Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafátko :-) :-) no já nevim, že by na netu??? :-D . Včera jsem se nemohla vůbec dostat na BRMS ani na Koníka ]-( . Ale hlavně že to dneska běží a můžeme klábosit. ;-)
Odpovědět
Ha, beruska... mas bod :-) :-) :-) Jak se mas, co noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám se docela fajn, je se opět těším na víkend (ani dospat nemůžu)....nějak mě to v práci neba...venku je tak nádherně a já musím trčet zavřená v kanclu :-| :-D . Nového nic moc, akorát se chystáme druhý týden v červenci na malou dovču. Jedeme po vlastech českých...Liberec (ZOO, Botanická, památky + Ještěd) možná i Jablonec. Taková odpočinková relaxace. Do soboty se ale vracím, abych stihla srazík 14.7.!! :-)
Odpovědět
je, tak to se budete mit krasne :-) :-) :-) v zoo v liberci jsem jeste nebyla, musime to nekdy napravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já v to pevně věřím, snad se dovča povede....těším se na ten klid a odpočinek. Taky že vypadnu pryč od všeho toho stresu. :-) V ZOO je krásně, mají tam bílé tygry (čičinty, to je moje :-D ) a vůbec je to tam fajn. Sice tam jedu poprvé, ale od známých vím, jak je to krásné. Budu fotit jako zběsilá a pošlu Ti pak pár fotek pro inspiraci, abys viděla, co si nenechat ujít. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky!Jakpak se máte?My byli dneska ráno podepsat hypotéku! Doufám, že mi brzo zavolaj i na podpis budoucí smlouvy a pak už jen vyřešit stavební změny v bytečku (od příček po dlažbu) a budu mít prozatím vybráno! :-D Srazík sem si teda poznamenala na 14.7, ale v kolik hodin jste to říkali? A kde? Sem teď hrozná skleróza!To mám z těch všech smluv. Už se mi o tom i zdá :-( Jo a druhej dotaz je na svatbu smajlíka.... v kolik se to berou? Včerami totiž poslala oznámení kamarádka a taky se bude vdávat 7.7. ve Voticích...tak nevim jak to splácat a stihnout :-(
Odpovědět
Smajlik to ma od 11:30 v te Plane :-) Srazek od kolika, to jsme jeste neresily :-) jestli bude v sobotu, takze asi klasicky odpoledne od dvou :-) jestli jiny den, tak to nevim... ja muzu porad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nevim kam půjdu :-. :-. :-( Chtěla bych stihnout obě,ale to fakt asi není reálné Planá v 11:30 a Votice v 11:00.... Tak to musim ještě probrat s manžou a hlavně s taťkou-od toho si totiž budu kdyžtak půjčovat autíko. A kdopak z Vás jde na svatbu Smajlíkovi????
Odpovědět
no zatim to vypada na situaci ze zacatku mesice - ty, ja, beruska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nepojedete některá přes město? 6e bych se kdyžtak s váma svazla... případně i s manžou (ale ten nevim jak to s ním bude, jestli zase nebudu slaměná vdova... :-( )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis :-) , k podpisu hypo gratuluju...teď už jen tu budoucí smlouvu. No, snad to klapne a všechno dopadne dobře. Srazík zatím (pokud vím) platí toho 14.7., o hodině jsme opravdu nedebatily, ale souhlasím se 14.00! Na svatbu Smajlinky jdu. Škoda, že máš zároveň být ve Voticích...ale uvidíš, jak se dohodnete. Přes město bohužel nepojedu....spolehnu se nejspíš na MHD (ze Sojčáku je to kousek). :-)
Odpovědět
pres mesto pojedu ja, protoze jinak se do plany rozumne nedostanu, a vyzvednu klido i berusku... esli se teda se mnou neboji :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky!Dneska to tu nějak blbne, mě to několikrát vyhodilo a nehctělo to nic odeslat ]-( Tak snad už to teď bude OK. Já bych se klidně přihlásila na odvoz. Nejspíš půjdu na svatbu Smajlíka... Kdopak má radost???? :-D JÁ JÁ JÁ JÁ! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
JAJAJAJAJAJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :-D :-D :-D Se pak jeste domluvime, kde te/vas vyzvednu, jo? Bud na zastavce u Brisku a nebo pak nekde u domu... pamatuju si dobre, ze nekde na Blanaku?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo přesně tam.... ještě se domluvíme! Mizim domu!Měj se krásně a sem ráda že máš radost! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, jááááááááááááááááááááá mám taky ooooooooooooooobrovskou radost, že jedeš na Smajlindy svatbu :-) :-) . Krásný čtvrteční ráno, hlásím nástup. Včera jsem vás vůbec nestíhala....měli jsme doma menší povodně....sousedi nad náma nám zaplavili záchod, kus koupelny a chodbu....takže paráda :-| :-( Ale dneska už jsem zase tady a připravená ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýý, kde se mi touláte....snad jste se neschovaly před tím dusnem???? Já mám chuť klebetit a VY nikde!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Beruško!Já sem se sem dostala až teď... Dřív sem to nestíhala, i tak mám stůl plnej papírů, ale v tomhle vedru se fakt blbě dělá a hlavně se do toho nechce! :-| čímpak vás sousedi vytopili? To já znám, tady v Praze už mě vytopili dvakrát!! Jednou o patro víš a jednou o tři patra... tak to byla vážně sranda! :-( Pak sem jen vysoušela a prala, sušila a žehlila!!! FUUUJJJJJJ už nikdy více!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, no soused se s tím nemazlil :-D (ale teď vážně...nebyla to úplně jeho vina), praskla mu stoupačka na WC...takže pěknej mazec :-|. Komplet nám to vyplavilo záchod, chodbu (zvedlo nám to plovoučku cca 2 měsíce starou a nová vestavěná skříň to taky pěkně odnesla) a udělalo mapu na stropě v kuchyni ) jak to protejkalo. Koupelnu to moc naštěstí nezasáhlo (voda tekla šachtou za WC). Máme doma radosti ažaž. ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si to datum srazíku musela napsat do kalendáře, abych to náhodou nepropásla.Ale snad ještě přinesu i pupíka :-D tak se těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny!Přeju krásné páteční ráno! ;-) No já se zase až tak moc netěšim... Jak to bude v sobotu ještě nevím(nejspíš budeme v Praglu a já budu dohánět praní, žehlení, vaření atd.), ale každopádně v neděli miláček odlétá do Sofie.... Tak mi tu bez něj bude smutno. :-( Jenže mi ho vynahradí aspoň společností brácha, sehnal tu brigádu a tak bydlí u nás. Co máte v plánu vy? A jak je v Táboře? Mě chytnul včera slejvák když sem šla z práce, samo sem neměla deštník (stejně by mi byl prd platnej na takovej prudkej slejvák a vítr), tak sem domu přišla jak kdybych se sprchovala oblečená ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, no já se na víkend těším....konečně trochu odpočinku (aspoň nemusím ráno vstávat v půl páté :-p ). Sice mě taky čeká domácnost, praní atd., ale to se nedá nic dělat. Ke všemu máme úklid v baráku (společné prostory) a aby toho nebylo málo, budeme řádně likvidovat "povodňovové" škody. Ale hlavně se těším, že se zase počochním s neteřinkou....beruška moje malá. x-) Elis, Ty jsi často "slaměná" vdova, že jo??? Manžílek pořád někde na cestách. Aspoň že budeš mít u sebe bráchu. O lijáku mi ani nemluv....včera mě to chytlo, když jsem šla z práce (deštník jsem měla)...jenže než jsem došla na nádraží, mohla jsem se ždímat. Komplet mokrá (durch :-D ), přesně jako Ty...jenže jsem musela v mokrých šatech vydržet přes 2 hoďky než jsem dojela domů. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) taky přeju KRÁSNÝ PÁTEK VŠEM!!!! (už jsem málem napsala párek, místo pátek :-D :-D ). :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek beruško! Tak to je hrůza, doufám, že si cestu přežila OK a že sinenastydla! Moje kolegyně to odnesla,ráno přišla do práce, vydržela 3/4 hodiny a šla domu jak jí bylo zle (včerejšek absolvovala se mnou :-S ) No nějak pozoruju, že po té svatbě sem slaměná vdova celkem často :-| Ale budou aspoň nějaké penízky,které se nám teď hodí! Musim si ho užít aspoň v tu sobotu...doufám, že mi neřekne že jde do práce, to bych asi vyzkočila z kůže!!
Odpovědět
Profilova fotka
No zmokla jsem jako slepice :-D :-D , naštěstí zatím žádné následky...taky jsem se divila, že nic. Ale jsem ráda. Nerada bych zase marodila. Tohle počasí je strašně zrádný, nejdřív vedra k zalknutí a pak prudké ochlazení :-S . Včera to byl fakt děs, deštník jsem skoro nepotřebovala....voda crčela ze všech stran, po silnici se valily proudy vody...byla jsem jako vodník. Jenže se nebylo kam schovat...snažila jsem se chvátat, ale na nádraží jsem to měla ještě přes kilometr :-| . S penízkama máš pravdu, vždycky je něco za něco. Na byt se budou šušníčky hodit! Jestli půjde do práce i v sobotu, tak ho čapni a nepusť....ať se Ti kouká věnovat :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
to asi vážně udělám!Taky s ním chci nějakou dobu být... Brácha se včera divil, že v sedm ještě není Romča doma.Jenže já už to beru jako samozřejmost.... Dělá od nevidim do nevidim....jenže najít tak ještě zaměstnavatele, který by mu za tuhle otročinu dával nějaké slušné peníze.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, co manžel dělá??? Mě by se taky nelíbilo, kdyby Pavel byl věčně v práci. Tem měl štěstí a dělá od 6 do 14.30! Občas chodí soboty (ale výjimečně....spíš jako přivýdělek) a přesčasy. Plat má na Táborsko víc než slušný (aspoň ve svém oboru). Dokonce bere víc než já.
Odpovědět
Profilova fotka
Manžílek je truhlář, ale teď nábytek jen montuje. A co dělá Pavel?
Odpovědět
Ahojda vsem :-) elis, koukam, ze mas docela stehovavyho ptaka... porad nekam cestuje... nechce me vzit s sebou? v sofii jsem jeste nebyla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Źirafko!no já tam taky nebyla a nikam mě vzít nechce (nebo bych se tam nevešla? :-( ) Když byl v tom Irsku, tak jsme zjistili, že bych tam s ním jet mohla, ale stálo by nás to asi docela dost, protože byli ubytovaní v nějakém 3* hotelu :-| Takže sem to vzdala. Stejně bych asi nejdřív musela jeho šéfovi něco říct a za to nám to nestojí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?