Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
určitě si to projdi, třebas na něco narazíš. Tady na těch stránkách mají fakt super šaty a ve všech možných barvách, někde tam byla starorůžová a taky to nevypadalo špatně ;-)
Odpovědět
holky když tady tak koukám na to sluníčko, tak mi něco říká, že začnu asi chodit do solárka, abych se hezky opálila a pak to jenom přiživila normál sluníčkem. Abych nebyla na svatbě jak vyblitý zelí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Máš solárko co opaluje?Já vždycky narazim na blbý a jsem furt bílá.
Odpovědět
to se uvidí, jestli opaluje, podle toho až do něj vlezu a vylezu a pak se uvidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím..doceal bych taky uvítala tip na nějaký fajn solárko..mam sice jedno u baráku,ale tam abych si sebou brala kýbl s dezinfekci a myslim,že bych po pár návštěvách svítila jak Černobil.. :-D Jinak nekoukaly jste na tu mou kytku?nevim do jaký barvy bych měla ladit svatbu,když by tobyla bílá v kombinaci s těma světlounkýma růžema..Možná meruňka?No..Čtvrtek je za dveřma,těším se,že se pohnu z místa..Necham si poradit i nějaký samodržící punčošky a bižu..
Odpovědět
leni já mám solárko za rohem od firmy, je to TopSun mám dojem, a párkrát jsem v něm byla loni a bylo to fajn, i kolegyně tam chodili, tak to zkusím a pak se uvidí
Odpovědět
Profilova fotka
Lenileni: k té tvojí kytce- jojo, myslim, žekdyž nechceš bílou/smetanovou, tak to hoď do meruňkové, nebo do světle zelené- nebo kombinaci ;-) Vladi- pošli mi taky tu adresu s šatama- tady o tom drbete a já jsem zvědavá :-D Přátelé- pořád shánim osvědčenou švadlenu, DJ na svatbu (ach joooooo), tipy na dovolenou a te´d k tomu přidávám i ty víceoký bublifuky, jestli máte někdo zkušenost s líčením, nehtama, česáním v salonu Miriam u Pekla a někoho, kdo dělá manikůru a kosmetiku ;-) .... nabídka na pomoc je široká, tak si můžete odbít dobrej skutek nejen za dnešní den :-D Na solárko se optám,ségra chodí na vertikál a je spokojená ;-)
Odpovědět
moni: tak jsem ti poslala odkaz na tu šaty, ať se taky mrkneš ;-) s tím zbytkem ti asi nějak nepomůžu, švadlenu jsem žádnou nenašla, bohužel. A kosmetičku sháním taky, já mám akorát kadeřnici.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
já si nechávám šít u "Sára - svatební studio" na kosmetiku chodím do studia Chameleon - je to ve Františkánský vladi: jakou máš kadeřnici?
Odpovědět
Profilova fotka
na nalíčení půjdu do Miriam, na doporučení Mikanka. Byla jsem na zkoušce a moc se mi to líbilo. No a kadeřnici taky moc nevím. To moje trdlo ke kterýmu chodím, si špatně zapsala můj termín :-p Tak zkusím na zkoušku taky v Miriam, ale když by to bylo špatný, tak nevím kam jinam :-( A nevíte holky o nějaké šikovné manikérce? Nechci gelový nehty, jen hezky upravit svoje.
Odpovědět
flapi: je to kamarádka, dělá ve Skrétovce v kadeřnictví Hewlina, já si jí nemůžu vynachválit :-) máš kontakt na tu šití šatů? jo a projížděla jsem svatební alba - zkus se mrknout do alba ivaetfly, má krásně řešený červenobílý šaty, myslím, že by ti slušeli. I v kombinaci khaki světle zelená by byli hezký kacka: chcem nechat ušít třeba popůlnoční šaty nebo společenský a sháníme osvědčenou švadlenku ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi: svatebnisalon-sara.cz suzzanka: já chodím na nehty k tý mí kosmetičce. Dělá i gelovky, ale já chodím jenom na P-shine nemo na manikůru a super
Odpovědět
Profilova fotka
flapi a je to ve Franrtiškánský tam někde u toho hodinářství? To bych zkusila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suzzanka: jj, hned vedle. Nebo nechceš telefon?
Odpovědět
Profilova fotka
flapi, dobrý tak to vím kde je, zajdu si tam zítra po práci, děkuju :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
vladi:Zkus kadeřnictví a líčení Top design..Tam mám domluveno já,je to pod jednou střechou a slečna v telefonu byla hrozně milá..jdu tam někdy v půlce dubna na zkoušku.. nehty Ti můžu domluvit kamarádku,dělá gelový levně u ní doma..nemá teda žádnou akreditaci,ale je moc šikovná a myslim,že si dodělává kurzík..v případě zájmu píšnu kontakt.. Co se týče Dj,já vymyslím kámoše,jsou to muzikanti,tak budou pouštět muziku co nás baví..ale jinak mám kamaráda,který se tím živí,pouští hudbu u Mazanýho králíčka apod..v případě zájmu taky pošlu kontakt.. Na dovolenou záleží kam chcete..My plánujem asi Moravu-Mikulov..Máme tam osvědčený penzionek se zajištěnou prohlídkou a koštováním ve sklípku..Městečko je to kouzelný..Je to penzion Pohoda..Zahraničí nevím..Miláčkovi se nechce moc cestovat,prý se radši víc rozšoupne na svatbě..
Odpovědět
Profilova fotka
Flapi: napiš mi, prosím, ten telefon do Chameleona :-) Děkuju moc. kacka01: díky ;-) Ohledně švadleny- studenti jsou cenově určo fajn, ale potřebuju někoho se zkušenostmi s nekonfekční velikostí- aby to prostě sedlo všude :-D Dyž já s tou muzikou furt nevim. Asi má všechno pro a proti :-p
Odpovědět
Profilova fotka
monisek: je to Pavla Benešová a telefon 723088859
Odpovědět
dobré ránko holky, nějak zase nic nestíhám, ach jo, je toho pořád víc a víc leni: kadeřnici mám a na nehty taky, jenom potřebuju tu kosmetičku. Myslíš, že bys mi hodila kontakt na ten Top design? Bych vyzkoušela k nim zajít na kosmetiku a uvidíme. Jo a dovolena taky nevim, i když brácha říkal, jestli bysme nechtěli prodloužený víkend někde na zámku, že by nám to dal jako svatební dar, tak uvidíme, třeba to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem šupla do mýho alba pár foteček z pátku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Měla bych otázečku. Kdy jste to řekli, nebo se chystáte to oznámit v práci? Nějak nevím kdy je na to vhodná doba.
Odpovědět
dobré ránko, no u mě to tak nějak prasklo a v pohodě, normálně se ptají co a jak atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak se hlásím na pokec, jsem už doma, do práce zákaz,ale pořád něco doma předělávám,tak mám o zábavu postaráno :-D flapi: já jsem to nakousla někdy v říjnu,ale datum jsem jim řekla,až dva týdny před svatbou mika: tak co,už nervozní??? Budete mít krásně
Odpovědět
nazdárek Mape, tak jak je? Jakože už do práce nepůjdeš vůbec? No Mika už to má za páááár :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo do práce,až až někdy......... no s malým jsem si to užívala, tak uvidím, jak to bude teď, jen jsem si zvykla na lidi a teď najednou doma,ale švagrová má ročního kluka,jedna kámoška bude rodit za měsíc a další rodí v červenci dvojčátka, tak to uteče a bude nácvik, už se těším
Odpovědět
je, tak to to máš už hezky naplánované. Si to pořádně užiješ viď. Mi tak napadá co dělá Pepik, jestli už se pakuje dom, nebo jak dlouho tam ještě bude
Odpovědět
Profilova fotka
věřím,že už bere nohy na ramena a zdrhá dom a ještě při tom skáče přez kaluže,jestli nějaké jsou :-N no jo a já si to budu užívat, jen mám malého doma,opravují jim školku a stěhujou se do školy a učitelky prosili jestli by děti nemohli být květen červen doma,pokud máme možnost, tak si ho nechám doma a teď je doma s příšerným kašlem,ale va středu odjíždí na velikonoce s dědou do orlických hor a vrátí se,až další úterý,tak budu relaksovat,snad.
Odpovědět
víš, že ti docela závidím. Já nevím kde mi hlava stojí, z práce chodím utahaná jako pes, že doma sotva něco udělám a padám, každej víkend se něco děje, nějak by mi bodnul aspon týden volna, nebo aspoň pár dní. Když už je volnej víkend, tak jedem pryč jako minule a to byl docela záhul, jsem v neděli byla mrtvá a to mě čekalo 100 km dom.. no nic. Holt na to budem po svatbě muset skočit, abych měla taky volnějc :-D Jirka už sem dlouho nepsal, teda jako relativně dlouho, tak by mě zajímalo, jestli už jí pakujou dom nebo ne. Jo a holky zítra a pozítří je ten svatební veletrh, jdete se někdo mrknout? já plánuju zítra útěk z práce a že bych to jako stihla, tak uvidíme. Zajímalo by mě co tam bude, pravda ale je že ty otvírací hodiny jsou na houby, v sobotu jenom od 10 do 14, to je celkem na nic...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?