Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo taky mě to napadlo,no když já se chtěla pochlubit :-) ,tak nevadí. Budu na konci 5. Vlezu se musím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rosi a ostatni:tak mam první část státnic úspěšně za sebou!!!příští pondělí zbytek a snad to budu mít hotový! to zvládneš!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla.... Vidím, že komunikace je v plném proudu ;-) Bohužel teď není moc času na svatební přípravy, jediné co jsem zvládla je zařídit svat.oznamko a konečně se rozhoupat s fotografkou... ale jinak nic :-D Do měsíce se přestěhujeme, takže pak na to budu muset vlítnout "kosmickou" rychlostí... Věřím, že to vše doženu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jak se všechny máte? Dlouho tu nebyly ségry Maja a Bou. Já už mám objednané poslední věcičky a teď už se bude jen zařizovat. Kytky,cukroví a dolaďovat a na to se netěším,už aby to všechno chystání bylo za námi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj po dlouhé době.Vidím, že se všechny máme fajn stresově, ale určiě to zvládneme:-)Pořád jsme na stavbě,denně do večera (ale vyplatí se, je to vidět, krásně nám domeček roste před očima,ale peněžní úspory se tenčí),ale najdu si občas chvilku si vzpomenout, že budu nevěsta:-)Byla jsem omrknout šaty v Prostějově - větší velikosti nic moc, bez nápadu, zatím jsem nenašla žádnou konkurenci těch mých z OL - jsou úžasné,doufám, že mi je žádná nevěstinka přede mnou nezničí..Jinak holky,nechala jsem si natisknout na rozlučku se svobodou tričko s nápisem nevěsta, nápisy na auto a taky razítko na krabičky s výslužkou a propisky:-))))a u skláře nádhernou vázu se svatebním obrázkem, jmény a termínem.Skleničky na přípitek máme také, ale tam jsou jen prstýnky,jsou to šílený pálky za to sklo..Paní fotografku jsem ukecala,ať mi aspoň termín focení potvrdí, zálohu nechtěla,tak jsem byla lehce nervozní, ať se nakonec nefotíme sami:-)stačí, když kamera bude amatérská a po domácku..a asi už jsem se rozhodla pro dort(mamča sice říkala, jak je jednoduchý a že by ho zvládla taky klidně tak upéct) - tak jsem jí řekla, že aspoň nebude tak drahý.A zítra mám volno,tak půjdeme s nastávajícím vybírat botičky - hlavně pro něj, protože já nemám šanci, nic se mi pořád nelíbí.Jo a moje svědkyně má náádherné šaty, vybraly jsme myslím dobře:-)Holky, mějte se moc hezky,ať se daří - VE VŠEM - a já se brzy ukážu
Odpovědět
AHoj holky,chtela bych se zeptat jestli nekdo znate nejakou fajn kapelu na svatbu, jestli nekdo mate zkusenost? Diky moc
Odpovědět
Ahoj kopretinky :-D kaci: to ses dobra,ja se nemuze dokopat abych konecne dokoupila vsechno co nam chybi,abysme mohli vsechno povyrabet. Cukrovi moc neresim,objednala jsem velkej dort a 250 minizakusku, tatka nejaky frgaly a kolacky,musi to stacit a kytky dela znama,tak je to super domluva a vim ,ze udela nejlip jak bude moct. co vam jeste cybi udel zaridit? ivcik: to ti neporadim mi mame dje, ale ted resim jeste neco jinyho aspon na hodinku poveceri,pac jeste porad bude svetlo a zdase mi divny mit disco za svetla :-N
Odpovědět
Bouncing: a toho dj mat nejakeho odskouseneho? :)
Odpovědět
ivcik: nemame,slysela jsemze je docela dobrej,pro nas bylo rozhodujici ze mluvi anglicky. Ale jedna nevesta mela dje minuly leto z radia hana,a nemohla si ho vynachvalit,mozna by stalo za to tam aspon napsat e-mail a zeptat se co a jak... Kde budete mit svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Bou: Ahojky,tak dnes mi přišly poslední věcičky na výzdobu,možná ještě něco do účesu bych chtěla,v neděli jedu pro vejce :-D a musím se pustit do louskání ořechů,pak hned v pondělí to povezeme paní na pečení,domluvit jídlo na hostinu,hudbu k obřadu a je to. A zítra jedeme se podívat na prcka jestli je v pořádku a možná už i zjistíme co to bude :-) .A co ty,jak jsi ze vším daleko? Bou tak se měj hezky a vy všechny holky taky!
Odpovědět
katus: je ty ses teda dobre organizovana, ja porad objednavam takovy ty mamly blbosticky, a zda se ze to nikdy nekonci... jinak nemame jeste domluvenou ani poradne hostinu, nebo prubeh obradu.... dnes jsem teprve dopsala posledni praci do skoly, tak ted mam tri tydny na dokonceni vsech organizaci.... dej nam vedet co a jak s miminkem ;-) budes mit zavoj, korunku? mas nejakou predstavu?
Odpovědět
Profilova fotka
Bou: chtěla bych závoj i korunku,nevím jak to obojí bude vypadat,kdyžtak něco vypustím :-) .29. jdu na zkoušku tak uvidím.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a budeme mít holčičku!!! Doufám,že se pan doktor nespletl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katuskaa: Tak blahopřeji k holčičce ;-) Jinak, jak jsi psala o účesu, tak já měla také korunku i závoj a bylo to hezké a hlavně mi na hlavě něco zůstalo, i když jsem závoj sundala :-D ivcik: My měli kapelu od Prostějova a byli jsme naprosto spokojení a ani ta cena mi nepřišla nijak závratná. Za 6 hod. hraní si účtovali 4800 Kč. Za dopravu nic nechtěli a pak zas odjeli. Jen jídlo a pití dostali, ale s tím se počítá. Jinak jmenují se Melody-music. Jinak vám holky moc závidím, hned bych si svatbičku zopákla, bylo to nádherné....
Odpovědět
Profilova fotka
Ruru: Měla jsi nádherné šaty,já si je zkoušela,ale byly těžké a říkala jsem si,že nevím co budu tahat vpředu :-D a ještě šaty k tomu,ale jsou pohádkové,zvlášť ta vlečka. A zdáš se mi známá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katuskaa: Já když si je zkoušela, tak jsem taky říkala, že jsou moc dlouhé, ale co se týká korzetu, tak ten mi u těhlech šatů padl nejvíce a vždycky jsem o takových šatech snila, tak jsem si říkala, že aspoň jednou si nějaký sen splním... A o svatbě mi těžké vůbec nepřišly, ale když jsem je nejdřív držela v ruce, tak se taky všichni divili, že tak těžký... Ty co máš vybrané ty jsou také pěkné ;-) Třeba jsme se už někde viděli... :-)
Odpovědět
Bou: dekuju za info ohledne hudby, jeste uvidime, mame mit cimbal, tak jen nevim jestli to nebude nuda na cely vecer :) Svatbu budeme mit ve Sternberku na hrade, protoze kdekoli jinde uz meli plno :) ale byli jsme se tam kuknout a moc se nam to libilo, tak uvidime
Odpovědět
Čauky holky, já se teda ještě vdávat nebudu, ale snad se jednou dočkám....Do OL se budu v létě stěhovat, tak snad tady mezi vás zapadnu 8-) Chci se zeptat na sv. salon CAXA, jaké s ním máte zkušenosti?
Odpovědět
msonulko: Ja si pujcuju saty od Caxy a jsem spokojena, jen nevim, jak bude spokojeny zenich, sice nevi, jake to budou, ale ukazovala jsem mu fotky satu, ktere jsem si zkousela, tak na ty pujcene rekl, ze doufa, ze to budou tyhle...Ale jinak spokojenost v Caxe na 99%. To jedno procento co chybi, je ze jsem se na saty nemohla podivat ve skutecnosti, jen v katalogu, ale zase na druhou stranu, kdyz ty saty vidim na raminku, vubec me nezaujaly nikdy...
Odpovědět
Jo a holky, uz jsem se jednou ptala a to na dort a na kytky...Dort mam vyreseny, ale porad nevim, kde je nejake dobre kvetinarstvi v OL...Odkud mate (mely jste) kytky vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,my si necháváme dělat kytku v tom květinářství naproti Mořice!kamarádka mi to tam doporučila!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak můj názor na Caxu:taky sem tam byla zkoušet,šaty se mi zdály dost onošené,jedny se mi teda líbily moc,ale bylo to tam takový všecko rychle - rychle oblíct, vyslíct...já potřebuju vklidu přemýšlet a klidně zkoušet i víckrát ty stejný!a to sem si tam volala že bych se objednala aby na mě měli fakt čas a řekli mi že to není potřeba...a pak takový fofry!nakonec sem si vybrala šatičky v Litovli v salonu Váš den...tam bylo všechno takové vpohodě a navíc šatky v lepším stavu a padly milionkrát líp!!!
Odpovědět
Ahoj,naproti Morice vazou krasne kytky, nikdy jsem od tamtud nevidela....ale tak myslim ze se vyvede :) Me bude vazat kytice a vsechno bratranec, ma taky kvetinarstvi a velkoobchod s kvetinami, takze se to snad vyvede.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte,mám otázku - kde si budete nechávat dělat nehty???díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja taky delam svatbu v Olomouci, mate nejakou zkusenost s restauraci Arigone? Jinak ja jeste nemam ani saty...jinak se to celkem dava do kupy, oznamka jsme vyrobili a rozeslali a kvetiny jsou uz taky domluvene...trochu jeste tapeme s hudbou, ale to se zvlada, jinak pritel uz ma skoro doma cely ohoz, tak to je taky hotovo...uf...ale mam dojem, ze ty saty budou maly problem...a o botech ani nemluvim..zitra na chvilku vyrazim nekam se podivat, tak snad budu uspesna! Vesele pripravy vsem, ja si je docela uzivam..! :-))
Odpovědět
hafhaf: sazim na prirozenou krasu :-) mara15: a kde si nechavas vazat kvetiny?
Odpovědět
haf: asi ve stracene, v te same budove jak je ariana, jdem tam s budouci svagrovouy na samoopalovaci nastrik tak to vemem vsechno jednim vrzem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martinamili: Ja mam jednu kamaradku v Odrach, velmi dobra, je ted na materske, ale da se to s ni kdykoliv domluvit, kdybys chtela kontakt, tak ti jej dam..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky jsem tady tak dlouho nebyla, že se některé už stihli vdát, že Ruru, je to fofr! Tak všechno nejlepší vám oběma! My máme svatbu na Floře, takže květiny budou taky od Flory, budou stát kolem 3000, ale spíš do 3tis.: kytice, maminky, svědkyně, myrty,na stůl 1hlavní ta bude v tom altánku a pak si ji vemem s sebou na hostinu před nás na stůl a pak už jen drbné kytky na stůl do miseček s vodou a na altánek a na auto(bude mašle a na ní pár kvitek) tak si myslím že je to slušná cena, jinak moje budoucí švagrová měla kytky snad jen do 2tis.ale nádherný vedle Drápala. Potřebovala bych sehnat někoho kdo by nám na obřadě zahrál, protože to máme venku, potřebujeme živou hudbu na fletnu nebo housle nebo něco takovýho, neznáte někoho dobrýho? Pokud možno z Olmika a spolehlivýho, bude tam prakticky jen hodinku víc ne, jestli někoho znáte dejte mi prosím vědět, díky!
Odpovědět
Profilova fotka
zuzabra: ja jsem taky v procesu shaneni hudby a vlastne mame stejny vyber, pokud neco dam dohromady, tak se ti ozvu..a naopak, jo? prosim...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?