Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
já byla akorát v šoku, jak tam bylo v sobotu dopol narváno, hlava na hlavě, no děs. Jsme popadli co jsme potřebovali a honem pryč :-D Pája byl šikula a v neděli hned smontoval, je to parádní, mám z toho radost
Odpovědět
Zukl: mám prosbičku, děláš v koření U Antonína, že jo :-) Chtěla jsem nějakou fotku z vašeho webu jako polička na stěnu a v ní kořeniky, ale na webu máte jenom prázdnou, nemáš tam náhodou nějakou fotečku??? Chci si jí dát do seznamu na dary :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zukl, tak sem koukala taky na web a asi u vás nechám 2000, až se budu zabydlovat :-N
Odpovědět
pepik: maj tam super věci viď, mě by se líbila i ten otočnej stojánek na koření, ale nemám ho kam dát na linku, takže ta polička bude praktická :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já zas poličku už mám, ale asi jen 8 skleniček
Odpovědět
to já bych chtěla tu větší, dvojřadou. Tak uvidíme, jestli se někdo chytne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady to dneska žije zařizováním domácnosti ;-) gejsa: uvidíš, buď se tam zase potkáme nebo ne...my máme zatím v plánu další Brutus, ale taky uvidíme, jestli nám do toho něco nepřijde ;-) ale akce to byla dobrá :-D vladi: zaregistrovala jsem, že tu padlo slovo kafíčko.... :-D tak se hlásím, že bych moc ráda přišla, tak vymyslete termínek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, máte tu pár foteček, víc přidám časem, musím je zmenčit. A kafíčko bych taky uvítala :-) tak koukejte domluvit termínek.
Odpovědět
Komtesa: kráááásný fotky, moc ti tu slušelo, normálně bych tě ani nepoznala, jsem na to albíko narazila jak jsi začala dávat fotky, a říkala jsem si, kurňa mi to přijde povědomý, a ono jo. Si to byla ty, ale já tě vážně nepoznala hned :-) Tak ještě jednou moc moc gratulujeme,a ať vám to všechno krásně klape dál ;-) JJ, nadhodila jsem slůvko kafíčko, takže se hlašte :-D Termín je mi celkem jedno, teda zatím.
Odpovědět
Profilova fotka
Tenhle týden kdykoliv :-) :-)
Odpovědět
jako já bych mohla ale buď zítra jednokdy, nebo čt a to můžu až cca osmá a pak už jedem pryč
Odpovědět
Profilova fotka
Fajn, ale co na to ostatní, já nemám plány na tento týden.
Odpovědět
Článek se načítá
jo to se holky musí vyjádřit :-D takže haloooooo kde jste kdo
Odpovědět
Profilova fotka
Jedu předávat byt, tak to tu domluvte a večer sem mrknu. Je mi to fakt jedno, třeba i zítra.
Odpovědět
Ahojky Vladi : na krámu máme i víc druhů poliček. Chceš je nafotit všechny? Nebo ti stačí jen ta 3 patrová police?
Odpovědět
zukl: jee to bys byla moc hodná kdybys mi nafotila třeba dva tři druhy :-) si to hned šoupnu do seznamu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já můžu zítra po sedmý nebo čtvtek kdykoliv
Odpovědět
tak to už jsme celkem 3 :-D co zbytek????
Odpovědět
Vladi : stačí ti to nafotit mobilem? nebomám vzít foták?
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, na kafe můžu zatím kdykoliv, klíďo hned zítra, jestli se to vladi hodí víc ;-) ale chtělo by to účast víc nevěst a mladých paní....zatím jsme 4:-N komtes: moc ti to slušelo...takže si se nakonec nechala vést k oltáři tatínkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, na kafíčko bych taky šla ;-) Uvidím podle termínu který vyberete. Mám nějaká cvičení a squash, tak abych to nějak zkombinovala :-)
Odpovědět
zukl: klíďo mobilem to stačí holky mě je to celkem jedno, záleží na vás, já mám celkem honičku, ale na chvíli bych mohla
Odpovědět
Profilova fotka
tak to necháme na ten čtvrtek, aby to nebylo tak na rychlo???? a kde tentokrát?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek tak včera jsem chtěla udělat malému hezký den, měl svátek,tak jsem ho vzala do mekáče a nemít tam i bráchu,tak jsem vyzkoušela jejich dlaždice po rekonstrukci, já už se z toho tlaku zblázním,takže z krásného dne byl chudák malý vyděšený a jeli jsme domů jinak kávu napište přesně kdy a já uvidím,dnes chceme dělat novou linku a podle toho jak to zvládnem(dnes nebo zítra),tak chceme vyrazit na chatu,tam je lepší vzduch a hlavně od sklepa je tam chladnějš než v paneláku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já taky může ve čtvrtek :-) V pátek jedu na dovču... hurááá! Jinak s prací to fakt vypadá zle - žádné inzeráty, nikde nic |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Komtesa: Ohromně ti to slušela, taky bych tě bez těch brýlí nepoznala :-) A krásná kytice - originální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, holky náhodou jsem se dostala ke zdroji písniček k obřadu - mně to potěšilo a něco si tam určitě vyberu, tak kdyby jste něco sháněli, tak na mailu: hudbasvatba zavináč seznam tečka cezet a heslo je: beremese. Je to super nápad - každý tam přispěje s tím, co má a hezky s to tam hromadí ;-) Zukl: jj, poličky se budou hodit ;-) mape: :-o :-o :-o! Díky bohu, že jsi vcelku :-S Počasí je vážně nepřející, tak se šetři.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata zdravím vás. moni:Díky za podporu (IP) :-)) gejsa:Ahoj Leni, fotky jsou úžasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata..Jsemv práci,tak jsem to jenom zběžně prolítla,tak mi nenadávejte..chci se zeptat na tu kartičku pojišťovny..do kdy jí musim nechat změnit?Pojedem zřejmě na dovču hned v pondělí po svatbě,nějakej last minute..Tak kdyby se něco stalo,aby to bylo v pohodě..Jinak pořád shánim boty..všechno mi přijde na jeden den drahý :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) :-) tak co vy drbny. Ve čtvrtek je to ok. V kolik a kde?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?