Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Mikanek: přesně jak řikáš, radši půjdu dřív, a pak budu mít klid :-) Já sem pak strasně nervózní když nemám něco zařízeného .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áhoj :-) Tak jsem viděla alespoň někoho:o) Hele, napadlo mi, chodí sem ještě Pajmou někdy? Jsem moc ráda, že jste na mě počkali, kdo mohl :-) A stela opravdu dává - alespoň dar výřečnosti - Pepík povídal a povídal :-) Zuzan: držim palečky a Honzu Soukupa v práci už jsem obeznámila - zdraví a asi se těší, až zas budou silnice sjízdný :-) Vladi: Věřim, že sis to užila - já bych si Abbu taky užila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mik: účet byl v pohodě, jen suzzanka platila jinou palačinku, ale ono to vyšlo asi na stejno :-) moni: :-D my zítra jdeme na mysliveckej bál, tak sem zvědavá, poprvý od nehody budu delší dobu v podpadcích a silonkách :-) snad aspoň vyhrajem něco v tombole, ale říkali sme si, že opeřenců se raději vzdáme :-S v neděli slaví Lukášek narozeniny, tak máme o zábavu na víkend postaráno
Odpovědět
ahoj holky, tak my jsme včera dojeli k rodičům, ale šílená cesta, celou dobu jsem jela tak 50-70 víc ne, silnice strašný, naváto a chvílema ta bílá tma, no peklo. Taky jsme to jeli skoro 2,5 hodky a normálně se to jezdí tak hodku a kousek, vůbec to nešlo, nic jsem neviděla. No byla jsem ráda, když jsme dojeli.¨ Monisek: mi mrzí, že jsem tě nestihla, ale bohužel mi to nějak nedošlo, že jako je ten koncert, tak holt příště. Jo a Pajmou už jsem fakt dost dlouho neviděla, jenom jsem koukala že v bazaru prodávala ty svoje svatební šaty. Jo a Pepik ani nepotřebuje Stelu co, my jsme ukecané normálně od přírody :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska bylo krasne, ze? Byli jsme se projit,a el je to pekna fuska, kazdym dnem je to narocnejsi a narocnejsi :-D zukl: doufam, ze budes spokojena. Ona to totiz dela jako vedlejsak, proto nema ani zadnej kosmetak, to mela driv, ale pak jich bylo tolika, ze je to neuzivilo a tak sla delat neco jinyho a tohle jen jako bokovku. Takze mozna proto se divi. Ale stoji to za to, doufam, ze opravdu budes spokojena :-) mika: jak se dari a co u vas noveho? Jinak jsem zabrousila na stranky Potucku, ty maji tak nadherny fotky, porad me to mrzi, ze na nas termin uz meli plno. Tak se najde jina prilezitost, kdy jejich sluzeb vyuzijeme, ted prave premyslime, ze je zvolime na nafoceni briska :-)
Odpovědět
Gejsa : no tak určitě mě nalíčí líp než já samotná :-) a pokud jsi byla spokojená ty i další tak určitě budu taky .... a kdy máš vůbec termín? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek vladi: my jsme koupili lístky taky na ABBU tchýni a mamině,strašně si to užili,akorát tam byla prý strašná zima.sem ti zapomněla říct,že Janina hlásila,že všechno ví od svých zdrojů (o mě a Mackovi :-)). gejsa:nazdárek mamino,už se to blíží a blíží,za chvilku tady bodou fotky broučka no jinak nám,už jsou dva měsíce,moc se smějeme fotky jsou na koníkovi a povídáme si,také držíme hlavičku stále zvládáme dělat nehty,už jsem to rozjela,teď jsem měla tři za sebou,tak kdyby jste třeba některá chtěla ;-)
Odpovědět
Mapemo : ahojky, na koníka kouknu, máš tam stejnou přezdívku?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) vladi: to my jsme vyrazili v sobotu do Plas a místy byl taky na silnici navátý sníh, tak to jsem čučela a jela jsem taky jak připosr..á :-D mape: na koníka hnedle juknu, abych viděla, jak pěkně rostete ;-) gejsa: u mě zatím nic nového není ;-) škoda, že ti to ve středu nevyšlo se zastavit. takže byste se nechali vyfotit od Lukáše, tak to až něco budete mít, tak to sem šupni, ať vidíme, jak ti to těhulko sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ty rodinný oslavy by měli zrušit. Celej víken po příbuznejch, no měla jsem toho plný kecky. Už je zase nemusím vidět :-D moni: Honza už hlásil :-) Jo a knížku se mi pokouší sehnat kolegyně, tak uvidíme, jestli to ještě bude možný, dám vědět ;-)
Odpovědět
Mapemo : malej je krásneeeej, no roste pěkně :-D Taky jsme byli po oslavách, včera domu cesta děs. Ani dálnice nebyla protažená, všechno tam leželo, auta jeli pomalu. Sem byla ráda, když sem za náma zavřela dveře
Odpovědět
Profilova fotka
map: no mrňous je čím dál krásnější x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky :-) zukl: termin je dan na 27. brezna, ale dle pohybu na 17.3. tak uvidime, jaka bude realita. Ale prej se na ten termin dle prvnich pohybu nemam upinat, ze je presnejsi ten dle ultrazvuku. No ve ctvrtek jdeme na kontrolu, tak jsem zvedava, jaky budeme obrici :-) mape: to mi povidej, jak se to blizi, desne moc rychle :-D Vsak vam to taky utika a Mates je poradnej chlapak. Ten zamota holkam hlavy :-) Musime se domluvit na vymenu tech plenek :-D Jsem rikala, az pojedeme na nakup do Globusu, tak to vezmeme pres vas :-D Jo a jeste jsem se chtela zeptat, Martin dela jen vodu a nebo i plyn a topeni? mik: akorat jsem ted volala Lukasovi a docela jsem se pobavila, protoze jsem chtela posledni vikend v unoru, tak rikal, ze neni problem, ze se podiva, ale ze tam maji akorat termin porodu, tak se to muze soupnout, tak jsme se domluvili o tyden driv, na 21. unora. Tak snad to zvladneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: prosimtě, Potůčkojc taky čekají přírůstek do rodiny?? :-) tak podle termínu to máš za pár, teda to je fofr ;-) mape: malej je krásnej...hlavně ty fotky, jak se směje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mik: jj, cekaji :-) jsme se fakt oba pobavili, kdyz jsme rikali, ze uvidime, zda bude u jednoho z nas nejaka zmena :-D No desne to leti.... Koukejte uz taky mit, at muzeme drndat :-D
Odpovědět
teda holky to to letí, Gejša to má za chvíli a Mape už má takovýho frajera velkýho ;-) za chvíli se fakt přesuneme na Koníka :-D
Odpovědět
Když jsme měli s Lukášem schůzku, tak tam malýho vyzvedávala žena a měla hezký bříško. Sem si řikala, že je tak v 6/7 měsíci a oni už budou rodit :-D Tý jo když to vidim, dala bych si říct, ale ještě si jdu pro recept, aspoň do svatby, ať se to nějak nezvrhne :-x
Odpovědět
Tak nám vyvstala první komplikace: hradní krčma zrušila možnost svatebních hostin. Sice nám doporučili jiné místo, ale to není tak stylové :-(
Odpovědět
Lea : a jak je to možný tak zničeho nic?
Odpovědět
zukl: nevím, to mi neráčila paní sdělit.....
Odpovědět
Profilova fotka
lea: to je mi líto....a co restaurace jíkalka? ta je stylová
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás z postele :-) Chytla mně pěkná angína, takže z toho moc nadšená nejsem 8-( Lea: to je fakt divný, že neřekli žádný důvod, to nechtějí mít žádný kšefty? A ta Jíkalka je fakt dobrá, dobře tam i vaří :-) A hledávte restauraci v okolí obřadu nebo to může být i v Plzni?
Odpovědět
Ahojky holky suzzanka : to se pěkně vylež. Moje mamina řikala, že když byla na začátku těhotenství s bráchou taky měla z ničeho nic angínu :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,když jste u toho těhotenství suzza:já při tom prvním měla najednou 40horečky,katastrofální chřipku,no nikomu bych to nepřála,ale pak to odhalení bylo super
Odpovědět
Gejsa : tak to už máš zachvíli, tak pěkně roste ať jste pěkný a zdraví :-D Papemo : malej je skvělej, roste do krásy :-)
Odpovědět
Díky za nápady! Dneska jsme ale domluvili oběd přímo ve Švihově v penzionu Švihovský Dvůr. Pan majitel byl naprosto perfektní, vstřícný a udělá všechno, co budeme chtít a jak to budeme chtít. Ani cena není špatná a prostory sice nejsou úplně nejstylovější, ale není to nejhorší, takže jsme spokojeni. Paní v krčmě prý už nesmí dělat nic náročného a pro více než deset lidí. Asi nějaká hygienická opatření. To jsme se dozvěděli od majitele penzionu. Prý tam dělala hostiny načerno a někdo jí na to asi přišel. Jinak jsme dnes zařídili i matriku (smíme si upravit projev oddávajícího, smíme si tam přidat slib, smíme mít svou hudbu na svém páleném CD, prostě skvělé, vstřícné jednání) a hrad (tam je taky skvělá spolupráce). Byl to velmi úspěšný den!
Odpovědět
Ahojky holky, lea : tak to je super ! Jinak dneska sem měla milou návštěvu. Byla za mnou na krámku Gejsa, mooooc jí to sluší. Rostou krásně :-) Odpoledne hodim do albíka fotečky z česání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme dneska byli v poradne, od zitra jsem na materske dovolene, tak na me nebyla kontrola ani jednou, alespon ze tak :-) Jinak je vsechno v poradku, prcek ma 1900 g a 40 cm :-) a doktor nam rekl, kdyz kontroloval placentu, ze to vypada na drivejsi porod, no tak jsem zvedava, jak bude realita.... Ale pak jsem zasla k Antoninovi :-) koupila nejaky smesi a nechala si zavolat Zuzku, abych ji taky videla a poznala, kdyz jsem nebyla na tom "sletu". Moc rada jsem Te videla a poznala :-) Tak a ted se jdu najist, jeste jsme od rana nic nejedli.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa. tak to držím palce....mě taky vyhrožovali, že do termínu nevydržím a nakonec sem 10 dní přenášela :-)
Odpovědět
Gejsa : taky sem tě moc ráda poznala :-) Pepik : kudrnky se doma líbily. I to mám tedka ráno vlnitý, a ta část kulmou mi vydržela víc :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?