Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
zatím nevím,ale zjistím to,myslím,že pakatel,to se dělá ze zbytků desek a folie tam také není velká spotřeba,...a za to nalepení nic,je to během pěti minut hotové,kdyžtak ti to nalepím já....už si píšu poznámku,,,fakt mám teď toho moooc a musím si psát co je potřeba udělat a zařídit,,,ta hlava děravá...no jo vánoce a lidi by nás roztrhali oznámko se nechce nechat pěkně vyfotit,tak snad ho přemluvím a dám slíbené foto i s pozvánkou ke stolu a obálkou....když ne,tak srazík to jistí....snad ještě nějaký bude
Odpovědět
Profilova fotka
mapemo: Ahoooooj, to je dobre, hned se Ti pak podivam do albicka :-) My taky chceme delat sklenicky, ale pro vsechny, pro nas samo nejaky spesl, krasny, pro ostatni takove obyc jen s nasim jmenem a datumeme, at maji pamatku. Jen nevim na kolik vyjdou, prece jen maturak uz byl davno :-D Jinak ty SPZ nejsou drahe, taky jsem na ne koukala, ale nebudeme je kupovat.
Odpovědět
Profilova fotka
zjistím cenu a písnu vám to a nebo je nechám pak klidně kolovat,co s nimi potom.... gejsa:šatičky č.jedna super.... dnes jsem koukala kolik to máme do svatby,tak ze 169dní je to,už 115....hrůza takhle je vidět jak to letí...no vždyť,už budou vánoce,pak nový rok...no a ak se z toho zblázním :-p ]-( :-( ,ale budu se těšit :-D :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak sem doma!!! nepřála bych něco podobnýho ani úhlavnímu nepříteli, ale nejhorší je za mnou....i když na pozdější vyndavání šroubů se fakt netěším.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24: Tak Te vitam zpatky, jsem rada, ze uz jsi doma. Jirka ma jiste radost. Tak hlavne aby se vse dobre hojilo a bylo to v poradku.
Odpovědět
dobré ránko holky, pepik: no to je paráda, že už jsi doma. Tvoje drahá polovička byla předávala zprávy úspěšně, ho za nás moooc pochval ;-) Hlavně, že jsi v pořádku, doma a teď už to bude jenom lepší a lepší. Určo uděláme před Vánocema ještě nějaký posezení, tak už by ses mohla dostavit nebo ne? mape: koukám, vánoční horečka v práci co, je to šílený, přijde mi že lidi blázní.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no ráda bych, ale spíš asi ne, Jirka vám totiž neřek, že pravou mám takly po operaci a v sádře, takže sem ráda, že se doplazím na záchod a před vánoci mi mají teprve sundat sádru a do tý doby mám chodit jen nutný vzdálenosti... jinak celkový léčení je na půl roku, tak mi všechny držte palce,ať to vyjde a na svatbě si zatancujem....
Odpovědět
neboj, určitě si na svatbě zatancuješ a bude to ok. A když by byl nějaký ten srazík, tak pro tebe kdyžtak seženeme kolečkový křesílko a budem tě tlačit :-D teda kdybys o to stála ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
křeslo mám půjčený, ale zatím na něm dlouho nevydržím :-( ale si hodná....no uvidíme, on by měl teď být znát každý den :-)
Odpovědět
no prostě a jednoduše ti všechny držíme palečky ať seš co nejdřív čilá a "zase skáčeš přes kaluže" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dík :-) zítra jsem měla jít na zkoušku účesu a líčení, a jelikož mě tam nemá kdo odvézt, nevydržím dlouho sedět a ještě je tam spousta schodů, tak sem to odsunula na neurčito, ale snad tam budu moct jít co nejdřív, protože už teď jsem nervozní jak se to povede :-D
Odpovědět
já si myslím, že třeba po vánocích to bude už ok a klíďo si tam dojdeš. Přeci jenom to je ještě nějaká doba, uklidní se to a bude to fajn. Svatbu máte v květnu, tak to by mělo stačit ne? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no říkali že je léčba kolem půl roka ale že na svatbu budu v původním stavu, tak snad jo.
Odpovědět
Tak mam kadeřnici x-)
Odpovědět
skafa: neříkej, kdes jí nakonec sehnala???
Odpovědět
no nakonec hned vedle mojí nehtařky, dneska jsem si nechala udělat barvu a jsem moc spokojená, takže tam zůstanu, za svatební účes 700, zkouška zdarma, když bud chtít, aby dojela v den svatby k nám domů, tak plus benzín, je schopna zajistit kosmetičku, která by došla do stejného salonu a nebo s ní k nám domů, takže supr jinak dnes jsem se teda pod tíhou argumentů došla podívat na šaty a byla jsem v Lady S a nic moc, překvapilo mě, jak malou velikost mam, to jako příjemně, ale jinak jsem si nevybrala, zítra jdu do AP a do Miriam, jen zatím velmi předběžně, moná něco zarezervuju, ale s tím, že po lednu mají být nové kolekce a možná to pak přebukuju
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu taky k vám? Občas se podívat, nemám moc času u toho vysedávat. Ze základů obřad bude v15.00 v Mariánský Týnici.V Kralovicích ve vinárně U jelínka, pozdní oběd ;-) nebo brzká večeře? Termín je zamluven, papíry podepsány. Doma mám zatím jen oznámení a bižu.Šaty mám v plánu objednat od asapa přes ebay. V salonech jsem totálně pohořela. Maximálně si uděláme s kocourkem výlet do polska. Zatím papa ;-) musím také někdy spát.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jak se mate? To je desne pocasi, ze? :-( a to jsem chtela o vikendu nekam na vylet... skafandrik: A kde je ta holicka, prosim? Taky porad nekoho shanim a ta Tvoje neni draha, to se mi libi a ze i dojede, to je fajn. Jinak s tema satama mas pravdu, po novem roce opravdu prijdou nove, takze bych taky zabukovala a pak treba premenila. Ja mam z A&P a jsem spokojena, ta pani je moc fajn. V Ladys jsem taky nicc nevybrala, a nelibilo se mi tam ani jednani slecny co tam byla. i.komtesa: vitam Te, tak at se shaneni dari :-) Vim sama, ze to neni zadna sranda, ale da se. Ale kamoska ted ma problemy sehnat neco na sebe, je fakt hodne vysoka, takze docela bida.
Odpovědět
ahoj holky, tak nevím jestli přišla zima nebo podzim,a le počasí je strašné a to my dneska frčíme na sever k rodičům, to bude zase cesta, ještě že z práce mizím v jednu, jedem k těm Pramenům, aby nám to spočítali... teda jako hostinu atd, takže pak písnu skafa: to je vážně super, kadeřinici mám, ale taky bych potřebovala tu kosmetičku a nejlépe aby mohla přijet k nám dom, tak jestli máte tipy, tak mi prosím hoďte kontakt do IP :-N A ty šaty, co si budem povídat, taky už jsem něco prošla a zatím překvapivě nejhezčí měli v Ornele, paní byla moc ochotná. Stejně to ještě půjdu oběhnout a hlavně chci jet do Prahy, jsou tam dva salony, které tady vřele doporučovali, takže jsem tam i psala a prý mají i nějaké prodloužené, takže bych na sebe mohla snad něco najít. Jsem chtěla jít do té Ladys a ted to tady poslouchám a nevím nevím.... i.komtesa: nazdárek, vítej mezi námi :-) Marinánská Týnice je nádherná na svatbu, kamarádka jí tam měla a super, musíš se pak pochlubit jaké si budeš objednávat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jen si zajdi i do Ladys, kazdemu sedne nekdo jiny a kdyby jsi si tam mela vybrat krasne saticky, tka to je jen dobre, takze se nenech odradit a zkus to.... Hlavne dobre cestujte. Jinak jsem zvedava, na kolik vam to napocitaji.
Odpovědět
vladi, na tu kosmetičku zatím kontakt nemám, jen říkala, že by byla schopná jí zajistit a že líčí krásně, že se s ní domuví a pak mi dá vědět gejso, ¨nevim, jak to má vysvětit - jesti víš, kde je Masarykovo náměstí a ČSOB, tak když se dáš tou ulisí, co vede koem toho náměstí bíž ČSOB směrem ke Škroupovce, tak skoro úpně dole je vchod, kde se musí zvonit a je tam kadeřnictví a nehtařka, chodim teď už k oběma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: Tak kdyztak jestli mas cislo a nebo adresu, nasla bych si to na netu. Taky by se mi siklo, kdyby dojela domu :-)
Odpovědět
gejsa: ale jo asi tam zajdu, když nic jiného tak za podívání nic nedám, žejo :-) skafa: tak to přesně vím kde, páč tudy chodím na kafe za holkama, a je to po levé straně když jdeš od banky, že jo. Prosím tě tak až, zjistíš nějaký kontakt nebo jak to tam chodí, tak dej vědět, bych to taky vyzkoušela. Teda holky ale když vidím to počasí tak se mi chce jet míň a míň a to ještě beru firemní auto, abych ho aspoň projela dál... no nevím nevím
Odpovědět
Profilova fotka
Ahajky zdravím všechny, na výlet to dneska tedy opravdu není. Momentálně vlastně už nejsem z Plzně, ale z Obory, to je kousek. Tady je totálně bílo. A jak to vypadá v Plzni?
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: nejsem vysoká, jenom byly by mi šaty ve velikosti42, ale nedostanu je přes prsa. Jo kozatý nevesty to mají taky těžký, i když já bych neřekla, že je mám echt velký. vladi: už jsem plně rozhodnutá ;-) mám je v albu. Během příštího týdne je objednám a bude.
Odpovědět
i komtesa: jo tak ty jsou vážně božský :-) to já pořád hledám to co by se mi líbilo... jinak tady bílo není - spíš čvachtavé bahno, pořád něco mezi sněhem a deštěm :-S
Odpovědět
komteso, já mám taky velká prsa, a to jako dost a kupodivu včera mi šaty byly velké většinou přes prsa a nebo celkově, já si myslela, jak budu mít velikost třeba 46 a budu si muset vybírat jen ty kredenciozní modely a naopak - byla mi velká i 42.
Odpovědět
vladi, jj, je to ono, co myslíš jinak kontakty vám napíšu hned, jak je budu znát, na tu kosmetičku myslím a gejso, tobě písnu číslo na holičku hned to ip
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: díky, taky jsem nevěděla který, na ebay je jich spousta. Vzala jsem to vyřazovací metodou a do finále mi pomohla dcerka. Ta počítá, že je jednou užije do tanečních nebo na maturák. Dneska je jí 11 tak až dospěje do toho věku bude jiná móda. Skafi: prostě 42 nedopnu a se šněrovačkou to vypadalo divně.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: to je jasne, jen to zkus. snad cesta bude dobra a stastne se navratite. Ten kontakt by se hodil, ze? Ja tam mprave moc neprijdu, tak nevim, jen tam 1 za 100 let dojdu do banky a pak tam nepachnu. i.komtesa: No jak to tady muze vypadat, celou noc prselo, pak tak 10 minut poletoval snih a ted je zase mokro. Proste klasika, takova brecka.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?