Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: no prave ze to tak jednoduchy neni. Nemaji pravomoce oddavat mimo jejich "uzemi" takze v Tremosne, kam spada Bykov, mi rekli, ze treba do Plzne prijet nemohou, ze uz po ne nespadaji, ze se musi resit matrika s Plzni.... monisek: snad se neco najde, zatim bez uspechu. A jiny termin nechceme. Tak je to tezke...
Odpovědět
monisek: taky jsem ti obratem odpověděla :-) co jsi si zaškrtla jsem našla :-) Zkus toho Joksche uhánět, někdy je dobrý bejt neodbytná, třeba to pak půjde snáz. Gejsa: tak ti nevím, leda pak zvolit něco po okolí a v blízkosti najít i na hostinu. Nebo odjet na obřad a pak v Plzni najít něco na hostinu. Je to těžký, takhle na poslední chvíli :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ja vim, prave jeste dneska budu zkouset volat do Rudolfa II v Plasech, je to tam hezke a maji tam i ubytko, ale jen pro 20 lidi, takze to se moc nehodi. Takze kdyby jste vedeli nekde o dobre restauracce s ubytkem, budu rada za kazdou pomoc, protoze to je opravdu dost pozde :-( Jeste pak zavolam na tu matriku tady v PLzni, ted to byla neochotna megera, a nemela uredni dny, tak se se mnou ani nechtela bavit, tak v pondeli uhanim Bykov, jestli uz jako neco vi a pak hned matriku.
Odpovědět
gejsa: a kde byste to jako chtěli? víš jestli ta varianta obřad jinde a hostina s ubytkem v Plzni... a kolikže vás to bude???
Odpovědět
Profilova fotka
No uz prave koukame mit obrad asi v Tremosne, pokud se nenajde nic jineho a pak nekam prejet. A kolik nas bude? My to mame slozitejsi :-D na hostinu tak cca 25, to se nevi jiste, protoze segra ma tyden pred svatbou termin porodu, no ale pocitam ze nepujdou a pak jeste babi s dedou, ty porad rikaji, ze nikam nepujdou, ze tam nebudou nic platny a takovy reci. No chapu je, v 83 letet takovou dalku a tak, ale zase oni jsou takovy, ze kdyz byli od nas vsem, ze by se melo jit i nam, no proste takova stara skola. takze hostina 25 a potom vecer tak 40-40, to budeme rikat par znamym. A na ubytovani tech 25 mist pro rodinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Gejša: A co ty Černice??? Včera mi kamarádka říkala o nějakém Hájku nedaleko Starýho Plzence :o....
Odpovědět
Profilova fotka
heh, tak vecer bylo mysleno 40-50 lidi.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
monisek: o Cernicich jsem psala, ze maji plno, to je ten purkmistr.
Odpovědět
gejsa: no a když by byl obřad v Třemošné, tak co potom hotel Diana, je za Třemošnou, směrem na Plasy. Je to v příprodě, ubytování tam taky je a bašta není špatný, ti můžu hodit odkaz do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no na tu Dianu jsme taky koukali, ale rikali jsme ze se tam musime podivat, protoze vzhledove to nevypada nic moc, ale ubytko a jinak by to mohlo byt docela dobre a cenove levnejsi.... Holky ja nevim, verily by jste tomu Bykovu, ze se rozjede, kdyby jste byli v nasi situaci? Bojim se toho, ze nekde uplatime zalohy a Bykov se rozjede v dubnu... Ja nevim, tak moc bych to tam chtela, ale nemuzeme cekat nez se rozhoupou...
Odpovědět
a pak mě ještě napadlo, že když ne v Třemošné, tak co potom Mirošov, tam je to nádherný a hostinu byste mohli mít kousek od toho v Restauraci Na Statku, už to tady taky někdo moc vychvaloval.
Odpovědět
gejsa: je to těžký, já bych jim možná dala čas do půlky března, ale pak už bych měla asi obavy.... přeci jenom nemít dva měsíce před svatbou ani místo na obřad a ani na hostinu.. to je blbý :-| pak bys jinou variantu sháněla ještě hůř.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi: jak jsi psala ta " Marianska Tynice" je to nadherne a prekvapilo me i jak je to levne, ale je to daleko, 40 km od PLzne.... Dalo by se to, ale z me strany sem pojedou rano 2 hodiny a z Alesovo hodinu a ted je tahat jeste takovou dalku? To mi prijde blbe :-(
Odpovědět
gejsa: já to chápu na druhou stranu, pojedou to chvilku a pak zpět apak už si jenom budou užívat hostinu a všeho ostatního. Já sem taky táhnu Pájovo rodinu ze Severních čech, a taky pojedou na Manětín. Myslím si, že jestli si to chtějí užít, tak pojedou tak i tak ;-) Jinak jak jste mluvili o těch Černicích, tak je tam ještě penzion U Matasů, kamarádka tam měla hostinu a i tam spali, a měli to moc hezký
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no prave, Ales rikal, ze maximalne do konce brezna, ale mne se to moc nelibi, protoze vidim, jak se shani ted a coz potom o mesic dele. Ale je to proste vsechno jen tim, ze taky trvame na datumu a case. Uz je na ten den vse domluvene a na tomhle terminu nam hodne zalezi, takze to je opravdu tezsi. A tu Dianu znas osobne? Nelibila se nam vzhledove, ale pokoje a nabidka nebyla tak zla, navic fakt levnejsi. njn, Bykov byl uz takhle drazsi a verim tomu, ze jeste bude, kdyz chtel vyssi najem...
Odpovědět
gejsa: byla jsem tam snad jednou, pravda je, že fotky nic moc na webu, ale jezdíme okolo toho k rodičům a vypadá to pěkně. Já bych radila ať si o víkendu uděláte výlet a prostě omrkněte. Dráž než Býkov to stopro nevyjde, je to blízko Plzně, a když byste měli obřad v Třemošné, tak proč ne. Koukala jsem, že posezení venku není problém, když by bylo hezky, tak byste měli vyhráno. Měla bych strach, že když trváte na datumu a čase, tak abyste fakt potom neměli smůlu :-. Jo a ještě mě napadl hotel Panorama - na Locháči u jezírka, taky jsem tam byla na svatbě, a super, akorát cenově asi dražší. :-|
Odpovědět
Holky, ještě mě tak napadlo, včera mi dala kamrádka leták že v Kulturáku je velký výprodej OP Prostějov - dneska a zítra, obleky kolem 900, košile atd. Jo a taky nějaké zlevněné boty. Je to od 9 do 18 hod.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženský, ve středu přijel bratránek a přivezl ty pistolky hned dvě, k tomu vynikající pizzu. Tak jsem se nestihla ani rozloučit. Vychutnala jsem si vínko až do poslední kapičky, fakt žůžo. No a dneska zase pro změnu nemůžu, spinkat tak straším tady, ráno až budete u počítače tak už snad budu spinkat. Takhle otočený dni to je teda věc. Tak papa 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
uf to byla fuška všechno pročíst :) vladi:Uděláme nějaký hromadný sraz na ten veletrh? gejsa:Zkusim vyfotit botky co jsem si koupila, taky moc pohodlné. mapemo:beat je dobrý :)
Odpovědět
dobréé ránko :-) holky pátek, dneska naposled makat a máme volno volníčko pajmou: proč ne, ale holky psali, že půjdou s polovičkou, tak uvidíme jak to dopadne, já bych kdyžtak vzala ještě kámošky - moje družičky :-) Jinak družičky si včera koupili stejný šaty v Mauru - jsou úplně božský, obě mají stejné šaty a sladili se do barvy -takže jsou vínovo červené, stejnou košili bude mít Pája a já doplňky, takže parááááda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je super, nevím jesli bude Honzík moc jít se mnou a když ne, tak si vystačím se svědkem, to bude stejně asi lepší :) tak děvčata v kolik a kde sraz?Dáme pak vínko :)
Odpovědět
Profilova fotka
to je až v dubnu a ty už plánuješ časový rozmezí? :-)
Odpovědět
no to se pak určo domluvíme, ale to já bych to kafe viděla snad i dřív, třeba někdy v březnu co ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
AAAAAAha, já myslela teď v březnu, tak to nic, ale jsem pro dát spicha v březnu :)
Odpovědět
já s tím březnem jenom souhlasím ;-) Pajmou: sím tě jsem zapomětlivka, jakou barvu jsi chtěla toho šperku a jak pro tu malou??? už se mi to nechtělo ani hledat zpětně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Korunky pro šampaň a zelenou a na krk taky něco takového :-p kujuju
Odpovědět
tak tě zklamu - korunky nevedeme, ale na krk bych snad něco našla, říkáš zelená nebo šampaň no já to tady projedu a pak uvidíš ju
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak už mám vyspáno, dobré ránko. V březnu na vínko ráda půjdu, jen vyberte prosím nějaký datum v lichém týdnu, sudý se netrhnu.
Odpovědět
určitě to nějak domluvíme, abys stíhala, neboooj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Vladi, já doufám, že už se to teď v práci zklidní. Jinak 9.3. jedeme zaplatit Do Kralovic a do Týnice poplatek a domluvit na pevno menu. Buď vinárna U jelínka nebo penzion Na výsluní. Obojí je předběžně zamluvené, ted jen se rozhodnout. A pak mi už schází jen naobjednat pivo a selátko a klobásky na večer. Zítra vlastně jdeme za klukama z kapely, doufám, že nám na to kývnou. Jinak mám všechno.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?