Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to je skoda, ze Komtesa nemuze... A od kolika to tak vidite?
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: to je dobre, ze si to tak uzivas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kde jste kdo...
Odpovědět
Profilova fotka
no to by mě taky zajímalo
Odpovědět
Profilova fotka
nejdriv jsou ukecany az beda a ted nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak asi předvánoční shon :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, včera jsem šla z práce brzo do města, ale dneska už tu zase pěkně sedim v teploučku :-D u mě teda zatím žádná vánoční horečka nepropukla a doufám, že ani nepropukne ;-)
Odpovědět
Nazdárek, já taky nemám předvánoční shon, akorát máme hotovou rekonstrukci, takže doma uklízím, uklízím a ještě jednou uklízím. Všude bordel, ale koupelna je nádherná, jsem spokojená. A kuchyn taky, sice jenom nové obklady a zvednutá linka, ale paráda, včera jsem končila s úklidem v jedenáct večer a jsem totál ko, dneska pokračuju.... ale stojí to za to. O víkendu to doděláme a pak se budem jenom kochat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak to se máte, že máte vylepšenej byteček :-) to ti docela závidim, taky bych koupelnu a hlavně kuchyň.linku nějak vylepšila :-D ale když tak pečlivě uklízíš, tak to už budeš mít vánoční úklid skoro za sebou, ne? ;-) to já se nemůžu dokopat do klasickýho úklidu a ještě abych to vzala pořádně zgruntu...no uvidím, v plánu na víkend zatím nic není, tak možná se do toho pustím... kafčo bych dala od 17 h nebo 17:30?? já můžu kdykoliv.... :-D
Odpovědět
To jo, vypadá to super, ale ten úklid je taky super, dneska mě čekají i okna, páč jsou dost zaprášený, jak to tam řezali. Ale pravda je, že mám s úkliden vystaráno a jentak takovej dělat nebudu :-D Mě vyhovuje spíš ta půl šestá a na jakém tom datumu jsme se nakonec dohodli? V tom mám nějaký chaos... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že termínek byl čtvrtek 17.??? jestli si to dobře pamatuju :-) takže by to bylo od půl 6.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak jsme zpět až se trošku rozkoukám,tak sem hodím nějakou fotku jo a v deníku nebudeme nikdo tam nebyl,jinak záitek:dal mi teda fakt zabrat,ale je to miláček a Péťa je skvělý dokonce tam chtěl se mnou zůstat spát
Odpovědět
Článek se načítá
Mape: moc moc gratulujeme k největšímu fešákovi, ať vám dělá jenom radost ;-) :-) Byl to nakonec pořádnej cvalda viď, no jo se pozná, kluk jak buk. Tak sem pak honem hoď fotečku
Odpovědět
Mapemo: Obrovská gratulace. Kluk je cvalík, a hlavně že jste oba v pořádku!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak 17. v půl šestý v sedláčkovce. budem zamlouvat stůl, nebo to rysknem? stejně tam bylo vždycky docela prázdno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Počítám se čtvrtkem 17.12. cca v půl šestý, jo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak jsem tam hodila foto,až stáhnu jiné,tak přidám,teď jen z porodního sálu
Odpovědět
Profilova fotka
mape: tak to je supr, že už jsi doma ;-) malej je moc krásnej a ta fotečka s hrdým tatínkem je parádní :-)
Odpovědět
nazdárek ženský, tak s datumem počítám a už se na vás moc těším. Mape: kampak jsi dala fotečku? jsem jí nenašla... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zatim s tim taky pocitam a uvidime, jaka bude situace :-) taky jsem nestihla fotecky, asi opet zasahl admin... Ona si je da mape urcite i na konika, tak se na ne podivame tam :-)
Odpovědět
Ahoj vespolek, novinky z "bojiště": dneska jsem zkoušela po dlouhé době svoje svatební šaty a byla jsem opravdu mile překvapená! Vypadají i jako polotovar opravdu skvostně! A překvapivě v nich vypadám fakt dobře! Dělají krásnou postavu. Už brzy budou hotové, pak sem dám fotky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) pěkný večer! Dnes proběhl maraton po salonech, nakonec jsem vybrala finální šaty v salonu Nathalia na náměstí je to nová kolekce, ještě nejsou nafocené, tak vás ani nemůžu nechat pokochat :-D
Odpovědět
nazdárek ženský, tak mi akorát psala Pajmoju, že se omlouvá ale na kafíčko nepůjde, letí na dovču a vrací se až 22.12. Takže zase o jednoho míň. Nevíte někdo co je s Moniskem??? Už se dlouho neukázala a ani na sms se neozvala...
Odpovědět
holky prosím vás neznáte náhodou nějakýho kutila, nebo firmičku, která by mi položila lino v předsíni, je to malej prostor, ale jsou tam vestavby atd, nám by to zabralo dost času, tak přemejšlím, že bych radši zaplatila ať to udělá profík :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak byli fotky smazány,ale dala jsem je do modrého koníka,tak mrkněte tam
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Venku je dost ošklivo, co? Dejte mi nějaký tipy, kde v Plzni hostinu a pokud máte i rozpošty, tak písněte do IP, díky Mám doma závoj, šaty objednaný, rukavičky taky, jen jsem si vzpomněla, že jsem si nezamluvila bolerko, tak budu do salonu dnes volat...snad ho mezi tím nezapůjčila někomu jinému. Jinak drahý si se svatbou hlavu neláme, nějak ho to vůbec nevzrušuje a mě to nasí..... ]-( , jediný, co byl schopnej je, že si změřil velikost prstýnku, tak už můžu pátrat i po těch...kde je mají a kolik stojí :-D Díky všem za tipy!
Odpovědět
To moje budoucí tchýně pro změnu pokaždé, když mám radost, že se něco povedlo zařídit nebo koupit, a řeknu jí o tom, spustí, že taková drahá svatba a proč jsme nevzali dva svědky na úřad a jenom to tam nepodepsali a pak nešli na oběd a domů, že jsme mohli za ušetřené peníze někam jet..... Vždycky se mi chce brečet..... Tolik se na tu svatbu těším, tak ráda to zařizuju a nemůžu to tom s nikým mluvit, protože buď vyčítají svatbu jako celek nebo utracené peníze nebo se shovívavě usmívají a absolutně nejeví zájem a nesdílí radost..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
map: tak já nevím, ale ani na koníkovi sem fotku nenašlo :-( ale určitě je krásnej
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: mám tam album pod stejnou přezdívkou a malého se jmenuje Matýsek,tak to zkus a uvidíš
Odpovědět
Profilova fotka
tak nalezeno :-) je fakt nádhernej, vůbec není zmuchlanej.....no ste šikulové :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?