Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: Ty jsi prdlous :-D heh, jen se bojim, ze kdyz si to objednam, tak mi to pak nebude a co s tim, jenze tady po obchodech toho je malo, no teda, nevidela jsem nic poradne hezkeho...
Odpovědět
Profilova fotka
koukám,že téma zajíček je na dlouhé rozebírání,ale za tu prču by to stálo :-D
Odpovědět
gejsa: no vážně jsem se viděla v tom růžovým oblečku a to by byla síííla :-D pravda je, že tady toho moc není, ale ještě bych být tebou zkusila mrknout - ve Františkánský je obchůdek s prádlem a košilkama, jak je dům látek, potom bych zkusila na náměstí vedle radnice, někdy tam mívají. A poslední, bys možná něco šik našla v Martinský, mám dojem že po levé straně tý pizzerie je krámek s prádlem,někdy se tam dá něco najít.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no tak ja to zkusim obehat se svedkyni... No a ona shani i svedkyne, ta se vdava v sprnu. A snad neco najdeme.
Odpovědět
holky vy se smějete, ale jak mi chodí různý nabídky, tak mi přišli pro děti - chlupatý ouška na čelence, byl na drátku, takže šli nastavit - jako třeba jedno pokrčený a k tomu malinkej ocásek na spínací špendlík... jsem se viděla, jak to nabízím do dětskýho obchodu..... dokonce mi poslali i takový ty motýlí křídla na záda, jsme tady v nich chodili a kolega prohlásil, že jsme přepracované 8-)
Odpovědět
gejsa: ještě mi napadlo, že někdy není od škody mrknout i k vietnamcům... mají taky košilky a sem tam tam najdeš i moc sexy (doporučuju krámky v Riegrovce a Sedláčkovce)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no ja kdyz si vzpomenu, jak jsme blbli se vsim moznym, tak si to dovedu predstavit :-D no vidis, to je taky moznost, vetve :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, už nevim, kdo to řešil, ale ohledně svatby v Černicích- uvažovala jsem taky o tom, dělají tam právě i ty obřady v zimní zahradě a prej je to tam super... ale právě, trochu mimo centrum. Vladi: Ty botky jsou fantastický!!! Já ci takýýýý:o) Šaty jsou z té Adiny báječné a šáňo ti závidim.o) A představ si- když jsem spočítala hosty na raut U pramenů- došla jsem místo k 60 k 50 a Joksch z hotelu mi napsal, že se jim to nevyplatí, ať jdem spíš jinam! Tak s ním teď dojednávám nějaké řešení, protože se toho nechci vzdát ]-( Ale děs, já si řákala, jak to hlavní mám vymyšleno a on tohle. Chjooo. Mapemo: Pečení vypadá super! Holky, kolik tak dáváte za foťáka?
Odpovědět
Profilova fotka
no teda, tady to žije, to jsem měla co dělat, abych dočetla :-p mape: s těma fotkama nejsi sama, včera mi taky psala odpo admin, že mi nějaké fotky smázla... ]-( chápu to, když tam mám reklamu (odkaz na stránky), ale když je to jen stažený obrázek, tak to teda nevim, abych to hledala znova... ]-( ještě, že jsem si něco stahla do pc.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: za foťáka asi 6500,-, ale myslím si, že to vyleze víc, když budem doobjednávat nějaký fotky....;-) ale za ten výdaj mi to stojí, to bude s kamerou jedna s nejtrvalejších památek....
Odpovědět
Profilova fotka
Ta Lipovka vypadá taky moc dobře! Pajmou: Prosím tě a kdo a kde ti ty šatičky šil??? To jsou super ceny a jestli jsi navíc spokojená! Prosím tě, hoď sem ještě jednou kontakt na toho foťáka- nemůžu to zpětně najít a víš tak nějak ceny? Mapemo: na ty prstýnky, upřímně řečeno, moc nevidim, ale botky jsou jak pro popelku:o)
Odpovědět
Profilova fotka
monisek: a nevis jak se to v tech Cernicich pohybuje cenove? at mam alespon predstavu? Vubec jsem nevedela, ze tam neco takoveho je a ze to je mio centrum nam prave vyhovuje :-) Za fotaka kolem 5000,- podle toho kolik bude fotek, mame cenu za ks fotky. ale presne ted nevim kolik, je to ale ve smlouve, tak se muzu kouknout doma... Njn, jenze Lipovka ma plno a my chceme 13.6.... mikanek: To je jasne, ze musi fotky za to stat, na ty se budes koukat porad :-) Ty Ti pripomenou ten krasny den...
Odpovědět
Článek se načítá
monisek: no tak to jsi mě dost překvapila, že by pro ně byl rozdíl, jestli tam máš 50 nebo 60 lidí, to se mi nechce věřit, podle mýho i tak na tom vydělají dost a dost. Jo a dík za pochvalu botek, jsem z nich nadšená co se týká fotografa - nakonec jsme zamluvili Fotosvět, p. Mazanec. Budeme od nich mít foto i video. Přeci jenom se asi nevyplatí na tady tom šetřit. Měli by přijet kolem půl dvanácté k nám domů, aby byl při odchodu atd, pak obřad, focení a na hostině bude až do šesti. V ceně máme mám dojem 60 nebo 80 fotek dle našeho výběru, zpracové DVD atd. No a dohromady nás to prý vyjde nejvíc na 12 tis. ...
Odpovědět
Profilova fotka
my máme foťáka za 6000,-,bude fotit od rána ten chaoz,radnici,oběd i raut,dokolika nevím,podle toho kolik vydží,ale je to známej
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za cenový náhled- nutno říct, že mě to odrovnalo- počítala jsem na fotky tak 2tácy- haha, tak si umíte představit, jak jen zírám :-o ... asi takhle :o) Zkusim rozhodit sítě, ač máte pravdu, že dobrý fotky jsou důležitý!!! Vladi: Taky jsem z toho zaskočená, že se mu to nevyplatí a celý dnešek se mi neozval, tak mě nechává na trní- já už fakt nechci nic hledat (myslím, že takový pocit tu zná víc nevěst ]-( ). Pořád koukám na obsazené termíny, aby to nedal někomu lukrativnějšímu a prostě nevim. Gejša: S těmi Černicemi- ceny nevim, ale nejlevnější to nebude. Na druhou stranu odvozeno dle ceny pokojů to zní víc než dobře na Plzeň 8-) Dej mi pak vědět!
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: a jakýho jste nakonec sehnali vy fotografa?? holky, mam dotaz. budete dělat svatební noviny na hostinu?? hodně se tu o tom píše, ale nevím, jestli je to zvykem i na plzeňsku.....
Odpovědět
Profilova fotka
holky hodila jsem vám do albíčka méďu našla jsem ho na netu a obchod je v Příbrami cena 299,- velikost 35cm
Odpovědět
ahoj holky, tak už je tu zase ta práce... už aby byl víkend. Jsem hotová. monisek: s tím hotelem mě to mrzí, ale snad to dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
50 lidí že se nevyplatí????...tak to fakt vypadá, že má o ten váš termín zájem někdo jiný...no snad ti to dopadne dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
o těch černicích jsem slyšela chválu a prý to není drahý...jedna nevěsta to tu má nafocený a taky chválila.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojk holky, tak to je v p..... Purkmistr je plnej no a radnice je taky, protoze tam presli lidi z Bykova. NO ja nevim, co mam delat...
Odpovědět
gejsa: to je mi líto. A nechcete to mít někde jinde, třeba taky na Manětíne a pak cestou mít oslavu v té Lipovce? nebo v plzni se to dá asi udělat i v ZOO, známá se tam vdávala a bylo to super, mají i moc hezký fotky. Nebo relaxační zahrada v Doudlevcích?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: verim, ze to bylo hezke, ale zase chci mit rezervu kdyby bylo sklive pocasi.... No tak pri nejhorsim to bude na radnici v Tremosne a pak nevim kde, zase aby tam emli ubytovani a fakt se nam to libilo. To mam potvrzene, ze nam to muzou udelat na radnici, takze alespon tak. No a ted neco shanet na cerven je opravdu orisek. Navic plzensky oddavajici maji udajne plno, takze tady to vse pada a Tremosensky nemuzou tady oddavat, nemaji na to opravneni.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a ta Lipovka je plna na nas termin... Ach jo, takove starosti, to neni mozne.
Odpovědět
gejsa: no tak to je fakt v háji, ještě mi napadá, co takhle Mariánská Týnice a pak se podívat třeba v Kralovicích na nějaké ubytko? Určo by se tam něco našlo.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: musime to projit na netu, jake dalsi moznosti jsou, ale ted to bude bida.... Tady jsme to meli vsechno pohromade, jako na Bykove. Snad se teda jeste rozjede. od pristiho tydne je tam budu prudit :-D a to by bylo abych je neukecala...
Odpovědět
je mi to jasný, třeba když je budeš dost otravovat, tak ti to odkejvají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no coz o to, tam jde spise o to, jestli to nekdo bude mit nebo ne, pokud ne, tak zustane zavrenej.... holky, nechcete si nahodou ten Bykov pronajmout na cerven? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: oddat vás může kdokoliv, třeba z rokycan :-) ale vymyslet kde je horší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ohledně svatebních novin- my pracujeme na svatebním webu, lidem, co nemaj přístup na net pošleme víc info v dopise. Nevíte někdo o portálu, kde je možnost si nakopírovat svatební stránky zadarmo? Vidim samý placený. No a svatební památníček/knihu už nemůžu najít ani tu drahou verzi na netu, tak si vyrobím svojí, stejně tak polštářek na prstýnky a dvojbryndák- maminka se aspoň zapojí se šitím a já si to pak nadekoruju:o) S tím Býkovem mě to fakt mrzí- chápu ty starosti a termín se blíží- takže držim palce moc moc, aby se to v dobré obrátilo, ale třeba si nakonec budete říkat, že je x.krát lepší než by byl Býkov :-) Jinak teda dneska je venku hnusně- vůbec ne jarně a když bylo bílo, aspoň to nějak vypadalo. Vladi: Díky za foto bižu- posílám zpět (z pracovního mailu, tak se neděs). Joksch se mi stále neozval, jestli nám to najonec vemou, nebo ne u těch Pramenů :-( Jo a na ten svatební veletrh se už těšim- asi tam dokonce půjdem v páru. Je víc info na stránkách toho hotelu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?