Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka moc děkuji i když netuším kdo je artichoke ani asap :-) :-) kolik byla prosím základní cena na ebay?
Odpovědět
miska: kdyz tady pujdes na diskuzi asapy a jini cinsti, tak je tam jedna divenka artichoke a objednava holkam saty primo od vyrobce,asap, od toho samyho bys kupovala pres ebay, segra je kupovala na ebaju, vysli ju na necelych 5 000 se vsim vsudy. ale zase zalezi i na satech materialu atd....
Odpovědět
cau holky, uz mam saty, ale nemam fotku, pac jsem se v nich schvalne nefotila, aby me nechytl rapl a nerozmyslela si to 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
ruru, taky moc gratuluju k svatbe, vypadate tam suprove vysmate a satky ti moc slusi ;-) x-) x-)
Odpovědět
rosi: jeeeee, tak nam je aspon popis, a kde? mas i korunku? zavoj?
Odpovědět
me prisla koruna, lea si oddechl, ze neni velka a strasova :-D tak ted uz mi chybi jen sprnda a bombardaky a sem pripravena....jo az na vlasy, to je porad katastrofa.....
Odpovědět
bou - krasny uces a korunka x-) no jsou takový šampaň (přitom já šampaň vůbec nechtěla, ale pak to bylo lepší, než bílá), nahoře korzet, kterej končí hodně vysoko, pak odshora dolů šikmo jakýsi zdobení (krajka) a vede to až k pasu a od pasu dolů asymetrickej volán ze šifonu :-D nevi,, jestli si pod tim neco predstavite :-N :-N zavoj a krunu budu řešit až vymyslim učes
Odpovědět
bou, co mas s vlasama? urcite ne takovou katastrofu jak ja - ja je mam uz tak rok uplne cerny a nejde to dolu ani blondama :-D
Odpovědět
rosi: zhruba, velka nebo uzka sukne a co vlecka? kdes na ne prisla? no to co ja na te fotce, naposledy mi to patlal Lea a chytlo to zlute, a ted do toho jeste ty tmavy 2 cm odrosty :-N na te fotce to sem si jen rano umyla a vyzehlila trochu nahore abych nelitala s hniznem. rosi ja taky mela cerny vlasy docela dlouho a jednou sem se tak nas...., pac se stim nedala nic delat , ze sem se nechala ostrihat na kluka, pak sem toho rok litovala a ted jsem z cerne na dosmrti vylecena :-D rozhodne toto reseni nedoporucuju pred svatbou :-D jinak sem se napred rozhodla ze chci korunku a ke kadernici jdu na zkousku az za 5 tydnu, tak uvidime co vymysli, ale nechcu nic moc slozityho, urcite ne drdol...
Odpovědět
bouncing - vlecku nemam, sukne rozsirena, ale tak normalne :-D tak to dopada, kdyz barvi chlapi :-D moje svagrova byla takhle zluta nekolik let, pac muj bratr si myslel, ze je kadeřník 8-( :-D šak si zajdi k hoůličce a ona ti to sjednotí nějak ne? s blondem jde podle me cokoli spravit, ta černá je teda mnohem horší :-N :-D
Odpovědět
prisla jsem na ne v inspiraci na rohu denisky a ostruznicky
Odpovědět
rosi: no koncime za dva tydny ve skole a pak jedem na 2 tydny k Leaho rodine, tak me mama hned domluvila kadernicu, coz je super pac moje kadernictvi zkrachovalo :-| necham si do toho udelat melir a stahnout tu zlutou a bude to ok, no jo cerna je potvora, ale fokach to vypadalo ze ti to slusi, tak proc ne? o inspiraci sem slysela ale nikdy nebyla.
Odpovědět
Článek se načítá
rosi: tak sem drze vlezla na jejich www a nasla jsem tam podobny tem co si popisovala :-D
Odpovědět
bouncing - joo, podobny tam maji, ale ty moje ne :-D
Odpovědět
bouncing - pritel je z ty černý nadšen, takže to dál dobarvuju odrosty, ale né černou, ale čím dám světlejší hnědou, aby tam nebyl moc přechod ;-) ani kadeřnice s tím totiž nic nezmohla :-|
Odpovědět
rosi: moji kadernici se do tech cernejch podarilo udelat melir , ale nikdy to nevyjde pekne, pac je to strakaty a oranzovy , tak to dala cokoladovy preliv a bylo to pekny, jenze ja na to nemela nervi :-N
Odpovědět
:-D bouncing - no tak uvidim, co se s tim da delat, hlavne ze se to libi pritelovi :-o ty mas jakou barvu vlasu normalne? ja mam cosi hnedyho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky!!!boun:sem se divala zes už měla rozlučku, hezký fotečky! jinak u nás se ted příprava zastavila, v po mám první část státnic, další po druhou.a pak se do toho zas naplno pustíme!dokonce i přítel říká že bysme měli zas něco začít dělat :-D rosi:taky sem byla v té inspiraci a o jedněch sem dost uvažovala!jaký sis tam vybrala?mě se tam moc líbily tkový krémový, kolem krku, jako kdyby trocha orient styl!!!
Odpovědět
rosi: to je fakt :-D ja mam takovou popelavou svetle hnedou, takova barva nebarva :-| ale mam hodne svetly oboci takze pri te cerne sem si ho musela porad dokreslovat no a o rasence ani nemluvim, byla bych jak bezxichta :-D haf: jo jo uz to mam za sebou, byla to sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak koukám,že se to tu pěkně rozjelo :-) . My máme 6.6. společnou rozlučku,já to budu zapíjet džusíkem a mám taky nervičky trošku,že se asi nevlezu do šatů :-D
Odpovědět
hafhaf - ja taky docela stagnuju, statnice mam sice az za dva tejdny, ale jak s tim zacinam, tak to jde strasne pomalu a pripada mi, ze si to nikdy do hlavy nemuzu narvat :-| ty moje šaty jsou taky krémový, ale kolem krku ne :-) normální korzet ale hodne vysoky, suprove mi sedely, vubec nelezly nikam a ani se nemusi upravovat x-) katuska - a mas tam snerovani na tech satech?
Odpovědět
haf - jo uz vim kery myslis ty kolem krku :-D ty byly moc hezky, ale mne byly desne velky
Odpovědět
rosi vybrala sis jine saty, nez jsi mela vybrane loni? vratili ti predtim zalohu nebo jsi je jeste nemela zaplacene?
Odpovědět
zezu, zalohu mi v klidu prevedli, mohla jsem si vybrat jakykoli saty. Kdybych si nevybrala tam, tak by mi ji vratili. Tytez tam meli a uvazovala jsem o nich, ale pak tam meli jeste jedny, co sedely lip.
Odpovědět
zezu - a co ty? jak jde zivot manzelsky? :-D :-D
Odpovědět
tak to je super ;-) kolem toho salonu jezdim kazde rano a vzdycky si rikam, ze bych se klidne vdavala znovu :-D zivot manzelsky je bozi x-) x-) sice se mi svatbou zmenilo jen jmeno, ale i tak je to super ;-)
Odpovědět
zezu, tak to je bezva x-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosi: šněrování tam je,ale i tak no :-) Jo a holky nevíte proč mi mizí pokaždé když si tam dám fotku z ultrazvuku,tak pak se mrknu za pár dní a je pryč?
Odpovědět
Katuskaa - asi ti ji mazou admini :-S fotky odtud samy od sebe nemizi...
Odpovědět
katu - ty fotky mizi proto, ze fotky miminek ani ultrazvuku neptari do svateb. alb, ale na modreho konika... když tam je šněrování, tak to se tam vlezeš ;-) ve kterým měsíci budeš? Kamarádka se vdávala v šestým a vidět to nebylo :-) měla korzet a na bříšku jí seděl uplně skvěle, vypadala moc hezky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?