Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 no a co říkáš na pokec dneska? Máš toho hodně? Já jen nějaké kontroly a musím napsat asi 6 meilů... jinak si nejsem vědomá žádné jiné práce emoticon Taky se musim začít nějak připravovat na příští týden (výplaty) protože tu budu nejspíš i o těch svátcích emoticon
Kampak se chystáte na dovolenou?
26. čer 2007 v 09:40  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 To by bylo fajn. Práce mám tak nějak přiměřeně....spíš jen takové nárazové rychlovky. Dnešek je docela v pohodě, ale těžko říct, může přijít nějaká obr práce a už si pak nepoklábosíme. Zatím je to ale O.K. emoticon
Dovču budeme trávit tady v Čechách....Liberecko. Chystáme se do ZOO, botanická, památky, Ještěd a možná i Jablonec nad Nisou....jen taková pohodová turistika. emoticon
26. čer 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 ahoj vsem emoticon
26. čer 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 tak to jo. Já bych chtěla být týden na chaloupce a pak týden v září Chorvatsko.... tak už se moc těšim! emoticon Bude to vlastně tak trochu naše svatební cesta....
26. čer 2007 v 10:15  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafinko ahoooooooooj emoticon. Snad tu s náma dnes pobudeš víc než včera....ať si tě náležitě užijeme emoticon

Elis, no já mám pak ještě týden v srpnu, ale to asi budu doma....možná na chalupě, ale letos se žádná cizina nekoná...bohužel emoticon . Jééé, Chorvatsko...taky bych jela. Jenže nějak jsme teď s penízkama na štíru, takže až další léto. No, doufám že se Vám opožděné "honeymoon" vydaří.
26. čer 2007 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 no dneska neperu, takze snad jo emoticon
26. čer 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Ahojky Žirafko!
T
Beruško to já taky doufám že to bude krásné a že si to užijem! Jedeme s kamarádkou, jejím manželem a roční holčičkou tak to bude určitě super! Moc se těšíme! s penízkama to taky není valné, ale pojedem ještě před tím než začneme platit hypo a tak to snad půjde! emoticon
26. čer 2007 v 10:27  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj holčiny
jsem nějaká mrtvá... ta aklimatizace po dovolené je děsná
a to má být člověk odpačatej!!! emoticon
beruško, tak to si dovču určitě užijete... u nás je taky krásně!
my jedem teď na víkend s kamarádkou a jejím přítelem do Adršpachu - v sobotu na kola a v neděli skalní města... hrozně se těším... sice je to štreka, ale určitě to bude stát za to emoticon
my za cestování utratíme vždycky skoro všechny uspořené prašulky emoticon ... no dokud nás netíží hypotéky tak to jde... až budem řešit bydlení bude to horší... nejvíc se praštíme přes kapsu tím Irskem v září... ale je to svatební cesta, tak si jí chcem pořádně užít emoticon ať máme na co vzpomínat emoticon
26. čer 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, my taky razíme se ségrou, švagrem a neteřinkou. Už se těším, aspoň si malé užiju. Takový malý trénink se vždycky hodí emoticon emoticon . No, penízky se nějak kutálejí....je to tím úvěrem a placením okolo. Pořád se cpe do bytu, takže není dost na dovču emoticon .

Žirafi, tak fajn....dneska by Ti stejně prádlo akorát uletělo.
26. čer 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko ahoj emoticon ,
já se Ti nedivím, mě taky vždycky po dovolené bylo v práci ouvej....adaptace zpět na povinnosti a šílení okolo mě zmáhaly. Trvalo mi to cca týden, než jsem se opět srovnala.
Vím, že i u nás je spousta krásných míst....těším se a hodlám si to užít na 100%.
Adršpach je super, tak přeju pěkné počasí.
U nás se za cestování moc neutratilo nikdy, Pavel na to moc není. Já si ciziny taky příliš neužila. Samotné se mi jezdit nechtělo, před zaměstnáním nebylo za co a teď máme jiné závazky emoticon emoticon . Takže si to budu muset vynahradit na stará kolena.... emoticon .
Irsko závidím, kamarádka tam nějaký čas žila a nádhera....krásná a drsná krajina. Spoustu míst k poznávání...dobrodružství na každém kroku. Souhlasím, že svatební cesta by měla být neopakovatelná a není dobré na ní šetřit. Můj sen je Nový Zéland....tak budu doufat, že nám to jednou klapne na svatebku. emoticon
26. čer 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Aklimatizaci po dovoleny taky nemam rada... dokonce jsem jednou hned po dovce mela malou autonehodu - skrabla jsem druhymu autu lak... asi metrova rejha, ale chlapek mel to auto 14 dni novy emoticon emoticon emoticon jsem si myslela, ze se vejdu a nevesla jsem se... hm... Ale to jsem mela ridicak este hodne mokrej, ted uz bych asi zustala stat emoticon
26. čer 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Aklimatizaci po dovče nikdo nerad...je to pak záhul emoticon .
O malých nehodách bych mohla taky vyprávět...2x jsem to absolvovala na vlastní kůži. Poprvé jsem se potkala s jedním šílencem v prudké zatáčce....už jsem se nestačila uhnout (jel skoro v protisměru) a odnesla to zrcátka. Jemu jsem ho skoro urazila a nám prasklo celé sklo. emoticon Podruhé jsem neodhaldla vzdálenost a odřela jsem lak o křoví (naštěstí to šlo rozleštit emoticon ). Ale to jsem byla ještě skoro žabec, řidičák pár dnů.....teď už jezdím bez karambolů (musím zaťukat na dřevo...ťuky, ťuk emoticon ).
26. čer 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 žirafko emoticon dobrýýý
mně tu klimbá hlava na stůl
a za volant radši sedat nebudu emoticon
beruško... nový zelánd by byla krásná svatební cesta emoticon emoticon emoticon
26. čer 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremroli, jojo Nový Zéland je krááásný a já hrozně toužím tam jet. emoticon Jenže ta cena, brrr....už při pomyšlení mi naskakuje kopřivka. emoticon Ale co, snad nám to vyjde....ráda bych měla velkolepou svatebku. Jako zálohu mám Madeiru (Portugalsko) a Holandsko. emoticon
26. čer 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Ahojky holčiny....
Omlouvám se, že sem včera tak vypadla a ani se nerozloučila, ale vyskytla se nějaká ošklivá práce a tak sem kmitala jako blázen a za Váma sem se už nedostala emoticon emoticon emoticon
Koukám jste tu plánovali svatební cestu.... no ta naše je známá. Jedem do Chorvatska. Romí si teď svoje kilometry nalítá a mě to ani nějak nechybí. No a uvidíme jak to bude dál...třeba si pak vyberem ještě nějakou další exotičtější emoticon
27. čer 2007 v 09:05  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Hezke ranko preju emoticon
27. čer 2007 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Krásné ráno všem emoticon emoticon

Elis, já taky včera odpadla a bez rozloučení. Zlobil nám net a už nenaskočil emoticon .
No, svatební cesta se tu probírala....u Kremrolky je to hodně aktuální a já se jen přidala se svou vytouženou. Chorvatsko je fajn a důležité je, že tam jedete spolu. Takže na místu pak ani tolik nesejde. Já mám ovšem smělé plány a nejsem žádný troškař....rovnou takovou drahotu emoticon . Jenže moc o Zélandě sním a pevně věřím, že to snad vyjde. Kamarádka se odtud nedavno vrátila (4 roky tam pracovala), takže jsem se namlsala ještě víc. emoticon

Žirafinko, ahoj emoticon emoticon
co pořád děláš, když už nestuduješ???
27. čer 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Zarizuju spoooooooooooooustu veci emoticon emoticon emoticon

Moje vysnena svatebka je bud Island a nebo Belorusko a nebo Rusko emoticon
27. čer 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendi
Registrovala se 11. října 2006 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vendi
Registrovala se 11. října 2006 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahoj holky!
Tak se mi to blíží! Už je pár dní. Včera jsme byli vyzvednout prstýnky, jsou naprosto úžasný a dokonalý. Největší perlička je, že v nich máme vyryto vlastní písmem "Vendulka 7.7.2007" a "Kája 7.7.2007". Vypadá to moc hezkyemoticon
27. čer 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafi, tak to jo emoticon . Neboj, nemusíš se bát, že bych Tě snad podezřívala z nic nedělání emoticon .

Já mám pořád na prvním místě Zéland, pak jako náhradní možnosti: Madeira, Norsko a Holandsko emoticon .

Vendi, tak to gratuluju....hlavně, že se prstýnky povedly. Nemáš fotku??
27. čer 2007 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Já to vím, že hlavní je že jedeme spolu! emoticon O Zélandu sní i manža, jenže je to fakt drahé a teď budeme platit to bydlení, tak uvidíme třeba to někdy vyjde... navíc tam má nějakou sestřenku či co a tak by nás to vyšlo ještě o něco málo levněji! emoticon Tak uvidíme na co budou chechtáky emoticon

Vendi tak to už se určitě těšíš moc a moc... a kde a v kolik máte svatbu? Možná už si to tu psala, ale já sem skleroušek emoticon
Gratuluju k prstýnkům!

Jo a když tu řešíme tu svatbu tak v Táboře už je otevřenej ten salon v Čekanicích! Chci se tam jít kouknout až se dostanu do Tábora.... Vždycky kolem jen projíždim autem a hned bych si tu svatbu zopakovala! emoticon
Chtěli jsme s manžou fotky i z léta.... a plánovali, že se dojdeme do Klokot vyfotit, ale oni tam teď nasadili místo růží nějaké letničky a to fakt nechci. Příští rok tam ale snad budou zase růže! (zatím je to neoficiální informace, tak doufám, že bude pravdivá! ) Takže příští rok se budeme fotit! emoticon emoticon emoticon A uděláme si druhou letní svatbu!
27. čer 2007 v 10:02  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, no drahý je to šíleně, jenže já tam prostě chci emoticon emoticon .
O salonu v Čekanicích nevím, ale díky za tip. Určo se tam půjdu kouknout, až to bude aktuální.
27. čer 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 no a nebo když by ses třeba nějakou sobotu ráno nudila.... a já tam měla cestu tak se můžeš přidat! emoticon O tom salonu sem Vám tu říkala už když sem plánovala já svatbu... no a otevřenej je,ale nevím od kdy a jak emoticon Ale to není problém a zjistím emoticon emoticon Stejně sem na to zvědavá, viděla sem ho v průběhu zařizování a bylo to tam celkem hezké....
27. čer 2007 v 11:09  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Se z toho picnu....šéf mi dneska příšerně pije krev. Dělá si ze mě akorát poslíčka a prostředníka. Copak můžu za něj pořád něco řešit?, už si připadám jako onuce.....grrrr emoticon emoticon .
Tak jsem se vyvztekala a teď můžu opět klebetit....jenže tady je zas mrtvoučko emoticon emoticon .

HOLKÝÝ, kde se mi touláte???? emoticon

Elis, beru Tě za slovo....až budu potřebovat, tak se u Tebe stavím a půjdeme společně vymetat salóny. emoticon emoticon
27. čer 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 ja obedvam emoticon nam nam nam emoticon
27. čer 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 já už jsem po obídku emoticon .
Copak baštíš dobrého?
27. čer 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, jdu jen na skok pozdravit.
Za chvíli vyražím do Prahy. Kamarádka odjíždí na rok pracovně do Indie, takže má rozlučku a navíc jiná udělala dneska bakalářku na VŠE emoticon takže dvojitá oslava emoticon
Taky bych baštila, ale dneska už vážně nestíhám, tak nedělejte chutě emoticon
27. čer 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Kremroli,
V Praze si to užij a nepřeháněj dávky alkoholu emoticon . Ale co, slavit se má pořádně....zvlášť když jsou hned 2 příležitosti najednou. emoticon
Snad se najíš aspoň trochu v Praze. Jen nehladovět, nebo se nám za chvilku ztratíš...žížalko emoticon .
27. čer 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Hezkyyyyy, tak to krasne oslavte emoticon

Mam testoviny a kureci cinskou panev
27. čer 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Beruš a Žiraf díky emoticon
... a s tím "ztrácením" to nebude tak horký emoticon
Měli jsme na dovče bufetový snídaně i večeře, takž ebříško se našťouchlo na měsíc dopředu emoticon emoticon emoticon
27. čer 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš