Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
tak to je pravda, že svatební horečku máme všechny :-D jsem uklidněna a přestávám se stresovat 8-) gejsa: zkusím se tady mrknout a když něco najdu, tak dám vědět leni: no jo, seš tejden po mě, hele a kde to máte? možná jsi to tady psala, ale nějak jsem to nezaregistrovalal :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek:už se Ti to kvapem blíží viď?Kde jsi kupovala prádýlko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mi tak napadlo jakýma pojedete autama a jakou výzdobu a kde pořídit :-D už jsem se asi ptala,ale jak mam v hlavě zmotaný vývojový vady,poporodní traumata a všechno možný,tak se mi to vykouřilo :-D
Odpovědět
leni: my si chcem pronajmout limuzínu :-N když svezení, tak pořádný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:My šetříme kde se dá..dáme šílený prašule za oběd a večerní párty..takže radši zkrouhneme ostatní věci..auta si pujčovat asi nebudeme..kamarádka mi nabídla veterána Cortinu..ale je tmavě modrá a nějak zvlášť se mi nelíbí..my máme Ford Mondeo,stříbrnej,tak asi pojedu tím..Kamarád má na chlup stejný,takže tím by jel možná ženich..
Odpovědět
Profilova fotka
leni: my si nic pujcovat nebudeme, protoze pojedeme jenom tam a tam bude vse, takze by bylo zbytecne. Ale taky se mi moc libila limuzina. Heh a nebo projizdka v kocare, no a to si myslim, ze je na Bykove realne, ale kam tam jet :-D vladi: Diky.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáte náhodou některá zkušenost s květinářstvím v Solní,Pražské nebo Sedláčkově ulici?Je to kolem náměstí,takže by se tam v pohodě dojelo a v případě komplikací by se to třeba dalo vyzvednout chvíli před obřadem..
Odpovědět
no my jsme taky uvažovali co a jak, ale zase tak drahý to není a když to vyjde, tak do toho půjdeme. Hostinu a párty s grilováním taky nemáme nejlevnější, ale prostě chci s to užít :-N jo a květinářství kolem náměstí neznám, já jenom Milt na doubravce a ten je výbornej.
Odpovědět
Profilova fotka
nic neni nejlevnejsi a kdyz uz, tak uz... :-D
Odpovědět
gejsa: máte recht velebnosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sodomagomora
Odpovědět
velebnosti vy svítíte :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky nás pojedou jen 4auta a pak hasičská ávie. My máme modrýho seata,tím pojedou naši. Já zvolím asi něco od VW, tedy co sežene bratránek, kterej mne veze a jěště je to můj svědek. A ženicha přiveze jeho sestra s přítelem ani nevím co to mají za auto. A miláčkovo rodiče Octavka to jistí. Taky jsem uvažovala o limuzíně, ale ten můj nechtěl, kvůli penězům, že tohle je zbytečné. Hele holky co kdyby mě k oltáři místo táty vedly děti, myslím moje, synátor vlevo už je z něj chlap větší než já a dcerka na pravo, je stejně velká.
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni: no jo, blíží se to hooooodně rychle :-) nakonec jsem prádlo koupila ve Františkánský, koupila jsem podpsenku a do toho jsme od stejný značky vybraly i kalhotky s kraječkou..... do tangáčů jsem radši nešla :-D
Odpovědět
komtesa: proč by to nešlo, jsou to tvoje děti tak proč ne, tradice bych neřešila, hlavně ať jsi spokojená já jsem kupovala prádlo na rohu náměstí a Roosveltovky, mám dojem že tam je Triumph Holky kdo se ještě přidá na to zítřejší kafíčko????
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych šla ;-( ;-( ;-( ;-( :-( napište mi omluvenku :-( :-( :-(
Odpovědět
já vím, neboooj, určitě půjdem znovu, tak ti to snad vyjde. Holky myslíte, že už to má pepík za sebou??? je půl jedný. To je hrozný nic nevědět.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: si myslím, že už to snad má za sebou, teď už si tak možná pochrupává po narkóze, snad všechno dopadlo dobře....
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: já si myslím, že by to určitě nebylo špatný, kdyby šli s tebou k oltáři děti... bylo by to určitě pěkný, je to přece na tobě, kdo tě povede ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: je o jen Tvoje vec, ajk pujdes, je to Tvuj, vas den, tak si ho udelejte podle sebe. pepik to ma asi uz opravdu za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, že je to na mně. Právě, že je všechno na mně, už mě to rozhodování unavuje. Ale o téhle variantě uvažuju dlouho, no jo jak to říct taťkovi, že ho zbavuju týhle funkce =-) sice už mně odevzdával jednou, ale stejně mu to bude líto. Doufám, že to pepikovi dopadlo a že už je ze sálu. Sakra doufám, že Jiřík napíše co nejdřív, jak je na tom. Brr jdu kouřit. Vždycky nervozitou.
Odpovědět
komtesa: já tě chápu, pořád rozhodování, ale bohužel když se to týká svatby, tak se stejně očekává, že většinu rozhodnutí - myslím jako výzdoby atd. udělá nevěsta sama nebo pouze s tichým souhlasem přítele. a to kdo tě povede si fakt budeš muset rozhodnout sama :-x Třeba to taťka pochopí a bude to v klidu, jak říkáš, už tě jednou vedl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Komtesa: Já myslim, že je to skvělý nápad- přijt s dětmi. Tatínek už si to užil. Já bych do toho šla :-) Pepík pořád nic- určitě je to dobrý, chápu, že Jirka má určitě jiný starosti, snad je s Pepíkem :-) VŠEM: Tak kdo tedy zítra dorazí? Co nové nevěsty- neodpověděli... momentálně je sraz ve 20hodin v Lízalce, tak se přijďte zapojit, ať není Mikánkovi smutno ;-) Jináč já jdu nakonec v sobotu do práce, takže, pokud je to možné, slezla bych se klidně i dřív, jak píše Vladi! Co vy na to???? Lenileni: auta- já se budu od rána na obřad chystat v hotelu, kde budeme celý den i na obřad, takže sraz všech je až tam- žádný řešení aut, ani zdobení. Jo a svatební horečku jsem chytla v ten moment, kdy jsem sem prvně vlezla :-D Nikdo kolem nechápe, co všechno řešim a jen já vim, že oproti Vám jsem stejně břídil ;-) Flapi: už je to možná jedno, ale šaty máš očíslovaný 6- s těmi minrukávky:o) Jo a krásný oznámení!
Odpovědět
Profilova fotka
monisek: jo, ty byly pěkný, ale jenom v bílé :-( Oznámka se nám taky líbí, děkuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc rády bych vás poznala, ale zítřejší termín je pro mně špatný. Přítel slaví zítra narozeniny. Sice to je ve městě, ale kdo ví jak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
komtes: Jsem taky pro dětičky, bude to moc hezký a tatínek to určitě pochopí a třeba bude rád:-)
Odpovědět
suzzanka: máte nádherný oznámení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, vladi :-) (ale přemluvit toho mýho chlapa k focení byl nadlidský výkon)
Odpovědět
suzannka: to se ti nedivím, já jsem se snažila ukecat toho mýho a depa, neprošlo to. tak budeme mít klasiku a je to
Odpovědět
Profilova fotka
to ten můj by se i mořná fotil, ale já nee :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?