku, takže bychom to měly blízko (já teda nejblíž, že :-D ). Jsem moc ráda, že se vás nakonec hlásí tolik, těší mě váš zájem. ;-) Každopádně vás kontaktuju, jakmile bude cvíčo aktuální a domluvíme podrobnosti. :-) Maalinko, neblázni!!!! =-) - 20 kg je hodně. :-o Bych to vyděla maximálně na polovinu ;-) . Nic se nemá přehánět. Já teda taky počítala a ideál by bylo cca 30 - 35 kg. Ovšem u mě je to reálné číslo :-( :-S . Klidně můžeme další srazík pojmout jako procházku a pak si dáme někde jenom nějaké dobré pitivo ;-) . Maminy můžou aspoň provětrat kočárky a my svá těla. :-D Jako dobrý nápad bych vyděla i nějaký ten menší výlet, ovšem spíš až ten přespříští srazík. Něco bychom naplánovaly a vyrazily za krásou přírody ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ..... dalsi den, kdy me boli hlava 8-( nez se trochu rozkoukam a rozhejbam..... na kdyzeto mame naplanovany ten srazik? uz mame neco oficialniho???
Odpovědět
Profilova fotka
..... a dneska jsem prispela snad poprve do cizi diskuse :-)
Odpovědět
No zatím to vypadá nejlíp příští týden, toho 16.2., ale ještě potřebujem info od berušky jak to má s oslavou brácha a žirafka jak s plesujícíma kamarádama :-)
Odpovědět
Jinak přeju krásný pátek... hurá už je zase víkend!!!! My jdem dnes na bowling tak snad se tam moc nezkouluju :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?