Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
tak Simsalabim je zamluvený dole v restauraci pro 8 lidí , a na 17 h, měla bych tam taky dofunět tak nějak plus mínus pár minut ;-)
Odpovědět
Vladi: OK, taky dofunim tak nějak. Už se na vás těšim :-)
Odpovědět
super, tak se tam nějak sejdem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, tak mně se to zas komplikuje. Ségra objednala na zítra závazně saunu od šesti do osmi. Tak doufám, že tam v osm ještě budete (při smyslech aspoň trochu :-) ) a trochu si váš užiju. Tak myslíte, že tam vydržíte???? Vladi teda asi nestíhám - ta to má opačně s časem :-(
Odpovědět
monisek: tak to mě moc mrzí, že nestíhám, leda pak jestli tam budete ještě po desátej, to končí koncert :)))))
Odpovědět
Profilova fotka
moni, kdyby se to razprchlo dřív, tak ti napíšu, aby si tam nehnala zbytečně, ale já nikam pospíchat nemusím:-) jo a prosím vem mi nějakou tu fotečku
Odpovědět
holky budu tam dneska chvilku po pátej, hodím si totiž auto před zimák, jdu tam pak na ten koncert, tak abych někde zaparkovala, pokud všechno klapne, tak tam ve čtvrt na šest můžu být :-)
Odpovědět
to je zimaaaa, fuj. Už koukám do jídeláku jestli mají palačinky :-) já dorazím kolem té 5. mám to kousek
Odpovědět
zukl: mi povídej o zimě a já dámička jsem v práci v sukni... ještě že jezdím všude autem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pěkná zima, my měli na Lochotíně -16, brrr vladi: to jsi odvážná v sukni :-D
Odpovědět
suza: ale jo dá se, mám přes to dlouhej péřovej kabát, tak to není tak strašný, spíš mi mrzly ouška po ránu :-) Holky se na vás těším a možná si dám i vínko, páč auto zaparkuju před zimákem a pak poběžím za vámi a domů po koncertě může řídit Pája, tak to bude fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je super, že to dneska konečně vyjde :-) Snad tam na mě počkáte - těšim těšim. Marti - díky, to bude fajn, když mi písneš. Fotky už ale nestihnu - vůbec nejdu dnes domů v mezičase, tak mailem, nebo indy ;-) zatim pa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja dneska nedorazim, mela jsem hodne krusnou noc, tak budu radeji v klidu doma. Ale mrzi me to, rada bych vas videla. Tak kdyztak Tesco to zase jisti :-D Uzijte si to.
Odpovědět
Ahojky, tak do kolika jste tam zůstali? Vladi: co ABBA?
Odpovědět
nazdárek ženský, moc ráda jsem vás zase viděla :-) v kolik jste končili??? Jinak Abba byla nádherná, sice jsme měli lístky na sezení, ale nevydržela jsem to a po třech písničkách jsem si šla stoupnout nahoru nad ty první sedačky a fakt paráda, jsem si u toho i zatancovali :-D dali všechny hitovky, takže já byla nadšená, jsme domů dorazili kolem půl dvanáctý
Odpovědět
Vladi : já šla chvilku před 8.... tak to je fajn, hezký zážitek
Odpovědět
Ahoj, koukám, že plzeňská komunita žije :-) Hlásím se k vám, zatím jen vím, že mám na ruce zásnubní pstýnek...víc nic. Mám na vás dotaz, nemáte-li tip na nějaké hezké svatební místo, asi spíš venku? děkuju moc a zdravím!!
Odpovědět
Montilka : vítej! Obřad venku můžeš mít v meditační zahradě, v ZOO, Parkhotel na Borech taky dělá obřady venku v altánu, pak Rotunda ve Starém Plzenci (ale tam je na nic přístup), a pak naše pomalu nejoblíbenější místo hotel U Pramenů na roudné :-D
Odpovědět
Jinak ženský, ten můj říkal, že mu nejde na rozum jak můžeme tak dlouho drbat a to sem řikala, že jste tam ještě byli :-)
Odpovědět
zukl: buď v klidu, ten můj to komentoval kdysi stejně, ale pak to vzdal, říkal, že takovej babinec ještě nevidět a když jsem řekla že všechny jsme nevěsty, tak jenom zíral a prej pane bože to musí být něco :-D montilka: nazdárek :-) jak pravila Zukl místa jsou jasná a pak když se domluvíš na matrice na jiném místě tak by t neměl být problém, jenom se za to platí víc mám dojem
Odpovědět
Vladi : tak to asi bude všude stejný :-) Jinak ženský jsem moc ráda, že se vás konečně viděla
Odpovědět
zukl: nápodobně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my skončili kolem desátý... :-D to pivo stela docela dává
Odpovědět
Ahoj holky, jak je při pátku? Co plánujete na víkend? Já jdu zítra do práce a pak odpoledne na oslavu, švagrová a brácha mají narozeniny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no ještě, že je pátek, zítra můžeme dlouho spát, že jo :-) My máme o víkendu taky rodinnou oslavu, takže budeme zalezlý v teplíčku. Už by mohlo přestat sněžit, když přijdu z venku, jsem jak sněhulák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, taky jsem ráda, že jsem vás viděla ;-) vladi: tak ABBA mohla být hodně dobrá, se nedivím, že se ti to líbilo, určitě to tam pořádně rozjeli ;-) holky, když jste odcházely, doufám, že byl účet vyrovnaný, když jsem platila, tak doufám, že jsem vzala všechno a nic tam za mě nezbylo??
Odpovědět
holky venku je to strašný a to my dneska frčíme na sever k rodičům a bude taky malá rodinná oslava, neteř ma 20, akorát se bojím jaká bude cesta, když to tak venku vidím.. Mika: fakt to bylo super, moc jsem si to užila :-)
Odpovědět
Mikanek : no snad jo, oni byli nějaký zmatený (obsluha)
Odpovědět
Tak sem domluvená s kosmetičkou na zkoušku po půlce března. Strašně se divila, že už volám teďka, tak brzo předem. gejsa : díky za to doporučení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: přesně tak ;-) ono si nevybereš, někde říkají, že jdeš brzo a někde, že pozdě ;-) já jsem byla na zkoušce účesu a líčení už někdy v lednu, abych měla klid. kosmetička si poznamenala, jak budu chtít nalíčit a nebyl v ničem problém...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?