Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Hospody na Blanaku? Ha, uz jsem naky nasla na mapy.cz - Viktorka, myslis ten Victoria Club, co se mi tam ukazuje? Tam by to klido slo...
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, tak to ses měla úplně bájově....až na tu cestu domů. Bouračka je fakt hustá, ale to hovado (opilý) bych odstřelila rovnou na místě. Vždycky když mluví o takových "rádoby" řidičích a vrahounech, tak mám tlak 300!!!! Bazuku na ně. ]-( ]-( Jéé, to by bylo fajn, kdybys mě naložila na Sojčáku. Aspoň bychom se pěkně svezly. A kde a v kolik mám vyhlížet Tvůj bourák??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Beruško! Tak s těma papírama jsme dvě... taky to teď (po tom co přišla pošta) vidím nějak bledě... papírů moc, času málo a do toho ještě spousta problémů :-( :-| ]-( žirafko...tak to je přesně ta hospůdka...a ta druhá se jmenuje Blaník! :-D Myslíš že by to teda šlo tam? Bydlím odtud totiž kousek ;-) a až k Brisku bych musela přes celý Blaňák...ale taky bych to zvládla!
Odpovědět
Ooo, bourak, milacek i auticko se dmou pychou x-) x-) x-) Tuhle jsme totiz potkali nakyho nablblyho policajta, co naseho plechoveho milacka oznacil za sráč ]-( 8-( Tak ze bychom Te nalozily nekde na te krizovatce u polikliniky? Uz vis, jake vozitko mas vyhlizet, vid? :-)
Odpovědět
Elis, jo, slo... snad nezabloudim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
snad ne.... a jakej vlastně bourák mám vyhlížet? V tomhle má beruška náskok! :-) A čas teda v 10:30? Musim si to napsat, protože mám dneska den blbec...tak abych to nezapomněla! :-D
Odpovědět
takovy mrnavy modrozeleny autiko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak fajn!Dneska to fakt nějak nefunguje. Musím jít makat. Takže jsme domluvené budu čekat v 10:30 u viktorky a vyhlížet modrozelený bourák :-D Měj se zatím krásně...jdu likvidovat tu šílenou záplavu papírů.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, tomu se říká zákon schválnosti....zrovna když to nejmíň potřebuju, tak mám obr fofr :-( ;-( . Těšila jsem se, jak půjdeme posedět. Asi to budeme muset nechat na sobotu (Smajlindy svatbu). Ale uvidím, třeba stihnu papírování brzo. Ozvu se na 100%, buď pošlu SMS nebo cinknu ;-) . Žirafko, policajta bych nakopla....co si dovoluje, hodnotit takovým opovrhlivým způsobem vašeho broučka ]-( . Počkám ráda na Tebe, Elis a super bourák! :-) Takže u polikliniky počkám, budu tam stepovat už od 10.35! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Beruško taky je mi líto že jme včera nikde nebyly. :-( Jenže i já sem seděla v práci do sedmi hodin. Dneska ale ten můj stůl vypadá stejně :-S :-S No každopádně domů pojedu až ve čtvrtek... dneska totálně nestíhám ;-( Musíme si ten včerejšek vynahradit v sobotu! Těším se!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, mě ten včerejšek taky mrzí....byla jsem zavřená v kanclu až do půl 8! ]-( Ale mám to hotový! Ke všemu byl ještě nějaký průšvih a já to musela řešit, když šéf má dovču....lítala jsem jako hadr na holi, proto jsem nevěděla, že si mi volala. :-( Já doufám, že už se nic zásadního nestane a pojedu domů dneska. Nerada bych jela až zítra. Na sobotu se těším a určo si to vynahradíme!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pro dnešek se loučím...musim makat, abych mohla jet aspoň zítra.... :-| a těšim se na tu sobotu! :-D v 10:30 u Viktorky a vyhlížet modrozelený bourák! :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Elis, pa :-) Já se taky vrhám zpět do práce :-S . Těším se na sobotu, budu vyhlížet auto Žirafinky u nás na Sojčáku před poliklinikou už v 10.40!! :-D
Odpovědět
Krasne rano taborky :-) Preju, at vam ta prace pekne utika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne, Žirafinko :-) , utíkat to musí, už je středa....takže snad pohoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) KOukám, tady se kujou pikle na sobotu, že.Bohužel nestíhám to, v 10 v Táboře na 12 do Chýnova, tak Smajlika budou muset oddat bez nás ve vašem zastoupení.Tak jim na ten obřad pěkěn dohlédněte, ju ;-) Ještě jsem se chtěla zeptat, jak to vypadá se srazíkem.Platí sobotu 14.7. od 14 hodin? Nějak se mi na tu sobotu rýsuje další akce, takže přijdu, ale neee na dlouho. Teda krásně si to plánuju, ale jestli i mimi souhlasí, ttěžko říct.Zatím mne jen okopává a nevypadá to na nějaký velký výlet ven na svět. Taky jsem se 2x potkala s Falenkou na kurzu a byla překvapená, že je srazík v plánu.Tak doufám, že dorazí taky. Mejte se pěkně, jdu něco dělat.Dneska zatim žádná velká aktivita :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maalinko :-) :-) :-) , na sobotu se kujou pořádné pikle....bude nás aspoň pár. Škoda, že nedorazíš, ale máme ještě šanci si to vynahradit. Srazík 14.7. od 14.00 zatím platí....žádné změny! ;-) Tak na tu chvilku za námi přijď! Snad mimísek do té doby vydrží v domečku a nepodere se na svět :-D . Fialenku samozřejmě rády uvidíme, je fakt, že se dlouho neukázala ani jinak o sobě nedala vědět, takže info nemá :-( . A já brala jako samozřejmost, že jí to Žirafka písla, když to pokaždé hlásila (a taky spolu občas diskutovaly na JTSP). |-| Hlavně že je v obraze :-D . A jak vůbec pokračujou přípravy na mimi??? Už máte všechno hotové a nakoupené? Kurzík navštěvuješ v Táboře, že ses potkala s Věruškou? Mějte se krááásně a pupík ať nezlobí x-) .
Odpovědět
Ahojaaaa, teda to je ale hnusne pocasi ]-( ]-( ]-( Kami, krasne si uzij svatebni silenstvi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, u nás je akorát pod mrakem a fičí vítr...a já pěkně sedím v teplém kanclu :-) .
Odpovědět
tady i prselo... bleble
Odpovědět
Profilova fotka
achooooj - smajlika svatba : taky se chystam, vzhledem k tomu, ze bydlim na blanaku, tak te elis muzu taky svejzt, estli chces nebo kdyby se zirafce nechtelo zajizdet!!!!!!!!!! hele ja se desne tesim, az uvidim smajlika saty, byla tajemna jako hrad v karpatech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkýýýýýýýýýýý jen se přijeďte podívat :-) , akorát nevím zda bude čas se s vámi vyfotit, máme to trochu nabité a už mám celkem dlouhý seznam na focení :-), protože na obřadu je 45 lidí a z nich jen 27 jede na focení do parku a na hostinu, každopádně vás ráda uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško, kurzík jsme měly na Sojčáku za Bowlingem.Už to v pondělí skončilo a bylo to pěkně dojemný.Ale nebulela jsem já, ale zaslzela paní, která to vede.Daly jsem jí kytičku a dortík, tak to na ní lehlo. Teď už jsem tak "chytrá", že porod musím zvládnout levou zadní a vůbec z toho nešílet :-D Nejhorší je, že se teď poslední dny pupíček tak vrtí i přes den, že to někdy až bolí.Ale to jak se pěkně "šteluje" jak má být.Jak říká Míra, máme prenatálně poslušný mimi :-)
Odpovědět
Jeee, ahoj babkyyyy :-)
Odpovědět
Cau holky, tak co, dobry, zejo? :-) Smajliku, melas to moooc krasne... nejvic se mi libilo, jak jste s tatkou prichazeli a v ten moment stropem jeste vic prosvitilo slunicko... bomba... Preju hodne stesti a lasky, prijemne cinkani na zvonecek a nenapinej nas dlouho s fotkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Smajlíku.....krásnééééé x-) x-) do manželství vám přeju spoustu štěstí, lásky, vášně, vzájemného porozumění a tolerance...ať je vaše společná cesta životem prosluněná jako dnešní den.....NEVERENDING STORY x-) x-) . Moc vám to slušelo, nevěsta jako princezna a ženich ohromný fešák. Kytička byla úchvatná. Počasíčko vyšlo super. Doufám, že i sedmičky v datu vám přinesou jen samé štěstí! :-) Holky moje zlatý....ještě jednou děkuji za krásně strávené poledne. I přes můj pozdní příjezd a promeškání obřadu, byl den super. Hlavně že jsem stihla pogratulovat novomanželům!!! :-) Posezení na terásce bylo moc fajn....sluníčko svítilo, krásně se klábosilo a jídlo bylo super! Díky moc! Už se těším na srazík, kde se sejdeme všechny a uděláme pořádný babinec. ;-)
Odpovědět
Krasne ranko vsem Taborkam... vylezte ven :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky žirafko! Sem tady, ale totálně nestíhám :-S Navíc mám pocit, že sem tu ve čtvrtek byla zbytečně...jeden telefonát a musela sem všechno předělat....spíš ještě předělávám ]-( Smajlíku měla si krásnou svatbu a moc Vám to oběma slušelo! Tak hlavně ať Vám to všechno vydrží na celý život!!! :-D Já se včera zase po týdnu viděla s manžou.... :-D :-D
Odpovědět
Elis a co, dobry? Porad ma este dve nohy, ruce a tak? :-D :-) Preju, at to dneska co nejrychleji ubiha...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vypadá, že se SMAJLICI vzali, to jsem ráda :-) I na těch dvou svatbách, který jsem stihala já, tak to dopadlo dobře a souhlasili a podepsali oba.Počásko vyšlo nádherné, tak ať ty 7 přinesou všem štěstíčko. A tento týden máme pátek 13, tak doufám,že se nebude nic významného dít u mne :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?