Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Preju vam krasne svatky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem na příjmu. Berušce děkuji za vyřízení mé omluvy.Čeká nás totiž rodinné posezení k výročí svatby mých rodičů.Tak proto nemůžu prchnout za vámi a s vámi ;-) Další termín mě nenapadá, ale když vše dobře půjde, tak do půlky července zůstávám klidná a mám volno :-) :-) Přejeme pěkné svátky vám všem.. :-)
Odpovědět
Hm, takze zmena je zivot... a ja nakonec teda asi budu moct na tu andelcinu svatbu dorazit, takze jsem klidne pro srazik 21/4... ale nic neslibuju, uvidim, jestli se mi povede se utrhnout od stehovani...
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafko, tak to by bylo super.Okoukneme další nevěstu, pak zapijeme konec její svobody a ještě se uvidíme. Stěhování nech na siláky :-)
Odpovědět
ahojky taborandy, tak jsem tady po krasnych par dnech volna x-) v praze jsme se s kamoskama skvele pobavily, pak jsem u babicky na velikonoce pekne nacpala brisko :-) takze mam co shazovat... doufam ze jste utoky pomlazek ve zdravi prezily :-D a jestli mate jelitka jako ja, tak si z toho nic nedelejte, aspon budeme cely rok zdrave ;-) ze nebude srazik tenhle vikend me celkem mrzi, ale aspon se i kdyz trochu opozdene vrhnu na jarni uklid a kdyz bude pekne spachame s Petrem nejaky cyklovylet, abychom ty kola letos uz provetrali... pokud mi do toho nic nevleze tak bych na andeliky svatbu rada dorazila tak si to vynahradime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!Dneska sem v práci jen do dvou, ale zase je to šíleně naprásknuté...a teď chci jít řešit dovču...snad mi jí daji......vlastně to bude tak trochu i naše svatební cesta když to vyjde.... :-D a starala bych se tam o jednu malou holčičku, které tou dobou bude 14 měsíců! Tak se těšim a ještě ani nevim jak to dopadne... :-| Snad dobře...pevně v to doufám! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a na svatbu 21.4 jdu určitě!! Takže bych si klíďo šla pak někam sednout....
Odpovědět
holky, nejak nam to tu umira :-( elismi, doufam, ze to s dovcou vyslo my pojedem urcite letos i na predsvatebni cestu, trosku se na tyden opalit k mori do Chorvatska jezdime vzdycky v cervnu kdyz jeste nebyva moc lidi ja uz striham metr jak se rika... letos se nejak nemuzu dockat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kremrolko! To to tady fakt umírá :-( Doufám, že dovolená vyjde, v práci se povedlo zařídit! :-D Takže teď jen rozhodnutí ostatních a jedeme do Chorvatska taky,ale přesně v den, kdy se ty budeš vdávat...takže bohužel propásnu svatbičku.... :-(
Odpovědět
my uz jsme byli v chorvatsku loni, taky druhy tyden v zari a bylo prekrasne... a ze svtaby budou fotky, tak te to mrzet nemusi... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak fajn a už se na ně moc těšim, tak doufám, ža až se vrátim tak tu nějaké najdu! :-D :-D A bylo tam ten týden teplo?Kolik tam bylo stupňů????
Odpovědět
Profilova fotka
halooooo holky!!!Kdepak jste???Tady je smutno :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojda eliiis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!!Tak aspoň někdo se ukázal! :-) Jakpak se máš? Co jenového? Dlouho sem tu nebyla a s nikým z Vás nemluvila :-(
Odpovědět
Mam se desne uspechane... a noveho tak nejak nic... snad jenom ze jsem se dneska krasne povozila a prochrapala v metru... neni nad to, kdyz se na Ladvi nemusi ven :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
copak si prováděla?Usnula a přejela? Mě se tuhle stalo, že sem jela do práce a ne že bych usnula,ale nějak sem přemýšlela ...a vystupovala tak trochu později než sem měla! :-D :-D :-D
Odpovědět
Usnula... ale naschval... jsem mela hodku casu a chtelo se mi ukrutne spat, tak jsem se projela po trase roztyly-ladvi-opatov (tam jsem si koupila nejakou mnamku) - hlavak - skola :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo...a teď se šrotíš ve škole? Já mám zítra uzávěrku a včera sem skoro nic neudělala, dneska se mi nechce o moc víc... :-(
Odpovědět
Jojo... ted jsem ve skole :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ty se máš!Hned bych si to s tebou vyměnila...nechceš?
Odpovědět
Ani nee :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no si myslim...ve škole je to pohoda...v práci už je to horší :-( Stejně pořád uvažuju o tom, že bych si udělala nějakou školu dálkově nebo večerně nebo jak se tomu teď říká ;-) Asi se doma moc nudim :-D :-D
Odpovědět
Jezis, tak se nastehuj k nam... prace budes mit az nad hlavu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to já bych doma měla práce taky dost...ale začínáme uvažovat o zvětšení rodinky...a to se doma asi pak ukoušu nudou :-| A taková ta práce jen uklízet a vařit...tak to dlouho nevydržim dělat. Tak si se školou nějak přád pohrávám.....
Odpovědět
jo taaaak :-) no materska a dalkovy, to je podle me prima kombinace... drzim palecky...
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju! :-D Uvidíme jak to dopadne. Minulý víkend sem totiž zase slyšela názor tchána a fakt bych mu ublížila! že prej já půjdu do práce a Romík že bude na mateřské a vrátí se do Libějic.... Dobrý ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny Táboračky a okolňačky ;-) Vezmete mě mezi sebe, když jsem zatím svobodná a bez termínu svatby? :-)
Odpovědět
Ahoj Livand - jasneee, tady je vitana kazda dobra dusicka :-) Elis - jo tak to je vyborny :-D :-D :-D Se musim podivat, kde jsou ty Libejice... jo a odstrikany mliko bys kazdej den posilala kuryrem, ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj holciny :-) livand vitej mezi nami x-) elis, my meli v Chorvatsku snad 30 stupnu a nebe bez mracku - nadhera :-) uz se tesim.. v cervnu sice byva jeste chladnesji more, ale mne to neva, hlavne aby svitilo slunicko :-) co se tyce matersky a dalkove skoly, je spousta holek co to dokaze a maji muj obdiv.. ja pri skole chodila na zkracenej uvazek do prace a mela jsem toho nad hlavu a myslim ze dite je mnohem vetsi zaprah nez 4-5 hodin denne v praci :-D ale proc to nezkusit ;-)
Odpovědět
holky se tak tesim.. za par hodinek mazu do Prahy a jdu do divadla na Duska na Manzelske vrazdeni - aspon budu mit inspiraci co po svatbe :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?