Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kadeřníka mám vybranýho. V Třemošné, ještě jsem se nedomlouvala na pevno, tak zatím nevím cenu. Kosmetiku mi udělá kamarádka, nehtíky taky, takže pátek a sobotu dopoledne strávím u kámošek na kávě.Při jednom v Třemošné budu objednávat i kytky. Horší je to s fotografem, přijde mi, že za to chtějí ukrutný palety.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, ze mas takhle kamaradky, to Ti docela zavidim. Njn, fotograf je fakt drahej az beda :-(
Odpovědět
gejsa: sak já to zkusím, jenom ten čas na to najít. Nevím kde mi hlava stojí.... ke všemu jsem utahaná jako pes, ještě že mizím z práce dřív, bych dneska asi nepřežila.... musíme do hotelu, aby nám to spočetli, pak honem dom, sbalit a honem k rodičům, těch 100 km za volantem se mi moc nechce, ještě v tomhle počasí, ale nedá se svítit.. :-| aspon že večer si dám s tchýní do zobáčku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo děvčata já budu moct jít odpoledne sáňkovat, tady to padá od rána. :-N Večer jedu do Plzně na sraz ze školy. Tak nevím jak to pojede.
Odpovědět
komtesa: se budeš brodit sněhem, tak si nezapomeň teplé spodní prádlo, nejlépe jégrovky :-D bych potřebovala zjistit ja vypadá cesta na sever, frčíme přes Vary, tak by to snad mohlo bejt upravený ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavní tahy určo budou, ale stejně opatrně.
Odpovědět
fotografové jsou dost drazí, proto jsme to eliminovali jen na ten základní balíček a třeba na hostině už si uděláme fotky sami, na co plencat prachy, fotky ze svatby chceme, ale zas když to tak vezmem, tak prostě kdy se na ty fotky člověk podívá, několikrát za život, takže na co dávat desetitisíce jen pro nějaký supr pocit, nebudem mít ani kameramana, natočíme si nějaké home video :-D kamarádce jsme to taky točili my a byli spokojení ;-) žádná profesionální práce to nebyla, ale stačí to. No a taky nebudem mít nějaký zbytečný serepetičky, který se pak v součtu vyšplhají na nehoráznou částku, to radši pak někam pojedem aspoň na víkend.
Odpovědět
když to vidím jak pořád leje, no to bude paráda, ještě to může večír namrznout a to už na hovno..
Odpovědět
Profilova fotka
Skafi. tak to ti dávám za pravdu ve všem,škoda, že v tomhle oboru nemám kamaráda :-( vladi: neztrácej hlavu, bude hůř. Vím optimistický to neni.
Odpovědět
a dokonce i přemejšlim o tom, že by se mohly omezit výslužky a takový ty věci, akorát nevim, jestli to rozdejchaj rodiče
Odpovědět
Profilova fotka
já při první svatbě šetřila na všem ale teď si to chci užít "jako princezna" :-) vážně...my sme si dělali i jídlo, obsluhu....vlastně jsme platili jen šaty, prstýnky a hudbu... fotili nám příbuzní, fotky nebyli úplně to pravý ořechový, video od šváry s klepoucíma rukama a špatným zvukem...a s ostatníma přípravama stres pro celou rodinu... tak takhle už to nechci a radši si připlatím, jen s tím videem ještě nemáme jasno, protože brácha má stativ, tak se mi taky nechce dávat zbytečně 7000, ale z druhý strany je to od pána krásně udělaný. moje sestřenka je aranžérka, ale ani tu na kytky nevyužiju, bylo složité shánět levnější kytky...byly ve velkým množství, takže nakonec rodinu zaúkolujeme opravdu jen s výslužkama.
Odpovědět
já bych chtěla nějakou zlatou střední cestu - nemusím mít všechny serepetičky atd, ale na druhou stranu chci mít krásný vzpomínky, takže fotografa s kameramanem určitě aspon na chvíli, a i to ostatní co k tomu patří - pořád jsem přemejšlela udělat to jenom někde v hospodě a teď jsem se přímo zamilovala do toho Hotelu U Pramenů- je to tam úžasný, tak doufám, že to cenově nějak vyjde. Dort mi volala mami, že strýcovo dcera je délá šéfku cukrárně a proč se nezeptat, že to udělá i podle přání, takže to asi využijem, jeden dort, pak nějaký to cukrovíčko a nazdar, stejně to nikdo moc nejí, každej ochutná, ale holky pořád drží tajli a kluci radši maso, takže to uděláme aby se neřeklo. Spíš se domluvíme a objednáme na večer grilovačku, pěkně na terásce. To by bylo super. Hlavně jak říká Pepik - nechci abych já nebo někdo z rodiny musel pořád okolo něčeho skákat, ať si to užijou všichni. Jo a chci bejt taky princezna x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, mne taky kdyz rekl kameraman, ze chce 10 tisic, jsem sla do kolen. Nastesti toci profesionalne i kamos maturaky i svatby, tka mi rekl, ze pro me to udela za parek a pivo, takze pohoda. Ale jinak to je fakt des. Taky si to chci uzit, moc se na to tesim. protoze pak si casem reknes, ze ja hloupa neudelala tohle a tohle a to se proste uz vratit nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
no my sme to zpočítali kolem 100.000, ale budeme mít skoro 50lidí, tak si myslím, že to není tak hrozný, můj bratr dal před 10 lety ty samý peníze za 100 lidí, ale taky si všechno zařizovali sami a měli to u táty v hospodě...
Odpovědět
nedělá to kámoš i pro někoho jinýho za párek a pivo :-D dostal by i nějakýho panáka :-D dělám si srandu, ale co jsem se tak ptala, tak kámoška doporučila foto svět, měli to komplet se vším všudy a stále je to asi osmičku... fotografa i kameramana měli i po hostině atd. ale nějak mi to přišlo zbytečný, stejně je to sestřihaný, takže spíš táta má super kameru, takže pak to udělá on, umí to i sestřihat, tak to bude taková střední cesta, stejně tam každej bude mít foťák, takže památek bude dost 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasny, jen si to poradne uzit... A jak se citis a jak jde uzdravovani? Je to kazdym dnem lepsi a lepsi, ze?
Odpovědět
pepik: doufám, že na tom budem stejně, chtěla bych se taky vejít do 100 tis. počítáme 31 lidí na hostinu a další večer na párty to bude taky tak 30 lidí, teda když všichni přijdou. Nejvíc mě děsí náklady na hostinu, no dneska se uvidí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro mně to bude taky podruhý, holky a chci si to užít řádně. Z první svatby si skoro nic nepamatuju a to ne, že bych měla okno po pití. Byla jsem v pátym měsíci a bylo to na rychlo,strašně moc narychlo. Dneska si říkám, že já káča pitomá, ale to mi bylo krásných 18let.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: no bolí to pořád, sedět dlouho nevydržím, z ležení už sem otlačená, ale na berlích se lepším, akorát máme špatně řešenej byt, - úzký dveře, samá zatáčka... a ještě se mi pochroumala sádra, tak o ní občas zakopnu ]-( ale sama stejně nechodím, tak mě vždycky má kdo chytit.ale hlavně že jsem doma a mám na očích syna i počítač :-)
Odpovědět
My původně dokonce opravdu uvažovali o tom, že by hostina byla někde v hasičárně nebo na zahradě, dokonce musim říct, že by se mi to i líbilo víc než nějaká restaurace a nakonec by to vyšlo i levněji, jenže tahle myšlenka má jedno velké minus, které rozhodlo ve prospěch restaurace. To minus je právě v tom, co už tu bylo zmíněno, a sice že by stále někdo byl nucen někoho obskakovat, asi ne přímo já nebo přítel, ale spíš mamky, sestry, babičky a když to vezmu do důsledku, tak tohle jsu právě ti nejdůležitější lidi, tak proč by oni si to neměli užít a měli by obskakovat strýčky a kamarády, kteří jsou taky důležití, ale rodiče prostě zákonitě víc. Jinakmy fakt chceme co nejskromnější cestu, nebo ne nejeskromnější, ale spíš nějak rozumnou bych řekla. Já totiž nemam pocit, že svatba je nejdůležitější bod v životě, ke kterýmu by se měl člověk nějak až nezdravě upínat. A teď to nemyslím proti nikomu, je to každého věc a každý má priority a přání někde jinde, dokonce to i svým způsobem dokážu pochopit. Když navážu, tak svatba je důležitá, je to důležitý rozhodnutí, ale důležitý je spíš to samotný rozhodnutí a to, co svatba znamená, už (alespoň pro mě) není podstatný to, jestli budu mít obrovskou dekoraci na autě nebo ikebanu před každým svatebčanem apod. Doufám, že chápete, jak to myslím. Pro mě je mnohem důležitější to, jak si budeme rozumět, jak si budeme schopni vyjít vstříc a vzájemně se usměrnit, ale to všechno už je pokračováním a nemá na to vliv, jestli někde byla ta nebo jiná kytka. Ještě důležitější je pro mě to, jestli dokážeme dobře vychovat děti a nějak rozumně (alespoň) je zabezpěčit, jestli dokážeme doopravit dům a budeme se tu moct scházet s kamarády nebo rodinou, jestli budeme i profesně úspěšní atd. Takže to jsou důvody, pro který radši budu investovat ty stejný peníze do knihovny nebo štuku než do například holoubků, který v ten den vypustíme. Samozřejmě na druhou stranu, když už se to dělá, tak by se měli všichni dobře bavit, ale myslím si, že dobrou svatbu nedělaj detaily dotáhnutý ad absurdum. Dřív jsem uvažovala jinak, koneckonců si můžete všimnout, jak dloudo tu prudim. Kdysi mě zasáhla taková ta touha po stavbě, která časem vyprchala a zůstala jsem tu proto, že jsem diskutovala s holkama na jednom vláknu. Nyní tu není na mojí straně touha po obrovské dotáhnuté svatbě, ale spíš přání vybudovat rodinu a vzhledem k tomu, že ctíme tradiční věci, tak k tomu ta svatba patří. Omlouvám se za délku, nic není proti nikomu. Jen ještě dodám, že nebudu třeba litovat tho, že nemám profesionální záznam. Stejně těm, co bychom to nechávali přehrát, budou přímo na místě, ostatním postačí fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: Uvidis dnes a treba budes prijemne prekvapena :-) my se asi do 100 nevejdeme, nejvice se opravdu plati za tu hostinu a pak raut, no a jeste to spani, no ale tesim se na obalky od rodicu :-D i.komtesa: to je jasne, ted si to poradne uzijes, se vsm vsudy :-) pepik.24: tak to je jasne, doma je doma a bude porad lip a lip a na svatbe budes krasne hopsat, az budou vsichni koukat.
Odpovědět
bych blbě řekla, že máš výhodu, víš co se ti předtím nelíbilo a vyvaruješ se toho :-N já se na jednu stranu těším na druhou mám děs, jak se třeba moji rozvedení rodiče zachovajo.... nesnesou se v jedný místnosti..
Odpovědět
Profilova fotka
Na oběd jdeme jen s rodiči, svědky...prostě jenom rodina. I tak je nás 16náct a večer to rozjedeme tady na hřišti. Nebude se dělat loučenská, tak to musíme vynahradit jinak. Bude nám hrát normal rocková kapela, takže taková vesnická zábava. Vyvalíme sudy a upečeme čurýka.
Odpovědět
a ještě jsem chtěla říct, než odjedu, že bychom zas mohly udělat nějaký srazík, kam by třeba došlo více lidí než na ten první a mohl by bt třeba někdy v předvánoční době až, co říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Skafi ty ses rozjela, uf takhle dlouhý čtení. Já jsem pro sezeníčko, ale mohu jen liché týdny.Ledaže by jste si děvčat chtěli hodit koulí a přijít na bowling do Třemošný. Tam jsem ty sudý týdny od rána do noci už mi není pomoci.
Odpovědět
mně je jedno, kdy by to bylo, jen můžu vždy až tak v půl šestý nejdřív
Odpovědět
skafa: se srazím souhlasím, bylo by to super, kávička atd. Akorát bysme mohli zvolit něco o trošku většího - naposled jsem se skoro mačkali tři u jednoho stolečku :-D ale to je jedno, hlavně že se sejdem gejsa: no jak se říká uvidíme a necháme se překvapit, pak dám info
Odpovědět
vladi, tam to jde rezervovat předem a oni ty stoly srazí tak so třeba Wallis v Kollárovce?
Odpovědět
letim na ty šaty :-N ta pa
Odpovědět
skafa: jasnačka, mě je to celkem jedno kde to bude, hlavně ať mají dobrou kávičku. Takže holky podejte návrhy na kdy co jak a kde a bude to, já teda osobně bych brala něco kolem mikuláše, přímo před vánocema bude už honička i v práci, takže nevím jak bych pak stíhala. A většinou mám volno po půl pátý, dřív ne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?