Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na co ty bublifuky?Jsem mimo :) :-p
Odpovědět
pajmou, někdo to dává místo rýže třeba v obřadních místech, kde není rýže dovolená nebo zkrátka jenom pro focení, my to taky mít nebudem, přijde mi to jako zbytečnost
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, děkuji za vysvětlení :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, doporučíte mi nějako kadeřnici a kosmetičku?
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: můžu ti doporučit salon Miriam u Pekla. tam je kosmetička i kadeřnice, ale zítra ještě vyrážím na jednu zkoušku účesu k jedné kadeřnici, co česala kamarádku na svatbu, tak uvidím, jak dopadnu u ní. jinak mi to jistí Miriam... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek:Hodná, kolik se platí za zkoušku? 8-)
Odpovědět
pajmou : ahoj, mohu doporučit Design block paní Ditu Noskovou, Smetanovy Sady 11. Kadeřnice a vizážistka zároveň...
Odpovědět
tak Dita Nosková je celkem drahá kadeřnice, já u ní kdysi byla, když jsem se nechala fotit pro přítele, tenkrát jsem vypadala jako štětka :-N :-D ale to bylo tim, že make up na focení musí být mnohem výraznější, protože spoustu ho pohltí světla, ještě k ní řeknu to, že ona je spíš hozená do moderního stylu, řekla bych něco, co má ajinka v profilu jako pasovku, cože nemusí každému vyhovovat a každý třeba očekává jiný druh účesu, tenkrát jsem byla s kamarádkou a té ostříhala hustou ofinu, no nevypadalo to moc dobře :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: líčení na zkoušce 100,- a účes za 280,-. dneska jdu ještě na jednu zkoušku účesu k jedné známé kamarádky, tak uvidím, jak dopadnu tam a za kolik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,marodím,už třetí týden a dnes jsem šla ukončit neschopenku, to není tak zajímavé,ale aby jste se zasmáli,tak jsem ráno oblékala malěho vyjímečně a on má neštovice,fakt super,věčer když se koupal,tak nic dnes katastrofa, no a dozvěděla jsem se,že je může člověk ve vyjímečných případech chytit znovu,tak jsem zvědavá jaká budu nevěsta :-D ,třeba nebudu muset řešit líčení :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak já sem zase doma, večer sem začla kašlat a ráno sem měla teplotu, tak mě vyhodili a půjdu až za měsíc 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: tak to je pech, tak se pořádně vylež
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pepik: tak to je škoda, ale únor uteče jak voda, neboj. mape: s těma neštovicema nestraš, to já se děsim chřipky před svatbou, doufám, že nic jinýho bych chytit neměla :-N holky, mrkněte mi do alba, mam tam nový fotky z líčení a účes, jak se vám tam budu líbit...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já jsem tu taky nově:o) Svatbu plánujeme na 5.9.09 a přišla jsem sem hledat spřízněné duše a inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem v Plzni celkem nová a tak si lámu hlavu jak s místem pro obřad, tak s místem na slavnost. Momentálně jsem vymyslela, co kdyby obřad proběhl prostě ve Smetanovských sadech a hostinu někde poblíž, ale nevím, zda je to proveditelné =-) Co myslíte? Díky moc za rady.
Odpovědět
Profilova fotka
monisek: ahoj vítám, na konání obřadu se musíš domluvit asi na úřadě a okolo jsou podle mého dost drahé restaurace,jedna pěkná je Gondola
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) monisek: vítej u plzeňských nevěst ;-) já bych ti mohla doporučit obřad v meditační zahradě, tam to jde venku a pak ještě v Hotelu CD na Karlovarský nebo Sport hotel na Borech, tam nabízejí obřad venku se vším všudy. Jinak o žádné jiné variantě nevím, co by se dala využít v Plzni...
Odpovědět
ahoj holky, nějak nestíhám se pořádně připojit,je toho nějak moc a moc, nevím kam dřív skočit. pepík: teda to je smůla, no musíš se pořádně rychle vymarodit, nejlépe vypotit na cizím těle ;-) mape: ještě straš s neštovicema, dávej bacha, bys byla výstavní nevěsta :-) mika: sluší ti to, účes je hezký a nechtěla bys vyčesat vlasy na horu??? já jsem strašná,ale mám to pořád vyčesaný,t ak to jako upřednostňuju :-) monisek: nazdárek nová nevěsto :-) můžu ti taky doporučit hotel U Pramenů, máme tam hostinu,ale dělají tam na zahhradě u jezírka i obřady, když se podíváš na jejich stránky, tak tam najdeš fotky ;-)
Odpovědět
jo a ještě na zítřek máme domluvený sraz s fotografem z toho studia jak je naproti Komornímu divadlu, tak vás pak budu informovat co a jak
Odpovědět
Cauky, vubec nestiham o necem diskutovat.. a proste vas vsechny odivuji, jak si to uzivate.. ja prave ted zazivam perne obdobi v praci.. a jeste k tomu ma brigadu ,takze denne koncim tak po 18h.. a proste mam jen me predstavy, takze ohledne kovove branky ,ktera je pro obrad dle meho nadhernou dekoraci.. jsem kontaktovala salon LadyS a cena na vikend je 1500Kc/1 branka coz je fakt palka.. misto na obrad mame jasne vybrane..ted mam uz od Obec. uradu i mistnost,ktera vypada dobre, ale moc vas chci poprosit, zda neznate nejakou firmu ,ktera je schopna treba navarit 25porci svickove a hovezi polevky.. a proste to nejak privest v tech velkych barelech.. tim ,ze mame mistnost ,tak musime sehnat firmu ,ktera proste doda hlavni chod.. coz je hovezi bujon, svickova s knedlikem a brusinkami, (dezert bude jablecny zavin s vanilkovym kremem od me babci.. a kafe -caj -- no to prave musim splasit nejakou tu firmu ,ktera ma velke nadobi.. mos vas prosim o radu,kam mam volat? kdo je schopen toto pripravit? jeste ohledne te branky zkusim kvetinarstvi.. a proste doufam, ze to bude levnejsi.. ohledne obradu pod sirym nebem: takze matrikarka si vyzadala stul a malou strisku.. takze vezmu bily altan.. ten levnejsi.. nepotrebuji zadny extra, pac uz to misto v priode je krasne.. a ted cekam jen na echo z vyboru ,zda nam misto schvali.. pritel je francouz, takze za obrad proste vsude platime 3000kc.. automaticky.. me tohle ale vubec nevadi.. jen si lamu hlavu jak to udelam s tou oslavou.. proste nekdo musi pripravit to jidlo.. a ja zajistim vyzdobu.. a usporadani stolu.. a pak uvidime..
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: kdepak, měla jsem možnost účesu s drdolem a pod něj závojík, ale víc se mi líbí ty rozpuštěné vlasy.... ;-) ale teď je mi jasný, jaký budeš mít asi účes ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženský :-) :-) :-) nějak mám teď ještě míň času sednout si tady k tomu krámu, tak si nemyslete, že jsem na vás zapomněla. Co je nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte některá náhodou řeč oddávajího na plzeňské radnici? Díky. ;-)
Odpovědět
mika: jeee a jak jsi to poznala :-D chci mít nějak zapletený vlasy, nebo drdol nebo tak něco, se mi to moc líbí, já nějak rozpuštěný nebo takový to napůl v létě nesnesu, je mi strašný vedro a ke všemu mám těžký vlasy, tak se mi to natočení hned rovná a plihne, vypadám pak jak opelíchaná slepice :-D :-N :-D komtesa: nazdárek ženská, ještě žiješ. Taky nějak nestíháš co ;-) já u toho sice sedím v práci, ale nestíhám pustit naše stránky... ach jo
Odpovědět
ještě mě tak napadlo, jsem si včera vybrala spodní prádlo a mají moc hezký v Triumphu na rohu náměstí a Roosveltovky, paní byla moc příjemná a ještě tam mají slevy, takže paráda. Jo a kámoška mi našla obchůdek s punčochama - úplná paráda, je to v Bezručovce naproti Morávce, a mají dost velkej výběr. Sice neměli mojí dýlku, ale mám se stavit za 14 dní a budou mít, tak jsem zvědav
Odpovědět
Profilova fotka
quanny: to litani s obradem venku ti vubec nezavidim :D Taky jsme to tak chteli, ale nakonec jsme se bali, co kdyby lilo, vsude to bylo podmaceny, hosti nekde v desti stali... tak radsi i na to myslete predem, a aby az foukne vitr, jste akorat nechytali stany a pristresky :-D Ale snad vyjde pocasi a budete to mit nadherny a bez vetsich starosti ;-) monisek_plzen: venkovni obrad dneska nabizi vetsina restauraci, ktery maji nejakou zahradku ;) Co vim tady v okoli, tak to dela ten CD na Karlovarsky, Ve Vilach (vedle lekarsky fakulty u ZOO), atd. Ty Sady je dost blaznivy napad, pritom jak je tam rusno, ale proc ne, treba to magistrat povoli ;) A restauraci kolem namesti je hoodne, tak je z ceho vybirat.. Nadherna svatba by byla i na plazi u Bolevaku, ale vyhnat ty lidi tam odsud... to by asi neslo :D
Odpovědět
Profilova fotka
guany: co se týče jídla mrkni na http://www.firmy.cz/reg/plzen-mesto/p..., taky by ti mohli uvařit v závodní jídelně pod jižním. nádobí si brácha půjčoval v gastronomický škole ( ale zná se s ředitelem, tak nevím). no a ten obřad by byl asi hezčí v borským parku, tam to chtěl brácha, ale protože to měli v září a kdyby pršelo, tak na stan by musel mít povolení. jinak u náměstí brácha dělá provozáka ve Švejkovi, nemají to drahý, vaří dobře a šlo by slavit i venku ve vnitrobloku (ale kvůli nočnímu klidu od 22 slavit vevnitř.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: dík za typ na prádýlko, určitě tam vyrazím, ale doufám, že ještě stihnu ty jejich slevy, protože budu muset čekat do výplaty... nějak se mi nedostávají korunky na účtě ]-( kotatkoz: tý jo, na Boleváku by bylo krásný mít obřad, to mě nenapadlo. koukám, že jsem měla z čeho vybírat a neměla jsem hned skončit na radnici, i když to bych pak musela změnit datum svatby :-p tak hold nic.... ;-) já bych doporučila jako restauračku taky toho Švejka, rádi tam chodíme a vaří tam výborně nebo v Prešovský je pizerie (ale název mi vypad). pak je taky dobrá restauračka trochu dál - Řemeslnická beseda, tam není nic problém, co jsem tak slyšela :-) takže je určitě z čeho vybírat v centru...
Odpovědět
Pepi+Kotatkoz diky za info ohledne toho jidla/vareni....s tim obradem venku me trosku fakt strasite.. ja teda vubec nevim co delat.. to misto je moc pekne.. je to tez v parku.. uplne mimo vsech.. kouzlo.. jeden strom ,ktery roste ve dve koruny.. a hlavne je to misto ,kde jsem jednou odpocivala s pritelem na kole a proste jsem vedela, ze ten stary park potrebuje probudit a uz v te dobe jsem si rekla, ze JA budu ten kdo ho zahali do zavoje.. vyzdobu planuji nasledujici: takze koupim takovou tu latku.. lehkou.. tu zavojovou.. nevite jak se jmenuje? dam na ni kytky a potahnu ji cestickou k tomu stromu.. na obou stranach.. a vsude pohazim kvitky ruzi.. jinak ohledne vyzdoby mistnosti ,kterou mame pronajatou vubec nestiham.. co a jak udelat.. hlavne mi bude asi pomahat znama co dela v kvetinarstvi.... ale ja jsem ten kdo musi vse zaridit.. takze i vyber kytek.. mam rada polni - proste kviti.. ubrousky -barevne do zluta nakoupim v Ikee. tam jsou moc pekne.. jen se moc moc bojim .. proste prijedou pritelovo kamosi.. kteri jsou fajn ,ale jsou z Francie.. a moji ani jeho rodice nemluvi stejnou reci.. asi si snad nekoho najmu.. fakt se toho moc moc bojim.. nechci jim kazit tal velky den, ale sakra jsou to z obou rodin moc fajn lidi, ale ta rec.. jak se budou bavit cely den? co sakra budu delat.. nemate nekoho ,kdo umi francouzsky a proste mel by to jak brigadu.. proste prekladat tem rodicum?? ja nemam problem s dalsim v angline.. a neco malo ve franine.. ale jeste nejsem tak dobra vazne zastat i ten preklad pro rodice.. a hlavne ja budu poletovat mezi hosty.. muze to byt klidne i nejaky student .. budu moc rada.. za napomoc aspon na par hodin.. platim ale jen 100Kc na hodinu-privezu -odvezu- jidlo ma samozrejme volne po celou svatbu.. zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
guanny:Mám klienta, který dělá výborný cataring, udělá ti cenu, když mu řekneš, že jsi ode mne:) Radek firma Mercucio 603853303
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?