Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) :-) :-) Kremrolinko, u nás už je naštěstí opět klídek, neteřinka odjela před 10 dny. Sice mi trochu chybí, ale to její lumpačení ne. Největší radost má kocour, protože je zase svým pánem a má doma klid. :-D S úklidem to docela jde, přehánět to ale nebudu. Mám naklizeno po celý rok, takže spíš budu jen dozdobovat a ladit detaily. Cukroví letos nafasuju z Prahy, čímž mám vystaráno, jinak bych fakt nestíhala. A stejně tu trochu co sníme, by se pomalu ani nevyplatilo péct. Zatím zvládám jakž takž, žádný velký frmol ani nákupní horečka. Většinu dárků už mám, teď jen dokoupím drobnosti a zabalím. Dneska dorazil dárek pro miláčka, takže spokojenost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, přijmi ode mne upřímnou soustrast! :-( :-( Moc mě to s babičkou mrzí, ale věř, že je jí takhle lépe. Přeju hodně sil, drž se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, holka, to je mi moc moc líto..co to ty babičky dělají takhle před vánocy vás opouštět. BUď silná, vše přebolí a životu půjde dál. Taky se holky omlouvám, že jsem nedorazily na sraz.Ale bylo moc pěkně na to s Vali nejezdit venku a jít si posedět někam na pokec.Tak doufám, že se nezlobíte.Ale na jaře to snad bude lepší a nějaký ten kočárek navíc by se taky hodil... cooo, Nechystáte některá nějaký? No žertuje se mi to,ale bylo by to fajn, další mimi do party. To moje se probudilo a tatínek hlídá.Tak je to tam taky pěkně slyšet,,, jdu je krotit oba, papa
Odpovědět
Elis, je mi to líto, upřímnou soustrast. Posílám hodně sil k překonání toho nejhoršího období.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdykoliv sem vlezu, tak je nejaka jobovka.... Elismi,je mi to lito. Chjo. Srazik se omlouvam, ale totalka jsem nestihla - v patek, zatimco jsem spala odpoledne jako Ruzenka (spis jako drevorubec) moje draha polovicka rozplanovala vikend po hodinach. Co Vam budu vypravet, proste klasika pred Vanoci. Ale priste jsem jista. A pred nastoupenou jednotkou chvalim ZIRAFKU za napad s TOMBOLOU!!!!!!!
Odpovědět
Caues Kami, tak priste dej vedet, my bychom klidne zvladly chodit venku taky ;-) zejo, holky? :-) Andeli - preju prijemne poklidne predvanocni rozjimani :-D
Odpovědět
elis ;-( :-( ;-( s babičkou mě to moc mrzí ještě takhle před Vánocemi :-( držím palečky ať to všechno zvládneš!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Táboračky :-) :-) Maali, mi se nezlobíme. Pro Valinku je čerstvý vzduch lepší, než nějaké vysedávání po restauracích ;-) . Na jaře můžeme klidně podniknout nějaký pěší výlet, aby se zabavily i holky v kočárku. Nám zdravotní chůze rovněž prospěje, bude aspoň změna :-) . Uvidíme, něco pak domluvíme. No, miminko by brala asi nejedna z nás, ale je to holt příroda, takže aspoň u nás zatím nic :-( . Andeli, berušenko naše upracovaná. Ty se jednou rozkrájíš, pořád někde v letu....takže bacha a šetři se! Na srazíku si nám samozřejmě moc chyběla, ale to i ostatní nepřítomné. Doufám, že příště se sejdeme v hojnějším počtu. Jinak zdravím i ostatní bambulky táborské :-) :-)
Odpovědět
Jo, jenom jestli bych mohla mit takovou drobnou predvanocni prosbicku, tak pokud by se priste melo rozhodovat o tom, jestli sraz rusit nebo ne, tak bych to idealne potrebovala vedet nejpozdeji v patek... ;-) :-) Jde o to, ze do TA to mam 25 kilaku a obchody u nas zaviraji v sobotu v 11 dopoledne... Tzn. ze pokud pocitam se srazem a dopoledne si u nas nenakoupim (protoze pocitam s odpolednim nakupem v TA), nacez se sraz kolem poledne zrusi, tak mam smulu a do nedelniho rana (kdy jeden kram zase otevira) i hladovou domacnost. Tuhle sobotu jsem do TA stejne chtela kvuli tem vanocnim trhum a zvonkovemu pruvodu, extra kvuli nakupum bych tam ale nejela... Neberte to jako vycitku nebo jako ze se zlobim, proste je to jenom takova mala douska... nic vic ;-) Diky za pochopeni :-) ;-) a tesim se na dalsi sraz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já chápu, jak to Žirafinka myslela. Já sice poslední dobou na beremko moc nechodila, ale to že spousta z nás nedorazí jsem neměla ani tušení. Omlouvala se pouze Maalinka, mě osobně. A pak sem do diskuze psala Elis, že zůstává v Praze, tudíž jsem byla v obraze. Ale pak mi dodatečně Žirafka vysvětlila, že se holky omluvily jí. Ale taky to neberte jako výtku :-) . Ale je lepší vědět předem co a jak....trošku zklamání bylo, čekala jsem pořádný předvánoční mejdánek :-( . Ale i tak byl srazík moc fajn, užily jsme si to maximálně!!! A holkám za to moc děkuji...jmenovitě Žirafince a Pajee x-) x-) . Takže se těším na další srázek, ať si můžeme vše vynahradit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje predsevzeti : Vanocni: 1. budu chodit casteji na beremese.cz 2. budu cist vzkazy 3. pokusim se nevytuhnout kdyz mam UKOL :-) slibuju zirafko!
Odpovědět
Zdravím všechny Táboračky a okolňačky. Vím, že všechny jsme ve Vánočním shonu, ale kdyby se tu našla některá z Vás, co řeší balení dárků a nevěděla by si z nějakým dárkem rady, ráda se pokusím poradit jak dárek zabalit. Vím, že v dnešní uspěchané době jsou moderní dárkové tašky, ale kdyby vám na někom záleželo a chtěli by jste si dát práci s hezkým zabalením, ráda pomůžu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, všechno doma spinká, tak vám můžu v klidu popřát klidné vánoce a v novém roce hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody... Kamča s rodinou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! I my se přidáváme k přání krásných vánoc a hodně zdraví, štěstí a lásky do roku následujícího. Ala a Romí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, krasne Vanoce, veseleho Silvestra a hlavne krasny rok 2008 - uspesny po vsech strankach - to vse Vam preji E+H
Odpovědět
Ahoj, chci taky všem popřát krásné svátky vánoční, bohatého Ježíška, pohodu a klid a do nového roku hodně štěstí, zdraví a úspěchy v práci i ve škole. Přejí snoubenci Pavla a Pavel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj devcata, tak jsem tuhle po dlouhe dobe vyrazila do mesta a cucela jsem - tolik novych svatebnich salonu! to vsechno se snad ani neuziviiiii! jeden jsem videla proti palcatu, jeden pod intersparem a jeste jeden nekde (a nemuzu si vzpomenout kde ale...) teda nevesty se mate, kdyz mate kde vybirat :-D uz jste tam nekdo byl? jak to tam vypada? jakej maj vyber????
Odpovědět
Profilova fotka
PS: neee nechci se znova vdavat, jen me to napadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem berušenkám přeji krásný Nový rok 2008 a vše nej!! Hlavně zdraví, štěstí, lásku, osobní spokojennost a nějaké ty penízky. Mějte se zkrátka fajn, a ať je ten letošní rok lepší a šťastnější než rok předchozí. x-) x-) Doufám, že jste si všechny krásně užily vánoční svátky a oslavu Silvestra jste nepřehnaly.
Odpovědět
Krasny novy rok vsem :-)
Odpovědět
Za oknem se sype sněhu jak kráva, domov nám provoní fernet, rum, tráva. Půlnoc se blíží, nohy se pletou, děti zas uvidí maminku sjetou. Tátovi krví barví se džíny, prdel mu natrhla petarda z číny. At se vám povede poslední krok, přeju vám úspěšný ten nový rok. :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) Taky všem přeju jen to nej v novém roce - štěstí, zdraví, lásku a všem, pro které bude rok 2008 rokem svatebním tak hodně trpělivosti při přípravách, ať nakonec svatba překoná všechny vaše představy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny novy rok. Ja ho zahajuji jako oficialne zasnoubena :-D :-D :-D drahy to stihl minuly tyden pri pobytu v tabore, takze neplivat na lavicku u kostela, ta je nase romanticka :-D :-D :-D Nemate nektera nejakou referenci na Karolin v Malsicich, jako misto pro oslavu? Dostala jsem tip, jen nevim, jak moc spolehlivy. Apotom restaurace U Drsu, odtud ze se zajistuje catering? Predem diky, jo a nahodou nekdo s obradem u Jakuba?? Je to asi jedine misto, ktere pusobi "soukrome" bez celeho namesti ocumujiciho svatbu. Diky vsem
Odpovědět
Jeee, ahoj janno, gratuluju k zasnoubeni a na lavicku plivat nebudu, slibuju :-) V Karoline mela oslavu svagrovka, bylo to super :-D, ale i jidlo bylo odtamtud, takze o cateringu U Drsu nevim nic... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem v novém roceů PAJEE: Super básnička, to jsem se pěkně zasmála :-D ANDELIKO: Těch salonu je po Táboře fakt dost nových.Když to vidim, mám chuť zase vybírat ty svatební šaty a vdávat se znova.A samo, že se stejným ženichem :-D :-D JANNO: gratluji k zasnoubení a neboj, na lavičky nepliváme nikde. S tim Karolinem by možná mohla pomoc Beruška Jaruška, tak počkej na ní, urč :-D itě bude vědět trochu víc.A U Drsů vim, že bývají svatby taky v pohodě. A kostel u Jakuba taky schvaluju,ale čumilkám se nevyhneš ani tam, protože si to nenecháme ujít.Že jo ženský... už chystám rýži :-) :-) Tak a zase mizim ... Vali mi tu nějak pěkně voní, tak to musim překontrolovat.Mrška, v noci je vysmátá a nechce spinkat.To zase budeme povídat do půlnoci. Tak paa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Teda máme pěknou pauzu....Jakpak to bude zitra? Jak to bude se mnou budu vědět až dorazim domu...což bude dneska večer....
Odpovědět
ahoj elis, zítra platí ve dvě před vlakáčem já tam budu tak mě tam nenechte samotnou :-D těšim se a zítra páček
Odpovědět
Profilova fotka
Kremroli, my se chystáme dorazit taky i s tatínkem, tak tě tam nenecháme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny Táboračky :-) :-) moc se omlouvám za dlouhou nepřítomnost, ale byla jsem poslední dobou úplně odříznutá. :-( V práci nám net skrouhli a doma nešel (Pavel se v compu vrtal, tudíž nešlo skoro nic :-D ). Teď už ale bude lépe, aspoň z domova se ozvu....slibuju :-) . Strašně mě mrzí včerejší srazík, bohužel jsem to nevěděla a info mám až od Kamči, která mi volala. Jenže i tak bylo pozdě. Sice mi na mobil volala už odo, jenže byla jsem u ségry a tam není signál....smůla :-( . No a to že mám nepřijaté hovory jsem postřehla pozdě odpoledne. Takže se fakt omlouvám a velice mě to mrzí. :-( :-( Snad nám vyjde ten další srázek. To už budu obezřetná a neproklouzne ani myška :-D Mějte se všechny moc fajn. Pozdravujte své drahé polovičky, maminky své andílky (Aničku a Valinku x-) ) a marodům přeju brzské uzdravení ;-) . Už se na Vás těšánkuju!!! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Moc se všem omlouvám, že jsem nakonec nedorazila, ale jak jsem říkala Peťe, prostě je toho teď nějak moc :-( ;-( A nejsem pořád ve své kůži....a jak to tak na sobě pozoruju, tak mi to ještě dost dlouho bude trvat. Majitelé bytu jsou příšerní a jak to tak vypadá, tak vyklidíme byt (ale jde to pomalu a moc těžko!) a ze mě bude bezdomovec s trvalým bydlištěm na MÚ.... Ale jak dlouho to ještě všechno bude trvat netuším..... Snad už Vás příště na srazíku uvidím.... ale myslím, že to bude až tohle všechno nějak vyřeším... už z toho skoro ani nespím.....Je to příšerné!!! Tak zatím papa, zítra vstávám ve 4 a jedu s manžou do Praglu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?