Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
tak to je super :-) ted je na řadě Pajmou a Komtesa, tak jsem zvědavá co budou říkat ony :-) no a nám už se to taky krátí...
Odpovědět
Profilova fotka
desne to leti.... to je fakt neuveritelny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky na chvilku než se mi uvaří čajíček a zase zalezu. Dnes je mi o trochu líp, tak bych se snad už zítra mohla vrhnout po hlavě na ten zbytek věcí co nás čeká. Miláček kolem mně skáče, dodělává venku chodníčky a má z toho trošku strach, že to nestihne. To kvůli babičkám, aby se jim pohodlně chodilo,jsou to přeci jen 90nice. Už jen dva dny........hrůza a já se tu válím jak.....no snad se to zvládne. Gejša: všechno nej přeji do života ve dvou :-) Je fajn že se vám povedlo počasí, já z toho mám hrůzu. Máme všechno venku.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,budu to číst až příští týden při nočních,to jsou slohy :-D řekla jsem si,že sem nebudu chodit tak často,abych zbytečně neplašila co všechno nemam a takhle to dopadá :-D Jinak ženich má konečně oblek,máme vývazky,dort a pečení je v jednání u tchýně..oznámení a jmenovky na stůl obstarává ženich(už od prosince) a máme objednaný prstýnky..takže zbývá pro mě bižu(nemůžu a nemůžu sehnat:-(),boty pro oba,dort,jmenovky,oznámení..je toho hafo,ale snad to nějak dopadne:-)Jinak,neporadil by někdo s osvícením garden párty?Lampiony?Kolik tak stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
gejša:gratulace!Těšim se na fotky..
Odpovědět
Profilova fotka
Jéžiš,já skleróza..chtěla jsem se zeptat,nevíte jestli je na Radnici možnost puštění vlastního CD při obřadu?Chceme mít Perfect day a Easy like sunday morning a to by na varhany jaksi nebylo ono..jinak pochody ještě vyberem..
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni, na radnici asi s hudbou nepočítej....brácha se tenkrát hádal asii 14 dní, že nechce varhany, že má houslistu a oni že s varhaníkem mají smlouvu, tak to nakonec dopadlo tak, že brácha zaplatil varhany aby nehrály 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, teda tenhle týden se toho tady moc neděje... v práci se mi do ničeho nechce a občas sem vlezu a žádný novinky :-D :-p komtesa: hoď se dokupy, hlavní je, aby ti bylo na svatbu už dobře, ono všechno nějak dopadne, přítel to určitě zvládne i za tebe něco obstarat ;-) teda radnice v tom má teda docela bordel, že je povinností, aby hráli varhany i když to snoubenci nechtějí =-) leni: snad to tam s nima nějak pořešíte, aby to bylo podle vaší představy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda koukám, že dneska jsem asi jedinej smolař, co musí být v tomhle krásným počasí v práci ]-( :-D :-D
Odpovědět
nazdárek, Mika neboj, jsem tu taky a vůůůbec se mi nechce. Venku je tak kráásně, to je v pytli. Na víkend jedem na Orlík a to bude zase hnusně, bych se na to vyprdla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) diky, diky, diky... o vikendu nebude hnuse, nesmi, pac mame jeste oslavu na ranci s kamaradama co nebyli na svatbe, no to bude zase akce :-D
Odpovědět
jenom doufám, že bude aspon trochu hezky a teplo, chceme na parník po orlíku atd. Budem tam spát až do něděle,tak doufám, že si to užijem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my tam taky budeme spat, a ve stanu, takze bude pekne :-D
Odpovědět
jeje, tak to aby bylo teplíčko, i když on tě tvůj manžel zahřeje viď, nebo se budeš muset zahřívat alkoholem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heh, bude vsechno :-D
Odpovědět
tak pak nemusíš mít strach z počasí :-D já hlavně musím zítra zdrhnout z práce dřív, abych to stihla. Páč to je přeci jenom asi 100 km, tak budu mít co dělat abych tam dojela do šesti. Jinak si říkám, že tak nějak máme všechno zařízený na tu svatbu a teď jenom přemejšlím, jestli jsem něco nezapoměla.... chjo, ono mi to napadne, ale určo pozdě 8-) gejso sím tě, jakpak jste to měli s jídlem a pitím, víš jako jestli to co vám zpočítali bylo dost nebo ne, Pája pořád straší, že mu přijde, že tam je málo jídla... tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
teda, vy se máte jaký máte pěkný akce na víkend, to u nás to vypadá na pracovní u našich, když jsme po dovče, tak nás táta potřebuje zapřahnout, abysme u nich s něčim pomohli na zahrádce, takže bych taky brala, aby bylo teplíčko ;-) vladi: chlapy mají velký oči, že si myslí, že každej bude žrát jako by týden nejed :-D u nás toho zbylo hafo a to bylo jenom proto, že jsem toho svýho chlapa poslechla :-D ;-) určitě toho máte objednáno dost, ono taky přece jen v tý restauračce musí vědět, kolik je toho potřeba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já samo taky pracuju - tedy budu za chvilku :-) Jéé, tak jsme včera s paní Benešovou pořešila kytky a super... hurááá mam vybráno - nakonec to bude kapka a hlavní květy zelené orchidee :-) :-) :-) No a dokonce si zaplatila pití ]-( - ještě než jsem stihla já dorazit a za poradenství si taky nic nevzala - je zlatá a moc se se mnou nepárala :-D a pak jsme si podali na matrice žádost o sňatek - jsem zase o 1000lehčí (uááá - píšu, všechny výdaje píšu, to sem na to zvědavá a bojim bojim) Nám program na víkend padl - chjo chjo - žádná voda nebude, tak vymejšlim a přeju vám i sobě krásný počasí (ale ne zas na úpal!) No jo a kdo dneska vyzvedne oznámení =-) Hmmmm..... Komtesko: Znič všechny bacili - cpi se zázvorem horem dolem a užij si to :-) :-) Lenileni: Lampiony, girlandy se mi líbí třebas na we we we tečka svatebniagent tečka cezet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: neblbnete, my toho meli aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz moc, ze si kamaradi odnaseli domu, dostali nakazano, at si to vezmou... Takze fakt neprehanejte, taky jsme se bali, ze toho bude malo, ale lidi co byli i na hostine toho z rautu uz moc nejedli, spis jen uzobavali. mikanek: mas recht, predsedo :-D jo a jinak, holky, mame tu cokoladovou fontanu, jestli ma nekdo zajem pujcit, neni problem... U nas mela uspech.
Odpovědět
Profilova fotka
moni: tak to je fajn, že už máš vybranou kyti, orchidee jsou krásný ;-) to můžu potvrdit, že zázvor dělá divy :-D ;-)
Odpovědět
tak jste mě holky uklidnili, já mu to říkala taky, že jídla a všeho tam bude až až, ale prý se mu to pořád nějak nezdá, a to vlastně večer bude ještě grilovačka... takže kašlu na nějaké navyšování a zůstane to tak jak je. Ono stačí jak máma blázní z vejslužkama.... Monisek: no vidíš, pak že si kytku nevybereš ;-) určitě bude nádherná gejsa: fakt jo, čokofontánku, hmmm, že by. A kde se dá koupit čokoláda? se v tom vůbec nevyznám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
moni: taky jsem si vsechno psala, i blby stuzky a to jsem pak pred svatbou spocitala a to jsem se divila, do toho se pak pridal cely ucet z Bykova, kyti..... no a hezke castky to teda jsou, to vam povim...
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: kdekoliv na netu a kdybys chtela tu belgickou, tak myslim, ze i tady po kramkach s tou belgickou cokoskou....
Odpovědět
gejsa: a vy jste měli jakou? taky tu belgicou. Jde mi o to která je lepší a nedělá třeba pucky nebo tak něco a než to začnu hledat, kolik je třeba mít té čokolády a na kolik to cca vyjde? Jsem otrava co, ale nějak se mi to teď nechce hledat na webu, tak se radši optám :-N ;-)
Odpovědět
jo a s tím rozpočtem, taky si to píšu a teda to jsou částky, že člověk žasne...a to největší darda za hostinu teprve přijde
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme belgickou nemeli, nechali jsme si doporucit, ze je dobra i tzv. Carla. Ta stoji 199,-/kg a na minimalni provoz fontany ji je treba 800 g. Najdu odkaz a dam ho sem..... Uz ho mam, tak je to tahle fontana. http://www.pronajemfontan.cz/domaci/N... ale odtut jsme ji nebrali, ale je tam i ta cokoska a tu jsme odtud objednavali. Brali jsme horkou a udelali jsme dobre. Ono jak je to ovoce sladke, tak kdyby se vzala mlecna cokoska, tak to je deeeeesne sladky. Takhle to bylo super. Oni nam nakrajeli ruzne ovoce a bylo to fajn.
Odpovědět
Ahojky holky, jsem taky v práci..chodí docela dost lidí, tak ani nestíhám dočítat. Ale koukám, že jedete jak fretky ;-)
Odpovědět
gejsa: jdu na kafíčko do Lízalky, tak se pak mrknu a kdyžtak bych si jí asi od tebe zapůjčila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: tak to jsem ráda, že jste to měli taky tak s jídlem, ono jsou vždycky velký oči při objednávání ;-) nám každej říkal, že byl hladovej, než jsme přijeli do restaurace na menu, ale po jídle toho už moc do sebe nenatlačili a to samý kamarádi, co přišli :-D taky jsme hodně rozdávali, ale po svatbě druhý den jídlo bodlo, že jsem taky konečně něco ochutnala, na hostině jsem neměla vůbec hlad :-N tak já jsem před svatbou měla připravený větší rozpočet, ale nakonec to dopadlo nad očekávání, na hostině jsme docela ušetřili oproti rozpočtu, že nás svatba vyšla se vším všudy na něco přes 60 tis..... gejsa: ty už to máš spočítaný, na kolik vás? jsem zvědavá, protože jedný kamarádce se svatba vyšplhala na 120 tis., tak toho jsem se zděsila =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jedete :-) No jo, je to vydání ta svatba, ale stojí za to, že jo? 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?