Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, hmmm....zní to lákavě. To bude asi pořádná bašta. Nechceš mi písnout receptík??? Když už jsi mě tak pěkně navnadila....slintám si tu do klávesnice :-D ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, ale nepřeháněj....vy žoužele jste všechny stejný (50 kilo is postelí), pořád máte nějaké výhrady. ]-( :-D :-D Bufetová PP je nejlepší....my teda měli pokaždý servírované menu (cca 3 jídla na výběr), ale pochutnali jsme si až až.
Odpovědět
Recept - samozrejme - kup si od Vitany Cinskou panev a priprav dle instrukci :-)
Odpovědět
Bufety jsou super ale i servírované menu má něco do sebe, aspoň se nepřecpáváš ;-) Hlavních jídel byly vždycky tak 4 druhy a nejhorší bylo když byly všechny mňam... to pak člověk musel ochutnat všechny a měla jsem co dělat aby mi břicho nepuklo... pak ještě zákusky... no jo no... nenažranci :-D
Odpovědět
Holky páááádííím... mějte se tu ;-)
Odpovědět
paaaaaaaaaaaaaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, takže žádná samovýroba, ale polotovar. Tak to máš mínus :-D :-D . Já myslela, že sis dělala nějakou zdravou ňamku. Kremrolko, porce byly akorát....jen pro ty naše chlapáky málo. Mě to stačilo, dokonce jsem po každé dovče měla nějaké to kilčo dole. Takže super ozdravná hubnoucí metoda. Je teda fakt, že většinou se v tomhle směru poznají Češi....pamatuju si, jak jim kolikrát talíře (u snídaní) přetékali, někdy jim nestačil pouze jeden....no nenažranci :-D .
Odpovědět
zdrave to bylo, nacpala jsem tam spoustu zeleniny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zeleninka je fajn, jen si nejsem jistá složením té směsi (přece jen tam bude dost soli a všelijakých Éček). Hlavně, že to bylo dobré! ;-)
Odpovědět
no samo, ze tam bylo spousta soli a ecek, ale na neco se umrit musi, ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Táborandy! Koukám jste toho tady včera probrali.... Kremrolko doufám, že ti dneska není špatně.... Včera se mi vrátil manžílek :-D ....ale v neděli zase na týden odjíždí ]-( ;-( Proč takhle necoural před svatbou a courá až teď? To je hrozné! A o Ečkách v jídle mi ani nepovídejte... manža je na ně alergickej, takže co sem kdy dělala za jídla tak teď nedělám a vaří se zdravě! Jenže na mě to teda vidět vůbec není :-(
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky!!!! elis... netruchli... aspoň si budete vzácní... my spolu trávíme skoro veškerej čas... v práci, doma... ale zatím si kupodivu na nervy nelezem :-D ... no ale každej máme svojí práci, svoje kamrády, svoje koníčky, takže to jde ;-) PS: probouzení bylo dnes velice těžké, ale stálo to včera za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak pro samou práci se k vám dostávám až nyní. Od rána je učiněný blázinec, vůbec nestíhám a jde mi hlava kolem :-( . Žirafko, já to se solí a éčkama nemyslela nijak zle. Jen mám prostě raději hotovky, kde vím, co a kolik jsem tam toho dala. ;-) Elis, manžílek si pořád někde lítá a Ty jsi skoro furt slaměná vdova. Asi to bude chtít přitahnout uzdu :-D . U éček člověk nikdy neví. Já se snažím jejich množství minimalizovat. Přece jen to není O.K. A zdravě se snažím vařit taky, kvůli sobě!!!, jen Pavel mi to kazí....nechce jíst "dietně" se mnou. On to teda nepotřebuje, spíš naopak, jenže při mojí slabé vůli je to peklo. Vařit skoro na 2x a dívat se na dobroty se někdy nemůžu....hrůůůza :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, tak to musela být včera pořádná pařba :-) . Jojo, vstávání po nějaké akci je vždycky hrozný :-| . No my s Pavlem toho času moc nemáme. Ráno vstáváme brzo do práce a sejdeme se až později večer. Takže máme spíš jen víkendy...a ty jsou většinou hektický. Co jezdí rodiče na chalupu, tak je s nima a já buď pracuju doma, nebo jedu za našima + ségrou a občas na chalupu s Pavlem. Na nervy si lezem tak nějak normálně. Koníčky...hm, tak těch moc nemám a ty co bych ráda provozovala brzdí čas a nebo peníze. O kamarádech ani nemluvím....zatím jsem měla štěstí jen na ty vypočítavé, kdy jsem byla dobrá akorát jako pomoc nebo vrba. :-S Ale musím uznat, že ty kamarády mi bohatě vynahrazuje "naše společenství"!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Beruško!Ještě jsi tady?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, jo ještě tvrdnu v práci, dneska až do 17.30 :-( .
Odpovědět
jeeee, berus, tak to abych ti poslala nakej vtip, co?
Odpovědět
Profilova fotka
teda tak to ti vůbec nezávidim! Já už jdu za chviličku domu (16:30). Nejspíš tam ale budu minimálně do sedmi sama.... Romí to zase přehání z prací! ]-( Měl by se mi tu chvilku co tu bude pořádně věnovat a místo toho ... ;-( Tak se tu holky mějte a zítra se tu určitě ukážu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, klidně pošli....aspoň se zasměju, zvedne se mi nálada a rychleji mi to uteče :-) . Elis , papa a manžílka vytahej za uši....jen ať se Ti kouká věnovat!!! Zítra se snad polepším a budu častěji psát. ;-)
Odpovědět
Blondýnka jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene co ji radil otec: "Kdykoliv Tě zastihne sněhová bouře, počkej až pojede kolem pluh a pak jeď za ním". Zanedlouho se opravdu objeví pluh a blondýnka ho podle rady následuje. Jede za ním 3/4 hodiny až pluhař vystoupí a ptá se jí co to dělá. Ona mu vysvětlí, že otec ji poradil, že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: " No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu". Letí vrána po lese: "Krá, krá", najednou narazí do stromu, padne na záda a chvíli leží omráčená, pak se zvedne: "Pi, pi", "Kuku, kuku", "Huuuuuu", ...no do prdele jak to bylo? Proč je krokodýl dlouhý a zelený? Protože kdyby byl kulatý a červený - bylo by to rajče. Baví se dvě kamarádky: „Budeš překvapená, ale beru si zase svého bývalého muže!" „To se tak změnil?" „Podstatně . . . . . . . , ten debil totiž vyhrál dvacet miliónů!" Mladý kanibal přijde za náčelníkem a říká mu: „Náčelníku, dnes bude k obědu trhanec.” „A proč” diví se náčelník. „No, grilovali jsme jednoho Američana a on měl v kapse ruční granát." Po důkladné zdravotní prohlídce a všelijakých vyšetřeních vysvětlil doktor své pacientce, že všechny pokusy o záchranu jejího života selhaly a je jasné, že jí zbývá pouhý necelý den života. Paní přijde domů a s pláčem se svěří svému manželovi. V slzách mu říká, že má poslední přání: "Víš, když je to tak, chtěla bych, abychom se tu poslední naši společnou noc divoce milovali!" Manžel se zamyslí a povídá: "Tobě se to lehko řekne, Maruš, ....když nemusíš zítra vstávat..." Jednoho dne přišla paní Nováková do kostela poradit se s knězem: "Pane faráři, mám problém. Můj muž vždycky v průběhu vašich kázání usíná. Je to ostudné a já nevím, co mám dělat." "Mám nápad", povídá kněz. "Sedněte si dopředu, abych na vás viděl. Vezměte si tenhle napínáček. Já seshora uvidím, když váš manžel usne, dám vám znamení a vy ho píchnete do nohy." V neděli na kázání samozřejmě pan Novák usnul. Kněz to zpozoroval a rozjel plán: "A komu vděčíme za nejvyšší oběť?" a pokynul paní Novákové. "Ježíši!" zařval pan Novák, když ho jeho žena bodla ostrým hrotem. "Ano, máte pravdu, pane Nováku, Ježíš se za nás všechny obětoval." Pan Novák brzy znovu upadl do dřímoty. Kněz si zase všiml. "Kdo je naším zachráncem? Pro koho žijeme?" a kývl na pani Novákovou. "Proboha!" vyrazil pan Novák, když mu žena opět vrazila napínáček do nohy. "Ano, zase máte pravdu," pravil kněz s úsměvem. Pan Novák zase upadával do spánku, knězovo kázání nabíralo na tempu a stalo se, že jeden z jeho rozmáchlých pohybů rukama na kazatelně pochopila paní Nováková jako další signál. "A co řekla Eva Adamovi, když mu porodila devětadevadesátého syna?" řekl zrovna kněz. Paní Nováková bodla a manžel zařval: "Ještě jednou do mě tuhle prokletou věc zarazíš a já ti ho vyrvu a nacpu do prdele!"
Odpovědět
Profilova fotka
jeskovy voci holky vy jedete!!!!!!!!!!! svatebni cesta - budu rada, az nebudu muset na zadnou jezdit - bohuzel jezdim na "svatebni cestu" uz 14dni za manzelem do nemocnice :-( nehoji se po planovane operaci tak jak by mel, nechtej ho pustit domuuuuuu, jsem slamena vdova, uz se mi fakt styyyska ecka - jsou vsude vsude vsude, verte odbornikovi - jo, v jednom nasom vyrobku nejsou :-) polopenze - ted jsem byla v madarsku v laznich s polopenzi - ehm. nevim co me nutilo ochutnat UPLNE vsechno co svedsky stul nabizel :-) u jedne specialni brokolicove polevky jsem se dokonce nasla 3x 8-) prace :-N 8-( :-S srazik - mam ho v diari, dorazim pokud se nestane neco zasadniho a neodkladneho
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko :-D :-D :-D :-D , dííííky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andeli, jsem moc ráda, že ses tu po dlouhé době objevila....už jsem si myslela, že ses upracovala. Manžílka je mi velice líto, snad to dopadne dobře a brzo se uzdraví....držím pěstičky!!! ;-) Éčka je téma na dost obsáhlé povídání....prostě se snažim jejich množství eliminovat. Vždycky to není snadný, ale i nějaká ta "jedövatinka" se snese. Dneska je "chemie" všude. :-S Mňam, brokolici miluju!!! :-) O švédských stolech mi radši ani nemluv....se mi sbíhají sliny. Teď akorát večeřím a Ty na mě s dobrotama. :-D Srazík snad klapne a já už se moooooooc těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pápá....mizím domů! Ahoj zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!Tak koukám se tu dneska zatím nikdo neobjevil.... Holky kde se touláte? Dovča nevyšla a tak sem dneska zase v práci ]-( To je hrůza! Snad to budu stíhat a pojedu aspoň na ty svátky do Tábora...jenže sama.Maža si bude užívat tou dobou v Paříži!Hned bych taky někam jela!Místo toho tvrdnu sama v Praze ;-( A dneska mám teda náladu pod psa! Nebyl by ještě nějaké vtípek?Třeba by pomohl....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Elis, já dneska mám opět infarktový pracovní stav....nestíhám, práce se valí ze všech stran. :-( :-S Bohužel nemám téměř žádný čas na diskutování....škoda. Při pátku takový blázinec fakt nesnáším. Víkend bude zasloužený! a snad i trochu odpočinkový. Na dovču se těším, ale zatím to vypadá víc než špatně s počasím....má být chladno a pršet. No, klasika....zrovna když to nejmíň potřebuju. ]-( Teda, manžílek si takhle užívá a nevezme Tě s sebou??,....bych ho asi klepla něčím přes hlavu :-D :-D . Seš statečná....já bych při své prudké povaze soptila oheň a blesky. :-N Chápu, že je to jeho práce, ale to se fakt moc neužijete. :-( Svátky si pěkně užij a načerpej novou sílu. O náladě pod psa mi nemluv....jsem nasupěná už od včerejška. Šéfík mi pořad jenom přidává úkoly a já mám hlavu jako pátrací balon. Ještě že má příští týden volno. Budu mít trochu klidu. A pak tradááá pryč....volnit do Liberce :-) :-) . Vtipy bohužel neposloužím.....to by chtělo Žirafku!!!.....Žirafátkoooooo :-)
Odpovědět
ahoj holky, u mě nálada dneska taky nic moc :-S ale snad se to s tím nadcházejícím víkendem zlepší jestli chcete jukněte do alba, je tam pár fotek z dovči ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůů krásné!!!! Kde jste to přesně byli? Tam by se mi taky líbilo!!!
Odpovědět
Byli jsme v Gradacu (posl. na Makarské riviéře): http://www.chorvatsko.cz/stdal/gradac... na výlet jsme jeli na Bačinská jezera (asi jen 10 km) a cestou zpátky jsme se stavovali na koupání v Brele (první na Makarské riviéře): http://www.chorvatsko.cz/stdal/brela.... a ta byla na koupání fakt pohádka!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?