Menu Forum

Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

21. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pajmou
1
Registrovala se 6. října 2008 na beremese.cz. Přidala 178 příspěvků a 2 alba. Má 67 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
pajmou
1
Registrovala se 6. října 2008 na beremese.cz. Přidala 178 příspěvků a 2 alba. Má 67 přátel. Region Plzeň.
 Na co ty bublifuky?Jsem mimo emoticon emoticon
2. únor 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
    Zámek Mirošov
 pajmou, někdo to dává místo rýže třeba v obřadních místech, kde není rýže dovolená nebo zkrátka jenom pro focení, my to taky mít nebudem, přijde mi to jako zbytečnost
2. únor 2009 v 08:07  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajmou
1
fotoportrét
fotoportrét
pajmou
1
 Aha, děkuji za vysvětlení emoticon
2. únor 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajmou
1
fotoportrét
fotoportrét
pajmou
1
 Ahoj děvčata, doporučíte mi nějako kadeřnici a kosmetičku?
2. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
Registrovala se 12. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 832 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. dubna 2009
    Na plzeňské radnici, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
Registrovala se 12. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 832 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Plzeň.
 pajmou: můžu ti doporučit salon Miriam u Pekla. tam je kosmetička i kadeřnice, ale zítra ještě vyrážím na jednu zkoušku účesu k jedné kadeřnici, co česala kamarádku na svatbu, tak uvidím, jak dopadnu u ní. jinak mi to jistí Miriam... emoticon
2. únor 2009 ve 14:04  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajmou
1
fotoportrét
fotoportrét
pajmou
1
 mikanek:Hodná, kolik se platí za zkoušku? emoticon
2. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ajinkaajarousek
Registrovala se 21. července 2007 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků. Má 2 přátele. Region Rokycany.
fotoportrét
fotoportrét
ajinkaajarousek
Registrovala se 21. července 2007 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků. Má 2 přátele. Region Rokycany.
 pajmou : ahoj, mohu doporučit Design block paní Ditu Noskovou, Smetanovy Sady 11. Kadeřnice a vizážistka zároveň...
2. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
 tak Dita Nosková je celkem drahá kadeřnice, já u ní kdysi byla, když jsem se nechala fotit pro přítele, tenkrát jsem vypadala jako štětka emoticon emoticon ale to bylo tim, že make up na focení musí být mnohem výraznější, protože spoustu ho pohltí světla, ještě k ní řeknu to, že ona je spíš hozená do moderního stylu, řekla bych něco, co má ajinka v profilu jako pasovku, cože nemusí každému vyhovovat a každý třeba očekává jiný druh účesu, tenkrát jsem byla s kamarádkou a té ostříhala hustou ofinu, no nevypadalo to moc dobře emoticon
2. únor 2009 ve 21:57  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
 pajmou: líčení na zkoušce 100,- a účes za 280,-. dneska jdu ještě na jednu zkoušku účesu k jedné známé kamarádky, tak uvidím, jak dopadnu tam a za kolik emoticon
3. únor 2009 v 06:13  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 349 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 14. března 2009
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 349 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
    V Plzni, Region Plzeň
 ahoj holky,marodím,už třetí týden a dnes jsem šla ukončit neschopenku, to není tak zajímavé,ale aby jste se zasmáli,tak jsem ráno oblékala malěho vyjímečně a on má neštovice,fakt super,věčer když se koupal,tak nic dnes katastrofa, no a dozvěděla jsem se,že je může člověk ve vyjímečných případech chytit znovu,tak jsem zvědavá jaká budu nevěsta emoticon ,třeba nebudu muset řešit líčení emoticon emoticon emoticon
3. únor 2009 v 10:06  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 ahoj, tak já sem zase doma, večer sem začla kašlat a ráno sem měla teplotu, tak mě vyhodili a půjdu až za měsíc emoticon
3. únor 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
    V Plzni, Region Plzeň
 pepik: tak to je pech, tak se pořádně vylež
3. únor 2009 v 15:34  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
 pepik: tak to je škoda, ale únor uteče jak voda, neboj.
mape: s těma neštovicema nestraš, to já se děsim chřipky před svatbou, doufám, že nic jinýho bych chytit neměla emoticon
holky, mrkněte mi do alba, mam tam nový fotky z líčení a účes, jak se vám tam budu líbit...
3. únor 2009 v 18:53  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
Registrovala se 3. února 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Na zahradě hotelu U Pramenů v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
Registrovala se 3. února 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
 Ahojky, tak já jsem tu taky nově:o) Svatbu plánujeme na 5.9.09 a přišla jsem sem hledat spřízněné duše a inspiraci.
3. únor 2009 ve 21:52  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
 Jsem v Plzni celkem nová a tak si lámu hlavu jak s místem pro obřad, tak s místem na slavnost. Momentálně jsem vymyslela, co kdyby obřad proběhl prostě ve Smetanovských sadech a hostinu někde poblíž, ale nevím, zda je to proveditelné emoticon Co myslíte? Díky moc za rady.
3. únor 2009 ve 21:56  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
    V Plzni, Region Plzeň
 monisek: ahoj vítám, na konání obřadu se musíš domluvit asi na úřadě a okolo jsou podle mého dost drahé restaurace,jedna pěkná je Gondola
4. únor 2009 v 09:11  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
 ahojky emoticon
monisek: vítej u plzeňských nevěst emoticon já bych ti mohla doporučit obřad v meditační zahradě, tam to jde venku a pak ještě v Hotelu CD na Karlovarský nebo Sport hotel na Borech, tam nabízejí obřad venku se vším všudy. Jinak o žádné jiné variantě nevím, co by se dala využít v Plzni...
4. únor 2009 v 11:37  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
Registrovala se 15. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1969 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
    Na zámku v Manětíně, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
Registrovala se 15. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1969 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
 ahoj holky,
nějak nestíhám se pořádně připojit,je toho nějak moc a moc, nevím kam dřív skočit.

pepík: teda to je smůla, no musíš se pořádně rychle vymarodit, nejlépe vypotit na cizím těle emoticon

mape: ještě straš s neštovicema, dávej bacha, bys byla výstavní nevěsta emoticon

mika: sluší ti to, účes je hezký a nechtěla bys vyčesat vlasy na horu??? já jsem strašná,ale mám to pořád vyčesaný,t ak to jako upřednostňuju emoticon

monisek: nazdárek nová nevěsto emoticon můžu ti taky doporučit hotel U Pramenů, máme tam hostinu,ale dělají tam na zahhradě u jezírka i obřady, když se podíváš na jejich stránky, tak tam najdeš fotky emoticon
4. únor 2009 v 11:56  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 jo a ještě na zítřek máme domluvený sraz s fotografem z toho studia jak je naproti Komornímu divadlu, tak vás pak budu informovat co a jak
4. únor 2009 v 11:57  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
quanny
Registrovala se 29. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Plzeň.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
quanny
Registrovala se 29. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Plzeň.
    Region Plzeň
 Cauky, vubec nestiham o necem diskutovat.. a proste vas vsechny odivuji, jak si to uzivate.. ja prave ted zazivam perne obdobi v praci.. a jeste k tomu ma brigadu ,takze denne koncim tak po 18h.. a proste mam jen me predstavy, takze ohledne kovove branky ,ktera je pro obrad dle meho nadhernou dekoraci.. jsem kontaktovala salon LadyS a cena na vikend je 1500Kc/1 branka coz je fakt palka.. misto na obrad mame jasne vybrane..ted mam uz od Obec. uradu i mistnost,ktera vypada dobre, ale moc vas chci poprosit, zda neznate nejakou firmu ,ktera je schopna treba navarit 25porci svickove a hovezi polevky.. a proste to nejak privest v tech velkych barelech.. tim ,ze mame mistnost ,tak musime sehnat firmu ,ktera proste doda hlavni chod.. coz je hovezi bujon, svickova s knedlikem a brusinkami, (dezert bude jablecny zavin s vanilkovym kremem od me babci.. a kafe -caj -- no to prave musim splasit nejakou tu firmu ,ktera ma velke nadobi..
mos vas prosim o radu,kam mam volat? kdo je schopen toto pripravit? jeste ohledne te branky zkusim kvetinarstvi.. a proste doufam, ze to bude levnejsi..
ohledne obradu pod sirym nebem: takze matrikarka si vyzadala stul a malou strisku.. takze vezmu bily altan.. ten levnejsi.. nepotrebuji zadny extra, pac uz to misto v priode je krasne.. a ted cekam jen na echo z vyboru ,zda nam misto schvali.. pritel je francouz, takze za obrad proste vsude platime 3000kc.. automaticky..
me tohle ale vubec nevadi.. jen si lamu hlavu jak to udelam s tou oslavou.. proste nekdo musi pripravit to jidlo.. a ja zajistim vyzdobu.. a usporadani stolu.. a pak uvidime..
4. únor 2009 ve 13:10  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
 vladi: kdepak, měla jsem možnost účesu s drdolem a pod něj závojík, ale víc se mi líbí ty rozpuštěné vlasy.... emoticon
ale teď je mi jasný, jaký budeš mít asi účes ty emoticon
4. únor 2009 v 17:18  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
i.komtesa (42 r.)
Registrovala se 26. září 2008 na beremese.cz. Přidala 248 příspěvků a 3 alba. Má 7 přátel. Obora, Region Plzeň.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
i.komtesa (42 r.)
Registrovala se 26. září 2008 na beremese.cz. Přidala 248 příspěvků a 3 alba. Má 7 přátel. Obora, Region Plzeň.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Plzeň
 Ahojky ženský emoticon emoticon emoticon
nějak mám teď ještě míň času sednout si tady k tomu krámu, tak si nemyslete, že jsem na vás zapomněla.
Co je nového?
4. únor 2009 v 17:37  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smajlinka
Registrovala se 1. února 2006 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 17. června 2006
    Na radnici v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
smajlinka
Registrovala se 1. února 2006 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 17. června 2006
    Na radnici v Plzni, Region Plzeň
 Ahoj holky, nemáte některá náhodou řeč oddávajího na plzeňské radnici? Díky. emoticon
4. únor 2009 v 19:10  •  Svatba byla v červnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 mika: jeee a jak jsi to poznala emoticon chci mít nějak zapletený vlasy, nebo drdol nebo tak něco, se mi to moc líbí, já nějak rozpuštěný nebo takový to napůl v létě nesnesu, je mi strašný vedro a ke všemu mám těžký vlasy, tak se mi to natočení hned rovná a plihne, vypadám pak jak opelíchaná slepice emoticon emoticon emoticon

komtesa: nazdárek ženská, ještě žiješ. Taky nějak nestíháš co emoticon já u toho sice sedím v práci, ale nestíhám pustit naše stránky... ach jo
4. únor 2009 ve 20:02  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 ještě mě tak napadlo, jsem si včera vybrala spodní prádlo a mají moc hezký v Triumphu na rohu náměstí a Roosveltovky, paní byla moc příjemná a ještě tam mají slevy, takže paráda. Jo a kámoška mi našla obchůdek s punčochama - úplná paráda, je to v Bezručovce naproti Morávce, a mají dost velkej výběr. Sice neměli mojí dýlku, ale mám se stavit za 14 dní a budou mít, tak jsem zvědav
4. únor 2009 ve 20:08  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotatkoz (31 r.)
1
Registrovala se 11. října 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Plzeň.
    V Mirošově, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kotatkoz (31 r.)
1
Registrovala se 11. října 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Plzeň.
    V Mirošově, Region Plzeň
 quanny: to litani s obradem venku ti vubec nezavidim :D Taky jsme to tak chteli, ale nakonec jsme se bali, co kdyby lilo, vsude to bylo podmaceny, hosti nekde v desti stali... tak radsi i na to myslete predem, a aby az foukne vitr, jste akorat nechytali stany a pristresky emoticon Ale snad vyjde pocasi a budete to mit nadherny a bez vetsich starosti emoticon

monisek_plzen: venkovni obrad dneska nabizi vetsina restauraci, ktery maji nejakou zahradku ;) Co vim tady v okoli, tak to dela ten CD na Karlovarsky, Ve Vilach (vedle lekarsky fakulty u ZOO), atd. Ty Sady je dost blaznivy napad, pritom jak je tam rusno, ale proc ne, treba to magistrat povoli ;) A restauraci kolem namesti je hoodne, tak je z ceho vybirat..

Nadherna svatba by byla i na plazi u Bolevaku, ale vyhnat ty lidi tam odsud... to by asi neslo :D
4. únor 2009 ve 20:16  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 guany: co se týče jídla mrkni na http://www.firmy.cz/reg/plzen-mesto/phr/catering, taky by ti mohli uvařit v závodní jídelně pod jižním.
nádobí si brácha půjčoval v gastronomický škole ( ale zná se s ředitelem, tak nevím).
no a ten obřad by byl asi hezčí v borským parku, tam to chtěl brácha, ale protože to měli v září a kdyby pršelo, tak na stan by musel mít povolení.
jinak u náměstí brácha dělá provozáka ve Švejkovi, nemají to drahý, vaří dobře a šlo by slavit i venku ve vnitrobloku (ale kvůli nočnímu klidu od 22 slavit vevnitř.
4. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
 vladi: dík za typ na prádýlko, určitě tam vyrazím, ale doufám, že ještě stihnu ty jejich slevy, protože budu muset čekat do výplaty... nějak se mi nedostávají korunky na účtě emoticon
kotatkoz: tý jo, na Boleváku by bylo krásný mít obřad, to mě nenapadlo. koukám, že jsem měla z čeho vybírat a neměla jsem hned skončit na radnici, i když to bych pak musela změnit datum svatby emoticon tak hold nic.... emoticon
já bych doporučila jako restauračku taky toho Švejka, rádi tam chodíme a vaří tam výborně nebo v Prešovský je pizerie (ale název mi vypad). pak je taky dobrá restauračka trochu dál - Řemeslnická beseda, tam není nic problém, co jsem tak slyšela emoticon takže je určitě z čeho vybírat v centru...
5. únor 2009 v 06:09  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
quanny
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
quanny
    Region Plzeň
 Pepi+Kotatkoz diky za info ohledne toho jidla/vareni....s tim obradem venku me trosku fakt strasite.. ja teda vubec nevim co delat.. to misto je moc pekne.. je to tez v parku.. uplne mimo vsech.. kouzlo.. jeden strom ,ktery roste ve dve koruny.. a hlavne je to misto ,kde jsem jednou odpocivala s pritelem na kole a proste jsem vedela, ze ten stary park potrebuje probudit a uz v te dobe jsem si rekla, ze JA budu ten kdo ho zahali do zavoje.. vyzdobu planuji nasledujici: takze koupim takovou tu latku.. lehkou.. tu zavojovou.. nevite jak se jmenuje? dam na ni kytky a potahnu ji cestickou k tomu stromu.. na obou stranach.. a vsude pohazim kvitky ruzi..
jinak ohledne vyzdoby mistnosti ,kterou mame pronajatou vubec nestiham.. co a jak udelat.. hlavne mi bude asi pomahat znama co dela v kvetinarstvi.... ale ja jsem ten kdo musi vse zaridit.. takze i vyber kytek.. mam rada polni - proste kviti.. ubrousky -barevne do zluta nakoupim v Ikee. tam jsou moc pekne.. jen se moc moc bojim .. proste prijedou pritelovo kamosi.. kteri jsou fajn ,ale jsou z Francie.. a moji ani jeho rodice nemluvi stejnou reci.. asi si snad nekoho najmu.. fakt se toho moc moc bojim.. nechci jim kazit tal velky den, ale sakra jsou to z obou rodin moc fajn lidi, ale ta rec.. jak se budou bavit cely den? co sakra budu delat.. nemate nekoho ,kdo umi francouzsky a proste mel by to jak brigadu.. proste prekladat tem rodicum?? ja nemam problem s dalsim v angline.. a neco malo ve franine.. ale jeste nejsem tak dobra vazne zastat i ten preklad pro rodice.. a hlavne ja budu poletovat mezi hosty.. muze to byt klidne i nejaky student .. budu moc rada.. za napomoc aspon na par hodin.. platim ale jen 100Kc na hodinu-privezu -odvezu- jidlo ma samozrejme volne po celou svatbu.. zatim pa
5. únor 2009 v 06:32  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajmou
1
fotoportrét
fotoportrét
pajmou
1
 guanny:Mám klienta, který dělá výborný cataring, udělá ti cenu, když mu řekneš, že jsi ode mneemoticon Radek firma Mercucio 603853303
5. únor 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš