Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Ahoj holky emoticon emoticon emoticon

Kremrolinko, u nás už je naštěstí opět klídek, neteřinka odjela před 10 dny. Sice mi trochu chybí, ale to její lumpačení ne. Největší radost má kocour, protože je zase svým pánem a má doma klid. emoticon
S úklidem to docela jde, přehánět to ale nebudu. Mám naklizeno po celý rok, takže spíš budu jen dozdobovat a ladit detaily. Cukroví letos nafasuju z Prahy, čímž mám vystaráno, jinak bych fakt nestíhala. A stejně tu trochu co sníme, by se pomalu ani nevyplatilo péct. Zatím zvládám jakž takž, žádný velký frmol ani nákupní horečka. Většinu dárků už mám, teď jen dokoupím drobnosti a zabalím. Dneska dorazil dárek pro miláčka, takže spokojenost emoticon
11. pro 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, přijmi ode mne upřímnou soustrast! emoticon emoticon Moc mě to s babičkou mrzí, ale věř, že je jí takhle lépe. Přeju hodně sil, drž se emoticon
11. pro 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Elis, holka, to je mi moc moc líto..co to ty babičky dělají takhle před vánocy vás opouštět.
BUď silná, vše přebolí a životu půjde dál.

Taky se holky omlouvám, že jsem nedorazily na sraz.Ale bylo moc pěkně na to s Vali nejezdit venku a jít si posedět někam na pokec.Tak doufám, že se nezlobíte.Ale na jaře to snad bude lepší a nějaký ten kočárek navíc by se taky hodil... cooo, Nechystáte některá nějaký?

No žertuje se mi to,ale bylo by to fajn, další mimi do party.

To moje se probudilo a tatínek hlídá.Tak je to tam taky pěkně slyšet,,, jdu je krotit oba, papa
11. pro 2007 v 19:56  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajee (31 r.)
Registrovala se 10. září 2007 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků a 2 alba. Nupaky, Region Praha - východ.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku v Oltyni u Tábora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
pajee (31 r.)
Registrovala se 10. září 2007 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků a 2 alba. Nupaky, Region Praha - východ.
 Elis, je mi to líto, upřímnou soustrast. Posílám hodně sil k překonání toho nejhoršího období.
11. pro 2007 ve 20:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
 Holky,
kdykoliv sem vlezu, tak je nejaka jobovka.... Elismi,je mi to lito. Chjo.
Srazik se omlouvam, ale totalka jsem nestihla - v patek, zatimco jsem spala odpoledne jako Ruzenka (spis jako drevorubec) moje draha polovicka rozplanovala vikend po hodinach. Co Vam budu vypravet, proste klasika pred Vanoci.
Ale priste jsem jista. A pred nastoupenou jednotkou chvalim ZIRAFKU za napad s TOMBOLOU!!!!!!!
11. pro 2007 ve 20:15  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Caues
Kami, tak priste dej vedet, my bychom klidne zvladly chodit venku taky emoticon zejo, holky? emoticon
Andeli - preju prijemne poklidne predvanocni rozjimani emoticon
12. pro 2007 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 elis emoticon emoticon emoticon
s babičkou mě to moc mrzí
ještě takhle před Vánocemi emoticon
držím palečky ať to všechno zvládneš!!!
12. pro 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Zdravím Táboračky emoticon emoticon

Maali, mi se nezlobíme. Pro Valinku je čerstvý vzduch lepší, než nějaké vysedávání po restauracích emoticon . Na jaře můžeme klidně podniknout nějaký pěší výlet, aby se zabavily i holky v kočárku. Nám zdravotní chůze rovněž prospěje, bude aspoň změna emoticon . Uvidíme, něco pak domluvíme.
No, miminko by brala asi nejedna z nás, ale je to holt příroda, takže aspoň u nás zatím nic emoticon .

Andeli, berušenko naše upracovaná. Ty se jednou rozkrájíš, pořád někde v letu....takže bacha a šetři se!
Na srazíku si nám samozřejmě moc chyběla, ale to i ostatní nepřítomné. Doufám, že příště se sejdeme v hojnějším počtu.

Jinak zdravím i ostatní bambulky táborské emoticon emoticon
12. pro 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Jo, jenom jestli bych mohla mit takovou drobnou predvanocni prosbicku, tak pokud by se priste melo rozhodovat o tom, jestli sraz rusit nebo ne, tak bych to idealne potrebovala vedet nejpozdeji v patek... emoticon emoticon Jde o to, ze do TA to mam 25 kilaku a obchody u nas zaviraji v sobotu v 11 dopoledne... Tzn. ze pokud pocitam se srazem a dopoledne si u nas nenakoupim (protoze pocitam s odpolednim nakupem v TA), nacez se sraz kolem poledne zrusi, tak mam smulu a do nedelniho rana (kdy jeden kram zase otevira) i hladovou domacnost. Tuhle sobotu jsem do TA stejne chtela kvuli tem vanocnim trhum a zvonkovemu pruvodu, extra kvuli nakupum bych tam ale nejela...
Neberte to jako vycitku nebo jako ze se zlobim, proste je to jenom takova mala douska... nic vic emoticon
Diky za pochopeni emoticon emoticon a tesim se na dalsi sraz emoticon
12. pro 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Tak já chápu, jak to Žirafinka myslela. Já sice poslední dobou na beremko moc nechodila, ale to že spousta z nás nedorazí jsem neměla ani tušení. Omlouvala se pouze Maalinka, mě osobně. A pak sem do diskuze psala Elis, že zůstává v Praze, tudíž jsem byla v obraze. Ale pak mi dodatečně Žirafka vysvětlila, že se holky omluvily jí. Ale taky to neberte jako výtku emoticon . Ale je lepší vědět předem co a jak....trošku zklamání bylo, čekala jsem pořádný předvánoční mejdánek emoticon . Ale i tak byl srazík moc fajn, užily jsme si to maximálně!!! A holkám za to moc děkuji...jmenovitě Žirafince a Pajee emoticon emoticon .
Takže se těším na další srázek, ať si můžeme vše vynahradit emoticon
12. pro 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Moje predsevzeti : Vanocni:
1. budu chodit casteji na beremese.cz
2. budu cist vzkazy
3. pokusim se nevytuhnout kdyz mam UKOL emoticon slibuju zirafko!
17. pro 2007 v 19:58  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gift
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gift
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zdravím všechny Táboračky a okolňačky. Vím, že všechny jsme ve Vánočním shonu, ale kdyby se tu našla některá z Vás, co řeší balení dárků a nevěděla by si z nějakým dárkem rady, ráda se pokusím poradit jak dárek zabalit. Vím, že v dnešní uspěchané době jsou moderní dárkové tašky, ale kdyby vám na někom záleželo a chtěli by jste si dát práci s hezkým zabalením, ráda pomůžu.
19. pro 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj,
všechno doma spinká, tak vám můžu v klidu popřát klidné vánoce a v novém roce hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody... Kamča s rodinou emoticon
21. pro 2007 v 00:27  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 ahojky!
I my se přidáváme k přání krásných vánoc a hodně zdraví, štěstí a lásky do roku následujícího.
Ala a Romí
21. pro 2007 v 11:04  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Ahoj,
krasne Vanoce, veseleho Silvestra a hlavne krasny rok 2008 - uspesny po vsech strankach -
to vse Vam preji
E+H
22. pro 2007 v 16:19  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajee (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
pajee (31 r.)
 Ahoj, chci taky všem popřát krásné svátky vánoční, bohatého Ježíška, pohodu a klid a do nového roku hodně štěstí, zdraví a úspěchy v práci i ve škole. Přejí snoubenci Pavla a Pavel emoticon
22. pro 2007 ve 23:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Ahoj devcata, tak jsem tuhle po dlouhe dobe vyrazila do mesta a cucela jsem - tolik novych svatebnich salonu! to vsechno se snad ani neuziviiiii! jeden jsem videla proti palcatu, jeden pod intersparem a jeste jeden nekde (a nemuzu si vzpomenout kde ale...) teda nevesty se mate, kdyz mate kde vybirat emoticon uz jste tam nekdo byl? jak to tam vypada? jakej maj vyber????
28. pro 2007 v 17:20  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 PS: neee nechci se znova vdavat, jen me to napadlo emoticon
28. pro 2007 v 17:20  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Všem berušenkám přeji krásný Nový rok 2008 a vše nej!! Hlavně zdraví, štěstí, lásku, osobní spokojennost a nějaké ty penízky. Mějte se zkrátka fajn, a ať je ten letošní rok lepší a šťastnější než rok předchozí. emoticon emoticon

Doufám, že jste si všechny krásně užily vánoční svátky a oslavu Silvestra jste nepřehnaly.
1. led 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Krasny novy rok vsem emoticon
2. led 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajee (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
pajee (31 r.)
 Za oknem se sype sněhu jak kráva, domov nám provoní fernet, rum, tráva. Půlnoc se blíží, nohy se pletou, děti zas uvidí maminku sjetou. Tátovi krví barví se džíny, prdel mu natrhla petarda z číny. At se vám povede poslední krok, přeju vám úspěšný ten nový rok. emoticon
2. led 2008 ve 12:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky emoticon
Taky všem přeju jen to nej v novém roce - štěstí, zdraví, lásku a všem, pro které bude rok 2008 rokem svatebním tak hodně trpělivosti při přípravách, ať nakonec svatba překoná všechny vaše představy emoticon
2. led 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
 Krasny novy rok. Ja ho zahajuji jako oficialne zasnoubena emoticon emoticon emoticon drahy to stihl minuly tyden pri pobytu v tabore, takze neplivat na lavicku u kostela, ta je nase romanticka emoticon emoticon emoticon

Nemate nektera nejakou referenci na Karolin v Malsicich, jako misto pro oslavu? Dostala jsem tip, jen nevim, jak moc spolehlivy. Apotom restaurace U Drsu, odtud ze se zajistuje catering? Predem diky, jo a nahodou nekdo s obradem u Jakuba?? Je to asi jedine misto, ktere pusobi "soukrome" bez celeho namesti ocumujiciho svatbu. Diky vsem
2. led 2008 v 16:18  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Jeee, ahoj janno, gratuluju k zasnoubeni a na lavicku plivat nebudu, slibuju emoticon
V Karoline mela oslavu svagrovka, bylo to super emoticon, ale i jidlo bylo odtamtud, takze o cateringu U Drsu nevim nic... emoticon
4. led 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj všem v novém roceů

PAJEE: Super básnička, to jsem se pěkně zasmála emoticon

ANDELIKO: Těch salonu je po Táboře fakt dost nových.Když to vidim, mám chuť zase vybírat ty svatební šaty a vdávat se znova.A samo, že se stejným ženichem emoticon emoticon

JANNO: gratluji k zasnoubení a neboj, na lavičky nepliváme nikde.
S tim Karolinem by možná mohla pomoc Beruška Jaruška, tak počkej na ní, urč emoticon itě bude vědět trochu víc.A U Drsů vim, že bývají svatby taky v pohodě.
A kostel u Jakuba taky schvaluju,ale čumilkám se nevyhneš ani tam, protože si to nenecháme ujít.Že jo ženský... už chystám rýži emoticon emoticon

Tak a zase mizim ... Vali mi tu nějak pěkně voní, tak to musim překontrolovat.Mrška, v noci je vysmátá a nechce spinkat.To zase budeme povídat do půlnoci.
Tak paa
6. led 2008 v 19:11  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahojky holky!
Teda máme pěknou pauzu....Jakpak to bude zitra? Jak to bude se mnou budu vědět až dorazim domu...což bude dneska večer....
11. led 2008 v 15:29  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj elis, zítra platí ve dvě před vlakáčem
já tam budu tak mě tam nenechte samotnou emoticon
těšim se a zítra páček
11. led 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Kremroli, my se chystáme dorazit taky i s tatínkem, tak tě tam nenecháme. emoticon
11. led 2008 v 19:00  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Zdravím všechny Táboračky emoticon emoticon
moc se omlouvám za dlouhou nepřítomnost, ale byla jsem poslední dobou úplně odříznutá. emoticon V práci nám net skrouhli a doma nešel (Pavel se v compu vrtal, tudíž nešlo skoro nic emoticon ). Teď už ale bude lépe, aspoň z domova se ozvu....slibuju emoticon .

Strašně mě mrzí včerejší srazík, bohužel jsem to nevěděla a info mám až od Kamči, která mi volala. Jenže i tak bylo pozdě. Sice mi na mobil volala už odo, jenže byla jsem u ségry a tam není signál....smůla emoticon . No a to že mám nepřijaté hovory jsem postřehla pozdě odpoledne. Takže se fakt omlouvám a velice mě to mrzí. emoticon emoticon
Snad nám vyjde ten další srázek. To už budu obezřetná a neproklouzne ani myška emoticon
Mějte se všechny moc fajn. Pozdravujte své drahé polovičky, maminky své andílky (Aničku a Valinku emoticon ) a marodům přeju brzské uzdravení emoticon .
Už se na Vás těšánkuju!!! emoticon emoticon
13. led 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahoj holky!
Moc se všem omlouvám, že jsem nakonec nedorazila, ale jak jsem říkala Peťe, prostě je toho teď nějak moc emoticon emoticon A nejsem pořád ve své kůži....a jak to tak na sobě pozoruju, tak mi to ještě dost dlouho bude trvat.
Majitelé bytu jsou příšerní a jak to tak vypadá, tak vyklidíme byt (ale jde to pomalu a moc těžko!) a ze mě bude bezdomovec s trvalým bydlištěm na MÚ....
Ale jak dlouho to ještě všechno bude trvat netuším.....
Snad už Vás příště na srazíku uvidím.... ale myslím, že to bude až tohle všechno nějak vyřeším...
už z toho skoro ani nespím.....Je to příšerné!!!
Tak zatím papa, zítra vstávám ve 4 a jedu s manžou do Praglu
13. led 2008 ve 22:08  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš