Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Kremroli - super - nezapomen potom poreferovat, at vime, jak na to :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Livand!Vítej mezi náma! :-D Ahojky Kremrolko!! Tak to je super! Taky se tam těšim už teď jak malé dítě! :-D A tím počasím si mě potěšila!! :-D :-D :-D žirafka: Jo a možná i doporučeně a v nějakém chladícím boxu! Je to prostě d....
Odpovědět
No je to vzdycky skoda kdyz si clovek vybere dovcu a pak tam ma cely tyden osklivo... to zamrzi... ale zari mame vyzkouseny... jednou si pamutuju ze jeste kdyz jsme bydleli v Nuslich a byl zrovna Menovy fond a domu se clovek dostal jen pres deset policajtu tak jsme radsi vyrazili autem k mori a to byl konec zari a tak nadherne a teploucky moricko.. kraaaaasa!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmmmmmm....nedělej chutě! fakt se už teď nemůžu dočkat a to jedem až v září :-(
Odpovědět
Menovy fond byl vyborny - ve skole bylo volno :-D :-D :-D Ujeli jsme do Jizerek x-) x-) x-)
Odpovědět
Holky, pacek, mizim pryc... mejte se krasne a mejte rady zirafky x-) x-) x-)
Odpovědět
Jeste teda musim napsat, ze tahle stranka ma priiiiiiiiiiima cislo x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa žirafko!
Odpovědět
prima cislo to je, ale nevim co to znamena zirafko105... :-)
Odpovědět
tak ja se dneska taky loucim, jeste neco dodelam a padim mejte se fajnove a krasny slunecny vikend preje kremrolka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Tak tu máme zase pátek! Huráááááá! :-D :-D a má být krásně!!! :-D :-D :-D :-D kremrolko jaké bylo divadlo?
Odpovědět
ahojky, divadlo bylo super... jen doufam ze nedopadneme stejne po 15ti letech manzelstvi ;-) cele dvouhodinove predstaveni odehrali jen dva herci, ale Dusek byl fakt vyborny... takova tragikomedie ze zivota :-D ... kolikrat si clovek rekl proc na to chodi do divadla kdyz to ma doma :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jinak razim za chvili do centra obhlidnout nejake pekne spodni pradlo pod svatebni saty latku na saty uz mam - tenhle tyden jsem uspesne dokoupila posledni kousek, tak ji mam z cele republiky - krajku z Prahy, saten ze Zruce nad Sazavou a sifon z Tabora :-) nejhorsi bylo to tahat furt s sebou aby clovek porovnal jestli to k sobe ladi... uz jsem byla z tech sampan, smetanovych, vanilkovych, slonovych kosti a maslovych barev cela popletena :-D :-D :-D tak jeste to pradylko, boticky a muzem zacit sit... doufam ze teta vycaruje neco pekneho... predstavu uz mam ;-) jeste tu postavu :-) ale tenhle vikend snad provetrame kola, ma byt hezky tak ty velikonoce vysportuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky, zdravíma přeji všem krásný a pohodový pátek 13 :-D :-D Mě čeká další etapa mytí oken, ale naštěstí je krásně tak to bude raz dva hotové.A pak se s bříškem vyvalíme na lavičce a budeme štrikovat největší svetřík světa :-) A zítra máme v plánu ten výlet k našim a na společnou večeři,ale když to jeaž na 17 hodinu, možná Míru ukecám na nějaký ten výlet na zámeček či hrad.Uvidíme.No měl ato být svatební den, tak ať si to pěkně užijeme. A ještě že jsem se vzali dřív, nevím, kam bych narvala ten pupík, co můžete vidět an modrém koníkovi :-D Mějte se pěkně a doufám,že příští sobota na Andeliky svatbě bude srazová!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kremrolko tak to přeju hodně štěstí! a ať něco vybereš! :-D Já mám známou u Dvořáka a ta tam má tak krásné prádlo.....hmmmm škoda že na mě ne :-( Já už sem dopadla tak bledě, že hledám někoho, kdo mi ho bude šít :-| Ahojky maalinko! Jakpak se máte? Už sem s tebou dlouho nemluvila! :-D Okna ti nezávidim, já bych se do nich měla taky pustit odpo...ale tady v Praze to půjde jedna dvě mám jen jedno a příští víkend musim zvládnout špaletová u babičky...snad bude taky tak pěkně! ;-) A se svatbou Andeliky určitě počítám!! Jdu na víc než 100% :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojda vsem :-) Maalinko, predem te musim pochvalit za uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasne zirafi dupacky v albicku x-) x-) x-) proste krasa x-) x-) x-) Jinak se mam celkem fajn, vcera v noci jsem prijela z Prahy a dneska tam zase odpoledne jedu... bomba ]-( ]-( ]-( K tomu ty kvetouci brizy venku... potvory hnusny... 8-( 8-( 8-( Ale jinak pohoda... :-D :-D :-D Okna nemeju, taky proc, kdyz se to snad bude brzo bourat... :-) Ale mela bych zamest verandu, tam uz je bordel jako v malem tanku... ;-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek!!! Jakpak se máš?
Odpovědět
Mam se bajecne jarne... tece mi z nosu a z oci a kapesnicky spotrebovavam po balicich... ]-( ]-( ]-( Ale jinak prima... Kocour sel spat a tak uz tady tak strasne nerve :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty se máš že jsi doma! Taky bych byla a o prskání a tečení z očí mi ani povídat nemusíš :-( TAky to zažívám,ale dneska ráno sem volala k doktorce, tak si mám vzít dávku léku a v pondělí se domluvíme na dalším postupu!Bych se toho chtěla zbavit úplně,tak pevně doufám, že to vyjde!!!! :-D
Odpovědět
No ja jsem na alergology uplne rezignovala, pac ty jejich vakciny byly vzdycky akorat o tahani penez z kapes a o nicem jinem... takze akorat jednou za cas zajdu za praktickou, ta mi predepise Zyrtec (ten ted teda koukam ale hodne podrazil, takze zkusim neco jinyho...) a kapky do oci a jede se dal...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to znám, po vakcínách sem vypadla jak nafouknutej balón jak sem po nich otékala přes zimu a v léťě sem otékala po pylu...tak k čemu to bylo? Jen aby si člověk připadal blbě celej rok! Navíc Zyrtek se na mě i mém bráchovi podepsal zdravotně!Takže ten nechci vidět ani z rychlíku. Ľoni sem začala řešit homeopatii...není to léčba na týden,ale snad pomůže!
Odpovědět
Jak se na vas podepsal? Ja ho do sebe valim v sezone uz takovejch 13 let... tak povidej povidej... =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám to, samozřejmě ne písemně, potvrzené od pár doktorů - začali jsme ho baštit a horšili se nám oči...no a došlo to tak daleko, že během půl roku jsme oba měli brýle. U mě to ještě šlo, já se snažila ho do sebe moc nehnat,ale brácha poctivě baštil a taky je na tom o dost hůř než já!Předtím viděl jak ostříž a najednou dostal mám pocit asi dvojky skla....
Odpovědět
Fiha =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prostě během půl roku baštění jsme byli brejlovci :-(
Odpovědět
Aha... no ja jsem byla brejlovecek uz od zacatku skoly... ale to jsem na to hodne prdela... Ted uz se bez brejli neobejdu, ale zvykla jsem si :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to já sem si za tu dobu taky zvykla, ale někdy mi to vadí. Třeba při aquaaerobiku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj Taborandy!!!!! jak se mate???? zdravim novy prirustek :-) hlasim, ze jsem uplne hotova - v praci zachvili budu bydlet a na svatbu nemam milion veci dotazenejch, coz me dost, ale dost stve a zacina strasit :-( 1. saty ok, musi mi je jeste povolit bych v nich nemela tak uuuuudesne nacpany prsa 2. boty - super vysoky boty - doma - kupodivu jsou vic nez poholdlny, no kdo by to rek, od Bati ve sleve :-) 3. spodni pradlo nakoupeny 4. hlava obarvena - zkouska liceni provedena - jsem NADSENA 5. zenich oblecen, cely elegan 6. kvetiny zamluveny, zitra si jdu domluvit kdy co vyzvednem 7. kostel a priprava v poradku - jupiiii vse zanami 8. varhanik jede samo na sjezd varhaniku do rakouska - mam jinou sleccnu varhanici, doufam ze to nebude prusvich 9. nemame svicky - help - kde je mam koupit???? 10. neumime slib 11. kolik jste si - Kami treba - kupovali masli na jedno prumerne auto???? myslim do vokynek 12. hospoda - nemam dohodnuto, co si privezu na raut, musim domluvit 13. autobus v poradku 14. mame prvni svatebni dary - jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mmj. digitalni fotak jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 15. cukrovi i dorty zamluveny, kolacky rozplanovany :-) napada nekoho neco co mam jeste zaridit a nezminila jsem???? prosim o pomooooooc nevesty i budouci nevesty ;-) :-D :-N x-) nonic zacinam vysilovat, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
mmj: kremrolko, uz se tesim, jaky saticky jste vymysleli s tetou elismi - mama taky bere zyrtec, musim ji rict, aby si davala pozor - je alergik, astmatik, no proste vsechno, co si vzpomenes, uz tak ma ocni vadu, aby to nebylo este horsi. jo a uz jste vybrali ten bytecek? tchanum zdar nazdar :-)))))))))) zirafko - jak se maaas? uz mate ty vokynka definitivne vybrany???? mmj. opatov - ladvi se taky da jet autobusem - to je teprve zazitek :-) kde mame fialenku? a berusku??? a smalika???????? vime o nich neco?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andeli, tak koukám, jsi v 1 kole. Na auta nevěsty a ženicha jsem koupila stuhy 4 cm široký a měla jsem 3 kusy.Nakonce jsem potřebovala jen asi 1,5. Do aut jsem si pořídila pro jistotu 10 ks těch klasických úzkých s tím, že zbydou.Nakonec jsme měli jen autobus, tam bratránci vymotali 2 kousky a ještě něco padlo na okna u nevěsty a ženicha.Zbytek se mi hodil teď na velikonice, kdy si něco vzala mamka s babičkou pro koledníky. Takže bych tak počítala, že na auto padne 1 10m stužka. Doufám, že je to trošku srozumitelné :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?