Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata mam super salon na líčení a účes..je to Top design..V sadech 5.května..cena účesu bez barvy 300,- a líčení údajně taky tak nějak..ozdoby bych si ale musela zajistit sama..ale to bych asi řešila přes půjčovnu šatů a stejně až po zkoušce šatů,abych si nechala poradit..a za zkoušku účesu nedám ani halíř!už se těšim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, takže pro ty co hlásily, tak v půl 7 u lízalky, paaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak si to hezky uzijte a koukejte fotit :-)
Odpovědět
Ježíš už aby to bylo, jsem dneska hotová, tenhle týden byl náročnej... ach jo a ráno vstávám a zase jedu dál, to je prostě peklo. No ale foťák mám i nabité baterky,takže paráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni: nemůžu ten top salon najít na webu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lenileni: těm prstýnkům- taky nám to bylo řečeno, že otýkají prsty- prostě vem ten, který těsněji přetáhneš přes kloub, ale jde sundat i bez mýdla 8-) - klouby neotýkaj- jen ten zbytek a ty si štíhlounká, tak se neboj. Taky má člověk nějakou představu, jak se jeho ruce chovaj z jiných prstýnků ;-) Docela to utíká, ale stejně je málo hodin- uááááá!
Odpovědět
Profilova fotka
monisek:http://www.plzen-info.cz/salonkrasy/
Odpovědět
Profilova fotka
monisek:Koukám,že máš fotku z toho salonu u radnice..ty šaty do růžova za Tebou jsem si zkoušela..neuvěřitelnej pocit v nich být..jak princezna..akorát mi neseděli nahoře..škrtilo to v podpaží..jinak byla paní taková trochu vtěrka :-D co se týče toho Top designu,po telefonu byla slečna úžasně milá..nemůžu se dočkat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak si to užijte i za mně, mastim do práce. Vy z práce vhauuuu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marti vas vsechny pozdravuje,dneska jsem ji tam vezl mekace,tak uz ma chut k jidlu,tak je na to dobre.uz je uplne v poho po operaci,uz s tim i trosku cvici s rehabilitacni,tak to vypada,ze to opravdu bylo naposled,co tam je.ja bych rekl,ze i po letech to k smichu nebude,spis k placi.holt v dnesni dobe kdyz neni znamej.......urcite by to zprasili znovu.tak se mejte a ja zas napisu az budu neco vedet.....Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
Tady pracující :-) Mikánek: co jste si včera ještě dali dobrýho na zoubek? A od kdy máš dovču vlastně? :-) Lenileni: díky za adresu- pak napiš, jak to dopadlo ;-) V salonu Nathalie jsem i zůstala. Pani je příjemná- i po otestování její trpělivosti s mojím rozhodováním a na druhý zkoušce- zatím spokojenost veliká! ;-) Jirka: :-D mekáč- super, to vypadá, že je jí opravdu líp! Pozdravujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jirka:tak jestli Meka po celkovce,tak to zvládla určo dobře :-D držim palečky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
monisek:Mně trochu vadilo,že mi paní ty šaty až vnucovala..viděla jsem,že to neni úplně ono,i když to byl fakt krásnej pocit..ale vadilo mi,že mi pořád řikala rychle se rozhodněte,nebudou..a když jsem přišla s tim,že bych chtěla něco s bordo,tak mi setřela,že takový šaty už má někde nahoře v bedně nebo co..že už je to out a vůbec tim nezaujmu..Je pravda,že šaty ale měly krásný..Ona paní v Orchidee taky neni nijak zvlášť příjemná..Prostě Tě obslouží,ale chybí tam taková ta sympatie..Ale šaty odtamtud se mi líbí úplně nejvíc..
Odpovědět
Profilova fotka
moni: zastavily jsme si dát v burgru hambáč, abysme vydržely dýl do noci, ale nakonec jsme skončily asi ve 2hod.... ;-) ale akce to byla dobrá, jsem ráda, že jsme se zase sešly a už teď se těším na další kafíčko :-D do práce mi to příští týden čeká do středy, pak už asi začnu plašit a všechno dolaďovat :-) za týden touhle dobou už budu vdaná paní.....uáááááá :-o :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Mikánek bude- mladá paní. Těšíš těšíš? :o) Já jo a to se ještě načekám. Holky poraďte mi s destinací dovči!!!??? Jsem zatím přikloněna k Řecku, ale nikdy jsem tam nebyla- něco mi doporučte i s ubytováním- ať mam nějaké recenze :-p Pajmou: Zlatíčko, pošli mi, plosím, ten Tunis ;-) Díky moc. Haloo, halooo a co Jirka a Pepík???
Odpovědět
Profilova fotka
moni:Tunisko, Nabeul doporučuji all kvůli vodě :-D Jsem ráda, že jsem vás zase viděla :) mik:Pevné nervy :)
Odpovědět
Dobré ránko holky, pátek to bylo moc fajn, akorát jsem přijela dom a lehla a spala jak zabitá, jsem byla šíleně unavená. V sobotu ráno byla cesta ok. Akorát pořád čekáme, co řeknou že je rozbité na našem autí... Zatím jezdíme moje beruškou :-) V sobotu jsme zakalila znovu a teď si dávám aspoň na týden oraz, jsem unavená jako pes Mika: už se to kvapem blíííží ;-) Pepik: tak jestli má chutě na hambáče, tak mi něco říká, že další kafčo s námi zvládne úplně bravurně :-D To je paráááda, moc jí pozdravuj.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsou nejake fotesky??? :-) monisek: moc doporuciju Recko, je tam skvele.
Odpovědět
gejsa: něco mám,ale nechala jsem foťák doma, tak to stáhnu zítra 8-) jsem ještě pořád nějaká převálcovaná a moc mi to nemyslí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak mame prstynky, budou tak za 3 tydny :-) a v kvetnu jedeme na 10 dnu na Slovensko, projit kopecky a pak v srpnu do Chorvatska...
Odpovědět
gejsa: tak to je parada, a jaky prstynky nakonec mate??? Taky bych brala dovču,ale nějak dřív jak na svatbu se toho nedockam.. ach jo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: mame od Retofy, cely z bileho zlata. Na tu dovcu, no chceme to tam projet, protoze kdo vi co bude pristi rok :-)
Odpovědět
tak to zní dobře, my pojedem k tomu Rýdlovi, tak uvidíme. Ja příští rok se uvidí viď, že by třeba mimi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) koukám, že píšete o dovče, to jsem zvědavá, jestli se nějaké letos dočkáme.... fotečky z pátku zkusím přidat dneska, v sobotu jsem byla mrtvá a večer jsem se snažila trochu napéct (byla to fuška, patlala jsem se s tím skoro až do půl 10) a včera jsme vyrazili na poslední lyžovačku na Špičák.... ;-) kupodivu, zatím žádné nervy nepociťuju, akorát v sobotu jsem si občas vzpomněla, co už v tu dobu za týden budu mít za sebou.... :-N do práce mi to čeká ještě zítra, pak už bych si chtěla dát trochu oraz.... abych měla čas uklidit a všechno nachystat.....
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, presne tak :-D mik: na fotecky se tesim, kdyz uz jsem nemohla byt pritomna. Neboj, pripravy ukoncis a verim, ze vse probehne v pohode a krasne si to uzijes.
Odpovědět
holky není náhodou dneska Mape u doktora jak říkalal v pátek??? to jsem zvědavá jak dopadne, jestli to bude ok :-D teda já se dneska ne a ne nastartovat, když tak o tom uvažuju, tak možná příští víkend bysme se jeli mrknout do Práglu na ty prstýnky, přeci jenom za 4 měsíce je svatba. Teda proti Mikankovi jsem mejdlo, ta už to má za pááár. Gejsa: hele tady řeším něco s továrnou, tak zkusím jestli nemají nějakej ten bílej náramek a nepošlou mi ho se zbožím ;-) nic neslibuju ale pracuju na tom
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte kde se dají po Plzni sehnat látky? Kromě Domu látek? Musím vybrat nějakou látku na šaty
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, diky moc a kdyby byl i s cervenejma, tak to by bylo super :-) je a co je s mape? Snad nic vazneho a nebo snad mimo?
Odpovědět
flapi: a v tý Galanterii na Klatovský, u Práce. Tam mívali taky dost látek, ale nevím jak teď. Jo a vlastně ještě pak v Bolevci je Metrotex, tam prý toho mají taky dost. gejsa: pokusím se něco splašit, nebo dám vědět. No a Mape se určo ozve a poví sama 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no tak to jsem na ni zvedava :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?