Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
pantomima: jj, výběr schvaluju, mě se takový líbí nejvíc :-) samozřejmě záleží v čem se člověk cítí. Jo a s hrudníkem neboj, já před svatbou něco shodila a první šly samozřejmě prsa, takže nakonec mi do korzetu všili vycpávky a jakýpa jsem měla nárazníky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holky :-D jsem se sem nějak dlouho nedostala....ale koukám, že tu na mě padla zmínka :-D gejsa: ještě bohužel žádnej úspěšnej pokus...ale snažíme se, aby se nám to povedlo jako dáreček pod stromeček :-) vladi: tak to taky koukám, že tu padly úvahy, jestli se taky nepokusit o mimi ;-) jste si to nějak nacvičili s tim vaším psím mimoušem a brali by jste už vlastní jo? ;-) taky držim palečky mape...až budete některá mít nějaký nový zprávy, tak to sem určitě hoďte... pantomima: tak až budeš mít nějaký zkoušení šatiček za sebou, tak jsem určitě hoď nějaký foto, ať můžem slintat :-D já bych si hned zase šla nějaký šatičky klíďo zkusit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek :-) Teda, já bych si taky šla nějaký šaty vyzkoušet, být zase na chvilku princeznou ;-) Hmmm 8-) Příští rok se mi vdávají dvě kamarádky, tak se těším jak jim to bude slušet.
Odpovědět
mika: jee jsem tě tady vážně dlouho neviděla, jak se máme? Já s tím mimi pořád nevím, ale asi doberu prášky a vysadím, říkám si, že se to nepovede hned atd takže do toho asi půjdem. Přeci jenom beru prášky asi 10 let, tak by to chtělo pauzu než bude mimi. Akorát teda kondomy nemusím a s naším štěstím vysadím a hned se to povede, doufám, že ty prášky ještě nějakou dobu budou fungovat :-N Asi se necháme překvapit no 8-) Suzza: tebe tu taky nebylo dlouho vidět ;-) Holky a co takhle nějaká ta kávička co???? Vánoce se blíží, tak ať to ještě stihnem v roce, kdy jsme všechny byly nevěsty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný víkend! Za chvíli odjíždíme na Moravu do sklípku, tak jen nakukuju! Fota samo nějaký hodím, uvidím, co vyberu, těším se jako malá :-D
Odpovědět
holkyyyy, Mape už má malýho Matýska, dneska ve tři mi přišla sms, má 54 cm a 4110 g, to je pěknej pašák :-)
Odpovědět
To je skvělé! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobře, že už to jsem včera Vladi písla ;-) já jsem se k tomu nedostala... Mape se bála, že to bude malej špuntík a on má nakonec přes 4 kila :-D no jo, je to hold pořádnej mužskej po tátovi ;-) Tak to já budu číhat v plzeňským deníku, jestli tam náhodou nebudou mít fotečku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky! vladi: no jo, dlouho jsem tu nebyla, a když se tu objevím, tak je tu mrtvo :-p mape: gratuluju!!!! Takovej cvalík 8-) Ale jinak to kafíčko bysme mohli dát, ne? Já můžu spíš středy a čtvrtky (kromě 10.12. - to mám holiče!)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ten můj si to taky říkal, že se nám hned zadaří, když už mám vysazený prášky a pořád se hlídal...no a teď už máme za sebou druhý neúspěšný měsíc, tak nás to docela mrzí...no ale ještě nepropadáme panice a pilně pracujeme :-D ;-) tak uvidíš, jak to bude probíhat u vás ;-) já bych byla taky pro, dát nějaký předvánoční kafíčko než u všech vypukne vánoční horečka :-D
Odpovědět
V tom případě jakej termín by vám vyhovoval, já můžu kromě 16/12 to máme firemní akci. Ale jinak by to šlo, a pravda je, že bych upřednosňovala termín od 14.12 tak v tom týdnu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já zatím můžu kromě 8.12. vždycky, tak nadhoďte nějaký termín, ať se podle toho můžou zorientovat ostatní... ale bylo by dobrý, kdy nás šlo co nejvíc...nějak jsem tu dlouho nezaregistrovala moniska, komtesu, atd. ....=-)
Odpovědět
Článek se načítá
to je pravda, holky už tu dlouho nebyly,a le mám na ně mobil, tak jim kdyžtak písnu ;-) Pajmou tu taky nebyla hooodně dlouho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ale tak když se tu neukážou, tak jim hold písni... ;-) tak já hold hodím termínek, co takhle 17.12.???
Odpovědět
mě by ten čtvrtek i vyhovoval, den předtím máme firemní, takže to je v poho :-) a kam navrhujete zajít, něco v centru? Co takhle ta kavárnička, kde jsme se sešli i poprvé? v té Sedláčkovce??? Mám to písnout holkám hned? Myslím Komtesu, Pajmou a Moniska? Gejsa nevím jestli se ukáže jako těhulka? no a samozřejmě nové nevěsty jsou víííítané, aspoň poznáte co to je pořádný babinec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jestli se ti to hodí, tak písni zbytku, ať víme na čem jsme a když tak bysme vymysleli jiný datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, domluvate kavicku... Ja musim jednat az podle aktualniho stavu :-D Sednu si pryc od kuraku a slo by to, pokud mi bude dobre. Jinak Fashion Cafe, to by slo.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, 17.12. ve čtvrtek nic nemám, takže můžu!!!!! :-)
Odpovědět
Gejsa: holka já snad kvůli tobě budu chodit čudit ven :-D nebo se někde separovat, ale ráda bych tě viděla ;-) Suza: no vida, další ovečka :-) tak já jdu písnout holkám sms, ať si to nechají projít hlavou 8-)
Odpovědět
čeče tak nemám číslo na Komtesu, tak kdopak ho máte??? já tipuju že Pepik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: to ne :-D ale fakt zalezi na tom, jak mi bude :-) ale uz to je ted lepsi, takze bych to alespon na chvili riskla. jj, chtela jsem psat, ze Pepik ma urco :-D
Odpovědět
gejsa: snad ti bude dobře, abys šla, zase by sis tam mohla dát dortíka nebo tak něco ;-) tě musíme nějak nalákat :-D počkám až sem mrkne pepik a určo dá komtese vědět
Odpovědět
Profilova fotka
moc rada bych vas videla, uvidime, jak to bude :-)
Odpovědět
je mi to jasný, třeba se nás konečně sejde víc, abych zase nešla pařit jenom s Pepikem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nevíte náhodou, kde v Plzni pískujou na skleničky nápisy? Moc děkuji za rady - a prosím vás, pište mi do IP - díky..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky baby tak mě se 17. hodí, to vypadá, že by sme se mohly sejít snad v rekordním počtu :-) já sem si udělala delší víkend a před chvílí sem se vrátila z Klatov. no nebudu se rozepisovat, ať pak máme co probírat :-) jinak Komtese sem teď psala, ještě písnu, jak odpoví
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak komtesa zase maká :-( jo a obrovská gratulace mapemo :-)
Odpovědět
no a mě se holky neozvaly ani Monisek ani Pajmou, ale doručeno to bylo. Asi na nás prdí ]-( Kurňa té Komtesy je mi líto, ach jo, to je těžký se nějak slézt
Odpovědět
Ahoj holky, jestli to bude v tý Sedláčkovce, tak bych se na chvilku stavila. Stejně budu do večera v práci tak to mám kousek
Odpovědět
Profilova fotka
to je škoda, ale zbytek se snad do tý doby ozve...Monisek byla zatím skoro vždycky, tak snad půjde i teď ;-) Gejsa: to by bylo fajn, kdyby ses za náma na chvíli stavila ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?