Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
leni: gratuluju ke zkoušce, takže už si konečně oddechneš vid :-) U Řezníka to znám, sice spíš hospodu, ale to je jedno ;-) baštu tam mají dobrou gejsa: neboj myslím, ale večír nejdeš viď, takže to vezmu příště, do svatby to stihnu, nebooj :-D
Odpovědět
mika: neboj písnu to Pajmou a pro jistotu i Mape, aby byli v obraze. Takže já to stíhám bez problémů, akorát už nepojedu dom,a le půjdu rovnou z práce 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni: ty první šatky, co jsi zkoušela jsou taky krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za gratulace:-) mikanek:Já jsem Dis. už skoro tři roky..ale všeobecná sestra..a protože dělam s dětma,tak jsem si musela dodělat specializaci..Miláček z toho byl celej pryč..Aby jeho žena nakonec nebyla moc chytrá :-D Škoda,že nemůžu dneska taky dorazit,ale to moje zlato hraje v Domažlicích ten svuj metal,tak jedu s ním..zítra ho pošlu na koncert samotnýho,ale dnešek jsem mu už slíbila.. vladi:Je to celkem i cenově dostupný..nic levnýho,ale ani předražený..já jsem na jídlo hrozně vysazená a včera mi teda skoro tekly sliny..dávala jsem si kuřecí s broskví a sýrem a delikateska.. Holky jaké menu budete mít na svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: na Mape jsem taky myslela, tak já jí písnu, jestli ty už si to nepořešila ;-) leni: tak to jo, no to já mám DiS. už taky dávno za sebou, před rokem jsem dodělávala ještě Bc., takže ten můj se mnou překonal 2 školy, dál už jsem radši nešla, to by nerozdejchal :-D škoda, že nemůžeš, tak huld příště ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek:jj,hrozně jsem je chtěla..ale oni jsou tak trošičku kýčovitý..na fotce to neni vidět,ale ve středu kytiček jsou umělé zelené středy a to mi vadilo..pak jsem měla dilema,ale nakonec jsem si řekla,že ty co mám jsou víc svatební..
Odpovědět
mika: tak napíšeš Mape nebo jí mám psát?
Odpovědět
Pajmou už jsem informovala, tak snad dorazí dřív :-D jsem ráda, že jdeme do Lízalky, aspoň si tam dám véču :-N tam vaří výýborně Leni: teda ty první šatičky jsou taky super, vždycky jsem chtěla s červenou kombinací. No a nakonec mám bílý princeznovský :-) No a menu už máme hotový z hotelu: Rosé sekt jako přípitek, potom avokádo plněné sýrem a datlemi jako předkrm, pak klasická polívka s knedlíčkama, hlavní jídlo je krůtí stejk s hříbkovou omáčkou (tu budem měnit) a k tomu zeleninové lasagne, opečené rosti s čedarem, no a dezet je vanilkový krém s čerstvými malinami x-) si říkám, že to bude baštaaa
Odpovědět
Profilova fotka
mape písnu ;-)
Odpovědět
mika: ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Já taky chtěla s bordo..taky jsem po zkoušce těch prvních hned hledala jenom bordo kombinaci..ale všechny ostatní byly zase moc jednoduchý..nebo mi neseděly..a nebo ze mě dělaly 15ti letou holčičku..
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:no jen jsi to napsala a dostala jsem na něco chuť :-D
Odpovědět
Článek se načítá
leni: mi povídej, taky se mi sbíhají sliny, hmm tak si zase vytáhnu ze šuplete čínskou polívku a budu mít oběd :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak mape to taky ví a že by měla dorazit ;-) holky, stůl je rezervovaný na jméno Škubalová, kdybyste tam náhodou byly dřív ;-) vladi: to zní hodně dobře, to papání, hned se mi zbýhají sliny :-p leni: to mi budeme mít trochu větší klasiku, na přípitek cinzano bianco, pak šunkovou rolku s křenem, knedlíčkovou polívku a pak kuřecí kapsu plněnou sýrem, šunkou a kapií s opečenými brambory.... dezert ten bude náš dort ;-) šatky vypadají na fotce dobře, ale je na tobě, v čem se cítíš líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek:Já to vidím podobně jako Ty,akorát jsme ještě to svatební menu neprobírali..chci tam Honzíka nejdřív vzít,kdyby se mu to nelíbilo,tak budeme hledat dál..Taky je směrodatná cena..Chceme tam jednom oběd,chvíli posedět..večer budeme pařit jinde..tak aby si neřekli nějakou nehoráznou sumu..
Odpovědět
Profilova fotka
leni: šaty krásný. Moc ti sluší :-)
Odpovědět
holky jsem dala do alba rozpis našeho meníčka a ještě rautu a grilovačky, kdybyste někdo náhodou měl zájem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
flapi:děkuju :-D Ale jsem fakt rozhodnutá zatím pro tamty:-)ale kdo ví..příští pátek jdu na zkoušku,tak se ještě porozhlídnu..Já jsem z těch šatů v Orchidee celá hin..hrozně se mi líbí jak jsou takový jiný..uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem do albíčka přidala dvoje,které se mi líbí..bohužel když jsem byla vybírat,neměli je tam..byly v Klatovech a já pak vybrala tamty..
Odpovědět
leni: ty poslední Agnes jsou úžasný
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: Určitě ti sluší mnohem víc ty z Adiny! 8-) Holt princezna :-) Ok, dorazim rovnou z práce- mam do 6, takže taky ne večeři ;-) Vladi mi určitě doporučí nějakou ňaminu. Pepík neni pašík, ale pašák- ach jo, ty moje překlepy :-D Lenileni- gratulace!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Mně se hrozně líbí ty předposlední..jsou zvláštní..jinak jsem našla ještě jedny,které jsou těm mým nějak podezřele podobnější než ty co mi tvrdila paní,že to jsou..je tam modelka s drdolem a barva je opravdu podobnější než ty více do meruňkova..akorát ty moje mají přidané ty kytičky..jenže jsou odepínací..většina těch šatů je jednoduchých,ale dají se hodně dozdobit právě těma kytičkama nebo se na ně dají ještě připnout různý ozdoby z bižu..To jsem už ale nechtěla..
Odpovědět
monisek: jj, já už předem vím co si dám... já tam mám vždycky jistotu. Buď zeleninový salát a nebo brokolici v sýrové omáčce, to je prostě baštáááá leni. oni jsou nádherný všechny,j enom si vybrat ;-) myslím, že zbytečně moc bižu někdy vadí, tak jak jsou jsou hezkýl.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,ještě jsem se chtěla zeptat,jestli jste nějaká nekupovala nějakou chytrou knížku o svatbách..docela uvažuju,že bych nějakou pořídila,ale nevim jestli to neni zbytečný..
Odpovědět
leni: jsem dostala svatební knížku od budoucí švagrové :-) není špatná,některé rady jsou tam dobrý
Odpovědět
Právě psala Pajmou, taktéž dorazí na půl sedmou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni: já jsem si kupovala v září knížku v Ladys, na svatba.cz je o ní něco napsáno, zkus se mrknout, jestli jí tam najdeš. přečetla jsem si jí a něco jsem z ní čerpala, ale hodně info se dozvíš na netu taky, já jsem chtěla mít něco pohromadě a vpisovala jsem si do ní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek:to je právě ono..nemuset pořád něco vyhledávat na netu a třeba si udělat pár poznámek..podívam se,díky..
Odpovědět
lholky tak to máme stejnou, taky si do ní vpisuju a je to dobrý teda to je dneska počasí, tady je ceďák jako blázen
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem mrkla na náhled té knížky a už jsem se dozvěděla užitečné info..akorát mam teď trochu strach..četla jsem to o těch prstenech..mám ten problém,že mám velké klouby..takže prstýnek nasadím,ale po nasazení mi plandá..zásnubní se mi otáčí..tak teď nevím jestli vybrat tedy menší velikost..jenže to bude zase v létě kdy prsty otékají..tak aby mi ho navlíkl:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?