Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
mara - v arigone mela svatbu znama a byla se vsim spokojena, meli malinkou svatbu, ale peknou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bou: Ahojky,kdepak se provádí ten samoopalovací nástřik? A máš to už vyzkoušené?
Odpovědět
kati, samoopalovaci nastriky delaji v salonu u zastavky Na Strelnici, ja to moc nedoporucuju, sama jsem to nezkousela, ale videla jsem holky,a vysledek byl vzdycky divny...
Odpovědět
Profilova fotka
hafhaf: Já jsem si nechával dělat nehty kousek od nádraží u pí. Hanky, najdeš i její stránky na netu a byla jsem moc spokojená. Paní je moc příjemná a má velký výběr různých vzorů. Vřele doporučuji. mara15: My měli svatbu v Arigone a nemohli jsme si na nic stěžovat, vše bylo naprosto perfektní a domluva v pohodě. Jen myslíme, že se ztratilo nějaké cukroví, ale to je tak asi všude. Nebylo to zas nic extrémního. Takže taktéž doporučuji. Všichni hosté si to tam chválili, že to tam vypadá moc nádherně.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak ještě jsem koukala, že tu řešíte kytky, tak my měli z blackbeauty, je to v Kateřinské. Paní prodavačka byla super a přesně se trefila do mého vkusu. Veškeré kytky vyšly kolem 3 tis. (mojhe, pro maminky, pro svědkyni, korsáž pro ženicha a svědka a 4 kytky na stůl. Fota najdete v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
díky za tipy na nehty!!!a co se táče samoopalovacího nástřiku, dvě kamarádky si to nechávaly a říkaly že nikdy více!prý to není stejnoměrné, dělá to fleky (třeba když se zpotíš a pak to barví šaty!!!do toho bych nešla, zvlášt když to nemáte ozkoušené tak před svatbou je to celkem risk!!! já teda poctivě chodila celou zimu do solárka a ted mají v Naomi supr akci, za 98 kc na jakejkoli stroj na jak dlouho chcete! a můžu se eště zeptat na kolik ty nehty vyjdou???díky!
Odpovědět
Profilova fotka
mara15: my už hudbu máme, ale na hostinu, ještě jsme chtěli jen k obřadu, taky to tak máš? A kde máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
rosina a rurunka: moc diky holky, trochu to tedy ze me spadlo, clovek s temi restauracemi nikdy nevi...ale uz je to domluveno a i na pozvankach, tak to asi menit nebudeme...jeste se jen zeptam, jake to je v Jazz clubu Tibet, je to dobre...? zazubra: ja shanim jen na obrad, pozdeji budeme asi hrat jen hudbu reprodukovanou, nejsou na vic penizky..ale ze zacatku jsme taky uvazovali a byli v jednani s nekolika kapelami..koho mate? Holky a jeste jednu otazecku, mi pouzivame na dopravu z a zpet do Olomouce minibus, mate nejake zkusenosti ci tipy na nejakou spolecnost? Diky.
Odpovědět
Profilova fotka
my máme p.Baláže celkově i s prodloužením 2hodiny do půlnoci bude stát 5tis., ale já nevím kolik lidí máte vy, ale my 60, takže si opravdu nedovedu představit jak by jsme to sami dělali, když na nic, tak na tohle to peníze jsou, on tam udělá zábavu, pomůže mi dražit podvazek, budeme hrát soutěže a tak, prostě postará se o zábavu. S minibusem zkušenost nemám, nám bude jezdit přítel ženichovi rodiny, ale protože víc jak polovina lidí je z Olmika, tak se budou dopravovat sami, na tomhle klidně ušetřím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hafhaf: Mě vyšli nehty na 650 Kč, měla jsem francii a na 4 prstech kytičky a kamínky. A opravdu jsem byly moc spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzabra: na tu hudbu pro obrad, zkus najit japonku, mam hudbu od ni. Anebo Ti muzu dat kontakt na Tve IP, jestli mas zajem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím po dlouhé době,jsem pořád samé fofry v práce a na stavbě a dnes v 16h dělám poslední zkoušku ve škole, tak na mě myslete, ať můžu myslet už jen na krásné věci:-)))V neděli jsem byla na první zkoušce účesu, trošku mě znervozněly názory,že v tom vypadám "stará", já fakt nevím, co vybrat, nikde mě nic moc nezaujalo, já byla z účesu nadšená..tak nevím, achjooo..A poradíte mi, ruru?? Jak měl ženich připevněný cylindr na autě??Já koupila cylindr, koupila stuhu, růže - nazdobím si ho sama, ale jak ho přidělám na auto, nebo připravím na přidělání, to fakt netuším:-((prosím prosím, poradtě.. O kytku na moje auto si starosti nedělám, ta bude z caxy půjčená, tak tam věřím, že to mají nějak už vymyšleno, já jsem si ji tam neprohlížela:-( Díky za radu, mějte se krásně jo a ruru - pohádka, nádhera - moc gratuluji a katušce, že to bude holčička takýýýý
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
soniccka: To víš, že poradím i ostatní holky, od toho jsem tu. Já si cylindr také zdobila sama a ze spodu jsem k němu přišila normálně ty gumové přísavky a pro jistotu je ještě přilepila tavnou pistolí a drželo to úplně super. A co se týká kytek z caxy, tak ta mají také zespodu ty přísavky, tak že to fakt drží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak holky, nechci být vtíravá, ale kdyby se Vám něco líbilo z naší výzdoby nebo nějaké doplňky, co mám v albu, tak skoro vše (závoj, korunka, mašle na auta, cylindr, pompadůrka...) je na prodej a na ceně by jsme se určitě dohodli.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ruru,díky za info, já jsem právě koupila jen takové ty malé klasické přísavky a bojím se, že to nebude stačit a tavnou pistolí na kapotu mám strach,abych nezničila lak, z toho mám velké obavy:-(((všichni mě od toho odrazují,ať si ho radši půjčím, ale to já nechci, a joooo zkoušku mááám,jupííí:-)))ale zase mě začalo zlobit autí, no můžu já mít z něčeho radost:-(
Odpovědět
Profilova fotka
mara15: jo jo mám zájem, tak mi pošli kontakt a napiš něco bližšího, děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
soniccka: Já myslela, jako že jsem to tou tavnou pistolí lepila na cylindr, ne na autí... To bych taky neriskovala. Jinak já měla takhle přidělanou i panenku, měla jsem na ní 3 přísavky, každou o průměru 4 cm a na autě se ani nehla, tak ten cylindr, to musí taky vydržet. I když taky záleží na počasí, jak moc bude foukat, ale i tak by to mělo myslím dost vydržet. Jinak gratuluji ke zkoušce ;-) Já přemýšlím, že možná půjdu taky na výšku od příštího roku dálkově. A s tím autem.... Co dodat, nám začalo zlobit 3 týdny před svatbou, upadla mi koncovka od výfuku. Taky jsem měla hroznou radost ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak přesně za týden v tuto dobu už to budeme mít za sebou :-) .Už aby to bylo
Odpovědět
ahoj holky!!! to jsou fofry, to je hruza, vcera jsem byla na zkousce vlasu a ucesu, maximalne zpokojena, dnes nam prijizdijou prvni hoste, tak je ted jedem vyzvednout na letiste. Katus: jak ste na tom? jeste dodelavate? nebo jste oproti nam organizovani?
Odpovědět
jeee holky vy se mate :-) ja si jeste musim pockat necely 3 mesice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, bouncig a katuskaa - tak holky, je to tady. Mooooc na Vas budu myslet, at se vsechno vydari podle predstav a at to je ta nejkrasnejsi svatba Vasich snu... Ruru- vidis, jak jsem mimo,ale pak mi to taky došlo,že jsi s tou tavnou pistolí šla na cylindr a ne na kapotu:-)))))Protoze uz snad budu mit chvilku od skoly klid (kdyby tak i v praci byl klid), tak uz se muzu venovat opet lehce pripravam.Auti je uz doma ze servisu a zatim to vypada,ze OK, na stavbe to hezky pokracuje,akorat jsem pro zmenu zas jakasi nachlazena, to pocasi je hrozne,ale povodne se nam nastesti vyhnuly..Jinak jsem si domluvila jeste jednu zkousku ucesu,ta prvni dopadla teda pro me moc hezky,me se libilo,ale mamca a kamaradka se nejak shodly,ze to asi nema ten smrnc,jenze ja nemuzu nic "smrncovniho",co by se mi libilo objevit..zkouska liceni me ceka nekdy o prazdninach a moje nehtacka jede v terminu svatby na dovolenou,ale zjistila jsem,ze slecna,co me bude licit dela i nehty, takze se to opet vyresilo:-)))))Ted uz jen vymyslet kyticy,protoze pro vsechny jsem uz vymyslela,jen tu moji ne, dosit polstarek (od budouci tchyne uz vysity) a vymyslet nejak ty boticky a taky se behem prazdnin zastavit v CAXE na zkousku satu,snad se do nich vejdu:-)))musim cele leto drzet dietku,kdyby bylo krasne,tak to pujde snad dobre...holky,diky moc za vsechny napady a pomoc a krasny den preji
Odpovědět
Profilova fotka
Bou:Ahojky,už to máme všechno hotové,akorát v pátek bude lítání,zavézt cukroví,na nehty,vyzdobit restauraci.....A jestli bude takový vedro jak dnes,tak v těch šatech umřu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
soni: Děkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka, prosim Te, jeste se te chci zeptat k te restauraci...meli jste tam svoje sladke drobnosti a to ovoce taky bylo vase? My bychom chteli delat obedove menu a pak jen nejake malickosti, ktere bychom donesli...tak trochu nevim, jak jste to meli vy?Diky..
Odpovědět
Profilova fotka
mara15: Ahojky. My jsme měli svoje jen dorty a cukroví, od nich jsme měli polední menu, ovoce a večerní raut, ale je to vše o domluvě. Byly ochotni nám ve všem vyhovět, tak že se určitě nebojte a na vše se jich zkuste zeptat ;-) Dovolili nám i nějaký vlastní alkohol.
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji rurunko, jsi vazne zlata, to vis, nerviky zacinaji pracovat, me prijde, ze neni nic nachystane, domluvene...ale nejak to zvladneme. Diky!
Odpovědět
MARA15 kliiiiiid :-D ja zacinam chystat teprv ted :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo, jsem v klidu, nejak to moc neprozivam a moc mi to nedochazi, ale o nekterych vecech bych uz rada vedela 'na beton' a jelikoz celou svatbu zarizuji pres internet a tel., tak je to vse trochu z ruky...:-) Koneckoncu, papiry jsou vyrizene, prstynky a nejaky ten ohoz mame, tak muzem jit na vec i bez kolacu :-))
Odpovědět
mara - aha, ty zarizujes na dalku, jo? to sem nejak vytěsnila :-) my to nakonec mame v hotelu Zamek ve Velky Bystrici, jinac mam super reference i na Pracharnu :-)
Odpovědět
holky, kdo to tady shanel nekoho na to hrani u obradu? Moje kamoska hraje ve fletnovym triu a hravaji i pri techto prilezitostech, vyhraly i nejake souteze, mam se pozeptat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?