Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: tak jaká byla svatba, mladá paní??? :-)
Odpovědět
dobré ránko? Gejsa: tak honem povídej, přeháněj jaký to bylo a jakej je to pocit být mladá paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to byl krásnej víkend, co? :-) gejso, jak jste se měli, mladá paní :-)
Odpovědět
ahojky holky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holky, tak jsem doma a zase bohužel zpátky v práci :-p nevím, kolik tu toho přibylo, budu postupně dočítat, abych věděla, co je nového... ;-) gejsa: já jsem na tebe myslela, v sobotu bylo krásně, tak snad vám všechno klaplo ;-) a co flapi??? už tu má nějaké fotečky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) svatba byla naprosto skvela, uzasna, bajecna, vse presne dle predstav. Jak jsme z toho meli strach, kdyz byli s Bykovem takove problemy, tak velice mile prekvapili, takze super. Jinak mi to porad nejak nedochazi :-D Chteli jsme vyjizdet ve 12 a jeste v 11 jsem byla venku u aut, no aby na me nepadl stres, tak jsem musela byt v pohybu a kdyz me zacali v pul 12 oblekat, tak to na me nejak zacalo pusobit, kdyz jsem byla v satech, udelalo se mi uplne blbe nervozitou, ale hned to preslo a vyrazelo se. Ales mi dal kyticku a v tom se mi nalily oci slzami, ale pak to bylo dobre a vse jsme zvladli. Prijela se podivat mapemo, jeste jednou ji za to moc dekuju, udelala jsi mi velkou radost :-) mika: a jak bylo na svatebce? :-) taky jsem uz v praci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dostali jsme zorbing a welness vikend v hotylku a dalsi jine zajimavosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky manželko: není vůbec za co,manžílek byl zvědavý na svatbu,sám se těšil,až prý uvidí také nějakého blázna který do toho praští :-D , moc vám to slušelo,jaká byla hostina a hudba
Odpovědět
Profilova fotka
mape: :-D to je hezky, prej blazny :-D vsak jak jsem Te videla, mela jsem radost a kdyz jsi prala Alesovi, tak jsem si stihla prohlidnout brisko :-) Hostina byla dobra, desne velky porce a hudba, no skvely, na posledni tanec nam zahrali Kleopatru, nadhera, Cizkova ma skvelej rozsah. Jeste, ze jsme na Tebe dali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo bříško povyrostlo,tak s hudbou jsme rádi a doufám,že i ty íky a dort byli dobré,tovíš něco doporučíš a ono to pak není takové,jakém jsme to mali třeba my
Odpovědět
Profilova fotka
mape: jo a Ales kdyz koukal z te mistnosti, kde jsme byli s matrikarema, tak prisel a rika, ze tam jsou nejaky lidi, ktery nezna, tak mi to vrtalo hlavou, kdo to muze byt, tak jsem ho hned po obradu zasvetila, ze ta posledni je ta, jak se vdavala..... a ze je to ta, jak je tehu.... no a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chlapáci jsou zvědavý,rozhodujme se jestli pojedeme zítra na chatu nebo ne, nevíš jak je to teď v tu středu? počasí vám vyšlo taky pěkné,ale dost to na tom Býkově foukalo,ale když hřeje láska,hlavně,že jste byli spokojeni a teď,už jen to slunečno ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky Gejsa: veliká gratulace, hodně štěstíčka do společného života!
Odpovědět
čauky, gejsa: moooc vám gratulujeme a přejem co nejvíc štěstíčka a lásky. Honem sem dej fotky, jsem strašně zvědavá. Co paní Benešová, bylo to v poho? No a jak se cítíš jako novomanželka? Komtesa: jak to bude v tu středu, jde se nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů, to je super, že se Vám to Gejšo vyvedlo :-) :-) :-) No, jak jinak :-D A jak to, že jsi v práci? Budete mít posunuté líbánky, nebo "jen" ten baráček 8-) ? Gratuluji moc xox
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) gejsa: moc ti gratuluju a přeju všechno nej nej do společného života ;-) už se moc těším na fotečky, jak vám to slušelo... tý jo, hned v pondělí po svatbě do práce, to si se nějak nemohla dočkat nebo si šetříš dovču na líbánky :-D ;-) na svatebce bylo krásně, ale skoro 2 měsíce po svatbě to už bylo jako klasická dovolená, fakt doporučuju vyrazit hned po svatbě někam jen ve dvou... ale i tak máme na co vzpomínat ;-) flapi: tak jsem si našla tvoje fotečky ze svatby, moc pěkné, moc ti to slušelo a dodatečně ti taky přeju vše nej do společného života....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) dekujeme za gratulace.... jinak jsem sla do prace umyslne, abychom meli dovcu potom. To je dovca, statnice a pak kdo vi :-) te dovolene zase neni az tolika, takze ji jeste bude malo. Na libanky ted nikam nepojedeme, az v srpnu, ale verim ze si to uzijeme, ted je takovej blazinec, ze nekuzeme odjet. mape: ten vetrik byl ale prijemnej, jinak by byl desnej parak. vladi: s Benesovou jsme byli spokojeny, kyti pekny, jen cena byla mnohem vyssi, nez nam rekla (prej ji privezli drahy kyti) ale pritom rikala, ze kdyby byla zmena, tak zavola, no to je jedno. Ale staly za to :-)
Odpovědět
gejsa: můžeš mi hodit do IP kolik vás nakonec ty kytky stály? By mě to čistě zajímalo a taky jak jste jí to platili, asi v hotovosti na místě vid. A stou dovčou, nám když se to povede tak pojedem na líbánky hned po svatbě, ale fakt když se to povede. Protože Pája má podnikovou dovolenou a pak už jí nedostane, takže počkáme na nějaké last minute a někam poletíme, aspon doufám. Včera jsme objednali prstýnky u toho Fischera, tak do 3 neděl je budem mít hotové, tak jsem moc zvědavá, jak dopadnou :-) Holky a nevíte jak zítra? Bude něco nebo ne, je 17.6 a já mám v bonzbloku napsáno Komtesa narozky a rozlučka...
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: klidne TI to napisu sem, rekla nam 3 tisice a pak si rekla necelejch 5... docela rozdil, platili jsme na miste, byla u nas, zdobila nam auta, tak se ji to dalo doma. Jinak ja jdu zitra na akci z prace, jdeme oslavit svatbu a narozeniny, takze ja bych nesla.... A to byly dohady, kdyz chtela pajmou jindy, ze muzete a ted je nejak mrtvo :-(
Odpovědět
gejsa: no tak to je docela rozdíl, ale pořád si říkám, že to není taková šlehla, uvidíme na kolik to vyjde u nás... Já si taky dělala volno a odmítla další akci a teď je tady ticho po pěšině, no se asi nedá svítit a holt se sejdeme jindy... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak s tou středou? Platí to? kdy? kde? já můžu :-)
Odpovědět
suza: to je nás víc co může, ale nějak o ničem nevím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, je to to dost rozdil, 2 tisice se sekla, no to je jedno.... ale udelala fakt moc hezke :-)
Odpovědět
gejsa: tak jsi mě aspon uklidnila, že byli moc hezké, to je podstatný :-) jeee už se moc těším, až sem frkneš nějaký fotky, jsem zvědavá na nevěstu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no jo, tak jsme na tom stejně :-) Tak to holt necháme na jindy a sejde se nás víc. Asi má komtesa blázinec před svatbou, tak abysme jí neuháněli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: Zvedavko :-D ale jsem lempl, a vubec nestiham, takze nevim kdy to bude, ael budu se snazit.
Odpovědět
gejsa: no si piš, že jsem zvědavá :-D jako na všechny. Páč nám se to blíží, tak okukuju co se dá. Dneska jedem koupit ohňostroj u toho Kincla, jak byl na veletrhu. suza: hmm asi jo, tak uvidíme, třeba sem něco frkne ještě během zítřka. I když abych pravdu řekla, toho mám až někam na půdu a v pátek jedem na víkend na orlík, takže když to nevyjde, tak aspoň něco udělám doma :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: hele, ten ohnostroj byl super, fakt to za to stalo :-)
Odpovědět
taky jste ho měli? no a v kolik jste ho dělali a jak velkej, no povídej přeháněj, ať se poučím než to koupíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale to jsem Ti psala, ze ho budeme mit.... a na ten popud jsi se pak taky pro nej rozhodla :-) delali jsme ho asi ve 22:45 kvuli tomu, ze maly a ded s babi chteli jit spat. Meli jsme dva veleeeeeiky kompakty a uplne to stacilo. Budes jiste spokojena. Behem 3 dnu to bylo pripravene k vyzvednuti
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?