Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosina: hele já sem před zkoušením šatů vůbec nemohla spát a pak to bylo naprosto vpohodě!nenarazila sem na nikoho nepříjemnýho akorát je fakt lepší se snad všude objednat at na tebe mají čas!
Odpovědět
Profilova fotka
Rosina: já jsem byla zkoušet šatky 3x - poprvé jsem to vletěla do prvního salonu, tam jsem strávila cca 3 hodky :-. ale slečna byla příjemná a dalo se to - bylo to až večer, takže žádné jiné nevěsty. Pak jsem si vzala dovču a proletěla salony v OL, dopoledne se to dalo, ale odpoledne už bylo plno jiných nevěst a nebylo to tak "osobní" a ty holky v salonu /pracovnice/ se Ti nemůžou tak věnovat, protože tam nejsi jediná... což je trošku blbé jak píše hafhaf - je lepší se objednat předem, ať máš jistotu, že na Tebe budou mít dost času ;-) Já to ale řešila tím, že jsem to obletěla se svědkyní (sestrou) a vybíraly jsme podle toho, co jsem zvolila za priority.... Hlavně musíš vědět, co chceš.. :-) Ale je to příjemné - cítila jsem se fakt dobře!!
Odpovědět
rosi: asi nevis co chces tak bych sla prvni asi do belly pod hanackym kopcem, slecna super prijemna, jen jsme tam vleteli a i kdyz mela nekoho objednanyho tak nechala segru zkouset dokud ta slecna neprisla, a maji tam hodne ruznych strihu a necha te si vyzkouset uplne vsechno :-D az mi bylo lito ze uz saty mam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rosi: já sem teda v belle nebyla, ale dívala sem se na to na netu, šatky sice krásné ale půjčovné moc drahé!tak asi záleží na tom kolik do toho chceš investovat, me se třeba zdá 15 000 kc za půjčení moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem v Belle také byla :-) Musím souhlasit s bou, že slečna je velice příjemná, ochotná, poradí, řekne "po pravdě" svůj názor - což jsem opravdu ocenila a zkoušela jsem, vše co se mi líbilo...i víc :-D Ovšem pravdou je i to, že půjčovné je tam šílené :-| - jak píše hafhaf - ale musím říct, že BELLA byl asi jediný salon z centra OL, kde jsem byla MAX spokojená s výběrem. Mají tam šaty úplně jiného stylu (než jinde)...fakt moc krásné x-) Já si tam vybrala dvoje, ale nakonec jsem si stejně půjčila šaty jinde :-D Ale doporučuji je...
Odpovědět
bouncing - tak ty sis zkousela satiska, aji kdyz uz je mas jo??? :-D hafhaf, zdenula - to pujcovny je tam na me taky moc drahy :-N ja furt koketuju s myslenkou si je bud nechat usit nebo sama usit, no uvidim po cervnovych statnicich, jak na tom budu :-D svatbu jsme nastesti dali az na rijen, pac mi bylo jasny, ze do statnic budu mimo a jedny statnice mam jeste zacatkem zari, tak aby mezitim byl aspon mesic, uf :-)
Odpovědět
rosi: neeee :-D :-D :-D segra( majatob) se vdava tri tydny po nas, tak sem byla s nou, je pravda ze nejlevnejsi nejsou san patrick s dlouhym zavojem byly za 11 500, ale urcite to bez vyzkouset nez se pro neco rozhodnes, v belle maji velkej vyber strihu a nechaji te vyzkouset kolik satu chces. to je navic to nejlepsi z celyho planavani :-D
Odpovědět
jo segra :-D se mi motate :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rosina: jojo...půjčovné v Belle je opravdu nehorázné :-. ale co se týká výběru, tak jsou fakt dobré - takové styly a kombinace jsem nikdy v centru OL neviděla. Já jsem si nakonec půjčila šatiska v Přerově (salon EDIS) - jak říkala ambiciozní majitelka - nejmodernější střih a materiál. Ale beru ji s rezervou. Na můj vkus byla až moc vlezlá, ale pravdou je to, že jsem se k nim vrátila a šaty si nakonec opravdu půjčila za 5.500,- x-) - což je SUPER CENA. Ještě dokoupím závoj... Jsem spokojená a moc se už těším, až se v nich budu producírovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdenula:dej do alba, su moc zvedava!
Odpovědět
cau nevestice, pristi tyden jdu zkouset strihy satu, tak jsem zvedava :-) koukala jsem na weby salonu a nic me teda vyslovene nenadchlo, tak doufam, ze maji sirsi nabidku nez na netu ;-) zdeni, to je pupr cena, za to bych to taky chtela poridit. Nemate tip, kde maji pekne svatebni botky?
Odpovědět
rosi: jaky chces? saty vzdycky vypadaji jinak obleceny, neboj :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ja sem chtela hladky s vystrihem na zadech, ale prehodnocuju, pac mamina by asi byla zklamana a ja ji chcu udelat radost, tak me ego kašlu 8-) asi nakonec pujdu do klasiky a nejakyho uvolnenyho učesu... ale fakt uvidim jak dopadne to zkouseni :-)
Odpovědět
dala jsem do alba kamosku co mela cerveny saty, krasny byly moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Tak koukám, že přípravy jsou v plném proudu.... Já už to mám bohužel za sebou, bylo to krásný, ale krátký, tak už tu najdete i moje svatební albíčko, kdo se chce mrknout....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny,tak s epo delší odmlce ozývám,byly jsme na dovči na Pálavě.Bylo moc fajn,vzdoušek nám třem parádně prospíval,jsem opálená,ale do svatby taková pěkná barvička nevydrží :-( . Ale blíží se to rychlostí blesku....
Odpovědět
AHojky holky, tak my už máme doma svatební oblek a počítám, že v pondělí budeme mít doma oznámení. Boucing - k tomu zavolání jsem se pořád nedostala. Nějak mi dochází kredit a přítel se vždycky vrátí domů pozdě (abych si od něj mohla zvolat té paní). Myslíš, že bych mohla napsat do té ariany maila?
Odpovědět
zdenula2: ahojky, jelikož mě letos čeká taky svatba a jsem z Přerova jako první salon, kde jsem byla zkoušet šaty, byl Edis v Přerově, ale majitelka mě naprosto odradila. Je přesně jak píšeš - strašně vlezlá, dává moc najevo, že jí jde jenom o kšeft. Když člověk váhá a chce se rozmyslet, protože přece jen každý si chce vybrat ty nej šaty, tak začne být protivná. Cítila jsem se tam strašně nepříjemně. Navíc se tam nesmí fotit a při tom má fotky šatů umístěné na netu, tak to už vůbec nechápu, proč ten zákaz. Jedny šaty se mi tam líbily, ale kvůli chování majitelky jsem se tam už nevrátila. Nakonec mám šaty ze Vsiska za 5500,-. Jaké šaty sis v Edisu vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
xneli: Ahoj, já jsem se tam vrátila až po té, co jsem proletěla celej OL, měla jsem již zamluvené šaty ve Vsisku /Dreams 1/, ale prostě v tom Edisu se mi líbily víc. O zákazu focení nic nevím, jelikož já fotila jako o duši a nic mi neřekla, tak nevím a nechápu, proč Tobě to zakázala. Nakonec jsem si vybrala šaty č.48 - mají je pod čísly, né pod názvy. Rozhodovala jsem se mezi 2, ale ty druhé mi byly velké - ikdyž se mi líbili víc. S chováním majitelky naprosto souhlasím, myslím si, že svými "KECY" odradí spoustu nevěst - nejvíc mě štavala tím, jak byla sebejistá a jak pomlouvala jiné salony :-( Velice neprofesionální chování!! Ale šaty jsem si tam půjčila, ještě tam skočím měsíc před svatbou, abych si je opět vyzkoušela. Na řeči majitelky jsem se vykašlala, myslím si o ní "své", hlavní je, že se cítím v těch šatech dobře... ;-)
Odpovědět
zdenula2:já jsem si chtěla půjčit šaty pod číslem 44 - jsou na jejich stránkách pod odkazem svatební šaty kolekce 2008 - ve třetí řadě ty na páté fotce. Nakonec mám Dreams 1 :-)
Odpovědět
tak já jdu zítra zkoušet šatiska, nebudu na to mít moc času, pač jdu pak na pohovor, ale jsem zvědavá. chtěla jsem se zeptat, kolik chcete investovat do prstýnků? a kde si je budete nechat dělat? já bych se nerada dostala nad 10 000 ;-)
Odpovědět
my definitivne nekde kolem 5-6tis, uz tak mam hooodne drahy zasnubni, tak to staci ;-)
Odpovědět
Holky nevim, ale uz se to tu probiralo, ale kde si nechavate(nebo uz nechaly) upect dort a kde nechat uvazat kytky? hledam neco ne moc draheho, mame miliony dalsich vydani a rozhodli jsme se jet na dalekou svatebni cestu, tak spis utratime tam :-) diky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,my jsme za prstýnky dali necelých šest s rytím zdarma a nikde nebyl takový výběr a takové ceny jako u paní Nečesalové v Uničově
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám novou zkušenost o kterou bych se s Vámi ráda podělila. Hledala jsem vhodné místo na svatební noc v Olomouci a našla jsem nabídku nádherných velkých pokojů za bezkonkurenční cenu 1880 včetně snídaně na pokoj a svatební výzdoby. Jedná se o hotel Prachárna. Jednání s paní vedoucí recepce bylo úplně perfektní, ve všem vyšla vstříc a je velice milá. Takže vřele doporučuju navštívit jejich webovky nebo je kontaktovat jako já na recepce@hotel-pracharna.cz a tam Vám udělají nabídku.
Odpovědět
ahoj holky, prosím poraďte mi nějakou dobrou kadeřnici v Olomoci. Boucing - už jsem volala paní Kohoutkové, ale termín má obsazený:(. Myslím, že už tak sháním dost pozdě. :-(
Odpovědět
ahojky, holky máte zkušenosti se svatbou na Kopečku?
Odpovědět
Profilova fotka
martinamili: My měli dort z cukrářské výrobny moser, dort mám v albu a vyšel nás na krásných 1800Kč, každé patro bylo jiné. Kontakt můžu poslat ip nebo ho najdeš i na netu alicznicka:Já jsem myslím měla dobrou kadeřnici, ale také tomu odpovídala cena... Byla to jedna slečna ze studia matrix, pokud máš zájem, pošlu kontakt do ip.
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka opravdu krásné fotky a nádherná svatba, přeji hodně štěstí... já se teprve rozhlížím... myslíš, že bych tě mohla moc poprosit o radu s šaty z ebay? Jak jsi vše provedla, kolik byla konečná cena.... mockrát děkuji!!!
Odpovědět
Profilova fotka
miska: Myslím, že ti asi moc neporadím, mě je ojednávala artichoke a šil je asap... Jinak konečná cena byla 6500 Kč včetně spodničky a poštovného do ČR. Objednávala jsem je ještě před Vánoci, tak že teď počítej kvůli kurzu za dolar trošku víc. Jinak došli asi za měsíc a půl a to ještě proleželi Vánoce v ČR na poště, ale teď toho bude možná víc, tak že bych objednávala min. 2 měsíce předem. Jo a podotýkám, že šatičky byly už s příplatkem za lepší materiál.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?