Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj cestovatelky emoticon

Já o víkendu byla doma.V sobotu tak nějak leháro,protože normální člověk v tom vedru venku nevydrží,natož já těhotná emoticon ALe k večeru jsem posekala dvorek, vyprala asi 20 plínek a pěkně to schnulo.Od 23 hodin byl ve městě ohňostroj, tak jsme vyrazili.Prvně to bylo přímo z pontonu na vodě, ale přes ten dav lidí jsme neviděli co se tam děje.A byla jsem ráda, že sedim, tak mě to ani nemrzí.Jinak to bylo pěkné.
Neděle trochu víc bouřková, tak jsme ji fakt jen proleželi.
A dneska jsem se zaregistrovala u nové pojišťovny, ať už taky můžeme s mimčem využívat nějaké výhody a ne jen platit a platit a platit a pak nemít nic.
Dětská doktorka, co pečovala o Míru, nás taky vezme, takže super pondělí.A za chviličku jedu do Tábora na cvičení a zítra na kurzík emoticon
11. čer 2007 ve 13:54  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Maalinko 2v1, ahoj emoticon emoticon
To si se o víkendu pěkně činila....
Předpokládám, že jsi byla zřejmě u Všeobecné zdravotní....což je fakt na prd (nic nehradí emoticon ). Ségra taky měnila před porodem pojišťovnu, aby měla pro malou nějaké výhody....a vůbec nelituje. Aspoň máš jistotu, že za svoje peníze dostáváš nějaké služby.
Jéé, cvičeníčko a kurzík....pěkně si to s mimísem užijte a pořádně se protáhněte emoticon .
11. čer 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Táborandy, kde ste kdo emoticon ?
Maali to věřím, že pro tebe ty vedra musí být strašný... My tu v práci v baráku máme celkem příjemně a jak za celej den nevylezu ani mi to nepřijde a když jedu navečír domů už je to celkem fajn...
Holky už pozítří jedem na dovču.. to to krááásně uteklo... doufám že ta dovča takhle rychle neuteče emoticon
13. čer 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 ahojky Kremrolko!To sem ráda že ses tu objevila!Je tu poslendí dobou nějak vylidněno emoticon To se určitě moooccc těšíš na dovču co? Kam že to jedete? a na jak dlouho? Já začínám být šílená ze smluv na byteček.... Takže bych taky přivítala jakékoli volno!! emoticon
13. čer 2007 v 11:57  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj elis... těším se moc a moc!!! jedem do chorvatska do gradacu (na makarské riviéře)
akorát jsem trošku vyděšená... podle předpovědi tam má být v týdnu až 35 stupňů!!!! no asi budu permanentně naložená v moři a pod slunečníkem...
a co nového se smlouvou? už vám ji skoukla právnička?
13. čer 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 jako teda nechci se chlubit... teda vlastne chci emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=11547&vOffset=1920
muj prispevek - 13.6. ve 13:33 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. čer 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 jo a preju krasne odpolko emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. čer 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 žirafko gratulujuuuuu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
jseš jednička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. čer 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 kremroli, dekuju emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

krasny den vsem emoticon
14. čer 2007 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Krásné ráno všem berušenkám emoticon emoticon ....dneska vás konečně stíhámmmm

Vezmu to pěkně popořádku a doženu včerejší absenci... emoticon

Takže ooooobrovskáááá gratulace slečně INŽENÝRCE Žirafince!!!!!!.....mám z Tebe velkou radost a mooooc Ti úspěch přeju....konečně máš studium za sebou emoticon emoticon emoticon emoticon

Kremroli, tak si se skoro dočkala....dovča je za dveřmi. Snad vám počásko vyjde a budete si užívat. Budu na Tebe myslet a trošku závidět. emoticon Těším se na fotečky a vyprávění zážitků. emoticon

Elis, no vylidněno tu teda je....asi tím horkem. Já většinou usínám před monitorem, ale na BRMS se snažím jukat, jak to jen jde. Moc držím pěstičky s bytečkem a hlavně pevné nervy, výdrž a trpělivost! emoticon
14. čer 2007 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahojky žirafko! Taky gratuluju!!! emoticon emoticon emoticon
Kremrolko smlouvu skoukla, napsala něco co by tam změnila, Skanska se vyjádřila že něco bere a něco ne.Tak to co nebere se snažim ještě jednou probrat s právničkou...ale zatím mi nenapsala tak nevím jak to půjde. Snad už se to nějak vyřeší! Přejeme Ti krásnou dovolenou a užij si to i za nás!!! emoticon emoticon
14. čer 2007 v 08:43  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Dekuju za gratulace emoticon emoticon emoticon

Kremroli, preju krasnou dovcu emoticon
14. čer 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Žirafko, tak vidím, že jsem nakoukla právě včas.Přidáváme se ke GRATULACI...teď už si budeš jen zaslouženě užívat "studentského" volna emoticon

Kremrolko, krásnou dovolenou a hlavně ŠŤASTNOU CESTU tam i zpět emoticon emoticon
14. čer 2007 ve 14:39  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Díky holky emoticon
Žirafko, to se ti ale ulevilo, viď? Já si pamatuju, že jsem po státnicích spala snad 14 hodin denně - holt člověk musel dospat ten deficit a psychické vyčerpání emoticon
a co máš v plánu dál? doktorát? emoticon emoticon emoticon
Beruš... taky mám co dělat abych udržela hlavu... a ještě mě nějak ukrutně od včerješka bolí emoticon asi od páteře... no jo no... chce to to plavání v moři jako sůl emoticon
Elis tak to jsem překvapaná, že i to něco málo upravit jsou ochotni emoticon ... tak ať vám to dobře dopadne a máte brzo vyřízeno... chápu že to musí člověka vyčerpávat
14. čer 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Maalinko, Ty naše pupíkatko emoticon emoticon
Koukala jsem na koně a máš tam super fotečky!!! Pupík jedna báseň....a na fotce, kde jsi s kolegyní....hmmm, moc Ti to slušelo emoticon . A to už ani nemluvím o fotkách v přírodě...u rybníka a na poli.
Akorát to vedro je úmorné a pro Tebe zvlášť....ale už to dlouho nepotrvá a bude prcek venku. emoticon
14. čer 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, já Ti tak závidímmmm (ač se to teda fakt nemá....ale já se klíďo přiznám)....dovolená už je skoro tu. emoticon Každopádně se připojuji k přání Maalinky....hlavně šťastnou cestu tam i zpět (předpokládám, že jedete autíkem). Je fakt, že je to nejdůležitější....sama z vlastní zkušennosti vím, jaké to je bourat v cizině - speciálně zrovna v Chorvatsku. Takže hoooodně štěstí na cestu a ať nepotkáte nějakého piráta silnic.
Hlava mě taky pobolívá, ale to bude nejspíš od toho vedra...v kanclu máme na padnutí emoticon , celej den čučim do monitoru...prostě ideální emoticon .
Souhlasím, že plavání je na páteř moc dobré a prospěšné....uvidíš, že si odpočineš a přijedeš jako znovuzrozená. Náhodou....nemáš místo v kufru???, že bych se tam vcucla emoticon emoticon
14. čer 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Beruško emoticon emoticon emoticon
místo by se našlo... takže nástup sojčák v pátek v pět a vem si brčko ať se nám cestou v tom kufru neudusíš emoticon
14. čer 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, tak fajn...brčko by se doma možná i našlo, ale nevím jak to provedu s tím mím "špekutělěm"....asi si doma udělám obr liposukci, abych se do kufru vměstnala emoticon emoticon

A já se loučím, za chvilku utíkám na bus...konečně domů.

Přeju všem hezký zbytek dne a zítra papa. emoticon
14. čer 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 ...hmm, zase celá já...."špekutělem"!!!....nějak jsem to přehnala s háčkama emoticon emoticon emoticon
14. čer 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Krásné páteční ráno....takže rychle vstávat a cvičit....a proč???, protože je den emoticon emoticon
15. čer 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Beruško, vzala jsem tě za slovo a už mám po ránu za sebou vysátí celého vozu emoticon to aby se ti u nás v kufru líbilo emoticon
15. čer 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Kremrolko emoticon emoticon
obávám se, že vysátí kufru stačit nebude...nevím jak velký máte kufr, ale obávám se, že se tam nevejdu (i kdybych se osekala sekyrkou emoticon emoticon ). To jedině, že bych se nalámala nebo nadrobila (ale to bych zase udělala nepořádek) emoticon .
Takže jsi doma a horentně se připravujete?
15. čer 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahojky holky! Mám na Vás při pátku veliký dotaz... neznáte někdo nějakého dobrého právníka na řešení věcí kolem pozemků, staveb, jejich prodeje, koupě a tak? Máme jeden obrovskej problém, teda spíš naši, jenže jejich řešení se tak trochu bojim.... takže bych se chtěla s někým poradit...jen nikoho neznám emoticon emoticon
15. čer 2007 v 09:58  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 kremrolko tak dneska přeju šťastnou cestu a dobře bez nehod se nám i vraťte! emoticon Taky bych hned jela, ale kufr už obsadila beruška, takže bych nejspíš musela jedině na střechu autíka.... emoticon emoticon Ale tam by to zase krásně foukalo..... hmmmmm Máme v kanclu taky na padnutí, navíc nám to tu ohřívá servr (nějak mu nikdo nechce dopřát klimošku a on se nám chudáček tak trochu přehřívá emoticon )
15. čer 2007 v 10:02  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Holky, dneska absolutně nestíhám...ke všemu je děsný dusno emoticon emoticon
Pro samou práci jsem se utrhla až teď...tak aspoň na skok.

Elis, bohužel Ti neporadím...žádného dobrého právníka neznám emoticon . No, sice bych věděla o jednom, ale ten je až z Brna (pracuje a bydlí tam....ale maminku má v Táboře). Můžu se zkusit pozeptat...třeba poradí a doporučí někoho zkušenného. Dám Ti vědět, ale neslibuju zázraky. emoticon
15. čer 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ježiši, já jsem ale stará skleróza emoticon ....vždyť máme známou právničku, co dělá přímo na katastrálním úřadě v Táboře. Už fakt stárnu, jinak si to neumím vysvětlit emoticon ....vždyť mě měla napadnout hned jako první. Sami jsme s ní konzultovali spoustu věcí kolem koupě bytu. Takže jestli můžu prosit, písni mi Elis do IP...oč zhruba jde a já zkusím vysondovat co a jak. Případně Ti domluvím nějakou schůzku, dám kontaktní údaje!!
Ale hlavně že jsem si vzpomněla....tak to se mnou ještě úplně ztracený není emoticon emoticon .
15. čer 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ahoj vsem, jenom kratce nakukuju... preju vam vsem krasny vikend emoticon
15. čer 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky pááááááádííííííííííííííííím z práce.... odpoledko vyrážíme... a musím ještě nadělat nějaký sváči...
mějte se tu krásně... a páček shledáček emoticon
15. čer 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Žirafinko emoticon emoticon ...taky přeju krááásný víkend emoticon

Kremrolinko,
měj se na dovolené krásně, užívej si všeho dosyta (moře, sluníčka, jídla a pohodičky) a šťastnou cestu!!! emoticon emoticon Budu se těšit na vyprávění a pořádnou várku foteček....ať máme s holkama nad čím "slintat" na srazíku emoticon . AHOOOOOOOOOOJ emoticon emoticon
15. čer 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Ahojda vsem emoticon tak kde to vazne? emoticon emoticon emoticon
19. čer 2007 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš