Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj berušenky moje :-) Beruška se hlásí po hooodně dlouhé odmlce....bohužel opět zápolím s chřipkou :-p :-( :-( a už skoro týden zase marodím. Letos si to opravdu užívám. Do práce jsem chodila pouze týden a něco, jsem už z toho pěkně naštvaná, ale bylo mi tak mizerně, že jsem stejně nebyla schopná dojíždět. Statečně jsem odolávala 4 dny, ale nakonec jsem byla přemožena. Nyní už je mi lépe a začínám se pomalu těšit do práce. Doma je fajn, ale dlouho se to vydržet nedá. Ke všemu je venku tak nádherně a já trčím doma. :-| Už se ale těším moc , moc na Andeliky svatbu i na případný srazík. x-) Teď se jdu konečně pustit do přelouskání všech příspěvků, co jste za mé nepřítomnosti stihly sepsat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to přelouskala a mám z toho hlavu v pejru :-D , vy jste se ale náramně činily. Probralo se všechno možné.....pokusím se na to nějak zareagovat :-) Livand, vítej mezi nás :-) , každý nový člen je srdečně vítán :-) Kremrolinko, jak jsem tak četla máš to pěkně naplánované i zorganizované. Už se moc těším na šatičky, snad to s tetou dobře vymyslíte :-) Chorvatsko tiše závidím, ale přeju vám na poslední společné a hlavně svobodné dovolené spoustu sluníčka a pohody. Maalinko, Ty naše těhulinko.....krásně se kulatíte a moooooc vám to sluší. Míra je šikulka, postýlka vypadá zatím pěkně. A koukala jsem, jak začíná přibývat výbavička....jen tak dál. Ať je mrňousek parádník (parádnice). :-) Žirafinko, i Ty jedna....takhle pospávat v metru :-D :-D Doufám, že ve škole jde všechno O.K. Taky přeju hodně zdaru při výběru nových oken ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, už se Ti to pěkně krátí a máš to fakt za pár.....jen ten čas chybí, že??? Přečetla jsem co všechno už máte i to, co vůbec nestíháš. V práci se vůbec nic nezměnilo a jsi neustále v jednom kole. Chtělo by to trošičku přibrzdit, nebo se staháš :-|. Ale vypadá to, že vám bude přát počasí a budete mít nádherně....pokud slunečno a teploučko vydrží. Moc se na svatbičku těším!!!! Moc na Tebe myslím, držím pěstičky a přeju pevné nervy při zařizování :-) Elis, u Tebe se taky příliš nezměnilo....jste na tom s Andelikou podobně. Obě pořád upracované, ani chvilička oddechu :-( . Ale snad se to zlepší. Doufám, že i vysněné vlastní bydlení bude brzo ;-) Tchánův nápad, jak vyřešit mateřskou je dobrý....hlavně, když se syn vrátí zpět domů :-D Raději ani nekomentuji. Holt některé vztahy v rodině jsou kuriozní. Vůbec Ti nezávidím. Taky to nemám ideální, ale takhle daleko to zatím nezašlo. Každopádně hlavu vzhůru a nemyslet na to. :-) A ještě jeden takový vzkaz všem "trpitelkám", co se potýkají s alergiemy.....hlavně vydržet!!!!! :-)
Odpovědět
Jeeeeeeeeeeeeeeee beruskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jsem ti chtela psat SMSku, ale koukam, ze zijes x-) x-) x-) to je dobre x-) x-) x-) Jdu si te precist :-)
Odpovědět
Ahojky, zdravim po dlouhe dobe Berusku a tesim se ze se vsechny uvidme na Andeliky svatbicce x-) x-) x-) Andeli, tobe preju hlavne co nejmin nervu, at Vam tenhle pracovni tyden rychle utece a huraaaaaaaaaaaaaaaa do kostela :-) Doufam ze pocasko nam vydrzi a v sobotu bude pekne hrat slunicko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!!! Jakpak se všechny máte po víkendu?Koukám se tu objevila Andeli a je v jednom kole a neví co dřív zařídit!! Tak mooocccc držim pěstičky ať to všechno zvládneš! Počasí Vám bude určitě přát! A určitě se tam všechny uvidíme! :-D Těšim se!! Možná je to moje poslední návštěva kostela v Klokotech (myslím tím nějaký obřad)... tak si to musíme s manžílkem ještě jednou užít!! :-D :-D určitě přijde se mnou! A sedneme teda potom aspoň na chvilku někde na kafíčko nebo čajíček a nejlépe s nějakým krásným kouskem dortíčku?? :-D :-D Já sem teda pro!!Kdo se přidá? A kde se sejdeme a v kolik??
Odpovědět
Ahojda vsem - pro kaficko nebo cajicek s nejakym dortickem popr. nejaky obidecek jsem urcite... :-D :-D Kde a v kolik? To me vubec nenapada... :-D A jinak preju hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
no a když bude velké vedro tak bych dortíček nahradila nějakou dobroučkou zmrzlinkou! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, takovýhle chutě mi děláte už v pondělí!!!! Nevim jestli přijdu s manžílkem, ale pupíka vezmu určitě s sebou.A taky fotky, chcete :-) A Eli, ty je vezmeš taky, vidď.Prosím ;-) :-) Sejdeme se asi u kostela a pak se domluvíme, kam se půjde.Bylo by to pěkné někde na terásce..
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní odpoledne.....sluníčko svítí, ptáčkové štěbetají a definitivně je jaroooo :-) Holky, opravdu jsem naživu, i když marod......ale do víkendu už budu snad fit. Pěkně si Andeliky svatbu užijeme......bude to nádhera, počasíčko je na to jako stvořený x-) Posedět můžeme jít kamkoliv, dohodneme se až na místě. Jsem pro, abychom se sešly před kostelem. Akorát napište čas, ve který se sejdeme. Žirafinko, jsem ráda, že na mě tak myslíš x-) Kremrolko, sluníčko snad hřát bude a my se pěkně opálíme :-D Elis, taky souhlasím s nějakým prima posezením, bude to fajn relax ;-) Maalinko, pupíka vem určitě s sebou.....hned Ti ho pořádně ošmatáme :-D :-D Na fotky nezapomeň, necháme se inspirovat a hlavně se pokocháme. Teráska by byla fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! maalinko snad na ně nezapomenu ;-) Taky se musíš pokochat! Ty je ale určitě taky nezapomeň vzít sebou! Včetně pupíka :-D Se mnou manžílek půjde určitě! Půjdeme si užívat místo činu ještě jednou! :-D Tentokrát trochu víc zezadu! :-D :-D :-D Teráska by byla určitě fajn! Vidím to na sraz tak mezi 11 až 11:15. Svatba je od 11:30 jestli si to pamatuju dobře... Tak co na to říkáte?
Odpovědět
Elis, doufam, ze tam bude mit andelika tepleji nez vy :-D PS: Ja pujdu bez chlapa... Muzu? =-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jéé, tak to já bych přišla až na 12, ale budu tam včas i s fotečkama. Žirafko, nooooo, že to jsi ty, tak ho nech doma a vezmi místo něj nějakou žirafku :-)
Odpovědět
Vemu tu nejvetsi, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JAsně, ať to vypdá, že nás je velká banda :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to nás nebude velká banda i tak? :-D :-D No a s tím teplem...holky já bych se na vašem místě oblékla docela dost. V kostele je totiž tepleji v zimě něž touhle dobou...aspoň já vždycky víc mzrla touhle dobou než v prosinci! :-D :-D Tak ať si z té svatby pak neodnesete nějakou nemoc :-(
Odpovědět
Jeziiiiis... jestli v tom kostele bude este zimnejc nez pri tvy svatbe, tak to si tam vezmu rovnou perinu s sebou... Uz abych si to zacala psat... zirafa, perina... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt nechci strašit,ale tak moc teplo ještě není aby se to tam ohřálo. Takže se tam drží ta správná zima! Ale já vlastně ani nevím,jestli to budou mít i se mší...kdyby ne tak je to minimálně o půl hodiny kratší než byla ta naše svatba....tak to by možná i šlo ne? :-D :-D Ale teplé prádlo a pořádné fusekle vřele doporučuju! :-D Já se určitě navlíknu jak pumpa! :-D Tentokrát nebudu mít kožíšek tak by mi asi mohla být i zima! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooooooooj Táborandy, jsem tuuuuuuuuu ;-)
Odpovědět
Ahoj smajliiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj žiraaaaaaaaaaaaf :-D , tak jak se daří?
Odpovědět
uz se mi po tobe straaaasne stejskalo... prijdes v sobotu?
Odpovědět
Profilova fotka
mě se po vás taky stýskalo, ale v práci se sem prostě nedostanu ]-( a večer bývám hotová :-D . Nevím nevím co s tou sobotou, kamarádka má narozeniny, čekám až mi napíše kdy je oslava a dle toho se zařídím ;-)
Odpovědět
ok... a co jinak noveho - povidej, prehanej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no už skoro všechno máme, ale jedna věc mě trápí - nemáme hudbu :-(
Odpovědět
nezoufej - ja vemu klavesy, z holek urcite nektera nekdy hrala na pistalku nebo na housle nebo harmoniku nebo tak neco... a udelame ti kapelu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D a já do toho zazpívám a manžel mi frnkne rovnou :-D
Odpovědět
No a pak ze nemas hudbu :-D Musim mizet, pacek a krasny vecir
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé to je škoda, ale i tak díky za pokecík a papapa
Odpovědět
Profilova fotka
achoj Taborandy!!!! diky za podporu, ze na me myslite :-D fakt je to ted nejaky chaoticky, ale rikam si - hlavne ze se vezmem, ostatni je fuk :-) pocasi, vyzdoba, proste jsem rezignovala, uz delam jen to, co stiham - fakt nechapu ty nevesty, co to maj vsechno osefovany do detailu a jeste barevne sladeny i trencle tchana s kalhotkama maminky ;-) jo a teda jako doufam, ze budeme mit nejakej srazik este po moji svatbe a pred Kamcinym mimiskem JA CHCI TAKY VIDET PUPIK, fotky a zase pekne podrbat a zmrzku a dortiiiiiceeeek x-) smajli - a jakou muziku hledate???? muzu Vam doporucit ty nase muzikanty, kdyby si chtela - je to vsechno od lidovky po moderni, este delaji druzbu a zabavu na svatbe a jsou hrozne fajn! ale nevim, jakej typ muziky si predstavujes - kdyztak dej vedet 8-) no ale treba zirafka a spol by byly lepsi :-) nedavno se tu rozebiralo, na jaky nastroje kdo umi a kdo ma doma klavir :-) UPOZORNENI: v tomhle ohledu jsem ztracena - ja zpivam jen na koncertech, vono se to v ty moji muzice tak hezky ztraci :-) a hraju pouze na nervy, ale zase v tom jsem mistr :-) svatbu mame beze mse, ale moch by Vas v kostele skripnout srank, tak se fakt oblecte, dneska jsme byli na nacviku a ... ehm.... tekla mi nudle nebo jak to slusne rict :-D chci to videt naostro - to mi este ukapne slza, musim si vzit kapesniiiiiik - nejlepe supervelkej tatuv tmavezelenej s divokou kachnou jo-a tesim se, az Vas tam uvidim ;-) paaaaaaaaaaaaaaaa Andelika
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?