Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Vladiplzen: Popravde nemame na to tedko moc casu, tak to mozna nechame az na kveten. Koukam,ze mas svatbu tyden po mne :-)
Odpovědět
rose: jj, už jsem si taky všimla :-) už se to pomalu blíží :-D
Odpovědět
Nejak rychle to utika :-), zacinam mit strach,ze to vsechno nestihnu..
Odpovědět
nebooj, určitě stihneš, a když budeš s něčím potřebovat helfnout, tak písni sem a my pomůžem, že jo holky :-D
Odpovědět
Tak diky moc za podporu. I tak s rikam,ze sem toho z ciziny zaridila celkem dost :-), nastesti existuje internet, bez nej si to nedovedu predstavit..
Odpovědět
jj, máme výhodu v tom našem webu - představ si naše mámy, kdyby to měly řešit ze zahraničí, to by bylo na 2 roky dopředu :-D 8-) :-D Určitě to zvládneš.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo se to ptal na toho foťáka, než jsem to dočetla zapomněla jsem.Mám moc šikovného a není ani drahý.
Odpovědět
Profilova fotka
rose: já taky v Plzni kapelu nenašla, tak sme na tom podobně, mě přijedou z Liberce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď sem na šla kontakt na fotografku, co nám dělala tablo, fakt hezký fotky. Hajšmanová 7824388 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,teda to byla fuška to vše dočíst vítám novou nevěstu pepik:já jsem přemýšlela odkud ho znám,ale nepřišla jsem na to, písni míi do ip jak se jmenuje celým jménem jinak už jsme domluvili ůplně hostinu a vyšlo nás to na cca 18000 pro 50lidí,ale dalái jsme limit 25000 a to by bylo,aby se nenažrali a neožrali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ČAukyyyyyyyyyyy teda dámy vy opravdu jedete, Rose:fakty obdivuju tu dálku ;-) Pajmou:jak se domluvíme na pátek??Odvoz zajistí tentokrát ten můj,ale jak do Plzně,písni sms Lenko:sorry v těch jménech byl fakt maglajs. Mapemo: kloubouk dolu za to jídlo,snad vám do toho demižonu někdo něco dá, nebo si to nebyla ty??? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pomoc,já nemůžu najít žádný hezký účes na krátké vlasy, vy se máte že máte dlouhé béééééééééééééééééééééé
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sad: tak zapusť, stihne ti vyrost tak 5 cm, tak s tím už by se trochu dalo pracovat ;-)
Odpovědět
holky, tak jsme právě složili zálohu na hostinu u těch Pramenů.. ještě jsem si rovnou dali i véču, vážně co tam uvaří, tak je bašta. Mape: to se máte, cena je super, to mi je o dvacet víc... no snad to nepřekročíme :-| Sad: jak říká Pepík, nech zapustit a ono ti to povyroste a stopro najdeš nějakej super rozcuch nebo něco elegoš ;-) Pajmou: kde máš dobrýho fotografa??? máš i kameru? Nám řekli ve Fotosvětu cenu 12 tis. to mi přijde jako dost...i když mají krásný fotky i video..
Odpovědět
tak a padám do pelechu, jsem totál ko... mějte se a dobrouuu
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tý jo, tady se to najedou rozjelo, mam co dělat to dočítat... ;-) rose: tak to je fajn, že už máš zamluvený šatky, jestli máš náhodou s nima nějakou fotečku, tak si ji přidej do alba, ať si je můžeme taky prohlídnout x-) mape: tak to je pěkná cena, to mi budem vyrážet do restauračky začátkem března, tak jsem zvědavá, kolik řeknou nám. hlavně přítel má hrozně velký oči, aby jídla nebylo málo a všichni na nás nekoukali hladoví, kde je něco na zub..... takže když nám ukazovali fotky se studenýma mísama, tak to se mu líbilo skoro všechno, že se to určitě sní.... =-) což si teda vůbec nemyslím, teoreticky bysme měli jíst někdy až okolo 17 hod a to mi bude stačit slupnout menu a pak do sebe narvu dort a končim... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vy drbny ukecany :-D vladi: medove jsou skvely, jdu do nich. jinak dneska si jdu ve 4 pro zalohu z Bykova, sejdeme se v tom novem hotelu, jsem na to zvedava, treba nas to oslovi a svatba bude tady, kdyby nahodou Bykov nejel, cemuz neverim. Proste to bude na Bykove a hotovo :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi:Jmenuje se Karel Vozár, mladý kluk, profík tel: 739 323 185, záleží co vše budeš chtít fotit ale cca 8tis včetně kamery, což je taky profi.A fotky včetně alba, cesty, cd a tak, prostě all.Uvidíš budou se ti fotky moc líbit.Řekni, že máš kontakt od Pavlíny Moulisové, na doporučení je vždy lepší cena :) Taky mám prosbu, potřebovala bych nějakou bižu do zelena či do zlata, taky by bylo možné?
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: Myslíš v Marionetu?to by byla pálka...občas tam mám jednání... Určitě Býkov vyjde :) Jo a Vladi, nejraději fotí v Manětíně, pokud si dobře vzpomínám, máte to tam že?
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: tak to je opravdu super cena...
Odpovědět
Profilova fotka
,,,a je i pěknej,,,:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, potřebuju akutně kosmetičku, doporučte mi nějakou, moje skončila:(
Odpovědět
Profilova fotka
sad:Ty vlasy- mám 60cm v šuplíku, už jsem je měla na konci roku udělané, mám na to super levnou holčinu.Teď marodila, ale už bude OK, tak uvidíš mé dlouhé hnědé vlásky...
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: doporucovali me Slukova 604 776 022. Je i fakt levna a prijede za Tebou i domu.
Odpovědět
dobré ránko, teda tady jede drbárna jedna báseň gejsa: méďové jsou super, takže ti je jedině schvaluji. Nás nakone na tom veletrhu celkem dost zaujala limuzina Lincoln, takže jdem asi do ní a tam ty méďové nevím nevím.... pajmou: jasnačka že něco najdu, říkáš zelená a zlatá, že jo. Hele hodím něco na web na stojanu, tak mi mrkni do albíka. Jo a kontakt si hned opisuju a po neděli mu zavolám uvidíme, třeba to bude vážně paráda :-) Gejsa: držím palce, ať ten Býkov vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: je limuzina, to se mi taky libi, ale je to asi desne drahe, ze? no ten fotak s kameramanem vypada fakt hodne dobre...
Odpovědět
gejsa: no ptali jsme se na cenu, a měli bysme se vejít do 5 tis. když za to svezení to asi stojí, jela bych v ní se svědkyní, družičkama a tátou. No a zpátky s mažílkem, svědkama a vzali bysme rodiče. To by mohlo být super...
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, to by bylo super, ale pokud nam vyjde Bykov, tak by slo jen o cestu tam, tak to by nemelo ani cenu.... Ale bude to super, pekne si to uzijete.
Odpovědět
gesja: ještě jsme to nezamluvili, ale silně uvažujeme :-D Jinak dneska pádím vyzvednout neteři šaty na ten maturák, je vyfotím a hodím sem, jsou vážně nádherný
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ale stejne je zamluvite :-D :-D :-D satky jsou super, uz jsi mi je ukazovala a desne ji slusi. Ja mit to telo, tak jdu do nich taky....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?